Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20
#9424 13/10/2001 16:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
mój typ na dziś:
Malisse-El Aynaoui 1 ( w profie chyba za 1.77)

osobiście jestem przeciwnikiem grania na tenis w sobotę i w niedzielę , ale jak chce się zostać prawdziwym profesjonalistą to trzeba- pozdrawiam

Bonus: Unibet
#9425 13/10/2001 16:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
HAAS - ENQVIST 1 @kursu nie znam

#9426 13/10/2001 16:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
kurs na w/w mecz 1,5

#9427 13/10/2001 16:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ na dziś to:
henin testud 1

#9428 13/10/2001 16:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Davenport- Hingis 1

#9429 13/10/2001 16:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
TOMMY HAA$ - Emqi$t 1 kur$ 1,45

#9430 13/10/2001 16:59
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Moj typ Canas Koubek 1

#9431 13/10/2001 17:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
13.10.01 Canas-Koubek 1

#9432 13/10/2001 17:29
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
13-10

Safin - Ljubicic 1 1,44

#9433 13/10/2001 17:35
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Moj typ na 13.10

CANAS - KOUBEK 1

#9434 13/10/2001 18:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Typ na dzis:

Haas - Enqvist 1 1.45

#9435 13/10/2001 18:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Jako ze skonczylem w tym tygodniu gre w realu ,haas zrealizowal moj ostsatni plan na ten tydzien wiec dzis podam tylko mecz bez kursu.

Malisse-El Aynaoui typ 2

Pozdrawiam

ps (jestem bardzo ciekawy czy safin upora sie z ljubicicem ,mysle ze moze tym razem nie wygrac ,ale to tylko taka spekulacja.

#9436 13/10/2001 19:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Rafter spekulacja, ale też według mnie bardzo możliwa do zrealizowania.

#9437 13/10/2001 19:20
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
odnośnie waszej rywalizacji i wprowadzenia nie obstawiania kursów poniżej 1,4 to proponował bym aby kursy 1,2 mozna było obstawiać ale wówczas dana osoba musi podać w dany dzień dwa typy gdzie AKO wyniesie 1,4

Taka jest moja propozycja choć sam nie biore udziełu w "RAFTER -kontra inni"
Przemyślcie to :rolleyes:

#9438 13/10/2001 20:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Canas Koubek 6-2 7-5
Mój stan rywalizacji 3-2.

#9439 13/10/2001 20:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj typ to haas-enqist 1 nie znam wyniku typuje dopiero teraz bo nie mialem netu pozdrawiam.
ps. Nie zdziwie sie jak tego nie uznacie

#9440 13/10/2001 22:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mój typ:
Haas Enquist 1 kurs 1,5

#9441 13/10/2001 22:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Chciałbym żeby ktoś wypowiedział swoją opinię a najlepiej RAFTER jak zakwalifikować typy 1Piotrka i Jamesika co do meczu Haasa. Jamesik podał swój typ podczas trwania 3 seta (tu chyba nie ma wątpliwości jak ten typ potraktować), co do 1Piotrka to nie wiem czy mecz już się zaczął czy nie.
Czekam z rankingiem aż ktoś się wypowie na ten temat.

#9442 13/10/2001 22:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kura to Ty mój taki kolega jestes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Niem wiem czy mi uwierzycie ale tylko co dorwałem sie do interneciku a ze na stronie sts nie znalazłem tenisa wiec zobaczylem w telegazecie jakie sa dzisiaj mecze. Nieznałem wyniku i nie mogłem wczesniej oddac swojego typu. Jesli nie uznacie mojego typu to ja rezygnuje z tej zabawy. Ale seryjnie mówie ze nie znalem wyniku i jeszcze gonie znam. czesc!

Kura jak Ja cie dorwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Szkoda ze Ci na meczu Jagi w*******a nie spóscili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9443 14/10/2001 00:34
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Co do tych meczy haasa.Odpowiedz jest jednoznaczna mecze podane zostaly po czasie i sie nie licza.A to oznacza pogorszenie rankingu.I nie wazne czy mec zostal podany minute czy 50MIN po starcie.Sam chcialem podac ljubicica ale mialem opoznienie ok 5 minut i go nie podalem.Wiec do wszystkich mecz podany 30 sek po czasie jest niewazny.I jesli ktos nie zdazy podac innego to traci na tym jego bilans.
A tak na boku mialem nadzieje ze haas przegra.No coz czolowka rankingu depcze mi po pietach.Caly czas czekam na potkniecie sikora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale jestem spokojny dzis obaj trafilismy wiec zobaczymy co bedzie jutro
Kura mozesz przystapic do uzupelniania rankingu(dzieki ze to robisz)
Pozdrawiam

Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, Lukasz111, alfa, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,569 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1