"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
#9324 09/10/2001 20:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zaplatal sie w swoich zasadach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#9325 09/10/2001 20:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Rafter korzysta z oferty STS i to wyrażnie trzeba dodać jako kolejny punkt regulaminu żeby nie było niejasności.

Mój typ
9.10- Grosjean S. Boutter J. 1 -1.4

Cześć

#9326 09/10/2001 20:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Jedno male i krotkie pytanko?Czy mozna z wami powalczyc ale dajac inne typy(tez po 1 dziennie)Tez chcialbym sie zmierzyc z Rafterem ale akurat tenis to nie jest moja najmocniajsza strona!Tak tylko pytam choc mysle ze raczej to nieralne ale jednak dam typ na dzis(tak dla sprawdzenia siebie)
Detroi-Cleveland 2 (preseason NBA -kurs 2.7 Totomis)Pozdrawiam wszystkich i zycze owocnych bojow z Raftere (uwazajcie jest naprawde dobry)
MAŁY

#9327 09/10/2001 20:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Denis czyli najlepiej chyba przyjac ze opieramy sie wszyscy(a raczej opieracie bo tenisa z wami typowal niesteyt nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
na ofercie Sts i nie bedzie balaganu-uwzgledniamy czas i date podana w Stsie i ta przyjmujemy jako date meczu !Czy tak?Rafte ,inni ,czy to wszystkim pasuje?
MAŁY

#9328 09/10/2001 21:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
No to teraz mój typ

Henin-Bowina 1 kurs 1,2

#9329 09/10/2001 21:15
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
jednak zagram:
Kafelnikow - Ulihrach 1 1,25

Oj, DJ Bronek, bedzie ciezko

#9330 09/10/2001 21:28
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb])
Jak juz wspomnialem za 3 pierwsze miejsca jest nagroda.Juz widze pytanie-JAKA?.Powiem tylko tyle ze napewno bardzo przyjemna ale dowiecie sie o tym dopiero po zakonczeniu calej rywalizacji.[/qb]


Czy ktoś może wie jakiej orientacji sexualnej jest Rafter ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#9331 09/10/2001 21:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
No to i ja sie przylacze:

Federer-Gambill 1 1.45

Zasady tego "konkursu" sa nieco bezsensowne, balagan ogromny ale jednak swoje typy podawac bede..

#9332 09/10/2001 21:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mój typ to
124 Kuerten G. Ljubicic I. 1 kurs 1.30 . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#9333 09/10/2001 21:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
o smutny paradoksie czyżbyś rafter stał się pierwszą ofiarą regulaminu? :rolleyes:
uważam że nagroda powinna być znana z góry bo przypomina mi się konkurs jaki zorganizwały kiedyś moje 2 koleżanki z liceum (jedna była superlaska a druga...nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
nieważne o co dokładnie chodziło ale nagroda była niejasno sprecyzowana i po zakończeniu rywalizacji dziękowałem bogu że koledze udało się mnie pokonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9334 10/10/2001 00:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
WITAM.Pare wyjasnien moj mecz liczy sie ,jak i kazdego ktory w sts byl podany na dzisiaj.Oczywiscie haas gra jutro ale sts wystawil ten mecz dzisiaj.Jest to jeden z minusow tej firmy brak precyzji.Oczywiscie aby byla jasnosc gramy wedlug zasad sts i jesli mecz ktory jest wystawiony dzis jest jutro to liczy sie on i jutro dodajemy jeszcze jeden.Ktos tam pytal czy mozna tu podawac inne dyscypliny.Odpowiedz-w zadnym wypadku tu jest tylko podawany tenis i prosze aby wszyscy to zrozumieli.Bet007 moze ty masz jakies zboczenia seksualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ranking jak juz wspomnialem bede robil tylko trzem osobom sobie,juanowi i sikorowi .Reszte rankingu mam nadzieje zrobi ktos inny.Jak oczywiscie ktos ma taka ochote.Niebede ukrywal ze FAWORYTEM calej tej rozgrywki jestem JA Wiec fajnie by bylo zeby ktos robil caly ranking moze ktos z DOLU drabinki pokona MISTRZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A co do nagrody bedzie to cos bardzo ciekawego i mysle ze powiem to troche pozniej bo niechce psuc niespodzianki.
ps NIEWIEM JAK TO WSZYSTKO SIE POTOCZY CHODZI MI O RANKING panuje tu haos ale napewno moj ranking juana i sikora bede prowadzil jutro go uzupelnie po zakonczeniu mojego meczu
pozdrawiam

