|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
DOMINIK HRBATY - WAYNE FERREIRA 1 @1,50 :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
prem mecz juz trwa od godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Dominik Hrbaty- Wayne Ferreira - 4:6,6:2,0:1 30:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
sorry mecz trwa Hrbatego
Szybko zmieniam na:
Phillipousis - Martin 1 @1,50
Rafter - to nie dlatego że ty tak dałeś; po prostu chciałem dac na Hrbatego a tak nie mam innego meczu godnego uwagi wiec daje na Australijczyka :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
niestety hrbaty dzisiaj chyba ma okres i zabierze mi kasę w realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesć. Mam pytanie,na oficjalnej stronie ATP obok nazwiska Rochus jest (Q).Co to oznacza? Dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Kiefer - Costa 1 STS kurs 1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, chciałem wyjaśnić moje mało precyzyjne typy, które podawałem w niedzielę i w sobotę. Miałem kłopoty z moim sprzętem komputerowym i jeszcze na dokładkę została zalana klawiatura i mogłem używać tylko kilku z jeszcze działających klawiszy. Także, dziękuję za wyrozumiałość i zaliczenie moich typów. Dosłownie, przed chwilą udało mi się przywrócicić system do działania i nie przewiduję już problemów z tym związanych. Postaram się w tym tygodniu aktywnie zaznaczyć moją obecność na forum, zwłaszcza kiedy mamy turniej z cyklu Tennis Masters Series - Stuttgart. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb]niestety hrbaty dzisiaj chyba ma okres i zabierze mi kasę w realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Ferreira wygral ten turniej przed rokiem..warto pamietac o takich rzeczach bo teraz pewnie znowu przejdzie spokojnie ze 2 rundy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Nie wiem dlaczego mam bilans 4-2 Bo według Profa Panova wygrała 2:0 i także według Profa grają 16 X
Typ na dzisiaj
Po/Tauz-Haubs/Sidot 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Moj typ na dzis:
283 Schnyder-Petrova 1 1.67
No zobaczymy jak teraz bedzie szlo wszystkim kiedy trzeba podawac wyzsze kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
Oryginalnie wysłał DJ Bronek: [qb]Nie wiem dlaczego mam bilans 4-2 Bo według Profa Panova wygrała 2:0 i także według Profa grają 16 X
Typ na dzisiaj
Po/Tauz-Haubs/Sidot 1[/qb] wg zasad wprowadzonych od dzisiaj ten mecz ma za niski kurs (1,23)<1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
DJ Bronek masz rację Panova pokonała wczoraj Husarovą 6:3 6:4 w ostatniej rundzie kwalifikacji a Husarova awansowała do turnieju jako lucky looser i jutro spotykają się ponownie. Twój ranking zostanie poprawiony i wynosi 5:1
A co do Twojego dzisiejszego typu to kurs jest 1.23 czyli typ jest nieważny ---------------------------------------- W imieniu Jamesika 15.10 Rios-Santoro 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
W imieniu KEMPA : Rios - Santoro 1 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Kiefer A.Costa 6-3 0-6 6-7 Mój bilans 4-3. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Oryginalnie wysłał piogor1: [qb]Czesć. Mam pytanie,na oficjalnej stronie ATP obok nazwiska Rochus jest (Q).Co to oznacza? Dziękuję.[/qb] To "Q" jest akurat w tym przypadku obok nazwiska Maxa Mirnyia, a oznacza, ze zawodnik do turnieju glownego awansowal z kwalifikacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Oryginalnie wysłał raf: [qb]
To "Q" jest akurat w tym przypadku obok nazwiska Maxa Mirnyia, a oznacza, ze zawodnik do turnieju glownego awansowal z kwalifikacji.[/qb] Tfu ale sie zamotalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie to Rochus przebijal sie do turnieju przez kwalifikacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Z tej samej beczki : co to jest " wc " i " SE " ? Również dzięki .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
wc-wild card miejsce przyznane przez organiztorow turnieju
se - seeding? zawodnik rozstawiony
|
|
|
Link skopiowany do schowka