Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#991 20/04/2001 19:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
chciałbym przeprosić za wyliczenia powyżej - mam nadzieję że to, że nie posypały się na mnie gromy - to tylko dlatego, że tak mało czasu minęło - a nie, że to dla was czarna magia [Linked Image]
pozwolę sobie zostawić to dla potomności - tak nie należy liczyć - arkusik też wysłałem porąbany - co za dzień, wszystko mi się sypie [Linked Image]

hi_res evil
nie, nie można tego skrócić [Linked Image]

Bonus: Unibet
#992 20/04/2001 22:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Mam kilka pytań w związku z Twoim systemem.
Mianowicie, w jaki sposób dokładnie obliczasz prawdopodobieństwo jedynek?
Prawdopodobnie algorytm korzysta z ostatnich wyników, danych historycznych i tabel. Opisz to w miarę dokładnie, może da się to ulepszyć albo zmutować z moimi remisami (ostatnio 8/20).

#993 21/04/2001 02:25
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
DO HI RES'A
Rewelacją w Twoim systemie są nie tyle zyski jakie można osiągnąć ale to że kursy od 2.0 wzwyż trafiasz jak twierdzisz ze skutecznością ok 50%.

Otóż wybrałem sobie z sts losowo kursy na gospodarzy w przedziale 2.0-2.6 i otrzymałem trafialność 42.2% [było to dla liczby 500 kursów]

Moje pyt. jest takie: jakie czynniki Twoj system bierze pod uwagę że trafiasz ok. 50%
meczy po kursach powyżej 2.0 moim zdaniem to jest kluczowy element całego systemu...

Choć raczej nie dowierzam że będziesz w dlugim okresie miał trafialność ok.50% to szczerze Ci tego życzę i trzymam kciuki...

POWODZENIA i czekam na odp.

#994 23/04/2001 02:27
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
DOBRA DAŁEŚ ODP. WCZEŚNIEJ W INNYM TEMACIE JA TEGO NIE ZAUWAŻYLEM TO ZMIENIA POSTAĆ RZECZY ZACZYNAM POWOLI WIERZYĆ ZE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ TRAFIALNOŚĆ 50%
POWODZENIA

#995 23/04/2001 22:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał YOGI:
Mam kilka pytań w związku z Twoim systemem.
Mianowicie, w jaki sposób dokładnie obliczasz prawdopodobieństwo jedynek?
Prawdopodobnie algorytm korzysta z ostatnich wyników, danych historycznych i tabel. Opisz to w miarę dokładnie, może da się to ulepszyć albo zmutować z moimi remisami (ostatnio 8/20).

właśnie jestem w trakcie mutowania el_sistemo z remisami...
jeśli chciałbyś zobaczyć jak wygląda el_sistemo - na przykładowym pliku - to przez jakiś czas moj mejl będzie w profilu, daj znać (i wszyscy, który chcą - spakowany plik z opisem ok.2,5MB) - po prostu nie chcę żeby zatkało mi skrzynkę - a kto będzie chciał to zdąży

#996 01/05/2001 02:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
hi_res a nie próbowałeś el_sistemo połączyć z kelly formułą lub jakąkolwiek progresją cashu ? Spróbuj to zrobić nawet na papierze może mile się zaskoczysz.

#997 01/05/2001 05:03
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16
Jak mozesz to podeslij mi ten exelowy plik hi_res.
bede wdzieczny

#998 01/05/2001 05:04
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16
na adres [email][email protected]<br[/email] />of course [Linked Image]

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,221 gości, oraz 15 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1