Chyba musze zrezygnowac z tej zabawy. bo nie jestem w stanie codziennie podac typow. przez..."> Chyba musze zrezygnowac z tej zabawy. bo nie jestem w stanie codziennie podac typow. przez...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
#9564 18/10/2001 00:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chyba musze zrezygnowac z tej zabawy. bo nie jestem w stanie codziennie podac typow. przez kilka dni wywalił mi sie net i korzystałem z pomocy KURY ale teraz i jemu sie wykrzaczyl wiec przez takie problemy mam bilans 4:4 a jakby bylo wszystko ok to mialbym 7:1 bo tylko jeden z moich typów nie wpadl. Troche nie podoba mi sie zasada ujemnych punktów za brak typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
GAME Over

Bonus: Unibet
#9565 18/10/2001 00:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
JAMES=Jamesik musiałem sie przelogowac bo mi nawet wszsytkie hasła wyjebało! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#9566 18/10/2001 03:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Ehhh ale tenis to jest jednak przewrotna gra.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wszystkie mecze, ktore chcialem typowac a niestety nie zagralem (Novak, Canas, Groesjan, Enqvist) oczywiscie weszly, a to co dalem (czyli Safin) zawiodlo. No, ale niestety jak sie tak pozno typuje to tylko ostatki zostaja, jutro trzeba sie rano wziac do roboty. Od razu zapowiadam, ze chyba dam na Mirnyia z Ivanem, zeby potem nie bylo ze sciagam od kogos typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale typ podam rano.

#9567 18/10/2001 03:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
ja wiedziałem że tak będzie :rolleyes:
panowie spoko jutro zniszczymy buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#9568 18/10/2001 12:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Majnen typen na dzisiaja dnia:
Dokic Rubin TYP: na tą która wygra he, he, he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak poważnie Dokic Rubin TYP: 1.

#9569 18/10/2001 13:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dokic Rubin 1 1.5

#9570 18/10/2001 13:16
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
CO DO WASZEJ TABELI TO WYDAJE MI SIE ZE RAFTER POWINIEN MIEC TAKI SAM STOSUNEK JAK SIKOR... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#9571 18/10/2001 13:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam.Mama prosbe mozecie sie wypowiedziec na temat meczu Ivanisevic-Minryi
Z gory dziekuje

#9572 18/10/2001 14:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Jesli chodzi o ranking.Rzeczywiscie jest on nie uzupelniony.Moj bilans po ostatniej porazce wynosi 7-2.Nie wiem jaki bilans maja inni bo poprostu kura robil ranking tak dobrze ze zaufalem mu calkowicie i przestalem liczyc bilans innych graczy.Mam nadzieje kura ze dalej bedziesz to robil bo poprostu robisz to rewelacyjnie.Oczywiscie jesli bedzie problem i nie bedziesz mogl dalej tego robic,to napisz o tym.Wtedy moze ktos inny sie tym zajmie.I prosba do wszystkich ktora ulatwi podliczanie bilansu :
przy meczu ktory podajecie na dany dzien podawajcie swoj aktualny bilans np ktos podaje typ na dzisiaj kurs + ostatni bilans.To napewno ulatwi robienie rankingu.I jeszcze jedna nowosc doszlem do wniosku ze bedzie lepiej jak bedziemy obstawiac tenis wg sts i profesjonal i ich kursow.

#9573 18/10/2001 14:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Haas-Arazi 1 1.5 18/14.30

Bilans 8-0 (jeden mecz zaległy)

#9574 18/10/2001 14:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
RAFTER cieszy mnie RZE doszłeś jak pszyszłem do pracy to od razu zobaczyłem że doszłeś więc nie mam więcej pytań. Po prostu na twoje typy tSZeba baczniej uwaRZać bo jeRZeli z matematyki teSZ doszłeś tak jak z polskiego czyli do niczego to ja DOSZŁEM do wniosku RZe to zwykły fart podparty wyssanymi z palucha bredniami o jakims tam profesjonalistycznym systemiku. Nie oczekuje RZadnej odpowiedzi na mUj pełen złośliwości post

#9575 18/10/2001 14:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
acha też uważam ze będzie lepiej obstawiać tenis wg sts i profesjonał ich kursów
ps. a może się myle i lepiej bedzie nie obstawiać ich kursów albo obstawiać ich kursów ale nie w tenisa? proszę o opinie

#9576 18/10/2001 14:26
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Moj typ na dzis:

278 Mirnyi - Ivanisevic 1 1.75

Jezeli Max zagra tak jak gra od bodaj dwoch tygodni to rozniesie Ivana. Z drugiej jednak strony cos czuje, ze beda 3 sety ale wygra Mirnyi bo jest w zdecydowanie lepszej formie. A ze kurs kusi to ja sie nie zastanawiam zbyt dlugo.
Zwracam tez uwage na dzisiejsze mecze Kafela z Novakiem (prawdopodobna 2), Roddicka z Enqvistem (ciezki mecz dla amerykanina, moze byc 2), Haasa z Arazim (niby niemiec w lepszej formie ale Arazi ogral jednak Agassiego, moze byc 2), no i mysle ze Hewitt tez stoczy ciezki boj z Canasem, ale jednak powinien wygrac. Mecz Groesjana z Ferreira nie do grania (kazdy wynik mozliwy), Sampras powinien spoko wygrac.

