|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć. Co sądzicie o spotkaniu EL Aynaoui - Squillari? Uważacie że 1 to dobry typ? Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
dla mnie pewniakiem dzis jest : W.Ferr.-Ch.Rochus 1.4 kurs jest zbyt niski i dlatego nikt go nie podaje ale do reala jest super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
22.10
Stol/Youzh-Bow/Cri 1 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
MÓJ STAN 10-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MOJ TYP NA 22.10: GUSTAFSSON - CLAVET 1 @ 1,65 Bukmacher: Totomix
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Gustafsson-Clavet 1 1,45 Prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Gustafson - Clavet 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Moj typ na dzis:
265 Gustafsson - Clavet 1 1.45
Troszke za pozno sie dzis obudzilem z typowaniem i z sensownych spotkan postanowilem wybrac wlasnie to. Ponadto debel Enqv/Johans. wydaje sie rowniez w miare pewny, chcialem dac na Canasa ale juz nie zdazylem. Zobaczymy jak zacznie sie ten nowy burzliwy tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Typ jaki podałem rano na dzisiaj czyli Razzano Hopkins TYP: 2 jak się okazało jest grany jutro, a więc go zostawiam na jutro(tj. 23.10) a na dzisiaj typuje Rubin Nagyova TYP: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Rafter Oto Ja najwiekszy wyznawca Raftera. (n chybha wiesz o tym) Po przeczytaniu twojego postu chialbym powiedziec ze jestes kompletnym głupkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
TABELA PO 21.10
1.denis 12-1 2.sikor 11-2 3.Prem$ 10-3 4.grelinho 9-4 raf 9-4 Kura 9-4 5.sexmis 8-5 6.RAFTER 7-6 eternally 7-6 cpt.shriner 7-6 7.juan_carlos 6-7 Maciejev 6-7 8.amRO 5-8 1Piotrek 5-8 Muniek 5-8 9.kemp 4-9
RAFTER, 1Piotrek, nie podali typow eternally podal typ ponizej kursu 1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Schnyder- Leon Garcia 1 1.52 (Prof) <moj stan: 8-5>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS coś mi stronka nie działa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka