|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Nie moge bo musze miec ten hajs na koncie w MB i w tym problem....To co ma ktos jeszcze jakis pomysl ??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
gralem za wszystko nawet i za wiecej na kursy 2 i wiecej, czasem gralem jakies malutkie na live albo mam kupon ktory zagralem za 1,5 tego co wplacilem po kursie 2,15 wiec po takim obrocie chyba powinni mi zaliczyc ten obrut ??Jak probouje wyplacic na MB to wyskakuje mi takie cos:
"Aby móc dokonać wypłaty poprzez MoneyBookers musi nastąpić jedna z następujących okoliczności: wszystkie twoje depozyty zostały dokonane przy użyciu Moneybookers, lub kwota wypłaty, którą chcesz wypłacić jest dokładnie taka sama, lub mniejsza od kwoty jaką zdeponowałeś do swojego konta gracza poprzez MoneyBookers."
No wiec wyplacilem sobie to co wplacilem a reszty nieda rady ?!Nawet nastepnego dnia probowalem i nic...Ktos ma jakis pomysl ??Albo jeszcze mam pytanie czy moge wyplacic te pieniadze na swoje konto w Netellerze choc nie wplacam z Netellera zadnego hajsu od powiedzmy miesiaca ??
Z góry dzieki za odpowiedz!
Pozdrawiam napisz do nich maila  szybko odpowiadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
gralem za wszystko nawet i za wiecej na kursy 2 i wiecej, czasem gralem jakies malutkie na live albo mam kupon ktory zagralem za 1,5 tego co wplacilem po kursie 2,15 wiec po takim obrocie chyba powinni mi zaliczyc ten obrut ??Jak probouje wyplacic na MB to wyskakuje mi takie cos:
"Aby móc dokonać wypłaty poprzez MoneyBookers musi nastąpić jedna z następujących okoliczności: wszystkie twoje depozyty zostały dokonane przy użyciu Moneybookers, lub kwota wypłaty, którą chcesz wypłacić jest dokładnie taka sama, lub mniejsza od kwoty jaką zdeponowałeś do swojego konta gracza poprzez MoneyBookers."
No wiec wyplacilem sobie to co wplacilem a reszty nieda rady ?!Nawet nastepnego dnia probowalem i nic...Ktos ma jakis pomysl ??Albo jeszcze mam pytanie czy moge wyplacic te pieniadze na swoje konto w Netellerze choc nie wplacam z Netellera zadnego hajsu od powiedzmy miesiaca ??
Z góry dzieki za odpowiedz!
Pozdrawiam reszte musisz wyplacic na konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Nom napisalem do nich i tak mi odpisali:
" Witam,
Szanowny Kliencie
Informujemy, ze zgodnie z informacja zawarta na stronie "Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza".
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz. "
Czyli nic nowego ;/Niewiem bede musial cos wykombinowac ;/Zobaczymy czy pojdzie przez Netellera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
A jak zlecilem wyplate na MB wczoraj to kiedy moge sie spodziewac poieniedzy na koncie w MB ???Myslalem ze to trwa do 24 godzin no ale nic narazie nie doszlo ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Nom napisalem do nich i tak mi odpisali:
" Witam,
Szanowny Kliencie
Informujemy, ze zgodnie z informacja zawarta na stronie "Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza".
Poprostu Raul wynika z tego ze zalozyles jakies lewe konto aby wyciagnac bonus i wpadles. Ja mialem podobny przyklad i wyplacilem kwote bez problemu i to wieksza niz depozyt wiec nie wiem co jest grane w twoim przypadku. Masz nauczke ze sie nie zaklada po 5 kont i wyciaga bonusy i bardzo dobrze !
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz. "
Czyli nic nowego ;/Niewiem bede musial cos wykombinowac ;/Zobaczymy czy pojdzie przez Netellera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Nom napisalem do nich i tak mi odpisali:
" Witam,
Szanowny Kliencie
Informujemy, ze zgodnie z informacja zawarta na stronie "Kwota, którą chcesz wypłacić musi być taka sama lub mniejsza niż kwota wpłacona przez MB na twoje konto gracza".
Poprostu Raul wynika z tego ze zalozyles jakies lewe konto aby wyciagnac bonus i wpadles. Ja mialem podobny przyklad i wyplacilem kwote bez problemu i to wieksza niz depozyt wiec nie wiem co jest grane w twoim przypadku. Masz nauczke ze sie nie zaklada po 5 kont i wyciaga bonusy i bardzo dobrze !
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz. "
Czyli nic nowego ;/Niewiem bede musial cos wykombinowac ;/Zobaczymy czy pojdzie przez Netellera Skad sie tacy ludzie biora na forum ?!Jak masz problemy z zakładaniem kilku kont to nie wyladowuj sie na innych uzytkownikach...Jak bys nie zauwazyl napisalem do supportu i odpisali mi ze maja tak w regulaminie ze moge wyplacic tylko tyle ile wplacilem...Moze na ktoryms z twojich kont miales kiedys pare $ ktore udalo ci sie wyplacic ale to bylo kiedys!!Poczytaj sobie wczesniejsze posty to sie dowiesz ze moze kiedys tak bylo ze mozna bylo wypacic wiecej ale teraz jest inaczej!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
A z bonusow zadnych nie korzystam ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Ty pawel jak nie wiesz o co chodzi to po co wpisujesz jakies pier*oly i sie wpieprzasz!!! wyrwales cos z kontekstu zmieniasz na swoje ze tylko posta nabic... w expie sie teraz zmenily zasady z wyplacaniem hajsu ,a ty zamiast pomoc to cos przekrecasz....raul sory ale nie wiem co mozna z tym fantem zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
siema jest szansa zeby mi kasa doszla do jutra na konto..jak przelalem wczoraj przed 7 rano..ile idze wogole przelew nakonto..??bo wczenisje jeden dzien i juz byla kaska..a teraz nie ma nic narzie.. To samo pytanie z mojej strony... ZAWSZE ale to ZAWSZE z Expekta jak wypłacałem kase zwykle o 6 rano to miałem ją tego samego dnia na koncie ok 16 , pierwszy arz mi się zdarzyło , że czekam 3ci dzień!. Mają jakieś problemy?? ja czekam 4 dni na wypłatę na mb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
ta o tak o ;/A pisales cos do nich ze czego tak dlugo to trwa ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ja czekam tyle samo na wypłate na konto, pierwszy raz w życiu taki poślizg, co jest z nimi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Moze ze oni teraz siec zmieniaja, nie pamietam na jaka...i stad te niedociagniecia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163 |
Panowie jak to jest Moj brat Wpłacił do Expekta 150zł I zagrał 1 mecz za 150 Brage Wysłał maila i teraz dostanie Bonus 150zł Czy obrócić 3 razy musi bonus czyli 450 singlami z kursem powyżej 1,5 kurs czy wystarczy ze bedzie miał na danym kuponie chcoc jeden kurs powyzej 1.5 lub 1,5 Z góry dzieki za Info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Widze coś tu piszecie o wpłatach ? własnie czekam dwa dni i do tej pory nie ma kasy na koncie zazwyczaj była tego samego dnia ewentualnie nazajutrz rano , jak jutro nie dojdzie to dymu im narobie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Ja napisalem do nich maila to odpisali ze do 48 godzin bede mial hajs i dzisiaj hajs juz byl na MB...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Widze coś tu piszecie o wpłatach ? własnie czekam dwa dni i do tej pory nie ma kasy na koncie zazwyczaj była tego samego dnia ewentualnie nazajutrz rano , jak jutro nie dojdzie to dymu im narobie . Ja też troszke się obawiałem o kase szczególnie po niektórych postach, ale doszła po pełnych dwóch dniach na konto w mBanku. Chyba nie powodu do niepokoju jak nie masz grającego brata, czy dziadka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Ja też troszke się obawiałem o kase szczególnie po niektórych postach, ale doszła po pełnych dwóch dniach na konto w mBanku. Chyba nie powodu do niepokoju jak nie masz grającego brata, czy dziadka. Raczej niepokoje sie o to że strace tą kase , tylko o to ze nie dojdzie przed Weekendem :-) bo to by był dopiero ból , myśle że rano powinni zaksięgować , ale coś ostatnio nie śpieszno im z ksiegowaniem , przynajmniej ja mam takie wrażenie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kolejna promocja expa na dokladny wynik - http://www.expekt.com/?pageid=3087Ostatnio wtopilem na uefa, jeszcze pare takich promocji i wkoncu trafie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
podobno zmieniły się zasady wypłat w Expekt, czy ktoś wie co się zmieniło ? jezeli wpłacałem przez Neteller to czy mogę wypłacić na konto bankowe ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|