|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234 |
Mam pytanie do typera 14honor88: podajesz ten sam typ (Francja-Niemcy 1) na czterech różnych stronach, ale na wszystkich z innym stawkowaniem - 3/10, 4/10, 6/10 i 10/10...dlaczego? Stawki ustalam na tych turniejach patrzac na innych. Np. na stronie X gram 10/10 bo grajac np. 3/10 niemiał bym najmniejszych szans na wygranie całego turnieju. W rzeczywistości gram stawki takie jak podaje na swojej stronie . xxxPrywatne strony w innym dziale.
Last edited by pixies; 08/02/2007 12:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Patrząc na składy napewno najmocniejsze ekipy wystawili Francuzi i Szwedzi. Mocni napewno są Rosjanie. Tylko czy to co na papierze wygląda świetnie...również na trasie i strzelnicy okaże się takie super. Mixed 2 x 6 + 2 x 7.5 km Relay to konkurencja rzadko rozgrywana (chyba 3 raz na imprezie tej rangi). Dlatego wyniki mogą być troszkę zaskakujące. Bukmacherzy do zwycięstwa typują kolejno: Francja, Rosja, Szwecja, Niemcy i Norwegia. Tylko ekipa Francji moim zdaniem nie ma słabych punktów. W ekipie Rosji niespodziankę in minus może sprawić Irina MALGINA, która na tych mistrzostwach nie osiąga za dobrych wyników. U Norwegów dwie panie: nieobliczalna Tora Berger i jak dla mnie kompletna niewiadoma Jori MOERKVE. Tak więc w przypadku tej ekipy dużo zależec będzie od postawy pań. Podobnie w ekipie Szewcji. Występ pierwszej Jonsson zadecyduje o postawie całej ekipy. Dochodząc do końca moich przemyśleń sądzę, że dzisiaj czarnym koniem może okazać się młoda ekipa Niemiec. Dlaczego? W sztafecie zwykłej miejsca zarezerwowane dla Neuner, Wilhelm, Henkel i Glagow. Obie panie nie mają już więc szans na medal. Jedynie Wolf i Birnbacher walczą o miejsce w sztafecie panów, a dotychczasowe wyniki remisowe. Tak więc młode niemieckie wilczki postarają się dzisiaj zawalczyć. Bardzo ważna będzie pierwsza zmiana z Katrin Hitzer. Jeżeli ona za dużo nie straci to wszystko będzie możliwe Moje typy: Niemcy win 6.00 GB Niemcy-Norwegia 1 Kurs: 1.65 GBPozdrawiam!  Niemcy w betsson 8.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ja sobie wykombinowałem małe ako na "mini sprint kobiet" Ponza - Pałka 1 1.35 Włoszka dobrze biegowo,rowna forma na strzelnicy. Khvostenko -Vejnarova 1 1.35 Ukrainka bardzo dobrze strzela z biegiem średnio ,ale mierząc sie z czeszką jest o jakieś 6 sek lepsza  .Licze rownież ,że Vejnarova tradycyjnie zmajstruje coś na strzelnicy Berger - Dombratcheva 1 1.45 Tej pary troszke sie obawiam .Jeśli Tora bedzie strzelać na "jakość" ,czy spokojnie ,bez pośpiechu niczym we wczorajszym biegu to o losy betu jestem spokojny. Dombraczeva zawsze coś nie trafi (ok. 2-3 pudła).Liczę na trafne celowanie norweżki , co najwyzej 1 pudło. Ako 2.64 za drobne z kendrickiem(analiza dział tenis) 3.56 w sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Zmiana w składzie NIEMIEC:
GREIS za BIRNBACHERA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
i po co to komu? Niemcow mam w parze z Norwegia, Francja i Szwecja wszedzie na porazki...
ja wierze dzis w Norwegie... i to jest moj cichy faworyt... Berger na poczatku powinno byc niezle, pozniej wielka niewiadoma ale patrzac na facetow to wydaje mi sie ze Norwegia ma najsilniejszy sklad... Andresen zaczal byc dosc regularny na strzelnicy powinno byc dobrze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A tak to zmiana, że jeszcze kilkadziesiąt minut temu "tutaj" widniał Birnbacher, a nie Greis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ale Greis biegnie na zmianie z Tchoudovem, Ferrym, Svendsenem i Defrasnem... dziwne... najlepszego zostawia sie teoretycznie na koniec a i Niemcy i Szwedzi i chyba tez Rosjanie postepuja inaczej...alez zmiana Polska tylko na tej zmianie straci okolo 2-3 minut...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Zmiana w składzie NIEMIEC:
GREIS za BIRNBACHERA moim skromnym zdaniem to osłabienie niemieckiej drużyny. Pewnie Krajan sie z tym nie zgodzi  Ja dziś rozważam kilka par : Finlandia - Kanada 1 Niemcy - Francja 2 Szwecja - Ukraina 1 Polska - Czechy 1 O szansach Francji i Szwecji nie bede sie wypowiadał bo napisano o tym już dużo, najsilniejszy skład Francji, Poiree na ostatniej zmianie, Szwedzi chyba jeden z faworytów do złota, silna, równa drużyna, no może nieco słabsi Jonsson i Bergman, a w drużynie Ukrainy jest tylko dość mocna Khvostenko, Deryzemlya himeryczny. Finlandia to zadna potęga ale powinni wygrać z Kanadą, w której jakieś przyzwoite wyniki uzyskuje tylko Kocher. Licze na sporo pomyłek druzyny czeskiej, biegną bez rewelacji tych mistrzostw Slesingra. Czekam na komentarze , pozdrawiam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Taka ze wczesniej widnial w skladzie Birnbacher wiec o co ci chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
