Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20
#9444 14/10/2001 00:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Kura jedna prosba do ciebie dotyczaca rankingu.Dokladnie chodzi mi o miejsca jakie przypisujesz popatrz na tabelke >pierwsza pokazuje jak ty to robisz a druga jak ja bym chcial zeby bylo:

1 tabelka

1nazwisko 0-1
nazwisko 0-1
3nazwisko 0-2
nazwisko 0-2
nazwisko 0-2
6nazwisko 0-3

2TABELKA TAK JAK JA BYM CHCIAL

1 NAZWISKO 0-1
NAZWISKO 0-1
2 NAZWISKO 0-2
NAZWISKO 0-2
NAZWISKO 0-2
NAZWISKO 0-2
6 NAZWISKO 0-3
o co mi chodzi o to ze jesli kilka osob ma taki sam bilans to sa egzekwo na tym samym miejscu.Wiem ze to prawie to samo ale jednak wyglada to innaczej.Wiec Kura prosba jesli to nie problem to wolalbym abys robil to na moj sposob.Wtedy wszystko wyglada lepiej.Wiesz ktos moze powiedziec: "co do cholery mam taki sam bilans jak np ktos tam i on jest pod 15 -a ja pod 23 co to do cholery ma znaczyc" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Wiesz zeby nie bylo nieporozumien.
Pozdrawiam (szkoda ze dzis sie tobie nie powiodlo)

Bonus: Unibet
#9445 14/10/2001 01:04
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Kura pomylilem sie tam gdzie jest 6 w drugiej tabelce powinna byc 3

#9446 14/10/2001 02:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
RAFTER czy Ty kiedykolwiek widziałeś jak wyglądają tabele gdy kilka osób ma taki sam bilans. To co robi KURA jest najlepszym rozwiazaniem. I zauważyłem ze wszystki forumowiczów uznajesz za jakis ograniczonych ze sie nie połapią w Kury tabelkach. Jesli jest chociaz jedna osoba która niezrozumiala Tabeli made by Kura niech napisze. A Twoje propozycje tylko komplikuja sprawe i utrudniaja prace mojemu najlepszemu koledze.

Przykro mi Kura ze Ci sie dzis nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak widzisz mi tez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#9447 14/10/2001 02:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Moj stan: 3-2
Musze podac typ na jutro teraz, bo nie bede mial dostepu do sieci
Davenport- Henin 1

#9448 14/10/2001 03:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
davenport- henin 1
pozdrawiam

#9449 14/10/2001 04:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
A więc dziś ranking tak jak by to widział RAFTER-ocencie sami mi to jest bez róznicy jak to ma wyglądać

13.10

1. grelinho 5-0
denis 5-0
sikor 5-0
2. raf 4-1
RAFTER 4-1
DJ Bronek 4-1
3. juan_carlos 3-2
Prem$ 3-2
eternally 3-2
sexmis 3-2
Kura 3-2
4. amRO 2-3
1Piotrek 2-3
Jamesik 2-3
cpt.shriner 2-3
5. lletyon 1-4
Maciejev 1-4
danio_21 1-4
kemp 1-4
6. savio 0-5

rezygnacja :TurSowS
typu nie podali: cpt.shriner,lleyton,Maciejev,danio_21,kemp,savio

Hehe żyję i mam się dobrze choć dziś było gorąco w Białymstoku, porażka Malisse wynagrodziła Jagiellonia choć Lecha to coś czuję będzię można zza płotu tylko obejrzeć.
Gratulacjedla czołówki rankingu - wraca mi wiara że na tenisie da się zarobić.
Ja na razie swój plan minimum (50%) wykonuje.
RAFTER cieszę że ty swój typ trafiłeś.

I jeszcze jedna sprawa: jeżeli ktoś przestał podawać swoje typy niech wpiszę swoją rezygnację . Osobiście mam propozycją żeby za brak 3 typów z rzędu osobę usunąć z listy-tymczasowo,jeżeli ktoś będzie chciał wrócić ujemny bilans się doda i tyle.
Pozdrowienia dla wszystkich.

#9450 14/10/2001 11:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
14.10. Hass-Canas 1

#9451 14/10/2001 14:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mój typ na dzisiaj to:

El Aynaoui Ljubicic TYP: 2

#9452 14/10/2001 14:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
14.10
Novak/Rikl-Damm/R.Stepan. 1 1.4

#9453 14/10/2001 14:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Tommy Haas - Guillermo Canas 1 @1,45

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na razie jestem bez pomyłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9454 14/10/2001 14:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ:
haas canas 1

#9455 14/10/2001 14:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Panova-Husarow 1

#9456 14/10/2001 15:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Daven/Raym - Hen/Sha 1 1.35

#9457 14/10/2001 15:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Witam

Dzis ciezkie mecze jak to zwykle w finalach bywa. Widze ze wszyscy typuja Haasa, a mi sie wydaje ze moze on miec spore problemy z Canasem.
Tak wiec zeby podac nieco inny typ troszke dzis zaryzykuje:

Ljubicic - ElAynaoui 2 1.91

Wydaje mi sie, ze chorwat swoje juz w tym turnieju wygral natomiast marokanczyk jest w swietnej formie od kilku dobrych tygodni i powinien to wygrac..Coz zobaczymy jak bedzie.
Zycze udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9458 14/10/2001 15:38
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Ostatnio wtopa na Safinie (myslalem, ze historia sie powtorzy). Dzisiaj debel, (chociaz kusila mnie 2 na Canasa)

Nest/Zimo-Clem/Gro 2 1,91

#9459 14/10/2001 15:52
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam
DAVENPORT-HENIN TYP 1
Coz dzisiaj dosyc ciekawe mecze .Sposrod wszystkich ten raczej jest najpewniejszy.
A co do innych to mysle ze : (haas-wygra,ljubicic-wygra)

pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#9460 14/10/2001 16:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Haas Canas 1

Chce powiedziec Rafterowi ze teraz TAbelki sa do dupy. Bo ja jestem przy 4 i wyglada jakbym miał miejsce 4 a tak naprawde to przede mna jest jeszcze z 15 osob. No coż RAFTER tylko Tobie nie pasowały Tabelki KURY . A ja zeby wiedziec na którym jestem miejscu to musze liczyc liczbe Nicków przed moim. DObra rada RAFTER: Kup SObie w koncu jakas gazete i zobacz jak wygladaja Tabelki :eek:

#9461 14/10/2001 16:14
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Moj typ na 14.10

DAVVENPORT - HENIN 1

#9462 14/10/2001 20:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
P0RT/R0YM - 1

#9463 14/10/2001 20:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
sikor mógłbyś rozszyfrować swój typ

Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, aker, Lukasz111), 572 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1