Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
St. Louis - San Jose UNDER 5,5
Pomiędzy słupki bramki gospodarzy powinien wrócić Manny Legace. Bramkarz Nutek jest w rewelacyjnej formie - w ostatnich 19 spotkaniach zanotował rewelacyjny wyniki 2.01 GAA (13-4-2). Dla gości bronił będzie najprawdopodobniej Vesa Toskala (2.32 GAA), który także jest w doskonałej dyspozycji. Obydwie drużyny spotkały się w tym sezonie trzykrotnie, z czego w dwóch meczach padały wyniki niskobramkowe (0:1, 0:2 - obydwa rozegrane w St. Louis). Dzisiejsi gospodarze w ostatnim czasie poprawili w znaczym stopniu grę defensywną, szczególnie przed własną publicznością grają bardzo solidny hokej i nie tracą wielu bramek. St. Louis dziś jednak faworytem nie jest - goście z San Jose to zdecydowanie czołówka NHL - dlatego też spodziewam się ultra-defensywnego nastawienia Nutek. Rekiny także dosyć solidnie grają w obronie dlatego nie powinniśmy zobaczyć tutaj więcej niż pięć bramek.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21
Witam,

Na dziś myślę że warto zagrać na zwycięstwo gospodarzy w meczu Tampa Bay-Phoenix. Kurs niezły 1,8.(expekt)
Po laniu jakie dostali w Nowym Yorku szybko odegrali się na wyjeździe wygrywając pewnie z New Jersey. Kojoty po dwóch porażkach dzisiaj powinni przegrać kolejne spotkanie. W Detroit i na Florydzie nie dali rady. Dochodzi do tego sprzedaż ważnego gracza jakim był niewątpliwie Ladislav Nagy. W grudniu Tampa poradziła sobie 3:1 na wyjeździe, a dzisiaj spodziewam się jeszcze łatwiejszej wygranej. Z powodu kontuzji nie wystąpi raczej Yanic Perreault więc osłabione kojoty nie mają zbyt większych szans.
Polecam zagrać na gospodarzy. (10j)

Pozdroo

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Cisza coś dziś w temacie więc trzeba ruszyć z kopyta! Wczoraj całkiem nieźle, chociaż Rekiny powinny wygrać z Nutkami więcej jak jedną bramką. Byłoby zdecydowanie lepiej...

Na dziś zagrałem:
Columbus - St.Louis 1 2.05 3j. Bwin
Columbus(-1,5) - St.Louis 1 3.00 Bwin
Nie wiem czy dobrze robię ale zaryzykowałem na porażkę Nutek. I to wyraźną. Mecz z rywalem z dywizji zapowiada się "ciężko" dla typujących ale ja wytrwale czekam aż ktoś wreszcie sprawi lanie Bluesman'om...

NJD-Montreal over 5 1.91 4j. Bwin
Montreal ostatnio cienki jak barszcz. Zagrałem overka, bo jak nie zaczną strzelać to nie będą wygrywać. Devils ostatnio kilka underów więc może overek przy tej linii wejdzie...

Pittsburgh- Chicago 2 3.60 Bwin
Pittsburgh- Chicago 2 (OT+SH) 2.90 3j. Bwin
Trzeba polować przegraną Pingwinów. Chicago ostatnio nieźle sobie poczyna więc czemu nie oni mieliby być pogromcami graczy z Pittsburgha...

Poza tym:
Nashville-SJS under 5,5 1.91 2j. Bwin
Ottawa-Florida over 6 1.77 2j. Bwin
Ottawa (_1,5) - Florida 1 1.95 Bwin

Wczoraj: 4-3 (+7,47j.)
Stan: 241W-284L-8 (+116,38j.)

Pozdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
New Jersey - Montreal UNDER 5
W bramce gospodarzy ponownie stanie Martin Brodeur. Mimo słabszego występu przeciwko Tampa Bay w dalszym ciągu pozostaje najlepszym bramkarzem ligi (2.07 GAA, 34 W, 10 SO) - myślę, że ostatnia porażka jeszcze bardziej zmotywuje go do gry na najwyższym poziomie i dzisiaj tymbardziej pokaże na co go stać. W bramce gości natomiast najprawdopodobniej zobaczymy Cristobala Huet. Francuz ostatnio jest w trochę słabszej formie - przegrał cztery kolejne spotkania, ale mimo wszystko to dosyć solidny bramkarz (2.70 GAA, 2 SO) i nie powinien dziś popełniać dużych błędów. Obydwie drużyny lubią grę defensywną i właśnie takie style prezentują. W tym sezonie doszło do trzech bezpośrednich pojedynków - w każdym ze spotkań padły dokładnie trzy bramki. Myślę, że dzisiaj może być podobnie - nie powinniśmy zobaczyć więcej niż pięć bramek.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Wczorajsze ryzyko na Columbus jednak się nie opłaciło. Chicago toczyło równorzędną walkę z Pingwinami ale w sumie uległo w karnych i typy też nie weszły. Dziś mam nadzieję pójdzie lepiej grin więc na noc poszło:

Philadelphia - Toronto 1 2.50 3j. Bwin
NYI-Boston over 6 1.83 5j. Bwin
Phoenix - Anaheim 1 (OT+SH) 2.50 2j. Bwin
Carolina- NYR 2 (OT+SH) 2.15 2j. Bwin
Buffalo-Edmonton over 6 1.83 3j. Bwin
TBL (-1,5) - Washington 1 2.15 Bwin

Wczoraj: 3-5 (-3,59j.)
Stan: 244W-289L-8 (+112,79j.)

Pozdr


Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
W mojej głowie już rano zrodził się pomysł na zagranie zwycięstw NYIslanders w meczu z Bostonem i Płomieni z Lawinami.
Islandersi niespełna tydzień temu przegrali po OT w Bostonie 4:3 i zakładając, że chcą powalczyć o PO, to z rywalami z półki na której leży Boston nie można tracić kolejnych punktów. Po stronie minusów "zapisałem" fakt, że NYI wraca do domu po 3 meczach wyjazdowych i w takich przypadkach należy zachowywać umiar, bynajmniej co do stawki. Boston w regulaminowym czasie w meczach na wyjazdach w 2007 roku jeszcze nie wygrał - kolejny minus. Nie zmieni to jednak mojego typu, którego kurs ociera się o pułap 2,0. Dla mniej odważnych, albo powiedzmy bardziej rozsądnych mogę sugerować 1+ot+sh.
Nie ma sensu,abym podawał wyniki porównania obu ekip (Calgary-Colorado) w tym sezonie, bo prawie każdy, kto zna temat wie gdzie to znaleźć i samemu wyciągnąć wnioski. Zastanawia mnie coś całkiem innego: czy ostatni sukces Lawin nad Kaczorami, to zapowiedź ich lepszej i skuteczniejszej gry, gdyż uświadomili sobie, że PO jakby zaczęło znikać we mgle, czy też wykorzystali po prostu słabszy okres gry Anahaim? Odpowiedź zapewne poznam już za kilka dni, ale tymczasem kilka "grosików" powierzę Płomieniom, które w meczach z rywalami z własnej dywizji jest jak na razie najskuteczniejsze, bo u siebie na 10 meczy przegrali 2, a na wyjazdach na 9 spotkań 3 razy przegrali 3 razy wygrali i 3 razy przegrali po OT. Najbliższe dni powinny dać nam odpowiedź czy Lawiny jeszcze coś "zamieszają" w tabelach, bo za dwa dni ponownie zagrają z Calgary, 18 z Vancouver, 20 w domu z Calgary i 22 w domu z Minnesotą. Po tych meczach jeśli zakończą się marną zdobyczą punktową Colorado, to chyba trzeba będzie zapisać ich do "klubu marzycieli" o PO. Moja propozycja to zwycięstow Płomieni i podobnie jak w przypadku NYIslanders dla ostrożniejszych graczy 1+ot+sh.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
ja dzis zagralem over 6,5 w meczu WSH z TB, w bramce Washingtonu kontuzjowanego Kolziga(GAA3.07) zastapi Johnson(GAA 3.86) natomiast w druzynie TB prawdopodobnie bronic bedzie Holmqvist(GAA 2.64), ze TB jest ostatnio na fali o tym chyba nie musze nikogo przekonywac natomiast nadzieje na bramki dla WSH upatruje w osobie Ovechkina, ktory ostatnio po kilkumeczowej przerwie ponownie wpisal sie na liste strzelcow.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Lemex wykazał kilka "minusów" przy typie na NYI. Po namyśle ja spróbuję je dziś wykorzystać i zagrać na Boston. Tak więc dodatkowo poszło:

NYI- Boston 2 (OT+SH) 2.40 3j. Bwin
NYI- Boston 2 2.90 Bwin

No i oczywiście bardzo liczę na over w tym meczu jak można zauważyć w moim poprzednim poście...A co do Calgary to popieram lemex'a ale nie gram ich dziś...

Pozdr

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
"33-letni Peter Forsberg nie jest już graczem Philadelphia Flyers. Szwedzki napastnik, który występuje w hokejowej lidze NHL od 11 sezonów, przeszedł do Nashville Predators, liderów Konferencji Zachodniej. W zamian do "Lotników" przeszli: Scottie Upshall i obrońca Ryan Parent "

Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

Od dłuższego czasu przygladam sie poczynaniom pingwinow. Na ostatnich 14 meczy 12 zwyciestw. W otatnich 7 meczach az 5 dogrywek . Robiac tabelke ostatnich 10 meczy na czele calej ligi stoja wlasnie zawodnicy z Pittsburgha. Przygladam sie, obserwuje i zastanawim gdzie w koncu moga polec...z moich rozmyslan wynika ze pierwsza z twierdz ktorych nie powinni zdobyc jest wlasnie "diabelskie" lodowisko. Patrzac do tego na calkiem ciekawy kurs 2,05 na NJ typ wydaje sie warty grania. Do minusow stawiania na DEVILS jest niepewny wystep Brian Gionty w tym spotkaniu i pewna absencja John Maddena. Gdzie mozna zdobyc informacje o tym czy wystapi Brian Gionta bo na znanych mi serwisach wszedzie wystepuje jako Questionable.

TYP 1, 1(OT+SH)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Wczoraj nie za bardzo udanie ale głowa do góry!

Na dziś poszło:
St.Louis - Nashville 2 1.95 10j. Bwin
St.Louis - Nashville (-1,5) 2 2.70 4j. Bwin
Od jakiegoś czasu poluje na to, że ktoś złoi tyłek Nutkom. Dziś okazja do tego wyśmienita, bo rywal z przedniej półki więc wszedłem to za "grubsze".

NJD - Pittsburgh 1 2.05 4j. Bwin
NJD (-1,5)- Pittsburgh 1 2.90 Bwin
Chicago - Vancouver 1 (OT+SH) 2.15 2j. Bwin
Columbus - SJS 1 3.00 2j. Bwin

Wczoraj: 1-7 (-15,70j.)
Stan:245W-295L-8 (+97,09j.)

Pozdr

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1