|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Przyłączam się dzisiaj do gry ze stanem 0-2. Dwa dni nie grałem więc zaczynam od takiego stanu. Mój typ na dzisiaj to:
Grosjean Bjorkman TYP: 2 (kurs 2)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mój typ to 607 Grosjean S. Bjorkman J. 2 kurs 2,0 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Robredo Ulihrach 1-2 w setach, oj będą zmiany w klasyfikacjii..............
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wie ktos jak grosjean?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Grosjean ponoć jeszcze nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Sikor super typy dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kibicuje ci bo już dzięki tobie jestem jakieś 50zł do przodu(na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).Dziś postawiłem 40 zł na Vinciguere. Hehe spodziewam się że zakończysz rywalizacje z wynikiem : ??? - 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Trzymaj sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...Tak beda jakies zmiany w klasyfikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ale chce tylko powiedziec jesli juz chodzi o nieszczesnego robredo.Tak jak przewidywalem mecz duzego ryzyka i 2-1 dla...Ulihracha.Tak z tej nauki trzeba wyciagnac wnioski.Ulihrach to waleczna bestia i jedno przelamanie ktore zdobyl utrzymal do konca.Jedno jest pewne robredo moze zrobil wrazenie na tym turnieju ,ale tak jak w zyciu wrazenia szybko przemijaja.Coz jutro czeka mnie pracowity dzien musze poprostu zlokalizowac mecz ktory wejdzie tak grajac na zywo jak i tu na forum.Licze rowniez ze najgrozniejsza konkurencja ostro pracuje ,bo moje potkniecie stanowi jakas tam dla was szanse moze marna ale zawsze procentowa wieksza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Grosjean Bjorkman 1-2 w setach(6-7 6-1 4-6). Więc mój ranking wygląda następująco 1-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Nie wiem czy bede mial jutro dostep do netu wiec chcialbym podac moj typ na : 12.10
HAAS - ULIHRACH 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A ja z tej gry zrezygnuje. Nie chce sie osmieszac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
co do meczu robredo ulihrach to nie było tak jak piszesz rafter przełamań czech miał znacznie więcej w 2 secie to robredo prowadził a mimo to dał się pokonać natomiast 3 set to już nie kumam było 4-1 dla robredo czyli 5 gemów z rzędu dla czecha może jakaś kontuzja? ja jutro dam chyba na systemie tego ulihracha może odda trochę kasy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> właśnie clement seta wygrał czyli kicha będzie z mojego systemu zdajsie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Może to wejdzie bo i w realu daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
STS - Piątek
2# 685 Aachen-Saarbrucken 1 @ 1,9 686 Karlsruhe-Duisburg 1 @ 1,85 693 Ajaccio-Gueugnon 1 @ 1,9 694 Roda-PSV 2 @ 2 698 Dordrecht-SBV Einthoven 1 @ 2 700 Haarlem-Zwolle 2 @ 2,3
AKO:61 TT 100
3# 687 Worg-Branau 1 @ 2,5 701 Rotherham-Portsmouth 2 @ 2,4 706 Bramm-Viking 1 @ 2,45 677 Amica-Śląsk 1 @ 1,6
AKO: 23 TT 100
Pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Sorry coś tematy mi się po.....ły
Pijany nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Klasyfikacja na dzień 11.10 - niepełna
1. grelinho 3-0 denis 3-0 sikor 3-0 raf 3-0 5. DJ Bronek 2-0 (mecz debla Novak/Rikl chyba jutro) 6. juan_carlos 2-1 RAFTER 2-1 amRO 2-1 eternally 2-1 Kura 2-1 11.lleyton 1-2 Maciejev 1-2 1Piotrek 1-2 danio_21 1-2 Jamesik 1-2 cpt.shriner 1-2 Prem$ 1-2 sexmis 1-2 19.TurSowS 0-3 savio 0-3 kemp 0-3 rezygnacja: Pomyk nowi gracze : savio,kemp,cpt.shriner,Prem$,sexmis (0-2 na wejście)
P.S - dużo nas ; jeżeli komuś się coś się nie zgadza piszcie bo późna pora i pomyłki mogą się zdarzyć, klasyfikacja pełna będzie w tym samym post-cie i jeszcze raz proszę o te wyniki debli będzie mi trochę łatwiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Mój typ na dzisiaj to:
Enqvist Vinciguera TYP: 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co sądzicie dzisiaj o Safinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mój typ na dzisiaj: capriati testud 1 1.26 co do safina to ostatnio radził sobie z mirnym łatwo i tym razem też nie powinien mieć kłopotów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Tak debel jes dzisiaj
Capriati Testud 1 kurs 1,22
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
FERRERO - El Aynaoui 1 1.52 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka