Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#97423 29/01/2003 23:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Ja teraz do Czech co drugi dzień na narty jeżdże.Ostatnio widziałem piwo za 5,5 korony(ok.70gr) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Albo np. całkiem dobry, ciemny 1,5 litrowy Zubr za 21 koron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogólnie raj dla żuli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam smakoszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#97424 30/01/2003 02:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał mik4321:
[qb]Ja teraz do Czech co drugi dzień na narty jeżdże.Ostatnio widziałem piwo za 5,5 korony(ok.70gr) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Albo np. całkiem dobry, ciemny 1,5 litrowy Zubr za 21 koron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ogólnie raj dla żuli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam smakoszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Piwo za 5,5 korony...to chyba jakas brudna woda z wypranych skarpetek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97425 30/01/2003 03:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja na piwie nigdy nie oszczędzam tylko zawsze kupuję te, na które mam ochotę. Musiałbym przegrał kilka dużych zakładów pod rząd żeby zmienić te podejście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak jestem w Czechach to na ogół piję Radegasta bo akurat te piwo mi najbardziej "leży". A tak szczerze to te wynalazki za 5,5 koron to najcześciej kujują "turyści" od nas którym bardziej zależy na czymś tanim niż na czymś dobrym.

#97426 30/01/2003 03:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Ja na piwie nigdy nie oszczędzam tylko zawsze kupuję te, na które mam ochotę. Musiałbym przegrał kilka dużych zakładów pod rząd żeby zmienić te podejście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak jestem w Czechach to na ogół piję Radegasta bo akurat te piwo mi najbardziej "leży". A tak szczerze to te wynalazki za 5,5 koron to najcześciej kujują "turyści" od nas którym bardziej zależy na czymś tanim niż na czymś dobrym.[/qb]
Tak Conrad...Radegast BARDZO popularny na ziemi Cieszynsko-slaskiej

#97427 30/01/2003 04:32
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Ja na piwie nigdy nie oszczędzam tylko zawsze kupuję te, na które mam ochotę. Musiałbym przegrał kilka dużych zakładów pod rząd żeby zmienić te podejście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Moim zdaniem to wszystko zalezy w jakich celach to pijesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A na piwa za 6 koron sie nie bede kusil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#97428 30/01/2003 04:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Drak, ktoś mi kiedyś powiedział, że w Czechach Radegast nie jest uważany za browar z "najwyższej półki". Mi z kolei te piwo najbardziej smakowało tak więc nie przejąłem się tym i najczęściej wybieram te piwo. Budwar też jest super, ale jakoś ten Radegast najlepiej mi podchodzi.

A co do tych wynalazków za 5.5 Koron to wystarczy stanąć na 5 minut i zobaczyć kto je kupuje... w 100% Polacy. Oj naiwni Ci turyści. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A tyle dobrego piwa przecież jest w Czechach...

#97429 31/01/2003 00:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Mi bardzo smakowalo Królewskie. Wpadłem na forum, gdyż postanowiłem podzielić się opinią. Przeczytałem opinie DMK o Kur... no i.... się rozmyśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trzeba było zweryfikiwować gusta , zrekonfigurować kubki smakowe.
Po druzgodzącej krytyce DMK postanowiłem rozejrzeć się za alternatywą. No i znalazłem. Keiser nr one w zagranicznych, a jesli chodzi o krajowe to rzeczywiście Tyskie rulez. A już najlepsze jest po prostu czeskie piwo, bo TANIE jak barszcz.
Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić palantów z Wiejskiej. Obniża kiedys tą akcyzę? NIE, NIE, to niemożliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#97430 31/01/2003 00:58
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Ja oczywiście piwa za 5,5 korony też nie pije , tylko napisałem, że takie jest.Z resztą moje doświadczenie w piciu piwa może się opierać tylko na tym ile ojciec pozwoli mi wypić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale z tych, które najbardziej smakowało mi w Czechach to Velvet.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97431 31/01/2003 01:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
O tak, Velvet też zdecydowanie polecam. Jeśli się nie mylę to jest to angielskie piwo produkowane w Czechach na licensji.

#97432 31/01/2003 01:59
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Drak, ktoś mi kiedyś powiedział, że w Czechach Radegast nie jest uważany za browar z "najwyższej półki". Mi z kolei te piwo najbardziej smakowało tak więc nie przejąłem się tym i najczęściej wybieram te piwo. Budwar też jest super, ale jakoś ten Radegast najlepiej mi podchodzi.

