|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
termii spadaj wazeliniarzu co drugi post z refem to ty, trzeba było przejrzeć warunki promocji i dać info, a ty się tylko doczepić do kogoś potrafisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
wazeliniarz to Cie strugal i narazie zadnych refow jeszcze nie dawalem :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
A jak jest z bonus 20% do 200euro? Bo z tego co widze wystarczy zagrac 1 x depozytem i 5 x bonusem, zeby wyplacic. Nie widze zadnego minimalnego kursu po jakim trzeba grac, czyli moga byc single. Probowal ktos albo pytal support o to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Hmm no rzeczywiście nie widzę żebym przy tym ostatnim bonusie był jakiś minimalny kurs, ale to chyba logiczne przy takiej wpłacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
jak ktoś zainteresowany refem moze mi podrzzucic swój link na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
a ile z refa się dostaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
10 euro, w sumie z bonusem 100 euro 110 mozna dostac. Ale warunki wczesniej poczytaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
cos dziadosko im stronka działa. A już te akceptacje to szlag mnie trafia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
gdzie sa warunki tej promocji bo nie moge znalezc (po kliknieciu w "bonus terms and conditions" na glownej przenosi mnie do innej strony, gdzie nie ma ani slowa o warunkach promocji)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
a ja nie moge wejsc do account zeby zobaczyc kase..wywala mnie na strone glowna juz od wczoraj o.o
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Cos fatalnie dziala ta ich strona... Czyzby nazbierali userow i mieli sie zbierac ? albo tez po prostu jest niedziela i maja duzy ruch na jaki nie byli przygotowani...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ta jakies wałki są. Cos nie działa. Wywala do strony głównej. I jak tu im zaufać, mając w pamięci numer z Playbanks...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
obstawiając iu nich zakłądy jednego można na pewno sie nauczyć... cierpliwości Wpłaciłem 130 dolców, chciałem postawić jakis zakład za całość bo jutro wyjeżdzam na prawie 2 tygodnie a grom go wie ile jest czasu na postawienie zakąłdów by dostać bonus. Kursy żenada, ale szukam, udało sie coś jest na u/o niestety okazuje sie ze minimum 3 kombinacje wymagane, w międzyczasie sie przekonałem ze na firefoxie nie idzie zakładu postawić. W końcu zrobiłem sie mniej wybredny i chciałem postawic Nancy DNB po 2.7 (szczerze mówiac to coś mi sie pojebało bo gdzie indziej było nawet na 3.2). Mimo beznadziejnego kursu zakłąd do akceptacji, i odpowiedź że max moge postawić... 80 dolców. Dobra niech im będzie, postawiłem. Lece na zakupy, wracam i szukam czegoś jeszcze obstawić. Znalazłem coś z włoskiej koszykówki po kursie 1.13, próbuje obstawić za pozostałe 50 $, i tez do akceptacji - tym razem pozwalają mi zagrać, uwaga za 39 $ , no tak upierdliwego shitu jeszcze nie widziałem, pewnie jakbym chciał zagrać za 70 to bi mi pozolili zagrać za 50... Ostatni zaklad za 10 i pół dolara juz pozwolili mi zagrać bez akceptacji. W połączeniu z kiepski działającą stroną, to buk po prostu masakra - udało im sie stworzyć chyba najgorszą i najbardziej toporną opcje weryfikacji zakłądów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
No dzis juz dziala ok. Wiecie czy mozna wyplacic depozyt plus to co sie ugralo a bonus pozniej zaczac obracac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Ogolnie dla mnie buk jest w miare wiarygodny, nr telefonu, fax adres, pomoc na zywo, to wszystko kosztuje, stronka zrobiona w miare ok, nie daja zbyt duzo stawiac, wiec boja sie zeby ich zbytnio oskubac, kursy niskie (na czyms musi im sie zwrocic ten bonus). Chociaz duzo minusow jest, to wydaje mi sie ze sa w miare wiarygodni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Dzis jest 30.01 a bonus byl do 28.01 a info o nim dalej widnieje na stronce. Ciekawe czy jest czy go nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Wporzadku, a wiecie moze czy mozna wyplacic kase ugrana bez bonusa i bonusa pozniej obracac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228 |
bonus przedłuzony o miesiąc, tak dowiedziąłem sie na czacie http://www.betklass.com/ bez refferali prosze 
Last edited by mankiet; 06/02/2007 15:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Ma ktoś reflinka czekam na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
W poniedzialek teoretycznie zlecili mi wyplate na karte ktorej jeszcze nie ma... Cos za dlugo chyba troche ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka