|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
Moj typ krotko...
Unia Tarnów - Stal Ostrów (-18.5)
Unia się sypie. Z drużyny odchodzą kolejni zawodnicy. Nie ma już Ibrahima, Morinii, Malesevica, Grysa do Koszalina przeniósł się Colić. Skład prezentuje się fatalnie, a sponsora nadal nie widać. Ostatnio ekipa jeszcze z Colićem i Grysem przegrała 20 punktami w Jarosławiu. Stal zaś ostatnio wygrała 2 mecze z Polpharmą i Polonią. To ciekawa, wyrównana drużyna, która może jeszcze namieszać. Bardzo ładnie prezentuje się nowy nabytek- Kevin Palacios, który gra świetnie i odciąża Mike`a Ansleya. W Tarnowie Stalówka będzie miała bardzo łatwą przeprawę, handi trochę wysokie, ale pewnie jeszcze pójdzie w gorę. Wg. oficjalnych wersji kontuzji nabawili się Majchrzak (te nieoficjalne mówią o transferze do Stali) i Hajnsz. Teoretycznie więc ekipa z Tarnowa nie ma 8 zawodników do gry. Jeśli mecz się odbędzie, to powinno być spokojnie +20 dla Stali, nawet jeśli Kowalczyk da sporo pograć rezerwowym.
Zagrałem to po 1.87 w Expekcie. Teraz widze jeszcze 18.5 po 1.85 w Betway. Dodam ze W srode na treningu było tylko 5 koszykarzy Unii. Majchrzak cale spotkanie przesiedzi na lawce Unii, a od niedzieli bedzie zawodnikiem Stali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Jeżeli mecz w Tarnowie się odbędzie. I wygra Stal, bo nie będzie cudu nad Tarnowem. To 1,05 na Stal dla mnie jest bardzo ciekawą 2-godzinną lokatą oprocentowaną na 5%. Tyle co zarobimy w banku (na dobrej lokacie) w rok tutaj mamy w 2-godziny. Wg. mnie chyba opłacalna sprawa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
czy juz idziemy do banku ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
5516 R.BIGUS-K.WALKER KL 1.65 1 - bo Bigus jest w formie, duzo gra, duzo punktow rzuca no i nie ma zmiennika. Walker ostatnio rzuca okolo 10pkt no i ma zmiennika Szybilskiego. 5528 D.SLANINA-D.MOSS KL 1.45 1- bo moss nie zagra  a jak zagra to malo no i w dodatku ma fatalna forme, w najgorszym przypadku zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Moss nie zagra, a jesli zagra to ma zupelnie inna role niz zdobywanie punktow, wiec typ dobry.
pzdr :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
"...zadnego UD po ŁADNYM kursie nie widze..." A ja widzę... Polonia po @2.40 w Kołobrzegu wybitnie przypadła mi do gustu. Dla mnie to nie jest słabsza drużyna od Kotwy, nie ma gorszych grajków i z Kotwą powinna walczyć jak równy z równym. Skoro w domu zmiotła Kotwicę z parkietu, a ostatnio w Ostrowie otarła się o zwycięstwo to ja nie znajduję najmniejszych przeciwskazań dla których dzisiaj 2 pkt. nie miałyby zostać przywiezione z Kołobrzegu do Warszawy. Na tą chwilę tego zakładu nie ma jeszcze wśród moich betów, ale z każdą chwilą zbliżam się chyba nieuchronnie do tej chwili...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No generalnie to masz racje tomo, ale za duza stawke bym tego nie puszczal raczej. Jako UD typ dobry, ale chyba nie zaryzykuje. Dla mnie wczorajszym typem byla Polpharma, ale nie napisalem o tym tu, bo nie bylem do konca pewny swoich racji. Jak widac oplacalo sie, a ja narazie nie mam zbyt duzego budzetu by kombinowac i bawic sie typami.
Co do Polpaku na dzis.
Na wczorajszym treningu trenowali wszyscy, oprcz Mossa i on raczej nie zagra. Reszta trenowala i jest sprawna. Uraz Sroki to nic innego jak drobne sprzeczki z trenerem, a nie zadne kontuzje. Na kilka minut przed meczem dostane jeszcze smsa po tym jak kumpel pogada z II trenerem Polpaku - Darkiem Litwinem. Wtedy bede wiedzial cos wiecej. Tak czy siak nie dotykam Prokomu. Handi wzroslo do 14.5 pkt i skoczy pewno w gore. Jesli Polpak naprawde dobrze pobroni, i chociaz troche poprawi skutecznosc ktora teraz nie grzeszy, mysle ze Prokom nie bedzie mial takiej przeprawy latwej. Ja ten mecz odpuszczam.
pzdr :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Hall i T.Thomas nie sa juz zawodnikami Polpaku Swiecie. Klub ciagle szuka wzmocnien, planowany jest przyjazd do zespolu zawodnika podkoszowego. Wiecej szczegolow podam potem.
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Polpak ŚwiecieVSZnicz Sokołów Jarosław Typ: Polpak Świecie(-10,5) Sobotni mecz może być bardzo ważny dla obydwu zespołów. Zarówno Polpak jak i Znicz nie ukrywali, że czołowa "Ósemka" Dominet Bank Ekstraligi jest ich celem. Bliżej tego celu jest Polpak Świecie, który po przyjściu trenera Flevarakisa zaczął grać naprawdę dobrze. Mi podobał się bardzo dobry mecz rozegrany z Prokomem. Prze większość spotkania stroną lepszą był Polpak. Niestety gospodarze potrafili wyciągnąć wynik na swoją korzyść (77:73). Zdecydowanym bohaterem tego spotkania był Harding Nana zdobył w sumie 22 punkty. Dobrze także prezentowali się Jermaine Naderson (13 punktów) i Steve Thomas (12 punktów). Przed zbliżającym się meczem ze Zniczem trener Flevarakis nie będzie mógł skorzystać z nadal kontuzjowanego obrońcy Davida Mossa. Reszta zawodników nie narzeka na urazy i powinna wystąpić przeciwko beniaminkowi z Jarosławia. Goście z kolei mają problemy kadrowe. Powoli do zdrowia zaczyna wracać rozgrywający Alvin Cruz, ale kontuzji nabawił się skrzydłowy Przemysław Łuszczewski. Zwłaszcza brak Łuszczewskiego powinien być widoczny na parkiecie w Grudziądzu. W pierwszyzn meczu pomiędzy tymi ekipami wygranym przez Polpak (68:56) to właśnie Łuszczewski był najlepszym zawodnikiem w składzie beniaminka z Jarosławia. Zdobył wówczas 17 punktów. Tak jak widzimy brak tego zawodnika będzie sporym osłabieniem Znicza. Do tego nadal nie wiadomo czy do gry wróci Cruz. Plusem dla podopiecznych trenera Gierczaka może być fakt, że w zeszły weekend pauzowali i mogli odpocząć. Jednak moim zdaniem to za mało. Faworytem tego spotkania jest Polpak, który mierzy w czołową ósemkę Dominet Bank Ekstraligi po tej kolejce powinni być bliżsi tego celu. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152 |
A co myślicie o Turowie ? Gra w Koszalinie. Mysle ze powinien spokojnie wygrać, ale pomyślalem ze zapytam sie imoże dowiem coś więcej jakżesz i poznam wasze opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Caly czas dobrym typem wydawal mi sie ponizej 143,5 pkt Polpak Świecie - Znicz Jaroslaw w expekcie. Zwazywszy na to ze ze druzyny dosc underowe, w ostatnich 5 meczach obu druzy(czyli 10 meczach) z innymi temami tylko raz ta linia zostala nieznacznie przekroczona. I tak tez postawilem... ...tzn tak mi sie wydawalo, szybkie zerkniecie do 'w trakcie' a tam So 03/02/07 13:45 Liverpool - Everton gospodarze strzelą bramkę Ang. Premier League Tak 1.11 So 03/02/07 18:00 Polpak Świecie-Znicz Jaroslaw powyżej/poniżej Pol.Basket liga powyzej 143.5punktow 1.87 kur.. pomylilem sie:( Konczyl mi sie czas na drugie zdarzenie i taki to niefart-pospiech zlym doradca. Pozostaje klepnac zdrowaske zeby chlopaki jednak cos porzucali dzisiaj. moze niezupelnie na temat, ale co tam  milego weekendu bracia typerzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
Panowie teraz sprawdzilem i mecz
Anwil - Slask zacal sie o 14 ale buki mialy godzine rozpoczecia meczu 15. Ja nie wiedzac ze kosz dzis gra o 14 obstawilem mecz i co bedzie zwrot ? Dodam ze dalem naSlask hehe a on przegrywa wiec wolalbym zwrot Mieliscie juz taka sytuacje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Panowie teraz sprawdzilem i mecz
Anwil - Slask zacal sie o 14 ale buki mialy godzine rozpoczecia meczu 15. Ja nie wiedzac ze kosz dzis gra o 14 obstawilem mecz i co bedzie zwrot ? Dodam ze dalem naSlask hehe a on przegrywa wiec wolalbym zwrot Mieliscie juz taka sytuacje ?? nie bedzie zwrotu chyba, ze obstawiles po 14 ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
tak dokladnie gralem po 14
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
tak dokladnie gralem po 14 hmm to wtedy bardzo mozliwe, ale nie zawsze jest zwrot ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Moim zdaniem powinien byc zwrot. Jezeli typ jest postawiony po faktyczniej godzinie rozpoczecia spotkania uwaza sie go za niewazny. Taki regulamin maja ziemniaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Jeszcze wczoraj działacze Asco Śląska informowali, że być może do końca tygodnia uda się zakontraktować dwóch nowych zawodników - dziś osiągnęli połowę sukcesu: podpisany został kontrakt z... Brandunem Hughesem. Podpisanie umowy z amerykańskim obrońcą zaskakuje, zaskoczeń może być jednak jeszcze więcej: całkiem możliwe jest bowiem rozwiązanie, w którym do kołobrzeskiej Kotwicy powędruje... Tim Kisner. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
"Unia Tarnów wycofuje się z rozgrywek – nieoficjalnie mówi się, że ta decyzja to już kwestia godzin, a nie dni.