A co do tych wynalazków za 5.5 Koron to wystarczy stanąć na 5 minut i zobaczyć kto je kupuje... w 100% Polacy. Oj naiwni Ci turyści. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A tyle dobrego piwa przecież jest w Czechach...[/qb]
Powiedziec ze RADEGAST nie jest uwazany za browar z "najwyzszej polki" to BEZCZELNOSC. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Wierze ze ktos tak mogl mowic bo u nas kazda czesc Czech ma swoja znaczke piwa i to co jest lubiane na Morawie nie jest lubiane np. w Pradze.
Osobiscie zaliczam RADEGAST do 3-5 najlepszych znaczek piwa w Czechach.
Co do Velveta to uwazam go za naprawde dobre piwo.
W CZechach jest mniej kupowany w barach i restauracjach z powodu jego wyzszej ceny.
Radegasta i Velveta mozna naprawde polecic jako jedne z najlepszych piw.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97433 31/01/2003 04:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie... też się dziwiłem jak to usłyszałem bo Radegast bardo (oj bardzo!) mi smakuje i jest to jedno z moich ulubionych piw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Osobiście daję mu dużo wyższą notę niż Pilsnerowi.

P.S. Czy w Czechach można też spotkać piwo pszeniczne?

#97434 09/02/2003 20:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Belfast!!!!
Irish style;)!

#97435 17/05/2003 03:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
CHAMSTWO! dzisiaj z qmpalmi zaciekawiony napisem 12,5% na etykietce kupilem piwo (w sumie trzy) gornoslaskie. PIje, pije i mysle sobie ze jak na 12,5% fajnie wchodzi pozniej kolezanka ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) czyta z tylu ze piwo zawiera 6,2%!!!!!! Złodziejstwo w biały dzień! Na szczęscie humor poprwaily mi dwie warki strong (za juve sie pije!), gdzie wiadomo ze sie pije 7,8%.

#97436 17/05/2003 04:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał iogurt:
[qb]12,5% [/qb]
Ekstraktu chmielowego, a nie procentów - w Polsce możesz sobie kupić FAXE litrowego, który ma 10% - mocniejszych nie widziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#97437 17/05/2003 04:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor Nikodemus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał iogurt:
[qb]12,5% [/qb]
Ekstraktu chmielowego, a nie procentów - w Polsce możesz sobie kupić FAXE litrowego, który ma 10% - mocniejszych nie widziałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
No miałem z tym piwkiem do czynienia w wakacje. Jak dla mnie to to coś to nie jest piwo przynajmniej nie smakuje jak piwo, ale kopa ma niemiłosiernego.
Mimo wszystko nie polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#97438 17/05/2003 04:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Bo tą są portery - smakują jak kawa, ale kopią - szczególnie przez maszynę, jeśli wiesz oczym mówię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#97439 17/05/2003 16:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
arcyinkwizytor są :holederski navigator 12,5% alc u mnie we wrocku w leclerku, ale czy to jeszcze piwo,chociaż czasem sie przydaje ,bo kiedy chce sie zrelaksować po wygranej w zakładach lub pocieszyć po wtopach ,jednoczesnie zachowując pozory przy żonie nie kłamiąc jej o ilosci wypitych trunkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na pytanie ile wypiłeś? -odpowiadam zgodnie z prawdą :dwa piwka no może trzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

#97440 17/05/2003 18:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Poczytajcie bo trza wiedzieć co się pije!
-Kompania Piwowarska www.kp.pl [kp.pl]
-Grupa Żywiec www.grupazywiec.pl [grupazywiec.pl]
-Carlsberg Okocim SA www.carlsebergokocim.pl [carlsbergokocim.pl]
-Dojlidy www.dojlidy.com.pl [dojlidy.com.pl]
-Brau Union Polska i Perła www.perla.pl [perla.pl]

#97441 17/05/2003 18:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał ELDORADO:
[qb]na pytanie ile wypiłeś? -odpowiadam zgodnie z prawdą :dwa piwka no może trzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Właśnie Navigatory - zapomniałem o nich u mnie też są bodajże w czerwonych puszkach. Tylko dla koneserów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97442 17/05/2003 20:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
mój osobisty numer 1 to:

:5gw: Pilsener Strong :5gw:

ZALETY:
- czarna puszka 0.5l
- 7 voltów
- cena: 1.89zl
- ogólnopolska dostępność (sieś hipermarketów REAL)
- nazwa przypominająca pewne markowe piwo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, burbon, rafal08, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, betowiec, bukma, rymoholik, $-man), 3,236 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,615
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1