"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20
#9664 21/10/2001 15:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Haas - Mirnyi 2 2.15 :rolleyes:

W imieniu KEMPA :
Haas - Mirnyi 2 2 .15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#9665 21/10/2001 16:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Haas - Mirnyi 1
Panowie, delikatna sugestia do Was. Skupcie się na typowaniu, a nie na złosliwym komentowaniu (jak baby!!!)niektórych osób, bądź nietrafionych typów.
pozdrowienia

#9666 21/10/2001 16:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Typ na dzis:

Haas - Mirnyi 1 1.55

Mecz bardzo ciezki do wytypowania. Obaj zawodnicy przebojem dotarli do finalu grajac swietny tenis i odprawiajac glownych faworytow po drodze. Max wydaje sie, ze mial ciezsza droge, ale to o niczym nie swiadczy. Gralem konsekwentnie na bialorusina, ale dzis musze jednak zdecydowac sie na niemca, gdyz wg. mnie sciany mu pomoga i wygra...
Zobaczymy jak bedzie.
W innych spotkaniach:
Davenport - Dokic 1
Dav/Ray - Testud/Vinci 1

#9667 21/10/2001 16:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Dziś typuję:

Haas-Mirnyi 1 1,52

Mój stan (4-8).

#9668 21/10/2001 17:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Mirnyi to mój faworyt w tym meczu.On umie grać na takich nawierzchniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#9669 22/10/2001 00:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HOKEJ ROSJA
OMSK - CZELABIŃSK 1
KAZAŃ NOWOGROD 1
CZERPOVEC - CSKA MOSKWA 1
NIŻNEKAMSK - JAROSLAVL 2

#9670 22/10/2001 01:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Mirnyi to mój faworyt w tym meczu.On umie grać na takich nawierzchniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
A na lodzie tez? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Popatrz na typy JACOLO :eek:

#9671 22/10/2001 01:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Grande Sucha 6-1 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mój bilans 8-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#9672 22/10/2001 02:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Na poczatek krotki wywod.Jesli chodzi o mnie ktos tam powiedzial ze traktuje wszystkich z gory.Niestety macie zle pojecie o mojej osobie.Nikogo nie traktuje z gory,byc moze macie takie wrazenia.Jedzmy dalej-moj tekst ze jestem faworytem tej rozgrywki byl poprostu napisany celowo.Mialem nadzieje ze pobudzi on wszystkich do podawania konkretnych przemyslanych typow.Jestem milo zaskoczony efekt mojej wypowiedzi raczej w kilku przypadkach poskutkowal.Czytaj dalej wasze teksty krytykujace moja osobe swiadcza o waszym braku wychowania.W dodatku tracicie czas.Cala ta rywalizacja przerodzila sie w cos co mozna nazwac -"patrzcie wielki mistrz RAFTER pomylil sie 4 razy co za kompromitacja"A krytykant mysli (aborygien itp)"rafter ja ci pokaze i ponize cie tu na forum i udowodnie jakies tam swoje racje."Mistrz dziekuje za ten przydomek widze ze mam u was szacunek.
Dalej bet007 dobrze powiedzial to jest rywalizacja miedzy mna a wami.Jak na razie to wy wygrywacie.Ale wiedzcie jedno zrobie wszystko aby byc w tym rankingu na 1 miejscu.I nie mowie ze tak sie stanie .Ale wierze w swoje umiejetnosci i zobaczymy co bedziemy mowic 9.12
To tyle moich uwag a teraz przejdzmy do typow ktorych dzisiaj nie bedzie.Tak czas to pieniadz i z pogorszonym bilansem zaczne dopiero od jutra podawac typy.Ale ostatnie powiedzonko do wszystkich szydernikow i krytykow ktorzy musza sie jeszcze wiele nauczyc i usmiech prosze:
nie smiej sie dziadku z czyjegos przypadku ,dziadek sie smial i to samo...dokoncz jak chcesz(pokaz madrosc).
Moze brzmi to smiesznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to powiedzonko jest prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
OSTRZEZENIE NIE CZYTAC JESLI JESTES WYZNAWCA RAFTERA
Good bay krytykanci POJEBANCY -tyczy sie to konkretnie do moich przeciwnikow (pisze to zeby nie posadzono mnie ze wyzywam wszystkich od idiotow itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,teraz chyba jest jasnosc?heheeh moja mysl-(naprawde czlowieku po co tracisz czas na cholote ktora tu wystepuje ok rozwaze to)
BAY

#9673 22/10/2001 02:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
I ktoś Tu mówi o czyimś braku wychowania...

Popieram słowa Sikora aby skupić się na typowaniu.

#9674 22/10/2001 12:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
(naprawde czlowieku po co tracisz czas na cholote ktora tu wystepuje ok rozwaze to)
BAY[/QB]

Ta cholota myslales kogo....???/bo ja tez od czasu do czasu tutaj wystepuje na tym forum i nie wiem czy sie obrazic czy nie.....????/

#9675 22/10/2001 12:24
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mój typ na dzisiaj:
Razzano Hopkins TYP: 2
Bilans 8-5.

#9676 22/10/2001 14:07
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb].Jedzmy dalej-moj tekst ze jestem faworytem tej rozgrywki byl poprostu napisany celowo.Mialem nadzieje ze pobudzi on wszystkich do podawania konkretnych przemyslanych typow.
BAY[/qb]

Co by nie mówić ta zabawa podoba mi się z tego względu że kilku gości(Denis,Sikor, Grelinho,Rafter) powiększają stan mojego konta(albo lepiej,nie pozwalają mu się wyzerować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Nigdy nie byłem zwolennikiem gry Raftera(bo jej po prostu nie znam),ale to że "jest faworytem tej rozgrywki" spowodowało że każdy chce go pokonać i jeżeli o to mu chodziło to - sukces 100%. Prawda jest taka,że gdyby nie ten temat nie byłoby tej rywalizacji,a jak na razie jestem na +,więc prosze się nie kłócić tylko skupić na zapodawaniu dobrych typów...czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#9677 22/10/2001 16:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
22.10 (9-4)
Escude-Voltchkov 1 1.6 14.20

amRO mam nadzieję że poprowadzisz ranking jeszcze przez kilka dni
sexmis Hopkins-Razzano grają jutro

#9678 22/10/2001 16:35
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
St. Petersburg 22-10-01 r. godz. 14,20
Escude - Voltchkov 1 Prof kurs 1,6

#9679 22/10/2001 16:40
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
moj typ na 22.10

A.Martin - L.Burgsmuller 1 1.73

BILANS 9-4

#9680 22/10/2001 16:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Rafter: moj tekst lekko krytykujacy byl poprostu napisany celowo.Mam nadzieje ze pobudzi on cie do podawania konkretnych przemyslanych typow, (obys nie musial po raz 5 drzec kuponiku) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
to by bylo na tyle...krytyki...i zycze udanych typow "innym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozd. orient

#9681 22/10/2001 16:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
22.10 Acasuso-R.Mello 1 1.45

(12-1)

#9682 22/10/2001 17:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ na dzisiaj:
kiefer canas 2 1.8
bilans 6-7

#9683 22/10/2001 17:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Mój typ na dziś:

Enqvist/T.Johansson-Godwin/R.Delgado 1 1,48

Myślę, że Szwedzi poradzą sobie na własnym korcie z reprezentami z Ameryki Płd.

Mój stan (5-8)

Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,441 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,168
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1