poruszam się w okolic..."> poruszam się w okolic...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#97737 07/07/2003 05:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
kto wie czy nie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
poruszam się w okolicach, ale nie jest to taka prosta sprawa.
chodzi o to, zeby nie była to PPPP (jesli pamietacie co to było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam[/qb]
PPPP padla a jej prezes ma sie nadzwyczaj dobrze. Byl tam jakis szwindel, "Siara" cos sobie przywlaszczyl, ale ile i od kogo to juz nie pamietam...
Ehhh za duzo tego bylo.

Bonus: Unibet
#97738 07/07/2003 06:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb] Polska jest chyba jedynym krajem, gdzie najbardziej poszukiwanymi pracownikami są inwalidzi i starzy.[/qb]
No to jesteś panie kolego w wielkim błędzie, bo ON (osoby niepełnosprawne)tak naprawde mają bardzo poważne problemy ze znalezieniem pracy. A powód jest głównie taki, że nie ma dostosowanych stanowisk pracy dla potrzeb ON.

#97739 07/07/2003 15:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Szanuję Twoje zdanie donic, ale go nie podzielam. Ja nie powiedziałem, że osoby niepełnosprawne i emeryci nie mają żadnych problemów z podjęciem pracy. Oczywiście, że nie jest im łatwo. Ale takie osoby są na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Ja gdbybym rozpoczynał teraz działalność to już na starcie byłbym przynajmniej 650 zł do tyłu w porównaniu z ON. Osobiście nie widzę żadnego powodu dlaczego niby tak ma być. Myślę że zgodzisz się ze mną.

#97740 07/07/2003 17:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb] Ale takie osoby są na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji jeśli chodzi o działalność gospodarczą. [/qb]
Według mnie to ,że ON sa uprzywilejowane jesli chodzi o działalność gospodarczą jak i inne ważne ulgi, to jest po prostu wielkie nic w porównaniu z niesprawiedliwymi i wręcz bezczelnymi ulgami polityków. Wiadomo jakie życie wiedzie większość ON i emerytów, jakie maja pobory...Ale zauważ, że niemały odsetek ON "dorobiło się" kalectwa z czyjejś winy, bywa że w państwowych zakładach pracy, albo jakis poyebany amator wyścigów na autostradzie przekreslił im wielka karierę zawodową, a teraz maja pare zł renty...
Ogólnie jestem za równym traktowaniem ludzi, ale ON nigdy nie będę wytykał i zazdrościł 30% ulg na przejazdy czy innych, ale tez minimalnych. Natomiast zawsze bedę wytykał politykom, najbogatszej grupie społecznej. No bo na jakiej podstawie oni mogą jeździć, latać, leczyć się w klinikach i gadać za darmo ?

#97741 07/07/2003 20:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
Witam odnośnie osób niepełnosprawnych to niedawno nawiązała ze mną kontakt jedna osoba, która poprosiła mnie o pomoc w zoragizowaniu akcji charetatywnej..po tym jak kiedys na forum ogłaszałem się i prosiłem o pomoc dla rodzeństwa pewnego przy zbiórce na wózek, tą osobą jest Leszek lat 27 z Torunia były handlowiec , zbiera obecnie na operacje w Novosybirsku..operacje kręgosłupa, może całkowicie wyzdrowięc bo rusza nogami potrzebuje 14000 euro...był handlowcem w poważnej korporacji i co z tego???po wyapdku ludzie, znajomi wszyscy się od neigo odwrócili...coz tych ulg itp...im ejst naprawdę cieżko..neidług stworze temat ..zapraszajać do wsółpracy ludzi , dla których nie liczy się tylko kasa w życiu ale wyższe wartosci:min potrzebuje osoby o bardzo dobrej znajomosći angielskiego, sam znam w stopniu dobrym ale to za mało, osobe do html do stworzenia strony, ja stworze grafike i znajomości w rpzeróżnych serwisach forach itp..
Pozdrawiam Serdecznie