Źródła zbliżone do dobrze poinformowanych donoszą, że w poniedziałek niektórzy koszykarze zostali poinformowani, że mogą sobie szukać nowych klubów. Zaległości finansowe mają sięgać 3 miesięcy, a na dodatek trener Kocoł nie cieszy się specjalnym poważaniem u koszykarzy.
Co dalej? Ostateczna Instancja czyli regulamin PLK informuje, że wyniki dotychczasowe zespołu zostają utrzymane, a wszystkie kolejne mecze będą walkowerami. Dzieje się tak, bo zespół rozegrał jedna rundę – gdyby nie rozegrał pełnej rundy, wszystkie wyniki byłyby anulowane.
A zawodnicy Unii powoli rozjeżdżają się po kraju. Do Śląska może ponoć trafić Toree Morris, pozostali też rozglądają się za nowymi klubami. "
Zrodlo: blog Szeleszczuka.
Czy pojda zwroty jesli mecz sie nie odbedzie, a dalo sie zaklad na Polonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Mecz Polonia - Unia odwołany Sobotni mecz Polonii z Unią nie zostanie rozegrany. Koszykarze z Tarnowa nie pojechali do Warszawy. Wkrótce więcej informacji. http://www.plk.pl/?sub=news&id=2621
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Polpharma Starograd GdańskiVSAnwil Włocławek Typ: Anwil Włocławek W niedzielne popołudnie w hali OsiR-u w Starogardzie Gdańskim dojdzie do najciekawszego spotkania tej kolejki. Miejscowa Polpharma podejmie zdobywcę Pucharu Polski - włocławski Anwil. Faworytem tej konfrontacji będzie Anwil, który wreszcie zaczął grać na swoim poziomie. Z bardzo dobrej strony podopieczni trenera Alesa Pipana pokazali się w finałowym meczu Pucharu Polski rozgrywanym w Sopocie. W tym meczu pokonali mistrza Polski - Prokom Trefl Sopot (72:66). Widać, że Anwil gra coraz lepiej. Już dobrym sygnałem była dość łatwa wygrana w Hali Mistrzów z Asco Śląsk Wrocław (76:66). W ostatnich spotkaniach bardzo dobrą skutecznością imponuje Otis Hill a także Andrzej Pluta. Zawodnicy jak i trener bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że teraz celem numer jeden jest mistrzostwo Polski. Na pewno cel bardzo trudny do zrealizowania w tym momencie. Anwil musi wygrywać spotkania w Dominet Bank Ekstralidze i liczyć na wpadki swoich przeciwników. Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie pokonanie Polpharmy w niedzielę. Polpharma pauzowała przez ostatnie dwa tygodnie. Podopieczni Tomasza Jankowskiego nie brali udziału w finale Pucharu Polski rozgrywanym w Gdynii i Sopocie. Dlatego też mogli spokojnie przygotowywać się do zbliżającej się konfrontacji z Anwilem. W Dominet Bank Ekstralidze Polpharma jest już niepokonana od dwóch kolejek. Wygrali z Unią Tarnów (100:75) i Asco Śląskiem Wrocław (72:66). Z bardzo dobrej strony w obydwu spotkaniach pokazał się nigeryjski skrzydłowy - Patrick Okafor, który średnio zdobywa 19,4 punktów, co mecz. Na pewno na tego zawodnika koszykarze Anwilu powinni zwrócić uwagę. Ostatnie spotkanie obydwu zespołów odbyło się w 5 serii spotkań. Wówczas lepszy okazał się Anwil, który pokonał (92:83) Polpharmę. Myślę, że w nadchodzącej konfrontacji lepsi okażą się podopieczni Alesa Pipana. Anwil potrzebował sukcesu w tym sezonie i go osiągnął. Pokonanie Prokomu w finale Pucharu Polski powinno tchnąć nową wiarę w ten zespół. Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|