U babek gram na pewno na Dokic z Rubin, ale bardzo ciekawie wygladaja kursy na niespodziewane 2 w meczach:
Panova-Mikaelian 1.93
Schett-Hantuchova 2.05
mysle, ze te rezultaty sa wielce prawdopodobne.

Szkoda, ze w ofercie profa nie ma jeszcze debli bo ciekawie zapowiadaja sie mecze:
Arthurs & Hill vs. Mirnyi & Stolle 2
Johnson & Palmer vs. Damm & Prinosil 1
Pala & Vizner vs. Ferreira/Tarango 1
szkoda ze nie ma jeszcze kursow.
To tyle. Udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#9577 18/10/2001 14:30
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
raf sa juz kursy na deble

#9578 18/10/2001 14:41
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Aborygien widze ze nawet DZUNGLA posiada dostep do internetu.Powiem ci tak na twoj "kozacki" post -fajnie powiedziales co wiedziales palancie.Wiesz takich postow i uwag nasluchalem sie w zyciu setki razy i zawsze takim cwelom mowie Fuck off.Widzisz ja zawsze czuje sie mlody moze zeczywiscie jestem troche zwariowany ale ludzi takich jak ty lubie olewac i osmieszac najlepiej publicznie.Wiec czobku wypad do dzungli,wpieprzac liscie.Fajnie ze od czasu do czasu znajdzie sie jakis idiota ktory wyglasza swe poglady.
ok ale czas na podanie typu:
bilans17.10
RODDICK-ENQVIST typ 1 kurs 1.5 (7-2)

#9579 18/10/2001 15:05
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
moj typ na 18.10

Grosjean-W.Ferrei. 1 1.63

bilans 9-0

#9580 18/10/2001 15:06
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
TABELA PO 17.10

1.grelinho 9-0
2.denis 8-0
3.RAFTER 7-2
sikor 7-2
Prem$ 7-2
4.eternally 6-3
sexmis 6-3
5.DJ Bronek 5-4
juan_carlos 5-4
raf 5-4
Kura 5-4
6.cpt.shriner 4-5
Maciejev 4-5
amRO 4-5
7.1Piotrek 3-6
kemp 3-6
8.lleyton 2-7
Muniek 2-7
9.Lidmor 1-8
10.savio 0-9

Jamesik wycofal sie
Savio nie podal typu.
Denis jeden mecz zalegly.

!!! Patrzmy na naglowki. Poprzednia tabela dotyczyla typowan po 16.10, w zwiazku z czym RAFTER mial bilans 7-1, a Sikor 6-2, a ich stan wyrownal sie dopiero po 17.10, czyli w dzisiejszej tabelce. Pozdrawiam

#9581 18/10/2001 15:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
oj oj rafterek sie nam zmarszczył ale mam nadzieję że to nie wpłynie na jego perfekcyjny systemik z palucha wyssany. cholera ale zostałem ośmieszony :eek: Widzę też ze jesteś nie tylko wybitnym polonistą ale również niebanalnym poliglotą czubku (tak się to magiczne słowo pisze). I powtarzam po raz ostatni (chyba że czytasz podobnie jak piszesz) nie oczekuję odpowidzi. Rozumiesz o tym brudzie?????

#9582 18/10/2001 15:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Zurych godz 14,10
Dokic - Rubin 1 Prof kurs 1,46
Zastanawia mnie tak wysoki kurs na Dokic. Moim zdaniem jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Rubin nie prezentuje jeszcze formy jaką dysponowała w ubiegłym roku. W jej grze brakuje jeszcze ogrania. Dokic powinna to wygrać zdecydowanie w dwóch setach.

#9583 18/10/2001 15:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Mój typ na 18.10 (5-4)
Panova-Mikaelian 2 1.93

Dzięki amRO (nieżle Ci idzie) za podliczenie klasyfikacji i Rafter za docenienie mojej pracy w tym temacie. Myśle że już niebawem wszystko wróci do normy (2 dni).
P.S. Mam nadzieję że raf nie masz pretensji że czekałem na Twoje posty i dopiero teraz wybrałem mecz- a tak na poważnie to jeżeli Mikaelian zagra tak jak z Dementiewą - to powinna dziś wygrać - ale kobieta zmienną jest

Pozdrowienia dla wszystkich

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, 11kera11), 1,642 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1