|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zaplatal sie w swoich zasadach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Rafter korzysta z oferty STS i to wyrażnie trzeba dodać jako kolejny punkt regulaminu żeby nie było niejasności.
Mój typ 9.10- Grosjean S. Boutter J. 1 -1.4
Cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
Jedno male i krotkie pytanko?Czy mozna z wami powalczyc ale dajac inne typy(tez po 1 dziennie)Tez chcialbym sie zmierzyc z Rafterem ale akurat tenis to nie jest moja najmocniajsza strona!Tak tylko pytam choc mysle ze raczej to nieralne ale jednak dam typ na dzis(tak dla sprawdzenia siebie) Detroi-Cleveland 2 (preseason NBA -kurs 2.7 Totomis)Pozdrawiam wszystkich i zycze owocnych bojow z Raftere (uwazajcie jest naprawde dobry) MAŁY
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
Denis czyli najlepiej chyba przyjac ze opieramy sie wszyscy(a raczej opieracie bo tenisa z wami typowal niesteyt nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) na ofercie Sts i nie bedzie balaganu-uwzgledniamy czas i date podana w Stsie i ta przyjmujemy jako date meczu !Czy tak?Rafte ,inni ,czy to wszystkim pasuje? MAŁY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
No to teraz mój typ
Henin-Bowina 1 kurs 1,2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
jednak zagram: Kafelnikow - Ulihrach 1 1,25
Oj, DJ Bronek, bedzie ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]) Jak juz wspomnialem za 3 pierwsze miejsca jest nagroda.Juz widze pytanie-JAKA?.Powiem tylko tyle ze napewno bardzo przyjemna ale dowiecie sie o tym dopiero po zakonczeniu calej rywalizacji.[/qb] Czy ktoś może wie jakiej orientacji sexualnej jest Rafter ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
No to i ja sie przylacze:
Federer-Gambill 1 1.45
Zasady tego "konkursu" sa nieco bezsensowne, balagan ogromny ale jednak swoje typy podawac bede..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mój typ to 124 Kuerten G. Ljubicic I. 1 kurs 1.30 . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
o smutny paradoksie czyżbyś rafter stał się pierwszą ofiarą regulaminu? :rolleyes: uważam że nagroda powinna być znana z góry bo przypomina mi się konkurs jaki zorganizwały kiedyś moje 2 koleżanki z liceum (jedna była superlaska a druga...nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) nieważne o co dokładnie chodziło ale nagroda była niejasno sprecyzowana i po zakończeniu rywalizacji dziękowałem bogu że koledze udało się mnie pokonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
WITAM.Pare wyjasnien moj mecz liczy sie ,jak i kazdego ktory w sts byl podany na dzisiaj.Oczywiscie haas gra jutro ale sts wystawil ten mecz dzisiaj.Jest to jeden z minusow tej firmy brak precyzji.Oczywiscie aby byla jasnosc gramy wedlug zasad sts i jesli mecz ktory jest wystawiony dzis jest jutro to liczy sie on i jutro dodajemy jeszcze jeden.Ktos tam pytal czy mozna tu podawac inne dyscypliny.Odpowiedz-w zadnym wypadku tu jest tylko podawany tenis i prosze aby wszyscy to zrozumieli.Bet007 moze ty masz jakies zboczenia seksualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ranking jak juz wspomnialem bede robil tylko trzem osobom sobie,juanowi i sikorowi .Reszte rankingu mam nadzieje zrobi ktos inny.Jak oczywiscie ktos ma taka ochote.Niebede ukrywal ze FAWORYTEM calej tej rozgrywki jestem JA Wiec fajnie by bylo zeby ktos robil caly ranking moze ktos z DOLU drabinki pokona MISTRZA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A co do nagrody bedzie to cos bardzo ciekawego i mysle ze powiem to troche pozniej bo niechce psuc niespodzianki. ps NIEWIEM JAK TO WSZYSTKO SIE POTOCZY CHODZI MI O RANKING panuje tu haos ale napewno moj ranking juana i sikora bede prowadzil jutro go uzupelnie po zakonczeniu mojego meczu pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Nie wyrobilem sie na pierwszy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Więc podaję już typ na środę: Kafelnikov- Ulihrach 1 (1.25)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Rafter, wlasnie sie zorientowalem ze mecz Kafelnikova (ktory wybralem) jest w ofercie na dzisiaj. Rozumiem więc że jutro moge wybrac kolejny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
I jeszcze jedno prosze podawac tylko jeden typ dziennie ,niewolno podawac typow z wyprzedzeniem.Rozumiecie jeden typ dziennie dzis jest wtorek wiec podajemy tylko na wtorek chyba ze mecz podany na wtorek jest w srode.Wiec Eternally ok twoj typ juz jest na jutro ale wiecej zeby takich rzeczy nie bylo.Osobiscie niewiem kto zajmie sie pelnym rankingiem jesli taka osoba sie znajdzie to niech da znac.W innym wypadku osobiscie robie ranking tylko moj juana i sikora. A teraz juz wybaczcie bo i tak czasu zmarnowalem co niemiara do zobaczenia jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Tak jutro bedziesz mogl podac nastepny,pod warunkiem ze mecz mial byc dzisiaj wedlug sts i sie nieodbyl.Liczyc ci sie on bedzie jako mecz wtorkowy a jutro podasz nastepny. I mam nadzieje ze wszystko juz jest jasne!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Witam, mam pytanie czy mogę podać dziś typ na jutro(tj. 10.10) i jutro nie podawać typu na (10.10), bo na dzisiaj już niema typów.???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Przeczytaj co Rafter napisal: "I jeszcze jedno prosze podawac tylko jeden typ dziennie ,niewolno podawac typow z wyprzedzeniem.Rozumiecie jeden typ dziennie dzis jest wtorek wiec podajemy tylko na wtorek chyba ze mecz podany na wtorek jest w srode."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]Bet007 moze ty masz jakies zboczenia seksualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] W żadnym wypadku!!! - jestem ortodoksyjnie - fundamentalnym heteroseksualistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
No więc ja spróbuje podołać wyzwaniu podliczenia typów, kiedy mi się to znudzi albo nie będe miał czasu poproszę o zmianę
wyniki 9.10
1.juan_carlos 1-0 grelinho 1-0 lleyton 1-0 denis 1-0 DJ Bronek 1-0 6.sikor 0-0 (mecz jutro) Rafter 0-0 (j.w.) amRo 0-0 (j.w.) Eternally 0-0 (j.w) raf 0-0 (mecz odwołany) Kura 0-0 (j.w.) 12. 1Piotrek 0-1 Pomyk 0-1 Jamesik 0-1
ogólnie typy dzisiejszego dnia 5-2
P.S. Ogólnie chyba typy wypadły nie najgorzej, jak zwykle zawiedli faworyci (Megan i Kuerten). Szkoda mi osobiście meczu Federera bo jak pisał Sikor "pewna" jedynka. Do jutra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli coś przeoczyłem albo się pomyliłem proszę skaładać skargi i zażalenia w tym temacie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Typ na dzisiaj: Kafelnik.-Ulihrach 1 1.25
|
|
|
Link skopiowany do schowka