|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 66 |
Mena Suvari [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Salma jest bardzo bardzo, ale u mnie jednak ma srebrny medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bezapelacyjna jest Jennifer Conelly (grala np.w "beautiful mind")
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Pierwsze miejsce dla najcudowniejszej , aktorce z reklam Ani Kurnikowej .Salma Hayek .Jennifer Lopez
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Nie umiem wklejać zdjęć, ale najładniejsze to dla mnie: RENATA GABRYJELSKA :5gw: ANGELINA JOLIE :5gw:
Ktoś wklejał Krukównę- za czasów "Fuksa" rzeczywiście była ładna,ale jak później ujrzałęm jej zdjęcie w jakiejś gazecie to się przestraszyłem. Podobno zaczęła ćpać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał FanJagi: [qb]
Ktoś wklejał Krukównę- za czasów "Fuksa" rzeczywiście była ładna,ale jak później ujrzałęm jej zdjęcie w jakiejś gazecie to się przestraszyłem. Podobno zaczęła ćpać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Tu masz calkowita racje. Ja wkleilem jej zdjecie ale widzialem ja wlasnie w fuksie i w kilku gazetach pare lat temu. Teraz wyglada duzo gorzej. Mozna nawet powiedziec, ze bardzo zle. A cpac to chyba raczej przestala a nie zaczela. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Może się uda: RENATA: [ Linked Image] I ANGELINA: [ Linked Image] Ostrzegam, że już są zajęte... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Właśnie gdy tak przeczytałem twojego posta FanJagi, to na myśl od razu przyszedł mi taki wierszyk stary:
Gdy twe dziewcze ma ochote tylko w swieta i w sobote, trzeba sprawdzic kto jej krocze obsluguje w dni robocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
moje typy:też Krukówna za czasów fuksa zajebista była mmmmmmm no i Pamela Anderson Lee:)))) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
przede wszystkim Shawn Weatherly pewnie ktoś zapyta kto to a ja na to Miss Universum z 1980 , no i laska z słonecznego patrolu z 1 serii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
aktorki aktorkami ale zaglosujmy na sportsmenki (lub jak ktos woli na sportsmenow) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moje typy: 1. Gruchała Sylwia 2. Kournikowa Anna (jednak) 3. Harkleroad (zapomniałem imienia)młodziutka i obiecująca (niekoniecznie chodzi mi o tenis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 4.Dokic Jelena (to spojrzenie) 5.Ejsmont Anna
co wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
ashley ma na imię ta panienka i faktycznie jest bardzo fajna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ja do znudzenia powtarzam że najlepsza jest hantuchova :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ta wasza Ashley nie jest zła, ale ja jednak w blondynkach nie gustuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [ Linked Image] SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć zdjęcia wokalistki Varius Manx, Moniki Kuszyńskiej. Ja na nią poluję już chyba od paru miechów i dupa, nigdzie nie mogę findnąć tej dziołchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Za informacje będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
slav, nie dziwię Ci się wcale: [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S. - Zdjęcie pojawia się i znika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wieczorem było jeszcze. Na wszelki wypadek link: http://www.mzpn.host.sk/POLKI/MonikaKuszynska/MonikaKuszynska01.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć zdjęcia wokalistki Varius Manx, Moniki Kuszyńskiej. Ja na nią poluję już chyba od paru miechów i dupa, nigdzie nie mogę findnąć tej dziołchy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Za informacje będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
SLAV[/qb] Pewnie chodziło ci o rozbierane, ale znalazłem tylko coś takiego: http://www.variusmanx.pl/foto/foto.html <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Najpiekniejsza moze byc tylko jedna: "Kamerun Dijaz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Ciekawe czy ty ja bez makijazu kiedys widzieles. Bo ja widzialem i sie normalnie przestraszylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Wręcz przeciwnie FanJagi, ja osobiście wychodzę z założenia, iż kobieta wygląda sto razy bardziej pociągająco jak jest nawet brzydko ubrana, niż jakby miała być ladnie rozebrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Kobieta zawsze dla mnie będzie piękniesza gdy będzie ubrana, gdyż wtedy zawsze jest nutka tajemnicy, a gdy widzisz wszystko na wierzchu to znika ta otoczka niepewności, która tak strasznie jara facetów (bynajmniej mnie, nie wiem jak innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
1. Jodie Foster :5gw: 2. Winona Ryder :5gw: 3. Meg Ryan :5gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|