|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
mój typ na dziś: Malisse-El Aynaoui 1 ( w profie chyba za 1.77)
osobiście jestem przeciwnikiem grania na tenis w sobotę i w niedzielę , ale jak chce się zostać prawdziwym profesjonalistą to trzeba- pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
HAAS - ENQVIST 1 @kursu nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mój typ na dziś to: henin testud 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
TOMMY HAA$ - Emqi$t 1 kur$ 1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
13-10
Safin - Ljubicic 1 1,44
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Moj typ na 13.10
CANAS - KOUBEK 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Typ na dzis:
Haas - Enqvist 1 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Jako ze skonczylem w tym tygodniu gre w realu ,haas zrealizowal moj ostsatni plan na ten tydzien wiec dzis podam tylko mecz bez kursu.
Malisse-El Aynaoui typ 2
Pozdrawiam
ps (jestem bardzo ciekawy czy safin upora sie z ljubicicem ,mysle ze moze tym razem nie wygrac ,ale to tylko taka spekulacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Rafter spekulacja, ale też według mnie bardzo możliwa do zrealizowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
odnośnie waszej rywalizacji i wprowadzenia nie obstawiania kursów poniżej 1,4 to proponował bym aby kursy 1,2 mozna było obstawiać ale wówczas dana osoba musi podać w dany dzień dwa typy gdzie AKO wyniesie 1,4
Taka jest moja propozycja choć sam nie biore udziełu w "RAFTER -kontra inni" Przemyślcie to :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Canas Koubek 6-2 7-5 Mój stan rywalizacji 3-2.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj typ to haas-enqist 1 nie znam wyniku typuje dopiero teraz bo nie mialem netu pozdrawiam. ps. Nie zdziwie sie jak tego nie uznacie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mój typ: Haas Enquist 1 kurs 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Chciałbym żeby ktoś wypowiedział swoją opinię a najlepiej RAFTER jak zakwalifikować typy 1Piotrka i Jamesika co do meczu Haasa. Jamesik podał swój typ podczas trwania 3 seta (tu chyba nie ma wątpliwości jak ten typ potraktować), co do 1Piotrka to nie wiem czy mecz już się zaczął czy nie. Czekam z rankingiem aż ktoś się wypowie na ten temat.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kura to Ty mój taki kolega jestes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Niem wiem czy mi uwierzycie ale tylko co dorwałem sie do interneciku a ze na stronie sts nie znalazłem tenisa wiec zobaczylem w telegazecie jakie sa dzisiaj mecze. Nieznałem wyniku i nie mogłem wczesniej oddac swojego typu. Jesli nie uznacie mojego typu to ja rezygnuje z tej zabawy. Ale seryjnie mówie ze nie znalem wyniku i jeszcze gonie znam. czesc!
Kura jak Ja cie dorwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Szkoda ze Ci na meczu Jagi w*******a nie spóscili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Co do tych meczy haasa.Odpowiedz jest jednoznaczna mecze podane zostaly po czasie i sie nie licza.A to oznacza pogorszenie rankingu.I nie wazne czy mec zostal podany minute czy 50MIN po starcie.Sam chcialem podac ljubicica ale mialem opoznienie ok 5 minut i go nie podalem.Wiec do wszystkich mecz podany 30 sek po czasie jest niewazny.I jesli ktos nie zdazy podac innego to traci na tym jego bilans. A tak na boku mialem nadzieje ze haas przegra.No coz czolowka rankingu depcze mi po pietach.Caly czas czekam na potkniecie sikora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale jestem spokojny dzis obaj trafilismy wiec zobaczymy co bedzie jutro Kura mozesz przystapic do uzupelniania rankingu(dzieki ze to robisz) Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka