Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20
#9384 11/10/2001 20:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Przyłączam się dzisiaj do gry ze stanem 0-2.
Dwa dni nie grałem więc zaczynam od takiego stanu.
Mój typ na dzisiaj to:

Grosjean Bjorkman TYP: 2 (kurs 2)

Bonus: Unibet
#9385 11/10/2001 21:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mój typ to
607 Grosjean S. Bjorkman J. 2 kurs 2,0 :eek:

#9386 11/10/2001 22:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
610 Clement-Malisse 1,55

#9387 12/10/2001 00:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Robredo Ulihrach 1-2 w setach, oj będą zmiany w klasyfikacjii..............

#9388 12/10/2001 00:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie wie ktos jak grosjean?

#9389 12/10/2001 00:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Grosjean ponoć jeszcze nie gra

#9390 12/10/2001 00:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Sikor super typy dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kibicuje ci bo już dzięki tobie jestem jakieś 50zł do przodu(na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).Dziś postawiłem 40 zł na Vinciguere.
Hehe spodziewam się że zakończysz rywalizacje z wynikiem : ??? - 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Trzymaj sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#9391 12/10/2001 01:02
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...Tak beda jakies zmiany w klasyfikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ale chce tylko powiedziec jesli juz chodzi o nieszczesnego robredo.Tak jak przewidywalem mecz duzego ryzyka i 2-1 dla...Ulihracha.Tak z tej nauki trzeba wyciagnac wnioski.Ulihrach to waleczna bestia i jedno przelamanie ktore zdobyl utrzymal do konca.Jedno jest pewne robredo moze zrobil wrazenie na tym turnieju ,ale tak jak w zyciu wrazenia szybko przemijaja.Coz jutro czeka mnie pracowity dzien musze poprostu zlokalizowac mecz ktory wejdzie tak grajac na zywo jak i tu na forum.Licze rowniez ze najgrozniejsza konkurencja ostro pracuje ,bo moje potkniecie stanowi jakas tam dla was szanse moze marna ale zawsze procentowa wieksza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#9392 12/10/2001 01:49
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Grosjean Bjorkman 1-2 w setach(6-7 6-1 4-6).
Więc mój ranking wygląda następująco 1-2.

#9393 12/10/2001 02:16
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Nie wiem czy bede mial jutro dostep do netu wiec chcialbym podac moj typ na :
12.10

HAAS - ULIHRACH 1

#9394 12/10/2001 03:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A ja z tej gry zrezygnuje. Nie chce sie osmieszac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#9395 12/10/2001 03:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
co do meczu robredo ulihrach to nie było tak jak piszesz rafter
przełamań czech miał znacznie więcej w 2 secie to robredo prowadził a mimo to dał się pokonać natomiast 3 set to już nie kumam było 4-1 dla robredo czyli 5 gemów z rzędu dla czecha może jakaś kontuzja?
ja jutro dam chyba na systemie tego ulihracha może odda trochę kasy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
właśnie clement seta wygrał czyli kicha będzie z mojego systemu zdajsie
pozdrawiam

#9396 12/10/2001 04:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Może to wejdzie bo i w realu daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

STS - Piątek

2#
685 Aachen-Saarbrucken 1 @ 1,9
686 Karlsruhe-Duisburg 1 @ 1,85
693 Ajaccio-Gueugnon 1 @ 1,9
694 Roda-PSV 2 @ 2
698 Dordrecht-SBV Einthoven 1 @ 2
700 Haarlem-Zwolle 2 @ 2,3

AKO:61 TT 100

3#
687 Worg-Branau 1 @ 2,5
701 Rotherham-Portsmouth 2 @ 2,4
706 Bramm-Viking 1 @ 2,45
677 Amica-Śląsk 1 @ 1,6

AKO: 23 TT 100

Pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#9397 12/10/2001 04:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Sorry coś tematy mi się po.....ły

Pijany nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#9398 12/10/2001 05:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Klasyfikacja na dzień 11.10 - niepełna

1. grelinho 3-0
denis 3-0
sikor 3-0
raf 3-0
5. DJ Bronek 2-0 (mecz debla Novak/Rikl chyba jutro)
6. juan_carlos 2-1
RAFTER 2-1
amRO 2-1
eternally 2-1
Kura 2-1
11.lleyton 1-2
Maciejev 1-2
1Piotrek 1-2
danio_21 1-2
Jamesik 1-2
cpt.shriner 1-2
Prem$ 1-2
sexmis 1-2
19.TurSowS 0-3
savio 0-3
kemp 0-3

rezygnacja: Pomyk
nowi gracze : savio,kemp,cpt.shriner,Prem$,sexmis (0-2 na wejście)

P.S - dużo nas ; jeżeli komuś się coś się nie zgadza piszcie bo późna pora i pomyłki mogą się zdarzyć, klasyfikacja pełna będzie w tym samym post-cie i jeszcze raz proszę o te wyniki debli będzie mi trochę łatwiej

#9399 12/10/2001 12:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mój typ na dzisiaj to:

Enqvist Vinciguera TYP: 1

#9400 12/10/2001 13:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co sądzicie dzisiaj o Safinie?

#9401 12/10/2001 13:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ na dzisiaj:
capriati testud 1 1.26
co do safina to ostatnio radził sobie z mirnym łatwo i tym razem też nie powinien mieć kłopotów

#9402 12/10/2001 13:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Tak debel jes dzisiaj

Capriati Testud 1 kurs 1,22

#9403 12/10/2001 14:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
FERRERO - El Aynaoui 1 1.52 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 5 z 20 1 2 3 4 5 6 7 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1