Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
jarko 33 #962687 15/02/2007 12:22
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Nie moge bo musze miec ten hajs na koncie w MB i w tym problem....To co ma ktos jeszcze jakis pomysl ??


Pozdrawiam

Bonus: Unibet
1raul1 #962716 15/02/2007 12:30
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Originally Posted by raul1988
gralem za wszystko nawet i za wiecej na kursy 2 i wiecej, czasem gralem jakies malutkie na live albo mam kupon ktory zagralem za 1,5 tego co wplacilem po kursie 2,15 wiec po takim obrocie chyba powinni mi zaliczyc ten obrut ??Jak probouje wyplacic na MB to wyskakuje mi takie cos:

"Aby móc dokonać wypłaty poprzez MoneyBookers musi nastąpić jedna z następujących okoliczności:
wszystkie twoje depozyty zostały dokonane przy użyciu Moneybookers, lub kwota wypłaty, którą chcesz wypłacić jest dokładnie taka sama, lub mniejsza od kwoty jaką zdeponowałeś do swojego konta gracza poprzez MoneyBookers."

No wiec wyplacilem sobie to co wplacilem a reszty nieda rady ?!Nawet nastepnego dnia probowalem i nic...Ktos ma jakis pomysl ??Albo jeszcze mam pytanie czy moge wyplacic te pieniadze na swoje konto w Netellerze choc nie wplacam z Netellera zadnego hajsu od powiedzmy miesiaca ??

Z góry dzieki za odpowiedz!

Pozdrawiam

napisz do nich maila smile szybko odpowiadaja

1raul1 #962958 15/02/2007 13:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by raul1988
gralem za wszystko nawet i za wiecej na kursy 2 i wiecej, czasem gralem jakies malutkie na live albo mam kupon ktory zagralem za 1,5 tego co wplacilem po kursie 2,15 wiec po takim obrocie chyba powinni mi zaliczyc ten obrut ??Jak probouje wyplacic na MB to wyskakuje mi takie cos:

"Aby móc dokonać wypłaty poprzez MoneyBookers musi nastąpić jedna z następujących okoliczności:
wszystkie twoje depozyty zostały dokonane przy użyciu Moneybookers, lub kwota wypłaty, którą chcesz wypłacić jest dokładnie taka sama, lub mniejsza od kwoty jaką zdeponowałeś do swojego konta gracza poprzez MoneyBookers."

No wiec wyplacilem sobie to co wplacilem a reszty nieda rady ?!Nawet nastepnego dnia probowalem i nic...Ktos ma jakis pomysl ??Albo jeszcze mam pytanie czy moge wyplacic te pieniadze na swoje konto w Netellerze choc nie wplacam z Netellera zadnego hajsu od powiedzmy miesiaca ??

Z góry dzieki za odpowiedz!

Pozdrawiam

reszte musisz wyplacic na konto...

yaaho #962986 15/02/2007 13:55
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Nom napisalem do nich i tak mi odpisali:

" Witam,

Szanowny Kliencie

Informujemy, ze zgodnie z informacja zawarta na stronie "Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza".

Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz. "

Czyli nic nowego ;/Niewiem bede musial cos wykombinowac ;/Zobaczymy czy pojdzie przez Netellera


1raul1 #963274 15/02/2007 15:50
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
A jak zlecilem wyplate na MB wczoraj to kiedy moge sie spodziewac poieniedzy na koncie w MB ???Myslalem ze to trwa do 24 godzin no ale nic narazie nie doszlo ;/

1raul1 #963329 15/02/2007 16:16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by raul1988
Nom napisalem do nich i tak mi odpisali:

" Witam,

Szanowny Kliencie

Informujemy, ze zgodnie z informacja zawarta na stronie "Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza".



Poprostu Raul wynika z tego ze zalozyles jakies lewe konto aby wyciagnac bonus i wpadles. Ja mialem podobny przyklad i wyplacilem kwote bez problemu i to wieksza niz depozyt wiec nie wiem co jest grane w twoim przypadku. Masz nauczke ze sie nie zaklada po 5 kont i wyciaga bonusy i bardzo dobrze !

Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz. "

Czyli nic nowego ;/Niewiem bede musial cos wykombinowac ;/Zobaczymy czy pojdzie przez Netellera

KaPrYs #963353 15/02/2007 16:26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by pawel532418
Originally Posted by raul1988
Nom napisalem do nich i tak mi odpisali:

" Witam,

Szanowny Kliencie

Informujemy, ze zgodnie z informacja zawarta na stronie "Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza".



Poprostu Raul wynika z tego ze zalozyles jakies lewe konto aby wyciagnac bonus i wpadles. Ja mialem podobny przyklad i wyplacilem kwote bez problemu i to wieksza niz depozyt wiec nie wiem co jest grane w twoim przypadku. Masz nauczke ze sie nie zaklada po 5 kont i wyciaga bonusy i bardzo dobrze !

Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz. "

Czyli nic nowego ;/Niewiem bede musial cos wykombinowac ;/Zobaczymy czy pojdzie przez Netellera

Skad sie tacy ludzie biora na forum ?!Jak masz problemy z zakładaniem kilku kont to nie wyladowuj sie na innych uzytkownikach...Jak bys nie zauwazyl napisalem do supportu i odpisali mi ze maja tak w regulaminie ze moge wyplacic tylko tyle ile wplacilem...Moze na ktoryms z twojich kont miales kiedys pare $ ktore udalo ci sie wyplacic ale to bylo kiedys!!Poczytaj sobie wczesniejsze posty to sie dowiesz ze moze kiedys tak bylo ze mozna bylo wypacic wiecej ale teraz jest inaczej!!


1raul1 #963362 15/02/2007 16:29
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
A z bonusow zadnych nie korzystam ;/

1raul1 #963534 15/02/2007 17:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Ty pawel jak nie wiesz o co chodzi to po co wpisujesz jakies pier*oly i sie wpieprzasz!!! wyrwales cos z kontekstu zmieniasz na swoje ze tylko posta nabic... w expie sie teraz zmenily zasady z wyplacaniem hajsu ,a ty zamiast pomoc to cos przekrecasz....raul sory ale nie wiem co mozna z tym fantem zrobic

Loony25 #963792 15/02/2007 18:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by bboyek
siema jest szansa zeby mi kasa doszla do jutra na konto..jak przelalem wczoraj przed 7 rano..ile idze wogole przelew nakonto..??bo wczenisje jeden dzien i juz byla kaska..a teraz nie ma nic narzie..


To samo pytanie z mojej strony... ZAWSZE ale to ZAWSZE z Expekta jak wypłacałem kase zwykle o 6 rano to miałem ją tego samego dnia na koncie ok 16 , pierwszy arz mi się zdarzyło , że czekam 3ci dzień!. Mają jakieś problemy??

ja czekam 4 dni na wypłatę na mb mad

_Korver_ #963980 15/02/2007 18:37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
ta o tak o ;/A pisales cos do nich ze czego tak dlugo to trwa ??

_Korver_ #964030 15/02/2007 18:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ja czekam tyle samo na wypłate na konto, pierwszy raz w życiu taki poślizg, co jest z nimi??

Loony25 #964057 15/02/2007 18:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Moze ze oni teraz siec zmieniaja, nie pamietam na jaka...i stad te niedociagniecia ?

_Korver_ #965073 15/02/2007 23:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
Panowie jak to jest Moj brat Wpłacił do Expekta 150zł I zagrał 1 mecz za 150 Brage Wysłał maila i teraz dostanie Bonus 150zł Czy obrócić 3 razy musi bonus czyli 450 singlami z kursem powyżej 1,5 kurs czy wystarczy ze bedzie miał na danym kuponie chcoc jeden kurs powyzej 1.5 lub 1,5 Z góry dzieki za Info

JP2 #966927 16/02/2007 18:58
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Widze coś tu piszecie o wpłatach ? własnie czekam dwa dni i do tej pory nie ma kasy na koncie zazwyczaj była tego samego dnia ewentualnie nazajutrz rano , jak jutro nie dojdzie to dymu im narobie .

Ozeszlol #967013 16/02/2007 19:19
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Ja napisalem do nich maila to odpisali ze do 48 godzin bede mial hajs i dzisiaj hajs juz byl na MB...

Ozeszlol #967058 16/02/2007 19:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by Ozeszlol
Widze coś tu piszecie o wpłatach ? własnie czekam dwa dni i do tej pory nie ma kasy na koncie zazwyczaj była tego samego dnia ewentualnie nazajutrz rano , jak jutro nie dojdzie to dymu im narobie .

Ja też troszke się obawiałem o kase szczególnie po niektórych postach, ale doszła po pełnych dwóch dniach na konto w mBanku. Chyba nie powodu do niepokoju jak nie masz grającego brata, czy dziadka.

El_Darro #967160 16/02/2007 19:53
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by El_Darro
Ja też troszke się obawiałem o kase szczególnie po niektórych postach, ale doszła po pełnych dwóch dniach na konto w mBanku. Chyba nie powodu do niepokoju jak nie masz grającego brata, czy dziadka.

Raczej niepokoje sie o to że strace tą kase , tylko o to ze nie dojdzie przed Weekendem :-) bo to by był dopiero ból , myśle że rano powinni zaksięgować , ale coś ostatnio nie śpieszno im z ksiegowaniem , przynajmniej ja mam takie wrażenie .

Ozeszlol #967983 17/02/2007 09:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Kolejna promocja expa na dokladny wynik - http://www.expekt.com/?pageid=3087

Ostatnio wtopilem na uefa, jeszcze pare takich promocji i wkoncu trafie laugh

agr1 #968066 17/02/2007 10:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
podobno zmieniły się zasady wypłat w Expekt, czy ktoś wie co się zmieniło ? jezeli wpłacałem przez Neteller to czy mogę wypłacić na konto bankowe ?



Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1