|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Haas - Mirnyi 2 2.15 :rolleyes:
W imieniu KEMPA : Haas - Mirnyi 2 2 .15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Haas - Mirnyi 1 Panowie, delikatna sugestia do Was. Skupcie się na typowaniu, a nie na złosliwym komentowaniu (jak baby!!!)niektórych osób, bądź nietrafionych typów. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Typ na dzis:
Haas - Mirnyi 1 1.55
Mecz bardzo ciezki do wytypowania. Obaj zawodnicy przebojem dotarli do finalu grajac swietny tenis i odprawiajac glownych faworytow po drodze. Max wydaje sie, ze mial ciezsza droge, ale to o niczym nie swiadczy. Gralem konsekwentnie na bialorusina, ale dzis musze jednak zdecydowac sie na niemca, gdyz wg. mnie sciany mu pomoga i wygra... Zobaczymy jak bedzie. W innych spotkaniach: Davenport - Dokic 1 Dav/Ray - Testud/Vinci 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Dziś typuję:
Haas-Mirnyi 1 1,52
Mój stan (4-8).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Mirnyi to mój faworyt w tym meczu.On umie grać na takich nawierzchniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
HOKEJ ROSJA OMSK - CZELABIŃSK 1 KAZAŃ NOWOGROD 1 CZERPOVEC - CSKA MOSKWA 1 NIŻNEKAMSK - JAROSLAVL 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]Mirnyi to mój faworyt w tym meczu.On umie grać na takich nawierzchniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] A na lodzie tez? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Popatrz na typy JACOLO :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Grande Sucha 6-1 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mój bilans 8-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Na poczatek krotki wywod.Jesli chodzi o mnie ktos tam powiedzial ze traktuje wszystkich z gory.Niestety macie zle pojecie o mojej osobie.Nikogo nie traktuje z gory,byc moze macie takie wrazenia.Jedzmy dalej-moj tekst ze jestem faworytem tej rozgrywki byl poprostu napisany celowo.Mialem nadzieje ze pobudzi on wszystkich do podawania konkretnych przemyslanych typow.Jestem milo zaskoczony efekt mojej wypowiedzi raczej w kilku przypadkach poskutkowal.Czytaj dalej wasze teksty krytykujace moja osobe swiadcza o waszym braku wychowania.W dodatku tracicie czas.Cala ta rywalizacja przerodzila sie w cos co mozna nazwac -"patrzcie wielki mistrz RAFTER pomylil sie 4 razy co za kompromitacja"A krytykant mysli (aborygien itp)"rafter ja ci pokaze i ponize cie tu na forum i udowodnie jakies tam swoje racje."Mistrz dziekuje za ten przydomek widze ze mam u was szacunek. Dalej bet007 dobrze powiedzial to jest rywalizacja miedzy mna a wami.Jak na razie to wy wygrywacie.Ale wiedzcie jedno zrobie wszystko aby byc w tym rankingu na 1 miejscu.I nie mowie ze tak sie stanie .Ale wierze w swoje umiejetnosci i zobaczymy co bedziemy mowic 9.12 To tyle moich uwag a teraz przejdzmy do typow ktorych dzisiaj nie bedzie.Tak czas to pieniadz i z pogorszonym bilansem zaczne dopiero od jutra podawac typy.Ale ostatnie powiedzonko do wszystkich szydernikow i krytykow ktorzy musza sie jeszcze wiele nauczyc i usmiech prosze: nie smiej sie dziadku z czyjegos przypadku ,dziadek sie smial i to samo...dokoncz jak chcesz(pokaz madrosc). Moze brzmi to smiesznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to powiedzonko jest prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> OSTRZEZENIE NIE CZYTAC JESLI JESTES WYZNAWCA RAFTERA Good bay krytykanci POJEBANCY -tyczy sie to konkretnie do moich przeciwnikow (pisze to zeby nie posadzono mnie ze wyzywam wszystkich od idiotow itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,teraz chyba jest jasnosc?heheeh moja mysl-(naprawde czlowieku po co tracisz czas na cholote ktora tu wystepuje ok rozwaze to) BAY
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
I ktoś Tu mówi o czyimś braku wychowania...
Popieram słowa Sikora aby skupić się na typowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: (naprawde czlowieku po co tracisz czas na cholote ktora tu wystepuje ok rozwaze to) BAY[/QB] Ta cholota myslales kogo....???/bo ja tez od czasu do czasu tutaj wystepuje na tym forum i nie wiem czy sie obrazic czy nie.....????/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Mój typ na dzisiaj: Razzano Hopkins TYP: 2 Bilans 8-5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb].Jedzmy dalej-moj tekst ze jestem faworytem tej rozgrywki byl poprostu napisany celowo.Mialem nadzieje ze pobudzi on wszystkich do podawania konkretnych przemyslanych typow. BAY[/qb] Co by nie mówić ta zabawa podoba mi się z tego względu że kilku gości(Denis,Sikor, Grelinho,Rafter) powiększają stan mojego konta(albo lepiej,nie pozwalają mu się wyzerować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Nigdy nie byłem zwolennikiem gry Raftera(bo jej po prostu nie znam),ale to że "jest faworytem tej rozgrywki" spowodowało że każdy chce go pokonać i jeżeli o to mu chodziło to - sukces 100%. Prawda jest taka,że gdyby nie ten temat nie byłoby tej rywalizacji,a jak na razie jestem na +,więc prosze się nie kłócić tylko skupić na zapodawaniu dobrych typów...czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
22.10 (9-4) Escude-Voltchkov 1 1.6 14.20
amRO mam nadzieję że poprowadzisz ranking jeszcze przez kilka dni sexmis Hopkins-Razzano grają jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
St. Petersburg 22-10-01 r. godz. 14,20 Escude - Voltchkov 1 Prof kurs 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
moj typ na 22.10
A.Martin - L.Burgsmuller 1 1.73
BILANS 9-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
Rafter: moj tekst lekko krytykujacy byl poprostu napisany celowo.Mam nadzieje ze pobudzi on cie do podawania konkretnych przemyslanych typow, (obys nie musial po raz 5 drzec kuponiku) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to by bylo na tyle...krytyki...i zycze udanych typow "innym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> pozd. orient
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
22.10 Acasuso-R.Mello 1 1.45
(12-1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mój typ na dzisiaj: kiefer canas 2 1.8 bilans 6-7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Mój typ na dziś:
Enqvist/T.Johansson-Godwin/R.Delgado 1 1,48
Myślę, że Szwedzi poradzą sobie na własnym korcie z reprezentami z Ameryki Płd.
Mój stan (5-8)
|
|
|
Link skopiowany do schowka