|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chyba musze zrezygnowac z tej zabawy. bo nie jestem w stanie codziennie podac typow. przez kilka dni wywalił mi sie net i korzystałem z pomocy KURY ale teraz i jemu sie wykrzaczyl wiec przez takie problemy mam bilans 4:4 a jakby bylo wszystko ok to mialbym 7:1 bo tylko jeden z moich typów nie wpadl. Troche nie podoba mi sie zasada ujemnych punktów za brak typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> GAME Over
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
JAMES=Jamesik musiałem sie przelogowac bo mi nawet wszsytkie hasła wyjebało! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Ehhh ale tenis to jest jednak przewrotna gra.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wszystkie mecze, ktore chcialem typowac a niestety nie zagralem (Novak, Canas, Groesjan, Enqvist) oczywiscie weszly, a to co dalem (czyli Safin) zawiodlo. No, ale niestety jak sie tak pozno typuje to tylko ostatki zostaja, jutro trzeba sie rano wziac do roboty. Od razu zapowiadam, ze chyba dam na Mirnyia z Ivanem, zeby potem nie bylo ze sciagam od kogos typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale typ podam rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
ja wiedziałem że tak będzie :rolleyes: panowie spoko jutro zniszczymy buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Majnen typen na dzisiaja dnia: Dokic Rubin TYP: na tą która wygra he, he, he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak poważnie Dokic Rubin TYP: 1.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
CO DO WASZEJ TABELI TO WYDAJE MI SIE ZE RAFTER POWINIEN MIEC TAKI SAM STOSUNEK JAK SIKOR... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam.Mama prosbe mozecie sie wypowiedziec na temat meczu Ivanisevic-Minryi Z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Jesli chodzi o ranking.Rzeczywiscie jest on nie uzupelniony.Moj bilans po ostatniej porazce wynosi 7-2.Nie wiem jaki bilans maja inni bo poprostu kura robil ranking tak dobrze ze zaufalem mu calkowicie i przestalem liczyc bilans innych graczy.Mam nadzieje kura ze dalej bedziesz to robil bo poprostu robisz to rewelacyjnie.Oczywiscie jesli bedzie problem i nie bedziesz mogl dalej tego robic,to napisz o tym.Wtedy moze ktos inny sie tym zajmie.I prosba do wszystkich ktora ulatwi podliczanie bilansu : przy meczu ktory podajecie na dany dzien podawajcie swoj aktualny bilans np ktos podaje typ na dzisiaj kurs + ostatni bilans.To napewno ulatwi robienie rankingu.I jeszcze jedna nowosc doszlem do wniosku ze bedzie lepiej jak bedziemy obstawiac tenis wg sts i profesjonal i ich kursow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Haas-Arazi 1 1.5 18/14.30
Bilans 8-0 (jeden mecz zaległy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
RAFTER cieszy mnie RZE doszłeś jak pszyszłem do pracy to od razu zobaczyłem że doszłeś więc nie mam więcej pytań. Po prostu na twoje typy tSZeba baczniej uwaRZać bo jeRZeli z matematyki teSZ doszłeś tak jak z polskiego czyli do niczego to ja DOSZŁEM do wniosku RZe to zwykły fart podparty wyssanymi z palucha bredniami o jakims tam profesjonalistycznym systemiku. Nie oczekuje RZadnej odpowiedzi na mUj pełen złośliwości post
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
acha też uważam ze będzie lepiej obstawiać tenis wg sts i profesjonał ich kursów ps. a może się myle i lepiej bedzie nie obstawiać ich kursów albo obstawiać ich kursów ale nie w tenisa? proszę o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Moj typ na dzis:
278 Mirnyi - Ivanisevic 1 1.75
Jezeli Max zagra tak jak gra od bodaj dwoch tygodni to rozniesie Ivana. Z drugiej jednak strony cos czuje, ze beda 3 sety ale wygra Mirnyi bo jest w zdecydowanie lepszej formie. A ze kurs kusi to ja sie nie zastanawiam zbyt dlugo. Zwracam tez uwage na dzisiejsze mecze Kafela z Novakiem (prawdopodobna 2), Roddicka z Enqvistem (ciezki mecz dla amerykanina, moze byc 2), Haasa z Arazim (niby niemiec w lepszej formie ale Arazi ogral jednak Agassiego, moze byc 2), no i mysle ze Hewitt tez stoczy ciezki boj z Canasem, ale jednak powinien wygrac. Mecz Groesjana z Ferreira nie do grania (kazdy wynik mozliwy), Sampras powinien spoko wygrac.
