"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
#9644 20/10/2001 21:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
jacolo rozgryzłem cię ty chcesz szybko awansować z junior membera na membera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#9645 20/10/2001 21:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
20.10 Damm & Prinosil vs. Mirnyi & Stolle 2

Według oficjalnej strony mecz się jeszcze nie zaczął, nie znam kursów ale puszczam zeby było.

Cześć

#9646 20/10/2001 22:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
na jutro: Davenport- Capriati 1 (moj stan: 7-5)

#9647 21/10/2001 01:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W imieniu Eternally poprawiam mu typ, zamiast Caprati powinna byc Dokic

#9648 21/10/2001 03:04
Dołączył: Feb 2001
Posty: 86
P
Pat Offline
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 86
Witam po długiej nieobecności (dokładnie od momentu zawieszenia "działalności" tabeli typerów). Naprawdę dobry pomysł z tym typowaniem na skuteczność. Z drugiej jednak strony (i chyba nie ma sensu zaprzeczać) uwidaczniają się powoli rażące mankamenty takiej rywalizacji. Zaraz wyjaśnię do czego zmierzam (zresztą każdy na pewno wie o co chodzi).
Większość z nas gra w normalny sposób tzn. widząc w danym dniu (oczywiście nie codziennie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) "dobry" typ (tak nazywam wyłącznie mecze, w któych szanse kursowe naszego zawodnika różnią się odpowiednio dużo od szans rzeczywistych) obstawia go za odpowiednią stawkę (ja np. gram za 50zł). Można oczywiście (co też robię) dążyć nd kuponie do odpowiedniego Ako (np. x 2). W takim układzie jak widać to czy jesteśmy na plusie czy też "w plecy" zależy od naszej skuteczności (i świadczy o stopniu znajomości białego sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ). Na tym polegała słynna Tabela typerów i w ten sposób uq$ w trzy miesiące uzyskał +8000 zł. Można było się przekonać jaki odsetek graczy wychodził na swoje (o ile pamiętam na 100 osób biorących udział w zabawie tylko 20 było na plusie). Ok do czego zmierzam ?
Uważam, że ta zabawa w takiej formie po prostu nie ma sensu. Co z tego, że ktoś ma taki a taki bilans skoro z tego nic nie wynika bo nie wiemy jakie Ako miał na tych kuponach. Wystarczy policzyć, że wg. zasad tu obowiązujących można być na minusie mając bilans 7-1 !!! (dla meczy z kursem 1.25).
Już słyszę protest RAFTERA, że tak grają tylko frajerzy i żółtodzioby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,ale nawet sam Rafter gdyby rzeczywiście grał progresją na mecze które tu podaje musiałby jutro iść do bukmacherów z dwoma albo trzema workami z kapustą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie chcę nikomu nic wypominać, ale prawda jest taka,że RAFTER nie trafił czterech meczy z rzędu co dyskwlifikuje go przy grze na zwiększanie stawki.
Szczerze natomiast gratuluję raf'iemu bo podaje ostatnio fantastyczne mecze w ogóle nie przejmując się "bukmacherskimi" szansami. Typy: Mirnyi-Goran, Haas-Henman czy Mirnyi-Kafel (i słuszna uwaga co do Hewitta) to było mistrzostwo. Ok pozdrawiam i czekam na komentarze.

P.S. Juan, Twoja Daniela H. coraz bardziej śmiało sobie poczyna. Ja jednak zostanę przy Jelence. GO JELENA !!!

#9649 21/10/2001 03:19
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
TABELA PO 20.10

1.denis 11-1
2.sikor 10-2
3.grelinho 9-3
Prem$ 9-3
4.raf 8-4
Kura 8-4
5.RAFTER 7-5
sexmis 7-5
eternally 7-5
6.juan_carlos 6-6
cpt.shriner 6-6
Maciejev 6-6
7.amRO 5-7
1Piotrek 5-7
8.kemp 4-8
Muniek 4-8

lleyton, Lidmor nie podali typow.

#9650 21/10/2001 03:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał Pat:
[qb]Uważam, że ta zabawa w takiej formie po prostu nie ma sensu. Co z tego, że ktoś ma taki a taki bilans skoro z tego nic nie wynika bo nie wiemy jakie Ako miał na tych kuponach. [/qb]

Pat nie masz racji - ten temat i zarazem współzawodnictwo jest stworzony po to by pokazać , że RAFTER najlepiej zna się na typowaniu tenisa.
Oczywiœcie 12 dni typowania nic nam za bardzo nie powie. Zobaczymy jakie wyniki będ¹ np. po dwch miesi¹cach ( o ile oczywiœcie chłopaki będ¹ to kontynuować).
A soj¹ drog¹ też jestem ciekaw jak RAFTER wybrn¹łby z tylu wtop pod rz¹d graj¹c progresj¹ na tak małe kursy. Chyba że nie puœciłby tego w realu?

Brawa dla Denisa !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#9651 21/10/2001 04:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
widziałeś wczoraj danielę pat? ładnie się prezentowała pod względem sportowym i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#9652 21/10/2001 06:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
heh ee..juz mi chyba szkoda slow na krytykowanie Raftera...sami dobrze widzicie co zrobil z siebie i z was...(niektorych co uwazal za kompletnych debilow nie majacych zielonego pojecia o tenisie, progresjii itp.)
Rzadko tu sie wypowiadalem ale zawsze przegladalem to forum i czerpalem z niego wiele doswiadczen..ale takiej osoby jak Rafter jeszcze tu nie spotkalem..stworzyl swoj klimat, w ktorego wciagnal wiele osob, stawiajacych tak jak "mistrz", hehehhe teraz to mi sie chce smiac jak widze jego typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
widzac jak wtapia... nie majac pojecia o swej dziedzinie.. heh mozesz RAFTER sie tlumaczyc pechem, brakiem doswiadczenia niektorych graczy co obstawiales, badz tez wiatrem ktory zawial na korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .. mozesz sobie mowic ze zawody sie jeszcze nie zakonczyly. ale dla mnie juz sie skompromitowales! i tyle... no i twoj tekst nalezalo by wkleic "...rzycze hehe... poprostu postanowilem byc pierwszy w tym rankingu i bedzie wam ciezko mnie pokonac..."
Gratuluje innym graczom ktorym udalo sie przescignac mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak trzymac panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a do ciebie Rafter jedna uwaga, przestan traktowac ludzi jako gorszych... to i ciebie bede traktowac normalnie

juan_carlos: ja niczego nie musze udowadniac, poprostu nie uznaje siebie za naj.. a szczerze mowiac nie jestem dobry w tenisie...co innego w pilke tongue

pozd. orient

#9653 21/10/2001 13:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
21.10 Hass-Mirnyi 1

#9654 21/10/2001 13:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ na dzisiaj:
haas mirnyj 2
pewnie mam dziwny charakter ale mnie nie cieszy jak ktoś poda typ który nie wejdzie nawet jeśli posty tego kogoś mnie wnerwiają

#9655 21/10/2001 14:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Davenport-Dokic 1
pozdrawiam

#9656 21/10/2001 14:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
cpt typ nieważny

#9657 21/10/2001 15:03
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
moj typ na 21.10

HAAS - MIRNYJ 2

#9658 21/10/2001 15:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tak więc mój nowy typ:
HAAS-Mirnyi 1
dzięki

#9659 21/10/2001 15:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
W imieniu Kury:
Kura
21.10 (8-4)
Bedanowa/Bovina -Dechy/.. 1 1.45

#9660 21/10/2001 15:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mój typ na dzisiaj to:
Grande Sucha TYP: 1
Bilans 7-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#9661 21/10/2001 15:37
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
21.10

Haas - Mirnyi 2 2,15

#9662 21/10/2001 15:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Moj typ:

Hass-Mirnyj (2)

Czas na Ciebie Hass ty farciarzu !

#9663 21/10/2001 15:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
MÓJ STAN 9-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (właściwie 9-1 bo sie dołączyłem 3-go dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
MÓJ TYP NA DZIEŃ 21.10:
Challenger w Helsinkach:
BASTL - FUKAREK 1 @1,68 godz. 13.10

Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1