Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Lakers - Knicks 2 @ 3.86
i ewentualnie Dla osob nie lubiacych ryzyka;
Lakers - Knicks 2 (+7.5) @ 1.92

Druzyna Lakersow jest aktualnie po po trzech ciezkich bojach stoczonych z dobrymi zespolami (Detroit, Toronto, Cleveland) i w zadnym z tych meczow nie sprostala rywalom. Po serii gier wyjazdowych wraca na wlasne smieci, aby zmierzyc sie z druzyna Knicksow. Knicksi w poprzednim meczu rowniez grali z zespolem z gornej polki i rowniez nie sprostali rywalom; ulegajac Utah po dogrywce dwoma puntkami (104-102). Do skladu NY powrocil po kontuzji gwiazdor zespolu Steve Francis, ktory gral juz w meczu z Jazz i w ciagu 21 minut zanotowal 7 zbiorek, 2 asysty i zdobyl 13 punktow. W tym meczu rownie dobrze zagrali Crawford ktory zdobyl 29 punktow jak i Eddy Curry ktoremu przypisano 27 punktow, a w ciagu ostatnich 3 meczy zanotowal srednia 25 punktow na mecz. Obie ekipy spotkaly sie juz w tym sezonie i gora byli Knicksi, lecz poprzedniego meczu nie mozna brac na serio pod uwage, gdyz w druzynie z LA nie mogl wtedy zagrac gwiazdor zespolu - Bryant, ktory byl zawieszony. Dzis droga do sukcesu Knicksow, bedzie wylaczenie Bryanta z gry, gdyz poza nim nie ma komu grac. Jak sam P. Jackson powiedzial po meczu z Cleveland "Oprócz Koby`ego, nie ma komu zdobywac punktow" i taka jest niestety prawda, gdyz zaden inny zawodnik nie przekroczyl w tamtym meczu granicy 12 punktow. W tym meczu przewiduje podobny scenariusz, a sam Koby nie sprosta calej druzynie Knicksow. Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Długoby tak można ...

1) Przegrali ale grał Nocioni którego dziś nie ma
2) Nie zagra tongue
3)Czy są mocniejsi niż rok temu to się okaże na koniec sezonu.Rok temu o tej porze Byki miały bardzo podobny bilans jak teraz a nie miały Bena i PJ.Browna
4)Może zle spojrzałem smile w.g Ciebie 6 meczy w 10 dni to malo ?
5)Ta średnia Indiana ma raptem 2 zwycięstwa mniej niz Bulls ktore pokonała u siebie co prawda a na wyjezdzie przegrała tongue
6) Zle spojrzałem wink

Powodzenia piwo

Stoin #958876 14/02/2007 03:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 677
Jeszcze 5 minut do konca a Toronto ma przewage 12 pkt. smile
Dokaldnie tak jak przewidywalem, Bosh dobre spotkanie.
Dalej ludzie nie doceniaja Toronto i dobrze, lepsze kursy smile
Graty Stoin

Gr3g #958892 14/02/2007 04:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Gr3g
Jeszcze 5 minut do konca a Toronto ma przewage 12 pkt. smile
Dokaldnie tak jak przewidywalem, Bosh dobre spotkanie.
Dalej ludzie nie doceniaja Toronto i dobrze, lepsze kursy smile
Graty Stoin

Ależ dramatyczna końcówka !!!

Chicago - Toronto 111 - 112 FT

W przebiegu całego spotkania to gościom należało się zwycięstwo ... Bosh dokończył dzieła i nawet własna hala nie pomogła Bykom

3 ludzi to za mało żeby wygrywać ... potrzeba drużyny i na tą chwile to Toronto ma drużyne a Chico ma Gordona Denga i czasem Hinricha

Gratki Gr3g piwo

Stoin #958897 14/02/2007 04:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
A to "komentarz" do meczu Nets - Spurs laugh

[Linked Image]

Stoin #959035 14/02/2007 09:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Tym razem Ci się udało Stoin wink

Ja drużynę Toronto napewno doceniam. W tym sezonie grają naprawdę bardzo dobrą koszykówkę, mają ciekawych zawodników, dlatego też życzę im awansu do playoff.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,290 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1