U babek gram na pewno na Dokic z Rubin, ale bardzo ciekawie wygladaja kursy na niespodziewane 2 w meczach: Panova-Mikaelian 1.93 Schett-Hantuchova 2.05 mysle, ze te rezultaty sa wielce prawdopodobne.
Szkoda, ze w ofercie profa nie ma jeszcze debli bo ciekawie zapowiadaja sie mecze: Arthurs & Hill vs. Mirnyi & Stolle 2 Johnson & Palmer vs. Damm & Prinosil 1 Pala & Vizner vs. Ferreira/Tarango 1 szkoda ze nie ma jeszcze kursow. To tyle. Udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
raf sa juz kursy na deble
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Aborygien widze ze nawet DZUNGLA posiada dostep do internetu.Powiem ci tak na twoj "kozacki" post -fajnie powiedziales co wiedziales palancie.Wiesz takich postow i uwag nasluchalem sie w zyciu setki razy i zawsze takim cwelom mowie Fuck off.Widzisz ja zawsze czuje sie mlody moze zeczywiscie jestem troche zwariowany ale ludzi takich jak ty lubie olewac i osmieszac najlepiej publicznie.Wiec czobku wypad do dzungli,wpieprzac liscie.Fajnie ze od czasu do czasu znajdzie sie jakis idiota ktory wyglasza swe poglady. ok ale czas na podanie typu: bilans17.10 RODDICK-ENQVIST typ 1 kurs 1.5 (7-2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
moj typ na 18.10
Grosjean-W.Ferrei. 1 1.63
bilans 9-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
TABELA PO 17.10
1.grelinho 9-0 2.denis 8-0 3.RAFTER 7-2 sikor 7-2 Prem$ 7-2 4.eternally 6-3 sexmis 6-3 5.DJ Bronek 5-4 juan_carlos 5-4 raf 5-4 Kura 5-4 6.cpt.shriner 4-5 Maciejev 4-5 amRO 4-5 7.1Piotrek 3-6 kemp 3-6 8.lleyton 2-7 Muniek 2-7 9.Lidmor 1-8 10.savio 0-9
Jamesik wycofal sie Savio nie podal typu. Denis jeden mecz zalegly.
!!! Patrzmy na naglowki. Poprzednia tabela dotyczyla typowan po 16.10, w zwiazku z czym RAFTER mial bilans 7-1, a Sikor 6-2, a ich stan wyrownal sie dopiero po 17.10, czyli w dzisiejszej tabelce. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
oj oj rafterek sie nam zmarszczył ale mam nadzieję że to nie wpłynie na jego perfekcyjny systemik z palucha wyssany. cholera ale zostałem ośmieszony :eek: Widzę też ze jesteś nie tylko wybitnym polonistą ale również niebanalnym poliglotą czubku (tak się to magiczne słowo pisze). I powtarzam po raz ostatni (chyba że czytasz podobnie jak piszesz) nie oczekuję odpowidzi. Rozumiesz o tym brudzie?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Zurych godz 14,10 Dokic - Rubin 1 Prof kurs 1,46 Zastanawia mnie tak wysoki kurs na Dokic. Moim zdaniem jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Rubin nie prezentuje jeszcze formy jaką dysponowała w ubiegłym roku. W jej grze brakuje jeszcze ogrania. Dokic powinna to wygrać zdecydowanie w dwóch setach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mój typ na 18.10 (5-4) Panova-Mikaelian 2 1.93
Dzięki amRO (nieżle Ci idzie) za podliczenie klasyfikacji i Rafter za docenienie mojej pracy w tym temacie. Myśle że już niebawem wszystko wróci do normy (2 dni). P.S. Mam nadzieję że raf nie masz pretensji że czekałem na Twoje posty i dopiero teraz wybrałem mecz- a tak na poważnie to jeżeli Mikaelian zagra tak jak z Dementiewą - to powinna dziś wygrać - ale kobieta zmienną jest
Pozdrowienia dla wszystkich
|
|
|
Link skopiowany do schowka