bieg jest zdecydowanie krutszy wiec decyduje raczej strzelanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No i troszke sprawa się skomplikowała - mam nadziję że Niemcy trafią z deszczu pod rynne i Miki - najbardziej nielubiany przezemnie biathlonista świata - strzeli sobie karną rundeczkę - ale wracając do typów - skoro dzis pogoda średniej jakości (czyt. niespecjalna) - zapodałem jeszcze jednego singla z EXP-a:
1. czy druzyna będzie biegać karną rundę - Czechy - TAK /3.05/ 3/10
Jeżeli tak pudłowali -ły przy dobrej pogodzie dzis nie może byc inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No i troszke sprawa się skomplikowała - mam nadziję że Niemcy trafią z deszczu pod rynne i Miki - najbardziej nielubiany przezemnie biathlonista świata - strzeli sobie karną rundeczkę - ale wracając do typów - skoro dzis pogoda średniej jakości (czyt. niespecjalna) - zapodałem jeszcze jednego singla z EXP-a:
1. czy druzyna będzie biegać karną rundę - Czechy - TAK /3.05/ 3/10
Jeżeli tak pudłowali -ły przy dobrej pogodzie dzis nie może byc inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Proponuje szybką zabawe na trafne wytypowanie dzisiejszego podium  Zapraszam serdecznie. Mój typ: 1. Francja 2. Rosja 3. Szwecja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No i troszke sprawa się skomplikowała - mam nadziję że Niemcy trafią z deszczu pod rynne i Miki - najbardziej nielubiany przezemnie biathlonista świata - strzeli sobie karną rundeczkę - ale wracając do typów - skoro dzis pogoda średniej jakości (czyt. niespecjalna) - zapodałem jeszcze jednego singla z EXP-a:
1. czy druzyna będzie biegać karną rundę - Czechy - TAK /3.05/ 3/10
Jeżeli tak pudłowali -ły przy dobrej pogodzie dzis nie może byc inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Czy orientujecie się gdzie na stronie organizacji biathlonowej znajdę informacje na temat skuteczności strzelanie zawodników. Znajduje na razie tylko statystyki do 2004 roku. Może są jeszcze inne strony?
STATISTIC 03/04 02/03 01/02 00/01 99/00 Shooting Statistics (World Cups) 81% 85% 85% 85% 84% Prone Position 76% 81% 89% 90% 87% Standing Position 86% 88% 80% 81% 82%
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Chyba znalazłem, chyba- bo ta strona jest mało przejrzysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Sven Fischer - Daniel Mesotitsch @1.65 (Unibet)
Z jednej strony wyborowy strzelec Fischer, z drugiej strony jeden z najsłabszych na strzelnicy - Mesotitsch. Jakby tego było mało to Austriak nigdy nie był orłem na trasch biegowych, a Fischer choć ostatnio wyraźnie zwolnił to wciąż wcale od Mesotitscha wolniejszy nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś 2 ciekawe konkurencje a w temacie posuch ??? Faktycznie te MŚ obfitują w wiele niepodzianek - ale urok tego sportu nie pozwala nie przytypować - choćby nawet w celu uatrakcyjnienia ogladania TV. Wszędzie pokombinowalem trosze kombo-rozpisów - ale wybiorę typy glowne. 10:40 Sztafety M dubel EXP - Ako=2.50 3/10 Norway - Germany 1 /1.85/ + Czech Republic - France 2 /1.35/
Dubel Uni Ako=1.76 4/10 Czechy Mężczyźni - USA Mężczyźni 1 /1.30/ + Francja Mężczyźni - Austria Mężczyźni /1.35/
1/ Norwedzy wg mnie głowny kandydat do złota - warunek nie mogą pobiec karnych rund - biego zdecydownie odstają od reszty stawki - o Ole i Halvarda jestem spokojny - Svendsen - co tam nie trafi ale biegać dodatkowo nie powinien - a Frode - tu jak zwykle ??? - wierzę że ostatnie wyniki nie są dziełem przypadku - ta zmiana wydaje się byc kluczowa. Co do Niemców - bardzo doświdczony skład - ale aby wygrać muszą liczyć że inni bedą się mocno mylili - po prostu sa za wolni - ale o pudlo najprawdopodobniej będa walczyć z Żabojadami.
2/ Czesi z rewelacyjnym Slesingrem - ale pozostali moga dać popis na strzelnicy - choc nie muszą - zdecydownie bardziej Stabilni - i chyba deczko szybski Francuzi - a wśród nich Poiree walczący o ostatnie medale w swojej karierze - Jak Furcade nie zawali bedą grali o "krązki".
3/ Przy parach z Unibetu - są spore różnice w klasach zespolów i tylko tragicznie zawalone strzelanie - tak w przyp. Czechów jak i francuzów - może nie dać im win H2H - ale nie wierzę że będą aż tak źle strzelali?
Zabawa w podium: 1. Norwegia 2. Rosja 3. Francja/Niemcy
Co do biegu kobiet ze startu wspolnego 14:15 Tu bede próbowal grać na Henkel w kilku parach - i to głównie jako mini underdoga - forma biegowa jest - strzelanie - ostatnio niezbyt - ale dziś liczę że celownik będzie ustawiony optymalnie (max. 2 błedy) - szybsze od niej Neuner i Olofson - nie zawsze celnie trafiają - a bavarel i Gruben (stabilniejsze) - ale sporo wolniejsze. jednak warunkiem wskoczenia na podium jest po prostu celne strzelanie - dlatego jeszcze jeden typ (oprocz wspomnianych H2H) Henkel 1-3 /2.75/ 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
Nie wiem czy dobrze widze  ale Poiree nie ma w sztafecie francuskiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|