.Ja jestem za najpop..."> .Ja jestem za najpop...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
#97063 04/02/2003 16:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Przypomnienie tematu ,może ujawni się w nim paru jeszcze cwaniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .Ja jestem za najpopularniejszego rocznika 80 .Dla wtajemniczonych liceum Z.Augusta.Odwagi panowie prosimy o podanie wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#97064 04/02/2003 17:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
A ja zadam pytanie z innej beczki. Czy wie ktos moze czy na forum mamy jakieś panie interesujące się bukmacherką. Wiem ze to malo spotykane ale realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#97065 04/02/2003 18:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
jak najbardziej realne - obecna!!!!

#97066 04/02/2003 20:24
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Pewnie że są, np. Carola z Zielonej, ale powiem szczerze, że na tym się kończą moje informacje, na temat forumowiczek na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Z pewnością trochę ich może być, tylko teraz jest taka kwestia pod jakimi nickami się kryją, ja np. nigdy bym na to nie wpadł, że gruda to nick żeński.

Pozdrawiam

SLAV

#97067 04/02/2003 20:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
nigdy bym na to nie wpadł, że gruda to nick żeński.

Pozdrawiam

SLAV
bo nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> psikus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i got ya <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
widzialem gdzies nick NIKITA czy to laska?

#97068 04/02/2003 21:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
a ella24 bodajże to nie kobieta?

#97069 04/02/2003 21:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
teraz posypia sie privy do forumowiczki gruda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97070 04/02/2003 21:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Kopernik też była kobietą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97071 05/02/2003 00:48
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97072 05/02/2003 00:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97073 05/02/2003 00:53
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Hmmm czy aby naprawde jestes dziewczynka??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pierwszy post i od razu do tego tematu, oj chyba oczekujesz adoracji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97074 05/02/2003 00:55
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Sprawdzales dokladnie???

#97075 05/02/2003 00:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Sprawdzales dokladnie???[/qb]
nawet za dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97076 05/02/2003 01:04
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Sprawdzales dokladnie???[/qb]
nawet za dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Hm chyba o czyms nie wiem bo te dokładnie było nie dokładnie bo słabo to pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .Tomek Ja Cię prosze...........................nie marudzi!!!!!!

#97077 05/02/2003 01:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał HERA:
[qb]Ja jestem dziewczynka a przynajmniej tak napisali w dowodzie ze jestem K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zgadza sie z krwi i kosci kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Sprawdzales dokladnie???[/qb]
nawet za dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Hm chyba o czyms nie wiem bo te dokładnie było nie dokładnie bo słabo to pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .Tomek Ja Cię prosze...........................nie marudzi!!!!!![/qb][/QUOTE]Haniu chodzilo mi o sprawdzanie wzrokowe !!!!

Ps. 70 C

#97078 05/02/2003 01:12
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> He he Kanion To nie Ja byłam bo hm nie ten rozmiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#97079 05/02/2003 01:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
ja mieć 16 i pół .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97080 05/02/2003 01:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> He he Kanion To nie Ja byłam bo hm nie ten rozmiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Mam wkleic zdjecie aby formuowicze ocenili czy jest 70 C?

#97081 05/02/2003 01:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 25
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HERA:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> He he Kanion To nie Ja byłam bo hm nie ten rozmiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Mam wkleic zdjecie aby formuowicze ocenili czy jest 70 C?[/qb]
Kanion Ja Cię prosze........................................ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#97082 05/02/2003 01:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Pozdrawiam wszystkich piszących prace magisterskie w sezonie 2002/2003. :zobacz:

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1