|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Kura jedna prosba do ciebie dotyczaca rankingu.Dokladnie chodzi mi o miejsca jakie przypisujesz popatrz na tabelke >pierwsza pokazuje jak ty to robisz a druga jak ja bym chcial zeby bylo:
1 tabelka
1nazwisko 0-1 nazwisko 0-1 3nazwisko 0-2 nazwisko 0-2 nazwisko 0-2 6nazwisko 0-3
2TABELKA TAK JAK JA BYM CHCIAL
1 NAZWISKO 0-1 NAZWISKO 0-1 2 NAZWISKO 0-2 NAZWISKO 0-2 NAZWISKO 0-2 NAZWISKO 0-2 6 NAZWISKO 0-3 o co mi chodzi o to ze jesli kilka osob ma taki sam bilans to sa egzekwo na tym samym miejscu.Wiem ze to prawie to samo ale jednak wyglada to innaczej.Wiec Kura prosba jesli to nie problem to wolalbym abys robil to na moj sposob.Wtedy wszystko wyglada lepiej.Wiesz ktos moze powiedziec: "co do cholery mam taki sam bilans jak np ktos tam i on jest pod 15 -a ja pod 23 co to do cholery ma znaczyc" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Wiesz zeby nie bylo nieporozumien. Pozdrawiam (szkoda ze dzis sie tobie nie powiodlo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Kura pomylilem sie tam gdzie jest 6 w drugiej tabelce powinna byc 3
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
RAFTER czy Ty kiedykolwiek widziałeś jak wyglądają tabele gdy kilka osób ma taki sam bilans. To co robi KURA jest najlepszym rozwiazaniem. I zauważyłem ze wszystki forumowiczów uznajesz za jakis ograniczonych ze sie nie połapią w Kury tabelkach. Jesli jest chociaz jedna osoba która niezrozumiala Tabeli made by Kura niech napisze. A Twoje propozycje tylko komplikuja sprawe i utrudniaja prace mojemu najlepszemu koledze.
Przykro mi Kura ze Ci sie dzis nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak widzisz mi tez. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Moj stan: 3-2 Musze podac typ na jutro teraz, bo nie bede mial dostepu do sieci Davenport- Henin 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
davenport- henin 1 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
A więc dziś ranking tak jak by to widział RAFTER-ocencie sami mi to jest bez róznicy jak to ma wyglądać
13.10
1. grelinho 5-0 denis 5-0 sikor 5-0 2. raf 4-1 RAFTER 4-1 DJ Bronek 4-1 3. juan_carlos 3-2 Prem$ 3-2 eternally 3-2 sexmis 3-2 Kura 3-2 4. amRO 2-3 1Piotrek 2-3 Jamesik 2-3 cpt.shriner 2-3 5. lletyon 1-4 Maciejev 1-4 danio_21 1-4 kemp 1-4 6. savio 0-5
rezygnacja :TurSowS typu nie podali: cpt.shriner,lleyton,Maciejev,danio_21,kemp,savio
Hehe żyję i mam się dobrze choć dziś było gorąco w Białymstoku, porażka Malisse wynagrodziła Jagiellonia choć Lecha to coś czuję będzię można zza płotu tylko obejrzeć. Gratulacjedla czołówki rankingu - wraca mi wiara że na tenisie da się zarobić. Ja na razie swój plan minimum (50%) wykonuje. RAFTER cieszę że ty swój typ trafiłeś.
I jeszcze jedna sprawa: jeżeli ktoś przestał podawać swoje typy niech wpiszę swoją rezygnację . Osobiście mam propozycją żeby za brak 3 typów z rzędu osobę usunąć z listy-tymczasowo,jeżeli ktoś będzie chciał wrócić ujemny bilans się doda i tyle. Pozdrowienia dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Mój typ na dzisiaj to:
El Aynaoui Ljubicic TYP: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
14.10 Novak/Rikl-Damm/R.Stepan. 1 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Tommy Haas - Guillermo Canas 1 @1,45
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na razie jestem bez pomyłki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Daven/Raym - Hen/Sha 1 1.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Witam
Dzis ciezkie mecze jak to zwykle w finalach bywa. Widze ze wszyscy typuja Haasa, a mi sie wydaje ze moze on miec spore problemy z Canasem. Tak wiec zeby podac nieco inny typ troszke dzis zaryzykuje:
Ljubicic - ElAynaoui 2 1.91
Wydaje mi sie, ze chorwat swoje juz w tym turnieju wygral natomiast marokanczyk jest w swietnej formie od kilku dobrych tygodni i powinien to wygrac..Coz zobaczymy jak bedzie. Zycze udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Ostatnio wtopa na Safinie (myslalem, ze historia sie powtorzy). Dzisiaj debel, (chociaz kusila mnie 2 na Canasa)
Nest/Zimo-Clem/Gro 2 1,91
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam DAVENPORT-HENIN TYP 1 Coz dzisiaj dosyc ciekawe mecze .Sposrod wszystkich ten raczej jest najpewniejszy. A co do innych to mysle ze : (haas-wygra,ljubicic-wygra)
pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Haas Canas 1
Chce powiedziec Rafterowi ze teraz TAbelki sa do dupy. Bo ja jestem przy 4 i wyglada jakbym miał miejsce 4 a tak naprawde to przede mna jest jeszcze z 15 osob. No coż RAFTER tylko Tobie nie pasowały Tabelki KURY . A ja zeby wiedziec na którym jestem miejscu to musze liczyc liczbe Nicków przed moim. DObra rada RAFTER: Kup SObie w koncu jakas gazete i zobacz jak wygladaja Tabelki :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Moj typ na 14.10
DAVVENPORT - HENIN 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
sikor mógłbyś rozszyfrować swój typ
|
|
|
Link skopiowany do schowka