|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Aby przestrzec wszystkich, albo ktoś chciałby pomóc może sie wymieniał z takim nr konta: 5611402004XXXXXXXXX887227. Na przyszłość sie nie wymieniajcie, bo to złodziej. Nie chodzi mi o pieniadze ale chetnie bym nauczył szczeniaka szacunku do starszych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
zapraszam ludzi z Krakowa do wymiany
jak ktoś chce zgonić z 2 stówki na mb,to chętnie się wymienie,bo potrzebuje zeby do expa znowu cos wplacic.Hajs dostarczam do ręki,w 4 oczy.Oczywiscie oczekuje na mb.Zalezy mi na szybkosci wymiany.
Jak cos to priv prosze.Przy okazji jakbysmy sie poznali to zawsze byloby sie z kim szybko wymienic i pewnie,bez czekania i walenia w ch.. z tymi wymianami bo tu jest cyrk.Ktos z kraka chce szybko i pewnie ,to zapraszam. I rzecz jasna moge dac hajs pierwszy,przy spotkaniu ogladne tylko dowodzik kogos zeby miec adres,albo podwioze i tak pieniazki do domu chetnemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Ewentualnie może być Neteller
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Kupie 30$ na neteller. wzamian MBANK wplacam drugi, GG:2213038
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Witam mam na zbyciu troche srodkow na MB przyjmuje na Inteligo lub Mbank jestem zweryfikaowany na stronce Kanciastego. Wszystkich chetnych zapraszam na gg:4067932 Pozdrawiam Potwierdzam udaną wymiane...  Dziękuje i pozdrawiam... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Kupie 50 PLN na MB Płace Mbankiem. Pierwszy zweryfikowanym i znajomym GG: 3026221 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
sprzedam 50 $ z party poker na 35-40 $ na netllera!! gg: 5832073 !! pilne okazja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Sprzedam 400 pln z MB, przyjme mBank lub Inteligo, zweryfikowany i wiele udanych wymian wiec wplacam drugi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3 |
Cześć Od pewnego czasu czytam to forum. W weekend potrzebowałem trochę pieniędzy na MB, a jak wiadomo zasilenie konta trwa kilka dni. W sobotę zarejestrowałem się na forum. Miałem pewne problemy z aktywacją konta, ale poszło OK. Dałem posta, że potrzebuję pieniędzy na MB. Myślałem że jak będę ostrożny to mnie nikt nie oszuka. Zgłosiły się różne osoby. Zgłosił się też CYLU. W ramach weryfikacji postanowiliśmy że zrobi mi najpierw mikroprzelew. Wydawało mi się jak ktoś przesyła mi pieniądze z konta z danymi to nie będzie mnie chciał walnąć na kilkadziesiąt zł. Potem ja wysłałem przelew do niego. No i zaczął kręcić. Pytał kiedy potrzebuję tę kasę, bo on jeszcze jej nie ma, ale będzie miał. Potem napisał że wysłał na MB, ale pomylił adres. Później że odda jak dostanie z Gamebookers. Później że odda do mBanku, itd. Dałem mu już trzy szanse na oddanie forsy Z żadnej nie skorzystał I wiecie co Chyba zaczął mieć problem Z myśliwego stał się zwierzyną łowną Pożyjemy - zobaczymy  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
zapraszam ludzi z Krakowa do wymiany
jak ktoś chce zgonić z 2 stówki na mb,to chętnie się wymienie,bo potrzebuje zeby do expa znowu cos wplacic.Hajs dostarczam do ręki,w 4 oczy.Oczywiscie oczekuje na mb.Zalezy mi na szybkosci wymiany.
Jak cos to priv prosze.Przy okazji jakbysmy sie poznali to zawsze byloby sie z kim szybko wymienic i pewnie,bez czekania i walenia w ch.. z tymi wymianami bo tu jest cyrk.Ktos z kraka chce szybko i pewnie ,to zapraszam. I rzecz jasna moge dac hajs pierwszy,przy spotkaniu ogladne tylko dowodzik kogos zeby miec adres,albo podwioze i tak pieniazki do domu chetnemu. ciągle aktualne,przepraszam,że powielam post,ale zależy mi na czasie dosyć,chciałbym jutro mieć tam środki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.
GG: 621772
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam mam na zbyciu troche srodkow na MB przyjmuje na Inteligo lub Mbank jestem zweryfikaowany na stronce Kanciastego. Wszystkich chetnych zapraszam na gg:4067932 Pozdrawiam Potwierdzam udaną wymiane...  Dziękuje i pozdrawiam...  Potwierdzam wszystko O.K Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.
GG: 621772 350 zł zostało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Cześć Od pewnego czasu czytam to forum. W weekend potrzebowałem trochę pieniędzy na MB, a jak wiadomo zasilenie konta trwa kilka dni. W sobotę zarejestrowałem się na forum. Miałem pewne problemy z aktywacją konta, ale poszło OK. Dałem posta, że potrzebuję pieniędzy na MB. Myślałem że jak będę ostrożny to mnie nikt nie oszuka. Zgłosiły się różne osoby. Zgłosił się też CYLU. W ramach weryfikacji postanowiliśmy że zrobi mi najpierw mikroprzelew. Wydawało mi się jak ktoś przesyła mi pieniądze z konta z danymi to nie będzie mnie chciał walnąć na kilkadziesiąt zł. Potem ja wysłałem przelew do niego. No i zaczął kręcić. Pytał kiedy potrzebuję tę kasę, bo on jeszcze jej nie ma, ale będzie miał. Potem napisał że wysłał na MB, ale pomylił adres. Później że odda jak dostanie z Gamebookers. Później że odda do mBanku, itd. Dałem mu już trzy szanse na oddanie forsy Z żadnej nie skorzystał I wiecie co Chyba zaczął mieć problem Z myśliwego stał się zwierzyną łowną Pożyjemy - zobaczymy  Pozdrawiam Ehh... juz kiedys pytalem sie jak to mozliwe jest, ze osoba ktora oszukala wczesniej juz uzytkownikow forum nie dostala bana ? oczywiscie wtedy zaden z Modow nie byl laskaw mi odpisac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.
GG: 621772 350 zł zostało... 167.70 PLN POZOSTAŁOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Posiadam 400 PLN na MB... Konta mam w mBanku, inteligo.
GG: 621772 350 zł zostało... 167.70 PLN POZOSTAŁOOOO 107.10 PLN Zostałoooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Posiadam sporo srodków na mooneybookers. Chętni zgłaszać sie pod numer gg 7162195. Jestem zweryfikowany i mam za sobą wiele udanych wymian.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
zapraszam ludzi z Krakowa do wymiany
jak ktoś chce zgonić z 2 stówki na mb,to chętnie się wymienie,bo potrzebuje zeby do expa znowu cos wplacic.Hajs dostarczam do ręki,w 4 oczy.Oczywiscie oczekuje na mb.Zalezy mi na szybkosci wymiany.
Jak cos to priv prosze.Przy okazji jakbysmy sie poznali to zawsze byloby sie z kim szybko wymienic i pewnie,bez czekania i walenia w ch.. z tymi wymianami bo tu jest cyrk.Ktos z kraka chce szybko i pewnie ,to zapraszam. I rzecz jasna moge dac hajs pierwszy,przy spotkaniu ogladne tylko dowodzik kogos zeby miec adres,albo podwioze i tak pieniazki do domu chetnemu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Brak kasy.... nieaktualne wsio już ;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|