Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 72 1 2 38 39 40 41 42 71 72
yaaho #927276 03/02/2007 21:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś kupiłem nowego piłkarza a zarazem przyszłego trenera. Cena 4 500 000.


Gaby Bourget (30984075)
Lat 26, znakomity stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca solidny.

Specjalność: szybki

Narodowość: Canada
Wskaźnik TSI: 43 030
Pensja: 112 608 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WENECJA
Kartek: 2
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: nadprzyrodzony Podania: słaby
Skrzydłowy: słaby Defensywa: słaby
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby

Goli w karierze: 17
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 2
Pucharowych goli w tym sezonie: 2

Bonus: Unibet
KIDD #928167 04/02/2007 09:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś zwycięstwo an wyjeździe 4-1. Grałem z kontry z wiceliderem.
oto moje staty z tego meczu:




WENECJA
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: Normalne spotkanie
Taktyka: Gra z kontry
Poziom taktyki: światowej klasy

Pomoc: kiepski (maks.)
Prawa obrona: znakomity (wysoki)
Środek obrony: błyskotliwy (maks.)
Lewa obrona: zadowalający (wysoki)
Prawy atak: zadowalający (wysoki)
Środkowy atak: zadowalający (niski)
Lewy atak: zadowalający (wysoki)


KIDD #928250 04/02/2007 10:41
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
laugh laugh laugh

Ja tez wygralem ... grin


Trener drużyny Łowcy zdecydował się na ustawienie 0-0-0. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: - - - .

Goście nie byli w stanie wystawić co najmniej 9 zawodników, wymaganych regulaminem - mecz zakończył się więc ich walkowerem. Kibice, którzy spodziewali się pełnego emocji widowiska, byli bardzo rozczarowani. Końcowy wynik meczu: 5-0.

Ktoooo wygra mecz ? tongue

Gaske #928341 04/02/2007 11:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
po co pisac jak wszystko można wyrazić w paincie tongue

w tym sezonie jak juz pisalem wzmacniam pomoc aby za rok wreszcie udanie zaatakować VI ligę, dlatego zagrałem dzisiaj PiC oraz rezerwą ( oprócz ataku ). Poza tym przeciwnik to Barcelona... po prostu musiałem "puścić" im ten mecz ;-)

[Linked Image] komplet widzów i + 465.700 zł

[Linked Image]

Baqu #938883 07/02/2007 18:06
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
zainteresowany jest ktos kupnem olsniewajacego 19 letniego bramkarza ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Wystawisz go z jakas niska cena wywolawcza to znajdzie sie kilku zainteresowanych wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
[Linked Image]

Moze ktos ma ochote kontynuowac jego rozwoj smile
Solidem w rozgrywaniu jest juz od dwoch tygodni...

Sprzedaje go bo... mam plana laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Trening kiepski,zero skoków. W niedzielę ważny mecz - jednak najważniejsze aby żaden z moich zawodników nie dostał czerwonej ani trzeciej żółtej kartki, gdyż w przyszłym tygodniu mam bardzo ważny mecz, który jeśli przegram to mogę się pożegnac z mistrzostwem.

KIDD #950516 11/02/2007 13:29
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Udo Partl nowy nabytek w 3 meczach 5 bramek smile wreszcie wygrana po 2 porażkach pod rząd i powrót na 2 miejsce w tabeli.

[Linked Image]


Landzaat #950579 11/02/2007 13:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
A ja najwyzsza porazka w karierze ... laugh

Przegralem na wyjezdzie 1-8 ... shocked z liderem ...

Mimo wszystko, szanse na utrzymanie mam bardzo duze bo jestem 7. a do drugiego trace ... 4 pkt ...

grin

Gaske #952334 11/02/2007 19:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A u mnie zwycięstwo 4-2 i co najważniejsze obyło się bez kontuzji. Po tym zwycięstwie zasiadłem na fotelu lidera.

Gaske #952443 11/02/2007 20:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Dawno mnie nie było...w moim temacie smile
Ja kolejne 5 już z rzędu zwycięstwo smile Jestem 3 w tabeli 3pk. straty do lidera którego moje FC KOSZYKI podejmują za tydzień u siebie na boisku...szykuje się komplecik publiczności smile

Tommy Lee #961878 15/02/2007 00:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
A ja juz nie moge doczekac sie konca sezonu...
za szybko awansowalem do VI ligi... i postanowilem z niej spasc...
lepsze to niz meczyc sie na 6tym miejscu - wedlug mnie

Na poczatku sezonu sprzedalem moich dwoch najlepszych pomocnikow i kupilem szczeniaczkow do trenowania...

Przez caly sezon baty... baty... baty... ostra lekcja pokory :]
...jeszcze cztery porazki i bede 'rzadzil' w VII lidze grin

W ciagu ostatniego tygodnia zrobilem w druzynie maly szpital:
kupilem kontuzjowanego bramkarza (5 tygodni)- olsniewajacy i dzisiaj skrzydlowego- ktory gra na trzy i pol gwiazdki (takiego jeszcze nie mialem)

Wylecza sie i pograja w nowym sezonie

Pogram w VII lidze ze dwa sezony- klub kibica sie ladnie rozrosnie, stadionik ladnie rozbuduje...
plany jak zwykle przepiekne laugh

Po co to pisze?? nie mam zielonego pojecia laugh

tmieszko #964755 15/02/2007 21:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Mama do sprzedania dobrego napastnika na VII ligę.
Gość 2 tygodnie temu spadł w skuteczności z fantastycznego na znakomity, więc jest prawie fantastyczny. Zapraszam do licytacji.

Robert Cusack (11663211)
Lat 30, przeciętny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, opanowany i prawy
Poziom doświadczenia solidny, przywódca nędzny.

Narodowość: Ireland
Wskaźnik TSI: 1 790
Pensja: 5 280 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: FC KOSZYKI
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy

Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: przeciętny Podania: przeciętny
Skrzydłowy: kiepski Defensywa: słaby
Skuteczność: znakomity St.fragmenty: zadowalający

Goli w karierze: 100
Hattricków w karierze: 8
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Tommy Lee #968087 17/02/2007 11:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja zapewne jutro przegram i spadne z fotela lidera. Komp mi padł i korzystam z uprzejmości znajomych, którzy dają mi usatwić sobie skład na mecz, niestety nawet HO tu nie mam frown

KIDD #969864 17/02/2007 21:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
A po co Ci HO jak lepiej możesz użyć MyBraina ze zdecydowanie lepszym skutkiem grin

smoke #970047 17/02/2007 22:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Jutro mój wielki mecz z liderem u siebie..będzie ciężko ..
FC KOSZYKI - Moon FC

Tommy Lee #970487 18/02/2007 10:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
a ja moge sie pochwalic ze dzis zapewnilem sobie pierwsze miejsce w swojej lidze - liga VI.638 laugh ;))))

pele #972956 19/02/2007 08:56
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Kurde 3:3 w meczu na szczycie, a jeszcze w 86min było 3:1 dla mnie :/ 87min 2:3, 89min 3:3 i mam doła bo miałem więcej z gry. eh mogę się pożegnać z mażeniami o fotelu lidera :/

Tommy Lee #972971 19/02/2007 09:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
remis 1-1
jest tu jakiś dobry taktyk??

Strona 40 z 72 1 2 38 39 40 41 42 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1