Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
jadanek #888614 23/01/2007 14:58
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
termii spadaj wazeliniarzu co drugi post z refem to ty, trzeba było przejrzeć warunki promocji i dać info, a ty się tylko doczepić do kogoś potrafisz.

Bonus: Unibet
Egzekutor #889006 23/01/2007 17:29
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
wazeliniarz to Cie strugal i narazie zadnych refow jeszcze nie dawalem :]

jadanek #893872 24/01/2007 22:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
A jak jest z bonus 20% do 200euro? Bo z tego co widze wystarczy zagrac 1 x depozytem i 5 x bonusem, zeby wyplacic. Nie widze zadnego minimalnego kursu po jakim trzeba grac, czyli moga byc single. Probowal ktos albo pytal support o to?

CarlosMarc #894857 25/01/2007 13:47
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Hmm no rzeczywiście nie widzę żebym przy tym ostatnim bonusie był jakiś minimalny kurs, ale to chyba logiczne przy takiej wpłacie.

Egzekutor #899401 27/01/2007 10:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
jak ktoś zainteresowany refem moze mi podrzzucic swój link na priv

gryzonko #901044 27/01/2007 18:29
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
a ile z refa się dostaje?

justine-1 #901308 27/01/2007 19:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
10 euro, w sumie z bonusem 100 euro 110 mozna dostac. Ale warunki wczesniej poczytaj.

donic #901831 27/01/2007 22:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
cos dziadosko im stronka działa. A już te akceptacje to szlag mnie trafia.

szymonez #902739 28/01/2007 12:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
gdzie sa warunki tej promocji bo nie moge znalezc (po kliknieciu w "bonus terms and conditions" na glownej przenosi mnie do innej strony, gdzie nie ma ani slowa o warunkach promocji)?

pietroc1908 #902763 28/01/2007 12:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
a ja nie moge wejsc do account zeby zobaczyc kase..wywala mnie na strone glowna juz od wczoraj o.o

Egzekutor #902983 28/01/2007 13:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Cos fatalnie dziala ta ich strona... Czyzby nazbierali userow i mieli sie zbierac ? albo tez po prostu jest niedziela i maja duzy ruch na jaki nie byli przygotowani...

Egzekutor #903794 28/01/2007 16:50
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ta jakies wałki są. Cos nie działa. Wywala do strony głównej. I jak tu im zaufać, mając w pamięci numer z Playbanks...

CarlosMarc #905407 28/01/2007 22:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
obstawiając iu nich zakłądy jednego można na pewno sie nauczyć... cierpliwości
Wpłaciłem 130 dolców, chciałem postawić jakis zakład za całość bo jutro wyjeżdzam na prawie 2 tygodnie a grom go wie ile jest czasu na postawienie zakąłdów by dostać bonus.
Kursy żenada, ale szukam, udało sie coś jest na u/o niestety okazuje sie ze minimum 3 kombinacje wymagane, w międzyczasie sie przekonałem ze na firefoxie nie idzie zakładu postawić. W końcu zrobiłem sie mniej wybredny i chciałem postawic Nancy DNB po 2.7 (szczerze mówiac to coś mi sie pojebało bo gdzie indziej było nawet na 3.2). Mimo beznadziejnego kursu zakłąd do akceptacji, i odpowiedź że max moge postawić... 80 dolców. Dobra niech im będzie, postawiłem. Lece na zakupy, wracam i szukam czegoś jeszcze obstawić. Znalazłem coś z włoskiej koszykówki po kursie 1.13, próbuje obstawić za pozostałe 50 $, i tez do akceptacji - tym razem pozwalają mi zagrać, uwaga za 39 $ , no tak upierdliwego shitu jeszcze nie widziałem, pewnie jakbym chciał zagrać za 70 to bi mi pozolili zagrać za 50...
Ostatni zaklad za 10 i pół dolara juz pozwolili mi zagrać bez akceptacji.
W połączeniu z kiepski działającą stroną, to buk po prostu masakra - udało im sie stworzyć chyba najgorszą i najbardziej toporną opcje weryfikacji zakłądów.

gryzonko #905864 29/01/2007 06:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
No dzis juz dziala ok. Wiecie czy mozna wyplacic depozyt plus to co sie ugralo a bonus pozniej zaczac obracac ?

loker #905867 29/01/2007 06:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Ogolnie dla mnie buk jest w miare wiarygodny, nr telefonu, fax adres, pomoc na zywo, to wszystko kosztuje, stronka zrobiona w miare ok, nie daja zbyt duzo stawiac, wiec boja sie zeby ich zbytnio oskubac, kursy niskie (na czyms musi im sie zwrocic ten bonus). Chociaz duzo minusow jest, to wydaje mi sie ze sa w miare wiarygodni.

loker #908696 30/01/2007 09:47
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Dzis jest 30.01 a bonus byl do 28.01 a info o nim dalej widnieje na stronce. Ciekawe czy jest czy go nie ma...

CarlosMarc #912257 31/01/2007 07:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Wporzadku, a wiecie moze czy mozna wyplacic kase ugrana bez bonusa i bonusa pozniej obracac ?

loker #932630 05/02/2007 17:55
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
bonus przedłuzony o miesiąc, tak dowiedziąłem sie na czacie

http://www.betklass.com/

bez refferali prosze smile

Last edited by mankiet; 06/02/2007 15:33.
MazurXP #943153 08/02/2007 22:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Ma ktoś reflinka czekam na priv.

rybka333 #943891 09/02/2007 11:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
W poniedzialek teoretycznie zlecili mi wyplate na karte ktorej jeszcze nie ma... Cos za dlugo chyba troche ?

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,920 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1