Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#97624 10/08/2002 05:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579

Bonus: Unibet
#97625 10/08/2002 06:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
Mena Suvari
[Linked Image]

#97626 10/08/2002 14:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Salma jest bardzo bardzo, ale u mnie jednak ma srebrny medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Bezapelacyjna jest Jennifer Conelly
(grala np.w "beautiful mind")

#97627 17/08/2002 14:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Pierwsze miejsce dla najcudowniejszej , aktorce z reklam Ani Kurnikowej

.Salma Hayek
.Jennifer Lopez

#97628 17/08/2002 15:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Nie umiem wklejać zdjęć, ale najładniejsze to dla mnie:
RENATA GABRYJELSKA :5gw:
ANGELINA JOLIE :5gw:

Ktoś wklejał Krukównę- za czasów "Fuksa" rzeczywiście była ładna,ale jak później ujrzałęm jej zdjęcie w jakiejś gazecie to się przestraszyłem. Podobno zaczęła ćpać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#97629 17/08/2002 15:47
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał FanJagi:
[qb]

Ktoś wklejał Krukównę- za czasów "Fuksa" rzeczywiście była ładna,ale jak później ujrzałęm jej zdjęcie w jakiejś gazecie to się przestraszyłem. Podobno zaczęła ćpać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Tu masz calkowita racje. Ja wkleilem jej zdjecie ale widzialem ja wlasnie w fuksie i w kilku gazetach pare lat temu. Teraz wyglada duzo gorzej. Mozna nawet powiedziec, ze bardzo zle. A cpac to chyba raczej przestala a nie zaczela.

Wojtek

#97630 17/08/2002 15:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Może się uda:
RENATA: [Linked Image]

I ANGELINA: [Linked Image]

Ostrzegam, że już są zajęte... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#97631 18/08/2002 06:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Właśnie gdy tak przeczytałem twojego posta FanJagi, to na myśl od razu przyszedł mi taki wierszyk stary:

Gdy twe dziewcze ma ochote
tylko w swieta i w sobote,
trzeba sprawdzic kto jej krocze
obsluguje w dni robocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

#97632 02/09/2002 21:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
moje typy:też Krukówna za czasów fuksa zajebista była mmmmmmm no i Pamela Anderson Lee:)))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97633 04/09/2002 09:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
przede wszystkim Shawn Weatherly
pewnie ktoś zapyta kto to a ja na to
Miss Universum z 1980 , no i laska z słonecznego patrolu z 1 serii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#97634 04/09/2002 10:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
aktorki aktorkami ale zaglosujmy na sportsmenki (lub jak ktos woli na sportsmenow) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
moje typy:
1. Gruchała Sylwia
2. Kournikowa Anna (jednak)
3. Harkleroad (zapomniałem imienia)młodziutka i obiecująca (niekoniecznie chodzi mi o tenis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
4.Dokic Jelena (to spojrzenie)
5.Ejsmont Anna

co wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97635 04/09/2002 12:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
ashley ma na imię ta panienka i faktycznie jest bardzo fajna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale ja do znudzenia powtarzam że najlepsza jest hantuchova :zobacz:

#97636 04/09/2002 12:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ta wasza Ashley nie jest zła, ale ja jednak w blondynkach nie gustuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[Linked Image]

SLAV

#97637 04/09/2002 12:57
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć zdjęcia wokalistki Varius Manx, Moniki Kuszyńskiej. Ja na nią poluję już chyba od paru miechów i dupa, nigdzie nie mogę findnąć tej dziołchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Za informacje będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#97638 30/09/2002 04:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
slav, nie dziwię Ci się wcale:

[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. - Zdjęcie pojawia się i znika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wieczorem było jeszcze.
Na wszelki wypadek link: http://www.mzpn.host.sk/POLKI/MonikaKuszynska/MonikaKuszynska01.jpg

#97639 30/09/2002 14:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć zdjęcia wokalistki Varius Manx, Moniki Kuszyńskiej. Ja na nią poluję już chyba od paru miechów i dupa, nigdzie nie mogę findnąć tej dziołchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Za informacje będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV[/qb]
Pewnie chodziło ci o rozbierane, ale znalazłem tylko coś takiego: http://www.variusmanx.pl/foto/foto.html
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam

#97640 30/09/2002 16:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Najpiekniejsza moze byc tylko jedna: "Kamerun Dijaz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ciekawe czy ty ja bez makijazu kiedys widzieles. Bo ja widzialem i sie normalnie przestraszylem

#97641 01/10/2002 01:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Wręcz przeciwnie FanJagi, ja osobiście wychodzę z założenia, iż kobieta wygląda sto razy bardziej pociągająco jak jest nawet brzydko ubrana, niż jakby miała być ladnie rozebrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Kobieta zawsze dla mnie będzie piękniesza gdy będzie ubrana, gdyż wtedy zawsze jest nutka tajemnicy, a gdy widzisz wszystko na wierzchu to znika ta otoczka niepewności, która tak strasznie jara facetów (bynajmniej mnie, nie wiem jak innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

SLAV

#97642 01/10/2002 16:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
1. Jodie Foster :5gw:
2. Winona Ryder :5gw:
3. Meg Ryan :5gw:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97643 25/10/2002 02:52
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,471
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1