|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Przypomnienie tematu ,może ujawni się w nim paru jeszcze cwaniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .Ja jestem za najpopularniejszego rocznika 80 .Dla wtajemniczonych liceum Z.Augusta.Odwagi panowie prosimy o podanie wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
A ja zadam pytanie z innej beczki. Czy wie ktos moze czy na forum mamy jakieś panie interesujące się bukmacherką. Wiem ze to malo spotykane ale realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
jak najbardziej realne - obecna!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Pewnie że są, np. Carola z Zielonej, ale powiem szczerze, że na tym się kończą moje informacje, na temat forumowiczek na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Z pewnością trochę ich może być, tylko teraz jest taka kwestia pod jakimi nickami się kryją, ja np. nigdy bym na to nie wpadł, że gruda to nick żeński.
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał slav007o: nigdy bym na to nie wpadł, że gruda to nick żeński.
Pozdrawiam
SLAV bo nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> psikus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i got ya <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> widzialem gdzies nick NIKITA czy to laska?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
a ella24 bodajże to nie kobieta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
teraz posypia sie privy do forumowiczki gruda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Kopernik też była kobietą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25 |
Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał HERA: [qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Oryginalnie wysłał HERA: [qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Hmmm czy aby naprawde jestes dziewczynka??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pierwszy post i od razu do tego tematu, oj chyba oczekujesz adoracji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb] Oryginalnie wysłał HERA: [qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Sprawdzales dokladnie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał tOOmeq: [qb] Oryginalnie wysłał kanion: [qb] Oryginalnie wysłał HERA: [qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Sprawdzales dokladnie???[/qb] nawet za dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb] Oryginalnie wysłał tOOmeq: [qb] Oryginalnie wysłał kanion: [qb] Oryginalnie wysłał HERA: [qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Sprawdzales dokladnie???[/qb] nawet za dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Hm chyba o czyms nie wiem bo te dokładnie było nie dokładnie bo słabo to pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .Tomek Ja Cię prosze...........................nie marudzi!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał HERA: [qb] Oryginalnie wysłał kanion: [qb] Oryginalnie wysłał tOOmeq: [qb] Oryginalnie wysłał kanion: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał HERA: [qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Sprawdzales dokladnie???[/qb] nawet za dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Hm chyba o czyms nie wiem bo te dokładnie było nie dokładnie bo słabo to pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .Tomek Ja Cię prosze...........................nie marudzi!!!!!![/qb][/QUOTE]Haniu chodzilo mi o sprawdzanie wzrokowe !!!! Ps. 70 C
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> He he Kanion To nie Ja byłam bo hm nie ten rozmiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
ja mieć 16 i pół .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał HERA: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> He he Kanion To nie Ja byłam bo hm nie ten rozmiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Mam wkleic zdjecie aby formuowicze ocenili czy jest 70 C?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb] Oryginalnie wysłał HERA: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> He he Kanion To nie Ja byłam bo hm nie ten rozmiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Mam wkleic zdjecie aby formuowicze ocenili czy jest 70 C?[/qb] Kanion Ja Cię prosze........................................ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Pozdrawiam wszystkich piszących prace magisterskie w sezonie 2002/2003. :zobacz:
|
|
|
Link skopiowany do schowka