Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 31 1 2 9 10 11 12 13 30 31
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Aby przestrzec wszystkich, albo ktoś chciałby pomóc może sie wymieniał z takim nr konta: 5611402004XXXXXXXXX887227. Na przyszłość sie nie wymieniajcie, bo to złodziej. Nie chodzi mi o pieniadze ale chetnie bym nauczył szczeniaka szacunku do starszych.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
zapraszam ludzi z Krakowa do wymiany

jak ktoś chce zgonić z 2 stówki na mb,to chętnie się wymienie,bo potrzebuje zeby do expa znowu cos wplacic.Hajs dostarczam do ręki,w 4 oczy.Oczywiscie oczekuje na mb.Zalezy mi na szybkosci wymiany.

Jak cos to priv prosze.Przy okazji jakbysmy sie poznali to zawsze byloby sie z kim szybko wymienic i pewnie,bez czekania i walenia w ch.. z tymi wymianami bo tu jest cyrk.Ktos z kraka chce szybko i pewnie ,to zapraszam.
I rzecz jasna moge dac hajs pierwszy,przy spotkaniu ogladne tylko dowodzik kogos zeby miec adres,albo podwioze i tak pieniazki do domu chetnemu.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Ewentualnie może być Neteller

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Kupie 30$ na neteller. wzamian MBANK wplacam drugi, GG:2213038

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Originally Posted by zmianowy
Witam mam na zbyciu troche srodkow na MB przyjmuje na Inteligo lub Mbank jestem zweryfikaowany na stronce Kanciastego. Wszystkich chetnych zapraszam na gg:4067932
Pozdrawiam

Potwierdzam udaną wymiane... piwo Dziękuje i pozdrawiam... wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Kupie 50 PLN na MB Płace Mbankiem. Pierwszy zweryfikowanym i znajomym smile GG: 3026221 papa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
sprzedam 50 $ z party poker na 35-40 $ na netllera!! gg: 5832073 !! pilne okazja!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Sprzedam 400 pln z MB, przyjme mBank lub Inteligo, zweryfikowany i wiele udanych wymian wiec wplacam drugi smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
Cześć
Od pewnego czasu czytam to forum.
W weekend potrzebowałem trochę pieniędzy na MB, a jak wiadomo zasilenie konta trwa kilka dni.
W sobotę zarejestrowałem się na forum. Miałem pewne problemy z aktywacją konta, ale poszło OK. Dałem posta, że potrzebuję pieniędzy na MB. Myślałem że jak będę ostrożny to mnie nikt nie oszuka.
Zgłosiły się różne osoby.
Zgłosił się też CYLU.
W ramach weryfikacji postanowiliśmy że zrobi mi najpierw mikroprzelew. Wydawało mi się jak ktoś przesyła mi pieniądze z konta z danymi to nie będzie mnie chciał walnąć na kilkadziesiąt zł.
Potem ja wysłałem przelew do niego. No i zaczął kręcić. Pytał kiedy potrzebuję tę kasę, bo on jeszcze jej nie ma, ale będzie miał. Potem napisał że wysłał na MB, ale pomylił adres. Później że odda jak dostanie z Gamebookers. Później że odda do mBanku, itd.
Dałem mu już trzy szanse na oddanie forsy
Z żadnej nie skorzystał
I wiecie co
Chyba zaczął mieć problem
Z myśliwego stał się zwierzyną łowną
Pożyjemy - zobaczymy smile
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Originally Posted by Kacpro
zapraszam ludzi z Krakowa do wymiany

jak ktoś chce zgonić z 2 stówki na mb,to chętnie się wymienie,bo potrzebuje zeby do expa znowu cos wplacic.Hajs dostarczam do ręki,w 4 oczy.Oczywiscie oczekuje na mb.Zalezy mi na szybkosci wymiany.

