|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
chciałbym przeprosić za wyliczenia powyżej - mam nadzieję że to, że nie posypały się na mnie gromy - to tylko dlatego, że tak mało czasu minęło - a nie, że to dla was czarna magia ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) pozwolę sobie zostawić to dla potomności - tak nie należy liczyć - arkusik też wysłałem porąbany - co za dzień, wszystko mi się sypie ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif) hi_res evil nie, nie można tego skrócić ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Mam kilka pytań w związku z Twoim systemem. Mianowicie, w jaki sposób dokładnie obliczasz prawdopodobieństwo jedynek? Prawdopodobnie algorytm korzysta z ostatnich wyników, danych historycznych i tabel. Opisz to w miarę dokładnie, może da się to ulepszyć albo zmutować z moimi remisami (ostatnio 8/20).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
DO HI RES'A Rewelacją w Twoim systemie są nie tyle zyski jakie można osiągnąć ale to że kursy od 2.0 wzwyż trafiasz jak twierdzisz ze skutecznością ok 50%.
Otóż wybrałem sobie z sts losowo kursy na gospodarzy w przedziale 2.0-2.6 i otrzymałem trafialność 42.2% [było to dla liczby 500 kursów]
Moje pyt. jest takie: jakie czynniki Twoj system bierze pod uwagę że trafiasz ok. 50% meczy po kursach powyżej 2.0 moim zdaniem to jest kluczowy element całego systemu...
Choć raczej nie dowierzam że będziesz w dlugim okresie miał trafialność ok.50% to szczerze Ci tego życzę i trzymam kciuki...
POWODZENIA i czekam na odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
DOBRA DAŁEŚ ODP. WCZEŚNIEJ W INNYM TEMACIE JA TEGO NIE ZAUWAŻYLEM TO ZMIENIA POSTAĆ RZECZY ZACZYNAM POWOLI WIERZYĆ ZE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ TRAFIALNOŚĆ 50% POWODZENIA
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał YOGI: Mam kilka pytań w związku z Twoim systemem. Mianowicie, w jaki sposób dokładnie obliczasz prawdopodobieństwo jedynek? Prawdopodobnie algorytm korzysta z ostatnich wyników, danych historycznych i tabel. Opisz to w miarę dokładnie, może da się to ulepszyć albo zmutować z moimi remisami (ostatnio 8/20). właśnie jestem w trakcie mutowania el_sistemo z remisami... jeśli chciałbyś zobaczyć jak wygląda el_sistemo - na przykładowym pliku - to przez jakiś czas moj mejl będzie w profilu, daj znać (i wszyscy, który chcą - spakowany plik z opisem ok.2,5MB) - po prostu nie chcę żeby zatkało mi skrzynkę - a kto będzie chciał to zdąży
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
hi_res a nie próbowałeś el_sistemo połączyć z kelly formułą lub jakąkolwiek progresją cashu ? Spróbuj to zrobić nawet na papierze może mile się zaskoczysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16 |
Jak mozesz to podeslij mi ten exelowy plik hi_res. bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2001
Posty: 16 |
na adres [email] [email protected]<br[/email] />of course ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
Link skopiowany do schowka