#97742 08/07/2003 02:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Leszek lat 27 z Torunia były handlowiec , zbiera obecnie na operacje w Novosybirsku..operacje kręgosłupa, może całkowicie wyzdrowięc bo rusza nogami potrzebuje 14000 euro...był handlowcem w poważnej korporacji i co z tego???[/qb]
No własnie, gdzie tu sprawiedliwość. Taki pajac np. L. Miler po wypadku miałbny zapewnione leczenie w najlepszych klinikach nie tylko polskiech, ale i szwedzkich czy amerykańskich. A czym ten typ rózni się od kogoś innego, kto nie jest politykiem? Ręce opadją qrwa mać. A biedny człowiek musi zbierać kasę na operacje, kliniki i lekarstwa. "TO WŁAŚNIE NASZA POLSKA, NOWA RZECZPOSPOLITA..."

#97743 08/07/2003 02:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
bardzo współczuję wszystkim osobom niepełnosprawnym i uważam że państwo powinno otaczać je opieką ale...
zdajcie sobie sprawę że jedną z przyczyn niedostatecznej pomocy osobom NAPRAWDĘ niepełnosprawnym jest to że ponad połowa tych którzy dostają renty inwalidzkie to są zwykłe nieroby które za łapówki dla skorumpowanych lekarzy kupili sobie odpowiednie papiery i teraz balują na między innymi mój koszt
a państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych to instytucja czysto złodziejska

#97744 08/07/2003 02:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
A kto mówi że świat jest sprawiedliwy?. Zawsze byli lepsi i gorsi. Tak było jest i zapewne będzie.

#97745 08/07/2003 02:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]bardzo współczuję wszystkim osobom niepełnosprawnym i uważam że państwo powinno otaczać je opieką ale...
zdajcie sobie sprawę że jedną z przyczyn niedostatecznej pomocy osobom NAPRAWDĘ niepełnosprawnym jest to że ponad połowa tych którzy dostają renty inwalidzkie to są zwykłe nieroby które za łapówki dla skorumpowanych lekarzy kupili sobie odpowiednie papiery i teraz balują na między innymi mój koszt
a państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych to instytucja czysto złodziejska[/qb]
Niestety taka jest prawda. I nie chodzi tylko o renty dla niepełnosprawnych. Cały system rent jest po prostu w naszym kraju chory. Na 100 000 mieszkańców mamy dwa razy wiecej rencistów niż Niemcy. jesteśmy dwa razy bardziej ułomni, chorzy?

#97746 08/07/2003 02:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] ponad połowa tych którzy dostają renty inwalidzkie to są zwykłe nieroby które za łapówki dla skorumpowanych lekarzy kupili sobie odpowiednie papiery i teraz balują na między innymi mój koszt
a państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych to instytucja czysto złodziejska[/qb]
Napewno grubo przesadziłeś, że ponad połowa. Według mnie góra 15% jak nie mniej. Poza tym bawić się tak naprawde nie mają za co, no bo ileż tej renty mają.
Co do PFRON to pełna zgoda.

#97747 08/07/2003 03:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
nie przesadziłem ani trochę
w polityce kilka numerów wstecz był artykuł na ten temat... na szczęście po mału zaistniała sytuacja jest prostowana i złodzieje będą musieli oddać kasę
odnośnie "balowania" to ja sobie nie życzę żeby z moich pieniędzy utrzymywać nierobów nawet jakby to miało być 10 gr
teraz czytam że spółka pkp przewozy regionalne generuje 35 mln zł straty dziennie :eek: i ta instytucja ma zamiar strajkować przeciwko restrukturyzacji
to jest po prostu śmieszne trzeba rozgonić towarzystwo jak najszybciej i niech mi nikt nie gada o skutkach spolecznych i o tych biednych rodzinach zwalnianych pracowników bo biedni to jesteśmy my wszyscy że musimy z naszych podatków tą fikcję utrzymywać
dokładnie to samo dotyczy górnictwa
jak widzę tych kolesi jak narzekają na swoją ciężką dolę to mam łzy w oczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tyle że ci panowie już mieli swój czas nieuzasadnionych przywilejów za gierka i dostali od życia zacznie więcej niż im się należało
recepta: rozgonić nierobów