Jak cos to priv prosze.Przy okazji jakbysmy sie poznali to zawsze byloby sie z kim szybko wymienic i pewnie,bez czekania i walenia w ch.. z tymi wymianami bo tu jest cyrk.Ktos z kraka chce szybko i pewnie ,to zapraszam.
I rzecz jasna moge dac hajs pierwszy,przy spotkaniu ogladne tylko dowodzik kogos zeby miec adres,albo podwioze i tak pieniazki do domu chetnemu.

ciągle aktualne,przepraszam,że powielam post,ale zależy mi na czasie dosyć,chciałbym jutro mieć tam środki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.

GG: 621772

Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Originally Posted by Chelsea_fan
Originally Posted by zmianowy
Witam mam na zbyciu troche srodkow na MB przyjmuje na Inteligo lub Mbank jestem zweryfikaowany na stronce Kanciastego. Wszystkich chetnych zapraszam na gg:4067932
Pozdrawiam

Potwierdzam udaną wymiane... piwo Dziękuje i pozdrawiam... wink

Potwierdzam wszystko O.K
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by host
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.

GG: 621772

350 zł zostało...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Originally Posted by pawelo75
Cześć
Od pewnego czasu czytam to forum.
W weekend potrzebowałem trochę pieniędzy na MB, a jak wiadomo zasilenie konta trwa kilka dni.
W sobotę zarejestrowałem się na forum. Miałem pewne problemy z aktywacją konta, ale poszło OK. Dałem posta, że potrzebuję pieniędzy na MB. Myślałem że jak będę ostrożny to mnie nikt nie oszuka.
Zgłosiły się różne osoby.
Zgłosił się też CYLU.
W ramach weryfikacji postanowiliśmy że zrobi mi najpierw mikroprzelew. Wydawało mi się jak ktoś przesyła mi pieniądze z konta z danymi to nie będzie mnie chciał walnąć na kilkadziesiąt zł.
Potem ja wysłałem przelew do niego. No i zaczął kręcić. Pytał kiedy potrzebuję tę kasę, bo on jeszcze jej nie ma, ale będzie miał. Potem napisał że wysłał na MB, ale pomylił adres. Później że odda jak dostanie z Gamebookers. Później że odda do mBanku, itd.
Dałem mu już trzy szanse na oddanie forsy
Z żadnej nie skorzystał
I wiecie co
Chyba zaczął mieć problem
Z myśliwego stał się zwierzyną łowną
Pożyjemy - zobaczymy smile
Pozdrawiam
Ehh... juz kiedys pytalem sie jak to mozliwe jest, ze osoba ktora oszukala wczesniej juz uzytkownikow forum nie dostala bana ? oczywiscie wtedy zaden z Modow nie byl laskaw mi odpisac...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by host
Originally Posted by host
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.

GG: 621772

350 zł zostało...

167.70 PLN POZOSTAŁOOOO

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Originally Posted by host
Originally Posted by host
Originally Posted by host
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.

GG: 621772

350 zł zostało...

167.70 PLN POZOSTAŁOOOO

107.10 PLN Zostałoooo smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Posiadam sporo srodków na mooneybookers. Chętni zgłaszać sie pod numer gg 7162195. Jestem zweryfikowany i mam za sobą wiele udanych wymian.

Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
96.03 PLN pozostało

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Originally Posted by Kacpro
zapraszam ludzi z Krakowa do wymiany

jak ktoś chce zgonić z 2 stówki na mb,to chętnie się wymienie,bo potrzebuje zeby do expa znowu cos wplacic.Hajs dostarczam do ręki,w 4 oczy.Oczywiscie oczekuje na mb.Zalezy mi na szybkosci wymiany.

Jak cos to priv prosze.Przy okazji jakbysmy sie poznali to zawsze byloby sie z kim szybko wymienic i pewnie,bez czekania i walenia w ch.. z tymi wymianami bo tu jest cyrk.Ktos z kraka chce szybko i pewnie ,to zapraszam.
I rzecz jasna moge dac hajs pierwszy,przy spotkaniu ogladne tylko dowodzik kogos zeby miec adres,albo podwioze i tak pieniazki do domu chetnemu.
wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Brak kasy.... nieaktualne wsio już ;p

Strona 11 z 31 1 2 9 10 11 12 13 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1