Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
#9464 14/10/2001 21:14
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
podejrzewam ze jest to typ na debel davenport/raymond

Bonus: Unibet
#9465 15/10/2001 00:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Wynik meczu na który stawiałem(dopiero do chaty dotarłem)
El Aynaoui Ljubicic 3-6 2-6
Mój stan rywalizacji 4-2.

#9466 15/10/2001 00:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Quote
Oryginalnie wysłał grelinho:
[qb]podejrzewam ze jest to typ na debel davenport/raymond[/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#9467 15/10/2001 02:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Jeszcze pare slow o dzisiejszych spotkaniach.Tak jak podejrzewalem haas,ljubicic,dawenport wygrali.Cieszy mnie to bo zajda pewne pomyslne zmiany w rankingu
Coz faworytem tej calej rozgrywki jestem ja(przepraszam za nieskromnosc),mam wiec nadzieje ze pokazecie na co was stac i sprobujecie pokonac...FAWORYTA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nieznam jeszcze wyniku debla ktory typowal sikor zaraz to sprawdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I jeszcze jedno slowo do..Jamesika czy jakos tak.Czlowieku o co ci chodzi.Mowisz ze musisz liczyc na palcach zeby dojsc ktore masz miejsce.A ja ci mowie jestes skonczonym idiota poniewaz: wmawiasz mi ze ja traktuje uczestnikow wlasnie w ten sposob.Bo czy czlowiek ktory ma bilans taki sam jak ktos na miejscu czwartym moze miec watpliwosci ktore ma miejsce?Tak kolego masz 4 miejsce egzekwo ze wszystkimi ktorzy maja taki sam bilans jak ty.Jedna zecz jednak z tego jest pozyteczna mowisz ze liczysz na palcach ,moze w koncu nauczysz sie liczyc do dziesieciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam i wybaczcie mi ta uwage ale czlowiek naprawde wprowadza zamet bez podstaw.

#9468 15/10/2001 03:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Czy mógłby ktoś podać mi wynik meczu Panowej który typował DJ Bronek?

#9469 15/10/2001 04:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Klasyfikacja 14.10 po pierwszym tygodniu

1.grelinho 6-0
denis 6-0
sikor 6-0
2.RAFTER 5-1
DJ Bronek 5-1
3.raf 4-2
juan_carlos 4-2
Prem$ 4-2
eternally 4-2
sexmis 4-2
4.Jamesik 3-3
cpt.shriner 3-3
Kura 3-3
5.amRO 2-4
Maciejev 2-4
1Piotrek 2-4
6.lleyton 1-5
danio_21 1-5
kemp 1-5
7.savio 0-6

typu nie podali : 1Piotrek,lleyton,danio_21,kemp,savio
Do jutra.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[ 15-10-2001: Wiadomość edytowana przez: Kura ]

#9470 15/10/2001 12:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Huber-Farina 1 1.65
pozdrawiam

#9471 15/10/2001 12:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Hej, CPT SHRINER podany przez ciebie typ był grany wczoraj czyli w niedziele. Wygrała Farina także nie podawaj typu meczu który już się odbył(pozatym i tak żle wytypowałeś). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mój typ na dzisiaj to:
Kiefer Costa A. TYP: 1 Stuttgart

#9472 15/10/2001 13:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Skoro typujemy mecze powyżej 1.45, oto mój typ.

15.10 Mirnyi-O.Rochus 1- 1.47

#9473 15/10/2001 13:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
nie wiem jak się przedstawia sprawa źródła typów ich kursów ale sts się popsuł więc może chwilowo grajmy wg zasad profa?
nie wiem w końcu czy jest minimalny kurs i jaki?
mój typ na dzisiaj:
mirnyj-rochus 1 1.47

#9474 15/10/2001 13:48
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.

PHILIPPOUSSIS-MATRIN.A TYP1 KURS 1.5(PROFESJONAL)
A swoja droga wlasnie zdecydowalem sie na ten mecz i pierwszy raz od kilku lat zagram w profesjonalu.Sts dzisiaj moze byc jeszcze zamkniety.
Pozdrawiam.

#9475 15/10/2001 13:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Dzieki juan carlos ze przypomniales.Tak jako ze nie bylo sprzeciwu to od dzisiaj nie podajemy kursow nizszych niz 1.45.
Wiec jesli ktos podal nizszy to prosze o podanie innego meczu z odpowiednim kursem.
I na razie typujemy wg zasad profesjonalu az sts sie pozbiera.

#9476 15/10/2001 14:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
J jeszcze jedno Kura pytales o mecz PANOVA-HUSAROVA.Mozesz wpisac temu kto podal ten typ jako mecz nie trafiony poniewaz jest on dopiero jutro.A takie opoznienie jest niedopuszzalne i wiem ze w ofercie mecz byl podany wlasnie na 16.10 wiec problem z glowy.
I jeszcze jedno mecz mecz bedanowa-osterloh jest dopiero jutro ,i w dodatku z kursem nizszym niz 1.45 wiec prosze o podanie innego typu przez goscia ktory to typowal.
A co do meczu huber-farina(cpt shriner),to kolego wybacz takie numery to w cyrku.Jesli zdazysz podaj inny bo ten sie nie liczy.
I apel do wszystkich prosze was skupcie sie troche zanim podacie typ i sprawdzcie czy wszystko jest zgodne z zasadami data i kurs.
I rozumiem tych ktorzy podali mecz z kursem dzisiaj nizszym niz 1.45.Oczywiscie jesli zrobili to przed moim wyjasnieniem iz nie podajemy kursu nizszego wlasnie niz 1.45,za co z gory wielkie sory bo powinienem to zrobic dzis o godzinie 24:00 i jedna sekunda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam

#9477 15/10/2001 14:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Moj typ na 15.10

SCHALKEN - PRINOSIL 1

#9478 15/10/2001 15:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Mirnyi - Rochus 1 1.47 :rolleyes:

#9479 15/10/2001 15:40
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
15.10

M.Rios-F.Santoro 1 1.6

#9480 15/10/2001 16:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj typ Philipousis-a.martin 1 k 1.5
pozdrawiam

#9481 15/10/2001 16:24
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
15.10

Hrbaty - Ferreira 1 1,55

#9482 15/10/2001 16:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
15.10
Hrbaty-Ferreira 1

#9483 15/10/2001 17:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Oto moj typ na dzis:
Mirnyi-O.Rochus 1 1.47

Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1