|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
dzisiaj
AlbinoLeffe X
hamburg X
dosc pewne mecze wg mnie
mozna pomyslec nad nunbergiem jeszcze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15 |
Raczej od Hamburga bym byl z daleka bo walczą o utrzymanie w lidze a ostatnio wygrali z Werderem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,289 |
MOŻE TO KOGOŚ ZAINTERESUJE.TAK WYGLĄDA RANKING PO OSTATNIM WEEKENDZIE, POD WZGLĘDEM REMISÓW,W LIGACH KTÓRE GRAJĄ OBECNIE.
1.WŁOCHY 2 34,3% 2.AUSTRIA 1 31,8% 3.NIEMCY 1 31,4% 4.FRANCJA 2 30,9% 5.NIEMCY 2 30,4% 6.WŁOCHY 1 29.9% 7.TURCJA 1 29,8 8.FRANCJA 129,6%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
eska grasz cos w weeekned
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
Chłopaki wrzućcie jakiś arkusz do progresji na stały zysk (żeby można w nim było założyć dowolną ilość poziomów)
bo już mnie cholera trafia szukania tego!
pomóżcie ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
eska grasz cos w weeekned Norynbergia i AlbinoLeffe ostatni raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
cholera macie jakąś dobrą strone ze statystykami dotyczącymi progresji na X? najdłuższe serie bez remisów itp.? erprogresja.com sie zrobila platna :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 87 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961 |
Wczoraj poszło:
Fulham-Aston Villa Shefield Utd-Everton
Niestety miomo tego że sobie te mecze wypisałem to nie zagrałem.
Na dziś Bolton-Blackburn
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2007
Posty: 87 |
Johan, ja mialem juz 5 etap progresji na AV wczoraj...musiałem zagrac juz za 32 funty, ale w koncu weszło do wygrania ok. 100 funtów, 100-62= 38funtow na plus...ale juz zaczeli mnie denderwowac, hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Juz niedlugo rusza liga szewdzka i rosyjska. Goraco polecam lige ROSYJSKA Saturn Moskva 16 remisow/30 meczy Moskva FK 13 remisow/ 30 meczy Spartak Moskva 13 remisow/ 30 meczy i inne ... napewno warto  ja gram wszystkie ktore mialy powyzej 10 remisow w zeszlym sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15 |
Ja przyglądnął bym się innej drużynie grającej w rosyjskiej lidze : Amkar . Patrzac na trzy sezony to ta druzyna remisowala nastepojaco- 2004 - 12/30 - 40% 2005 - 12/40 - 40% 2006 - 11/40 - 37%
Jak dla mnie to ta druzyna jest godna polecenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
ja gram wszystkie ktore mialy powyzej 10 remisow w zeszlym sezonie grasz te druzyny od pierwsej kolejki cz coś odczekasz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Od pierwszej kolejki oczywiscie. A jezeli po np. 5 kolejkach jakas druzyna ktora nie gram bedzie miala np. 3 remisy na 5 meczy to zaczne ja GRAC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15 |
trochę statystyki odnośnie : Saturn Moskva 2004 - 11/30 - 37% - (uwaga : do 18 kolejki remisowali seria 12 spotkań bez x) 2005 - 9/30 - 30% - ( uwaga : najdluzsza seria bez x 5 kolejek ) 2006 - 16/30 - 53% - ( poprzedni seson fenomenalny w wykoniu tej druzyny ) Jeszcze jedna mala informacja sezony 2004,2005,2006 zaczynali od x Jak narazie to tyle ze statystyk jak cos jeszcze znajde to napewno wrzuce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
hehe co do saturna to faktycznie, w ubiegłym sezonie (2006) najdłuższa seria bez remisu 2 !! aż nie możliwe heh ale w tamtym sezonie na swoje nieszczęście cały czas tylko obserwowałem saturna bo przewidywałem że jakąś serie dłuższą bez remisu predzej czy pozniej zalicza i w koncu nie postawilem ani razu na ich remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 15 |
Dlatego ja na serie bez x nie patrze generalnie druzyny które lubia duzo x  . Mozna zawsze zaczac od wiekszej stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
hehe co do saturna to faktycznie, w ubiegłym sezonie (2006) najdłuższa seria bez remisu 2 !! aż nie możliwe heh ale w tamtym sezonie na swoje nieszczęście cały czas tylko obserwowałem saturna bo przewidywałem że jakąś serie dłuższą bez remisu predzej czy pozniej zalicza i w koncu nie postawilem ani razu na ich remis  ja zeszly sezon gralem non stop saturna od 3ciej kolejki. Ogolnie gralem caly czas sama rosyjska.Teraz ciezko znalezc takie druzyny co nigdy nie zawodza i ciagle daja remisy. No ale moze jak ruska sie znowu zacznie to cos sie wyklaruje poztywnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Co gracie na weekend? Ja odpuszczam nurberg bo bundesliga strasznie spadla w satystykach remisowych - zbliza sie koniec sezonu juz jest wieksza walka... chociaz zagram moze jakas mala stawka bo mecz z frankfurtem moze zakonczyc sie remisem. No ale druzyna mnie zawiodla to ja zmieniam. Zagram jeszcze raz Albinoleffe bo mecz z Spezia wyglada interesujaco i musi pasc remis - jak nie teraz to nigdy  Daje im ostatnia szanse. Ogolnie rozgladam sie za nowymi druzynami pewnie wybiore cos z polskiej i zobacze jak sie zachowa ruska bo juz w ten weekedn ruszaja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka