heh ee..juz mi chyba szkoda slow na krytykowanie Raftera...sami dobrze widzicie co zrobil z siebie i z was...(niektorych co uwazal za kompletnych debilow nie majacych zielonego pojecia o tenisie, progresjii itp.)
Rzadko tu sie wypowiadalem ale zawsze przegladalem to forum i czerpalem z niego wiele doswiadczen..ale takiej osoby jak Rafter jeszcze tu nie spotkalem..stworzyl swoj klimat, w ktorego wciagnal wiele osob, stawiajacych tak jak "mistrz", hehehhe teraz to mi sie chce smiac jak widze jego typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
widzac jak wtapia... nie majac pojecia o swej dziedzinie.. heh mozesz RAFTER sie tlumaczyc pechem, brakiem doswiadczenia niektorych graczy co obstawiales, badz tez wiatrem ktory zawial na korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .. mozesz sobie mowic ze zawody sie jeszcze nie zakonczyly. ale dla mnie juz sie skompromitowales! i tyle... no i twoj tekst nalezalo by wkleic "...rzycze hehe... poprostu postanowilem byc pierwszy w tym rankingu i bedzie wam ciezko mnie pokonac..."
Gratuluje innym graczom ktorym udalo sie przescignac mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak trzymac panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a do ciebie Rafter jedna uwaga, przestan traktowac ludzi jako gorszych... to i ciebie bede traktowac normalnie
juan_carlos: ja niczego nie musze udowadniac, poprostu nie uznaje siebie za naj.. a szczerze mowiac nie jestem dobry w tenisie...co innego w pilke
pozd. orient