|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Lakers - Knicks 2 @ 3.86 i ewentualnie Dla osob nie lubiacych ryzyka; Lakers - Knicks 2 (+7.5) @ 1.92
Druzyna Lakersow jest aktualnie po po trzech ciezkich bojach stoczonych z dobrymi zespolami (Detroit, Toronto, Cleveland) i w zadnym z tych meczow nie sprostala rywalom. Po serii gier wyjazdowych wraca na wlasne smieci, aby zmierzyc sie z druzyna Knicksow. Knicksi w poprzednim meczu rowniez grali z zespolem z gornej polki i rowniez nie sprostali rywalom; ulegajac Utah po dogrywce dwoma puntkami (104-102). Do skladu NY powrocil po kontuzji gwiazdor zespolu Steve Francis, ktory gral juz w meczu z Jazz i w ciagu 21 minut zanotowal 7 zbiorek, 2 asysty i zdobyl 13 punktow. W tym meczu rownie dobrze zagrali Crawford ktory zdobyl 29 punktow jak i Eddy Curry ktoremu przypisano 27 punktow, a w ciagu ostatnich 3 meczy zanotowal srednia 25 punktow na mecz. Obie ekipy spotkaly sie juz w tym sezonie i gora byli Knicksi, lecz poprzedniego meczu nie mozna brac na serio pod uwage, gdyz w druzynie z LA nie mogl wtedy zagrac gwiazdor zespolu - Bryant, ktory byl zawieszony. Dzis droga do sukcesu Knicksow, bedzie wylaczenie Bryanta z gry, gdyz poza nim nie ma komu grac. Jak sam P. Jackson powiedzial po meczu z Cleveland "Oprócz Koby`ego, nie ma komu zdobywac punktow" i taka jest niestety prawda, gdyz zaden inny zawodnik nie przekroczyl w tamtym meczu granicy 12 punktow. W tym meczu przewiduje podobny scenariusz, a sam Koby nie sprosta calej druzynie Knicksow. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Długoby tak można ... 1) Przegrali ale grał Nocioni którego dziś nie ma 2) Nie zagra 3)Czy są mocniejsi niż rok temu to się okaże na koniec sezonu.Rok temu o tej porze Byki miały bardzo podobny bilans jak teraz a nie miały Bena i PJ.Browna 4)Może zle spojrzałem  w.g Ciebie 6 meczy w 10 dni to malo ? 5)Ta średnia Indiana ma raptem 2 zwycięstwa mniej niz Bulls ktore pokonała u siebie co prawda a na wyjezdzie przegrała 6) Zle spojrzałem Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677 |
Jeszcze 5 minut do konca a Toronto ma przewage 12 pkt.  Dokaldnie tak jak przewidywalem, Bosh dobre spotkanie. Dalej ludzie nie doceniaja Toronto i dobrze, lepsze kursy  Graty Stoin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Jeszcze 5 minut do konca a Toronto ma przewage 12 pkt.  Dokaldnie tak jak przewidywalem, Bosh dobre spotkanie. Dalej ludzie nie doceniaja Toronto i dobrze, lepsze kursy  Graty Stoin Ależ dramatyczna końcówka !!! Chicago - Toronto 111 - 112 FT W przebiegu całego spotkania to gościom należało się zwycięstwo ... Bosh dokończył dzieła i nawet własna hala nie pomogła Bykom 3 ludzi to za mało żeby wygrywać ... potrzeba drużyny i na tą chwile to Toronto ma drużyne a Chico ma Gordona Denga i czasem Hinricha Gratki Gr3g 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
A to "komentarz" do meczu Nets - Spurs [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Tym razem Ci się udało Stoin  Ja drużynę Toronto napewno doceniam. W tym sezonie grają naprawdę bardzo dobrą koszykówkę, mają ciekawych zawodników, dlatego też życzę im awansu do playoff.
|
|
|
Link skopiowany do schowka