Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
#9344 10/10/2001 13:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój dzisiejszy typ:
malisse-kucera 1 1.75

Bonus: Unibet
#9345 10/10/2001 13:43
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Na dzisiaj
Hingis Malejeva 1 kurs 1,2

#9346 10/10/2001 13:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sts 10.10.01

Henman T. Canas G. 1 1.30

pozdrawiam

#9347 10/10/2001 14:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj typ to
Kurnikowa-kremer 1 1,75
kurnikowa i capriati gram za 500 w realu
Pozdrawiam

#9348 10/10/2001 14:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
10.10

Hrbaty D.-Kratochvil M. 1 1.65 (sts)
Clement A.-Llodra M. 1 1.25 (sts)

#9349 10/10/2001 14:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Moja propozycja na dzis to:
Kafelnikov-Ulihrach 1 1.25

#9350 10/10/2001 14:50
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Czyli rozumiem,ze kafelnikow to moj typ na wtorek i chyba bedzie ewentualnie zaliczony ?? Na dzis:
Schuttler - Mirnyj 2 1,91

#9351 10/10/2001 14:51
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Coz Kura milo ze podjales sie proby robienia rankingu.W miare mozliwosci bede cie wspomagal.Caly ranking byc moze sprobuje rowniez zrobic w piatek(bede mial wtedy troche czasu).Kura pamietaj o tych ktorzy typuja z opuznieniem czyli jesli ktos zacza typowac np od dzisiaj to ma 0-1.Widze ze dzis podales dwa mecze(domyslam sie ze ma to zwiazek z odwolanym meczem federera)
Jak wspomnialem oprocz calego rankingu bede robil "swoj ranking" z gosciami ktorych uwazam za dobrych typerow jezeli chodzi o tenis.Oczywiscie jak mowilem faworytem calej tej rozgrywki jestem ja i mam nadzieje ze ktos z dolu rankingu bedzie chcial zrobic jakas niespodzianke.A tak na boku mowiac to osobiscie wystawil bym kurs 1.3 za to iz ktos bedzie zamiast mnie na 1 miejscu po 2 miesiacach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ok a tak wyglada moj ranking ludzi ktorych uwazam za najbardziej mogacych sie zemna mierzyc

1Juan_carlos 1-0
2Sikor 0-0
2RAFTER 0-0
Bardzo jestem ciekawy jaki bedzie caly ranking np po tygodniu.Jak wspomnialem moze postaram sie go sam zrobic na piatek
Swoj typ na dzisiaj podam pozniej
Pozdrawiam.

#9352 10/10/2001 15:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Jako, ze moj wczorajszy mecz zostal odwolany rozumiem, ze podaje dzis dwa typy. Tak wiec:

350 Koubek S. Vanek J. 1 1.60
332 Gaudio G. Tabara M. 1 1.70

Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie rownie duzo niespodzianek co w poprzednich dniach bo podawanie spotkan z kursami 1.2-1.3 mija sie chyba w tej zabawie z celem..I nie powiesz mi Rafter, ze nie ma roznicy w trudnosci wytypowania spotkania bez wzgledu na kurs..
Ja mam zamiar podawac typy z kursami powyzej 1.4 bo mysle, ze takie bardziej sie przydadza i swiadcza o wiedzy gracza. Szkoda wiec, ze ten "konkurs" nie jest prowadzony nieco innym systemem, ale coz..ja sie dostosowuje i kontynuuje gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Aha, jeszcze jedno pytanko: mozna grac rowniez deble, czy gramy tylko single??
Pozdrawiam
Guga Kuerten forever <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9353 10/10/2001 16:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Cześć

10.10 Mauresmo A. Schnyder 1- P. 1.35

Cześć

#9354 10/10/2001 16:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał 1Piotrek:
[qb]moj typ to
Kurnikowa-kremer 1 1,75
kurnikowa i capriati gram za 500 w realu
Pozdrawiam[/qb]
Co do Kurnikowej zalecałbym ostrożność.

#9355 10/10/2001 17:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Brak czasu nie pozwala mi na ambitniejszy typ.
Debel kobiet-Filderstadt 10-10-2001 r godz. 15,15

Davenp/Raymond - Sidot/Vis 1 kurs 1,2 STS

A tak przy okazji, Rafter ponownie zgłaszam sugestię dot. kursów, Kurs 1,2 uważam jest za niski. Przy tym kursie wszyscy będą najczęściej wybierać spotkania dla kursu ok. 1,2 - 1,3, myślę, że można podnieść np. od przyszłego tygodnia dolną granicę do 1,5.
pozdrowienia

#9356 10/10/2001 17:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Ivanisevic-Chang 1 1,45

#9357 10/10/2001 18:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Hing/Kour - Navr/San 1 1.47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9358 10/10/2001 18:40
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Moj typ na 10.10

Gaudio-Tabara 1 1.7

#9359 10/10/2001 19:27
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
ok panowie od poniedzialku nie mozna podawac kursu nizszego niz 1.45
a to moj typ na dzisiaj

CLEMENT.A-LLODRA.M typ 1 kurs 1.25

#9360 10/10/2001 22:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Clement- Llodra 1 &#0124;1.25

#9361 10/10/2001 23:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Można się przyłączyć ?

#9362 10/10/2001 23:21
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
mozesz tylko masz odrazu minusowy bilans przeczytaj regulamin

#9363 11/10/2001 03:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Chciałem poruszyć sprawę dawania meczów z kursem co najmniej 1.45. Uważam to za bezsens, ponieważ może dojść do sytuacji że w niezielę będą np. 4 finały (2 męskie i 2 żeńskie) gdzie będą w każym meczu wg. buka zdecydowani faworyci (tzn. poniżej 1.45) i co mamy grac 2 (regulamin sam sobie wyda wyrok). A po drugie jak to napisał raf że łatwiej jest wytypować mecz z kursem, może i tak ale w tenisie wszystko jest możliwe, i mając mniejszy kurs ryzyko można podnosić przez stawianie większej kasy (w realu). A w tej zabawie oczywiście sprawiedliwszy byłby inny system gry, ale to tylko zabawa.
Ja uważam że powinna zostać zasada grania kursów powyżej 1.2.

Ale od decydowania jest autor tej zabawy Rafter, więc myśle że on to jeszcze przeanalizuje a ja się i tak dostosuję.

Cześć

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1