|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
podejrzewam ze jest to typ na debel davenport/raymond
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Wynik meczu na który stawiałem(dopiero do chaty dotarłem) El Aynaoui Ljubicic 3-6 2-6 Mój stan rywalizacji 4-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Oryginalnie wysłał grelinho: [qb]podejrzewam ze jest to typ na debel davenport/raymond[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Jeszcze pare slow o dzisiejszych spotkaniach.Tak jak podejrzewalem haas,ljubicic,dawenport wygrali.Cieszy mnie to bo zajda pewne pomyslne zmiany w rankingu Coz faworytem tej calej rozgrywki jestem ja(przepraszam za nieskromnosc),mam wiec nadzieje ze pokazecie na co was stac i sprobujecie pokonac...FAWORYTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nieznam jeszcze wyniku debla ktory typowal sikor zaraz to sprawdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I jeszcze jedno slowo do..Jamesika czy jakos tak.Czlowieku o co ci chodzi.Mowisz ze musisz liczyc na palcach zeby dojsc ktore masz miejsce.A ja ci mowie jestes skonczonym idiota poniewaz: wmawiasz mi ze ja traktuje uczestnikow wlasnie w ten sposob.Bo czy czlowiek ktory ma bilans taki sam jak ktos na miejscu czwartym moze miec watpliwosci ktore ma miejsce?Tak kolego masz 4 miejsce egzekwo ze wszystkimi ktorzy maja taki sam bilans jak ty.Jedna zecz jednak z tego jest pozyteczna mowisz ze liczysz na palcach ,moze w koncu nauczysz sie liczyc do dziesieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam i wybaczcie mi ta uwage ale czlowiek naprawde wprowadza zamet bez podstaw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Czy mógłby ktoś podać mi wynik meczu Panowej który typował DJ Bronek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Klasyfikacja 14.10 po pierwszym tygodniu
1.grelinho 6-0 denis 6-0 sikor 6-0 2.RAFTER 5-1 DJ Bronek 5-1 3.raf 4-2 juan_carlos 4-2 Prem$ 4-2 eternally 4-2 sexmis 4-2 4.Jamesik 3-3 cpt.shriner 3-3 Kura 3-3 5.amRO 2-4 Maciejev 2-4 1Piotrek 2-4 6.lleyton 1-5 danio_21 1-5 kemp 1-5 7.savio 0-6
typu nie podali : 1Piotrek,lleyton,danio_21,kemp,savio Do jutra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[ 15-10-2001: Wiadomość edytowana przez: Kura ]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Huber-Farina 1 1.65 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Hej, CPT SHRINER podany przez ciebie typ był grany wczoraj czyli w niedziele. Wygrała Farina także nie podawaj typu meczu który już się odbył(pozatym i tak żle wytypowałeś). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mój typ na dzisiaj to: Kiefer Costa A. TYP: 1 Stuttgart
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Skoro typujemy mecze powyżej 1.45, oto mój typ.
15.10 Mirnyi-O.Rochus 1- 1.47
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
nie wiem jak się przedstawia sprawa źródła typów ich kursów ale sts się popsuł więc może chwilowo grajmy wg zasad profa? nie wiem w końcu czy jest minimalny kurs i jaki? mój typ na dzisiaj: mirnyj-rochus 1 1.47
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam. PHILIPPOUSSIS-MATRIN.A TYP1 KURS 1.5(PROFESJONAL) A swoja droga wlasnie zdecydowalem sie na ten mecz i pierwszy raz od kilku lat zagram w profesjonalu.Sts dzisiaj moze byc jeszcze zamkniety. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Dzieki juan carlos ze przypomniales.Tak jako ze nie bylo sprzeciwu to od dzisiaj nie podajemy kursow nizszych niz 1.45. Wiec jesli ktos podal nizszy to prosze o podanie innego meczu z odpowiednim kursem. I na razie typujemy wg zasad profesjonalu az sts sie pozbiera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
J jeszcze jedno Kura pytales o mecz PANOVA-HUSAROVA.Mozesz wpisac temu kto podal ten typ jako mecz nie trafiony poniewaz jest on dopiero jutro.A takie opoznienie jest niedopuszzalne i wiem ze w ofercie mecz byl podany wlasnie na 16.10 wiec problem z glowy. I jeszcze jedno mecz mecz bedanowa-osterloh jest dopiero jutro ,i w dodatku z kursem nizszym niz 1.45 wiec prosze o podanie innego typu przez goscia ktory to typowal. A co do meczu huber-farina(cpt shriner),to kolego wybacz takie numery to w cyrku.Jesli zdazysz podaj inny bo ten sie nie liczy. I apel do wszystkich prosze was skupcie sie troche zanim podacie typ i sprawdzcie czy wszystko jest zgodne z zasadami data i kurs. I rozumiem tych ktorzy podali mecz z kursem dzisiaj nizszym niz 1.45.Oczywiscie jesli zrobili to przed moim wyjasnieniem iz nie podajemy kursu nizszego wlasnie niz 1.45,za co z gory wielkie sory bo powinienem to zrobic dzis o godzinie 24:00 i jedna sekunda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Moj typ na 15.10
SCHALKEN - PRINOSIL 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Mirnyi - Rochus 1 1.47 :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
15.10
M.Rios-F.Santoro 1 1.6
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj typ Philipousis-a.martin 1 k 1.5 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
15.10
Hrbaty - Ferreira 1 1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Oto moj typ na dzis: Mirnyi-O.Rochus 1 1.47
|
|
|
Link skopiowany do schowka