Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Banik #966588 16/02/2007 16:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Ofetra na Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich:

Kursy [betsson.com]

Bonus: Unibet
Banik #971927 18/02/2007 17:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Ja mam taie pytanko w sprawie wypłaty z Betsson.

Otóż tak:

Kiedys tam troszke pograłem, wtedy wpłacałem i wypłacałem poprzez Moneybookers. Ale nie grałem tam praktycznie wcale przez ostatni rok. Ostatnio wygrałem w pokera ticket na 50$ zamieniłem go na 100$ i przelałem pieniądze do konta zakładów.

Chcę teraz wypłacić te środki, jak widze wypłacić można za pomocą: MB, Neteller i przelewu bankowego. Chcę dokonać wypłaty za pomocą przelewu. Jednak przy okienku wypłaty jest coś takiego:

Code
Zastrzegamy sobie prawo do użycia tego sposobu wypłaty, który użyłeś przy dokonaniu pierwszej wpłaty (nie dotyczy to wpłat poprzez Przelewy24, mTransfer orz zwykły przelew bankowy). Po więcej szczegółów o wpłatach i wypłatach na Betsson.com, zobacz zasady obowiązujące na Betsson.com.
Konto w MB mam juz od dłuższego czasu zawieszone. Więc nie wiem czy jest taka możliwość, że bez mojej zgody i wiedzy Betsson zechce wysłać te środki na to konto MB ?? Czy jeśli zlece wypłatę za pomocą przelewu to mogę być pewien, że śrdoki te zostaną wysłane przelewem ??


meyde9 #972918 19/02/2007 07:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Czy istnieje szansa, że w nadchodzącym sezonie firma Betsson będzie oferowac kursy na ligi żużlowe ? Nie ukrywam, że ostatnio się do firmy nieco przywiązałem, ale czy braku żużla w ofercie trzeba będzie znacznie przegrupować środki.

buszmen #973361 19/02/2007 13:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Polska liga zuzlowa pojawila sie w betsson pod koniec zeszlego sezonu.

Banik #973424 19/02/2007 14:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Z 3 tygodnie temu pisalem o tym ze mam problem z I wyplata. Po kontakcie z Banik`iem zadzwoniono do mnie w celu weryfikacji. Po dwóch dniach na moim koncie bankowym pojawila cała kwota z Betsson, którą wypłacałem.
Jakieś tydzień temu wypłacałem [również na konto] i trwało to góra 3 dni. Dzis wypłaciłem po raz trzeci. 0 prowizji przy każdej z wypłat, bardzo szybko zaksięgowana.

z początku gry [październik `06] w Betsson, nie bylem zadowolony, teraz to jeden z ulubionych buków piwo szkoda tylko ze brak jest livebetting`u i kilku innych szczegółów. Ale i tak jest BDB.

pozdrawiam,
Ojro

Ojro #973429 19/02/2007 14:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Jak jest w betssonie z nba?
tzn jest jakaś szersza oferta, czy tylko hc i o/u
i czy są zakłady na drugą połowę na żywo?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Twin Peaks
czy są zakłady na drugą połowę na żywo?
laugh przeciez pisalez ze brak jest livebettingu, a wiec LIVE w NBA na druga polowe to juz by za wiele bylo
oprocz ML, o/u, sa i zaklady specjalne na zawodnikow [kto ile punktow i chyba zbiorek].

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Czy wpłacając do betsson z mbanku, mtransferem, pieniądze będą dostępne na moim koncie jeszcze dziś?

Ojro #973465 19/02/2007 14:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Twin Peaks
czy są zakłady na drugą połowę na żywo?
laugh przeciez pisalez ze brak jest livebettingu, a wiec LIVE w NBA na druga polowe to juz by za wiele bylo
oprocz ML, o/u, sa i zaklady specjalne na zawodnikow [kto ile punktow i chyba zbiorek].

Nie chodzi mi o typowy livebetting - to chyba logiczne. Chodzi mi czy dają zakłady po pierwszej połowie. Jaśniej juz nie napiszę laugh

A te zakłady specjalne to pojawiają sie regularnie, czy "od święta" ?

Dzięki za odp.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Twin Peaks
Chodzi mi czy dają zakłady po pierwszej połowie nie ma zakładów na 1pol i 2pol

A te zakłady specjalne to pojawiają sie regularnie, czy "od święta" ? regularnie
Dzięki za odp.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Polska liga już była ? No to super. A co z Anglią i Szwecją ?

I jeszcze jedno: czy na polską ligę były tylko kursy na ML-ki, czy też pojedynki zawodników, under/over na punkty itd?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by wluczykij&
Czy wpłacając do betsson z mbanku, mtransferem, pieniądze będą dostępne na moim koncie jeszcze dziś?

Wplacajac mtransferem bedziesz mial kase na koncie po 1-2 godzinach

Logan #973544 19/02/2007 15:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by Logan
[quote=wluczykij&]Czy wpłacając do betsson z mbanku, mtransferem, pieniądze będą dostępne na moim koncie jeszcze dziś?

korzystałem kilka razy z tej metody wpłat w moim przypadku
kasa na koncie do 30 minut . smile

maki #975127 20/02/2007 08:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
@Banik:

pojawiły się kursy na winnerów skoków w Sapporo i wszystko jest fajnie, ale dlaczego nie ma kursów na Matttiego Hautamaekiego? Chciałbym zagrać jego zwycięstwo, tymczasem są jacyś bzdurni zawodnicy typu Ipatov, o Matejii i Żyle nie wspominając, nie ma zaś nawet opcji: inny zawodnik. Jest to dla mnie mocno nie zrozumiałe.

buszmen #976417 20/02/2007 17:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Buszmen priv , mam nadzieje ze Cie usatysfakcjonuje moja propozycja wink

Banik #976504 20/02/2007 18:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
nie mam priva. Usunąłem inne rzeczy ze skrzynki, więc jeśli możesz - napisz jeszcze raz.

buszmen #978823 21/02/2007 13:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Banik mam pytanie ile idzie wypłata z Betssona na mbank i czy trzeba jakiś skan dowodu przy wypłacie przesłać,pytam się bo wiem,że Betsson współpracuje z mbankiem i ciekawi mnie czy wypłata idzie szybciej,pozdrawiam wink

Banik #980488 21/02/2007 23:12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Banik
Buszmen priv , mam nadzieje ze Cie usatysfakcjonuje moja propozycja wink

Czy Betssoon działa ?

czy też każdy zakład kończy sie błedem:


ERROR:
Reason: Success
Ref: 479xxxx

Pieniądze znikają z konta i po kilku minutach wracają.






BAHmVIP #980529 21/02/2007 23:27
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
no dokladnie mam ta sama sytuacje

żyła #980559 21/02/2007 23:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
Witam, u mnie to samo a NHL nie poczeka smile

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1