#9335 10/10/2001 00:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Nie wyrobilem sie na pierwszy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Więc podaję już typ na środę:
Kafelnikov- Ulihrach 1 (1.25)

#9336 10/10/2001 01:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Rafter,
wlasnie sie zorientowalem ze mecz Kafelnikova (ktory wybralem) jest w ofercie na dzisiaj. Rozumiem więc że jutro moge wybrac kolejny?

#9337 10/10/2001 01:07
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
I jeszcze jedno prosze podawac tylko jeden typ dziennie ,niewolno podawac typow z wyprzedzeniem.Rozumiecie jeden typ dziennie dzis jest wtorek wiec podajemy tylko na wtorek chyba ze mecz podany na wtorek jest w srode.Wiec Eternally ok twoj typ juz jest na jutro ale wiecej zeby takich rzeczy nie bylo.Osobiscie niewiem kto zajmie sie pelnym rankingiem jesli taka osoba sie znajdzie to niech da znac.W innym wypadku osobiscie robie ranking tylko moj juana i sikora.
A teraz juz wybaczcie bo i tak czasu zmarnowalem co niemiara
do zobaczenia jutro

#9338 10/10/2001 01:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Tak jutro bedziesz mogl podac nastepny,pod warunkiem ze mecz mial byc dzisiaj wedlug sts i sie nieodbyl.Liczyc ci sie on bedzie jako mecz wtorkowy a jutro podasz nastepny.
I mam nadzieje ze wszystko juz jest jasne!!

#9339 10/10/2001 01:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Witam, mam pytanie czy mogę podać dziś typ na jutro(tj. 10.10) i jutro nie podawać typu na (10.10), bo na dzisiaj już niema typów.???????????

#9340 10/10/2001 01:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Przeczytaj co Rafter napisal: "I jeszcze jedno prosze podawac tylko jeden typ dziennie ,niewolno podawac typow z wyprzedzeniem.Rozumiecie jeden typ dziennie dzis jest wtorek wiec podajemy tylko na wtorek chyba ze mecz podany na wtorek jest w srode."

#9341 10/10/2001 02:55
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Bet007 moze ty masz jakies zboczenia seksualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]


W żadnym wypadku!!! - jestem ortodoksyjnie - fundamentalnym heteroseksualistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#9342 10/10/2001 04:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
No więc ja spróbuje podołać wyzwaniu podliczenia typów, kiedy mi się to znudzi albo nie będe miał czasu poproszę o zmianę

wyniki 9.10

1.juan_carlos 1-0
grelinho 1-0
lleyton 1-0
denis 1-0
DJ Bronek 1-0
6.sikor 0-0 (mecz jutro)
Rafter 0-0 (j.w.)
amRo 0-0 (j.w.)
Eternally 0-0 (j.w)
raf 0-0 (mecz odwołany)
Kura 0-0 (j.w.)
12. 1Piotrek 0-1
Pomyk 0-1
Jamesik 0-1

ogólnie typy dzisiejszego dnia 5-2

P.S. Ogólnie chyba typy wypadły nie najgorzej, jak zwykle zawiedli faworyci (Megan i Kuerten). Szkoda mi osobiście meczu Federera bo jak pisał Sikor "pewna" jedynka.
Do jutra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeżeli coś przeoczyłem albo się pomyliłem proszę skaładać skargi i zażalenia w tym temacie.

#9343 10/10/2001 11:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Typ na dzisiaj:
Kafelnik.-Ulihrach 1 1.25

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,322 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,834
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1