Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Musiałem jakoś przez pomyłkę przydzielic skrót Alt-c do czegoś bo zamiast znaczku "ć" (który to wstawiłem za pomocą kopiuj i wklej) kursor myszki na kilka sekund pokazuje, że jest zajęty.

Jak można sprawdzic i zmienic ten skrót?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by MATTAT
Powie mi ktos czy takie program oznaczony licencjią(Adware) jest legalne na kompie.

Temat zabieram do Walka z Piractwem ale jak wiecie proszę pisać. dziekuję

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Próbuję sformatować dysk i zainstalować ponownie windowsa XP. Niestety wydaje mi si, że z biosu zniknęła mi opcja zmiany odczytu w pierwszej kolejności z CD-ROM. Nie czyta mi więc płyty z windowsem i walczę z tym ale jest to walka z wiatrakami. Mam płytę główną Asus A7v8x-x i bios z oznaczeniem 1013. Napiszcie mi gdzie to zmieniacie i co zrobić jeśli brak tej zakładki...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Podczas zliczania pamięci RAM wciśnij F8 (ewentualnie powinieneś mieć tam (pod iloscią RAM'u) listę funkcyjnych klawiszy).

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Próbowałem już z F8, ale nie mam tam wyboru dysku CD-ROM...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Panowie co moze byc przyczyna tego, ze Bearshare podczas sciagania sam mi sie zamyka?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
a kij go wie, errory pewnie jakies... moze cos nie halo z ustawieniami albo jakiegos nowszego sciagnij :]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ok 2 tygodni temu padł mi komp. Kupiłem zasilacz gdyż po rozkręceniu go okazało się, że ma popalone ścieżki i z kondensatorów coś tam się wylewa. Okazało się, że z nowym zasilaczem również nie chodzi. Przyszedł kolega i bawił się procesorem, okazało się, że źle założył wentylator i procek padł. Tak poza zasilaczem musiałem kupić procka i nowy dysk twardy bo stary okazał się już niedobry. I teraz mam procka znacznie wolniejszego niż przedtem frown

Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
Witam. mam problem. Nie daje juz rady. Nikt mi nie jest w stanie pomoc. Wiec zapytam. Strona pinnaclesports.com mi nie dziala. to można byłoby rozwiązać. Ale niestety nie u mnie chyba. Ponieważ próbowałam takich sposobów jak: wchodziłam w narzedzia ciasteczka i tam kombinowałam, antywirusa odinstalowałam, formatowalam komputer i dalej nie mogę. nie znam sie na sprawach techniczych. czy ktoś moóglby mi pomoc?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by puma
Witam. mam problem. Nie daje juz rady. Nikt mi nie jest w stanie pomoc. Wiec zapytam. Strona pinnaclesports.com mi nie dziala. to można byłoby rozwiązać. Ale niestety nie u mnie chyba. Ponieważ próbowałam takich sposobów jak: wchodziłam w narzedzia ciasteczka i tam kombinowałam, antywirusa odinstalowałam, formatowalam komputer i dalej nie mogę. nie znam sie na sprawach techniczych. czy ktoś moóglby mi pomoc?

Poszukaj w dziale Sports Insider w temacie o pinnacle, z tego co pamiętam tak jakiś user mowil co i jak zrobić żeby stronka chodziła jak należy smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by puma
Witam. mam problem. Nie daje juz rady. Nikt mi nie jest w stanie pomoc. Wiec zapytam. Strona pinnaclesports.com mi nie dziala. to można byłoby rozwiązać. Ale niestety nie u mnie chyba. Ponieważ próbowałam takich sposobów jak: wchodziłam w narzedzia ciasteczka i tam kombinowałam, antywirusa odinstalowałam, formatowalam komputer i dalej nie mogę. nie znam sie na sprawach techniczych. czy ktoś moóglby mi pomoc?

Poszukaj w dziale ŚWIAT BUKMACHERSTWA w temacie o pinnacle, z tego co pamiętam tak jakiś user mowil co i jak zrobić żeby stronka chodziła jak należy smile

edit :/

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by puma
Witam. mam problem. Nie daje juz rady. Nikt mi nie jest w stanie pomoc. Wiec zapytam. Strona pinnaclesports.com mi nie dziala. to można byłoby rozwiązać. Ale niestety nie u mnie chyba. Ponieważ próbowałam takich sposobów jak: wchodziłam w narzedzia ciasteczka i tam kombinowałam, antywirusa odinstalowałam, formatowalam komputer i dalej nie mogę. nie znam sie na sprawach techniczych. czy ktoś moóglby mi pomoc?

1. jaki masz internet??? ISDN czy DSL
2. NIe otwier ci sie tylko ta strona czy inne takze ?

Jesli masz DSL i sale ip wejdz w ustawienie polaczenia tak gdzie wpisujesz swoie IP isprawdz czy masz wpisane servery DNS.powinienes miec je wpisane jesli nie masz to wpisze pomoze.

sprawdz czy loncze odpowiada na komenty tzn wpsiz w uruchom cmd i spinguj loncze pisujac jkais adres np pinacle i zobaczjakie dostaniesz odpowiedzi.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
boze, ale ja tego nie rozumie co piszesz do mnie. mam internet w upc. tyle wiem. Nie znam sie bo ja plec żeńska jestem.Wiec rozumiesz... sprawy tech. to jest dla mnie koszmar. co innego obstawianie meczy. nawet nie wiem gdzie moje IP jest. I tylko ta strona mi sie nie otwiera. tylko i wyłącznie pinnacle. nie wiem jak sprawdzic to łącze...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
i nawet nie wiem co to jest DSL I ISDN

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy, żeby nie mieć gównianych cookiesów, wystarczy, że w Operze zablokuję domeny (np. http://*. addfreestats.com/* albo http://*. connextra.com/*) czy muszę coś więcej zrobić?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ktoś może wie czym to może być spowodowane , otóż : do tej pory komp mi chodził bez zarzutów żadnego zawieszania się ani nic innego ale dziś sam się wyłączył i jakieś 3 minuty nie chciał się odpalić światło nie gasło i nie wiem o co chodzi czemu tak mogło się stać . Nic spalonego chyba nie jest bo ani nie widać ani nie czuć .

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Piecia84
Ktoś może wie czym to może być spowodowane , otóż : do tej pory komp mi chodził bez zarzutów żadnego zawieszania się ani nic innego ale dziś sam się wyłączył i jakieś 3 minuty nie chciał się odpalić światło nie gasło i nie wiem o co chodzi czemu tak mogło się stać . Nic spalonego chyba nie jest bo ani nie widać ani nie czuć .
1 Albo zasilacz sie konczy ostanie jego zrywy i komunikuje ze dobieg jego koniec.
2 Przegrzany procek !!! jesli sie przegrzewa procesor nastepuje samoistny restart lub calkowite wylaczenie ,komp dopiero sie wlaczy jak temp na procku spadnie do takie jktora umozliw normalne uruchomienie.

Temp mozesz sprawdzic programami np SpeedFan,Everest,Aida lub w biosie wchodzac w odpowiednia zakladke

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Originally Posted by Piecia84
Ktoś może wie czym to może być spowodowane , otóż : do tej pory komp mi chodził bez zarzutów żadnego zawieszania się ani nic innego ale dziś sam się wyłączył i jakieś 3 minuty nie chciał się odpalić światło nie gasło i nie wiem o co chodzi czemu tak mogło się stać . Nic spalonego chyba nie jest bo ani nie widać ani nie czuć .

Możesz sprawdzić temperaturę i napięcia np. programem MBM 5. Ja korzystam i nie narzekam smile Takie objawy mogą być także sygnałem, że siada Ci płyta główna...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
bardzo pilne jak najszybciej musze dobyc instalke directx 9.1 !!! neigdzie niemoge znalesc

Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Originally Posted by Azzaro
bardzo pilne jak najszybciej musze dobyc instalke directx 9.1 !!! neigdzie niemoge znalesc
Ostatnia wersja DirectX to 9.0c, nie ma czegos takiego jak 9.1.

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1