#97748 08/07/2003 03:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
następny kwiatek
poseł jagiełło który ratował tyłki swoim przestępczym kolesiom z sld nie został przesłuchany bo źle się poczuł :eek: biedaczek w kółko źle się czuje nawet w szpitalu był gdzie koleś ordynator mu wystawił ładny papierek... jeszcze może rentę inwalidzką mu przyzna
powinni go zamknąć w szpitalu ale psychiatrycznym bo policja podsłuchała jak poseł jagiełło dzwoni z komóry (swojej własnej) do kolesi przestępców i ich uprzedza o akcji centralnego biura śledczego a ten mówi że nie ma dowodów... po prostu nienormalny... w kaftan go i nie wypuszczać pod żadnym pozorem a wszyscy włącznie z posłem będą zadowoleni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#97749 08/07/2003 03:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Zastanawiajace jest to ze jak czytam wiadomosci z Polski to codziennie jest jakas afera made in SLD. Dzien bez afery to dzien stracony.
Ciekawe jakie bedzie zachowanie elektoratu w przyszlych wyborach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#97750 08/07/2003 03:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Ale już nie ma na kogo głosować w tym kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#97751 08/07/2003 03:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]nie przesadziłem ani trochę
[/qb]
Myślę ze nie trochę, ale dużo przesadzili pismaki.
Naprawde w to nie wierzę, żeby 50 osób na 100 było w stanie załatwić sobie takie papiery.

#97752 08/07/2003 12:29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
Quote
Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]Ale już nie ma na kogo głosować w tym kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
To trzeba założyć własna partię i będziemy głosować na siebie.

#97753 08/07/2003 16:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Panowie juan_carlos ma całkowitą rację!!! Obserwując własne podwórko widzę, że przynajmniej 50% rencistów to symulanci i nieroby. Niktórzy są tak bezczelni, że jeżdżą sobie nawet do roboty za granicę. Podzielam także opinię co do pkp i górnictwa. TO SIĘ WRESZCIE ****A MUSI SKOŃCZYĆ.
I jeszcze jedno. Mówicie, że nie ma teraz na kogo głosować. Teraz właśnie w Polsce tworzy się taka sytuacja (żeby nie powiedzieć okazja) jak przed przed laty z Polską Partią Przyjaciół Piwa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jeśli poważnie myślicie o założeniu partii i zaistnieniu na arenie politycznej to nie ma chyba lepszego momentu.

#97754 08/07/2003 17:25
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb]
Jeśli poważnie myślicie o założeniu partii i zaistnieniu na arenie politycznej to nie ma chyba lepszego momentu.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dlatego na początek trzeba znal. nazwę i napisać statut. Potem wszystko pójdzie łatwiej. Ja nie mam jakiegoś poważnego i przemyślanego pomysłu na nazwę a wy ?? Mogłbym zająć się rejestracją i podpisami.

I proszę bez jaj typu -- C*** -- Chrzescijanska Unia Jednosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#97755 08/07/2003 17:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Z tego co się orientuję to na tym forum jest wielu ludzi wykształconych i studentów. Z potencjałem intelektualnym nie byłoby więc żadnych problemów.

A co do nazwy to musi być to coś takiego czego jeszcze nie było. Moja propozycja - Polska Partia Konserwatywna - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dawajcie swoje propozycje!!!!!!

#97756 08/07/2003 17:59
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
To znaczy że ja też mam potencjał - jestem studentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Co do nazwy bardzo dobra [ale niestety mi kojarzy się za bardzo z PPS :rolleyes: ]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, $-man, Lukasz111, rymoholik, aker), 839 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1