Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb] Jak możesz to zdaj jakąś chociaż króciutką relację DJ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV[/qb]
niech się rozpisze chłopak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chętnie posłucham.

to może zapytam - ile wjazd ??
a ten Artful to z niektórych bitów przypomina Craiga Davida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> vide "Please don't turn me on".

greetz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
...a tak nawiązując do tematu, to ostatnio nieźle mnie zakręciły 3 kawałki:

Moby "In this world" :4gw:

jak zwykle klasa światowa, ale nie dostanie ode mnie 5 gwiazdek, za tą nieszczęsną reklamówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
cóż, Moby ma swoje lata i nie ma się mu co dziwić, że sprzedaje prawa do co do 2 świetnego kawałka. (przypomnę chociaż "Honey" i "Natural blues")

i znowu Moby, tym razem w duecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moby feat. Gwen Stefani "Southside" :3gw:

tym razem bez reklam, zresztą IMHO do takich się nie nadaje.

i moja ostatnia propozycja to słynny DJ z Ibizy:

Paul Oakenfold feat. Shifty z Crazy Town "Starry Eyed Surprise" :5gw:

hey DJ, where's the beat ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dla mnie numer 1.

PS. klubowanie, to je to! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Nie wiem jak ten styl muzy się dokładnie nazywa, ale powiem szczerze że mnie takie spokojne klubowe klimaty też nieźle łechtają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Jak to mawia jeden z MC's którzy byli z Atrful Dodger w W-wie:

- When I say Garage you say "I like it" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[qb]
Quote
Z tego co mi wiadomo to Artful Dodger pisał muzę dla niejakiego Craiga Davida, [/qb]
Hehe. To Mark&Pete z formacji Artful Dodger odkryli talent Craiga Davida. Był to wtedy jeden z ich MC's. Sądząc po jego ostatnich wyczynach chyba ten najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
DJ SOSNA

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Artful Dodger stworzyli Mark Hill i Pete Devereux. W krótkim czasie dzięki rewelacyjnym remiksom zrealizowanym dla Gabrielle, Brand New Heavies czy Lydon David Hall, oraz własnym przebojom jak Re-Rewind z udziałem przyszłej wielkiej gwiazdy - Craiga Davida, czy Movin' Too Fast z Rominą Johnson, 2 step i uk garage wynieśli na szczyty światowych list przebojów. Ich sukcesami szybko zainteresował się sam Pete Tong, właściciel i szef wytwórni FFRR (związanej z London Records), czego wynikiem był kontrakt wydawniczy z tą właśnie wytwórnią. Od tego czasu wszystkie ich nowe produkcje ukazywały się pod szyldem FFRR.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Podobno koncert w klubie Skarpa (W-wa) nie był tak dobry jak te w Londynie made in Artful Dodger (taką opinię wygłosił mój angielski kolega z którym miałem przyjemnosc wybrać się na to wielkie ,jak dla mnie,wydarzenie muzyczne) Jak dla mnie jednak cała ta imprezka to :5gw:

Poza tym udało mi się chwilke porozmawiać z Pete'em po koncercie i nawet podpisał mi płytkę "It's all about the stragglers" (sepcial Edition) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W ogóle spoko z niego gość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mówił tez coś o nowej produkcji wiec wystarczy nam czekać...ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]DJ co tak cicho ostatnio w twoim topicu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
SLAV[/qb]
Slav, przygotowuję stronę "DJ Sosna i jego ulubione mp3" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Myślę że do końca miesiąca Listopada powinieniem się wyrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdrawiam
DJ SOSNA[/qb]
Strona gotowa???

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
dove - jestem leniem a poza tym ciężka była sesja tej zimy.Teraz mam 2 tyg lużniejsze więc może to jest ten czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :rolleyes:

W międzyczasie polecam (jeśli ktoś ma iMesh to tam podobno jest)

Kate Ryan - Desenchantee (Dance remix)

Grałem to ostatnio na imprezce i muszę powiedzieć że publika podchwyciła (zresztą podobnie jak DJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poza tym ostatnio kawałki z francuskimi wstawkami są w modzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

POZDRAWIAM
DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Kate Ryan - Desenchantee (Dance remix)

Grałem to ostatnio na imprezce i muszę powiedzieć że publika podchwyciła (zresztą podobnie jak DJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poza tym ostatnio kawałki z francuskimi wstawkami są w modzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Ja mam takie pytanie do DJ'a i innych fanow "tekno": czy ktos z Was czytal moze artykul Skiby z "Wprost" nr 5, 2003r?

Jesli nie to polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Choc zdaje sobie sprawe, ze do konca nie jest taka prawda jak tam panocek opisuje...ale mam nadzieje bedzie tak coraz bardziej!

Pozdrawiam
Kejsper

Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]W międzyczasie polecam (jeśli ktoś ma iMesh to tam podobno jest)

Kate Ryan - Desenchantee (Dance remix)

Grałem to ostatnio na imprezce i muszę powiedzieć że publika podchwyciła (zresztą podobnie jak DJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poza tym ostatnio kawałki z francuskimi wstawkami są w modzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

POZDRAWIAM
DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ostatnio jest to jeden z czesciej granych kawalkow na dyskotekach (przynajmniej w moim miescie). Remixu chyba nie slyszalem ale w orginale ta piosenka tez mi sie zajebiscie podoba. Ostatnio wyszla jeszcze angielska wersja innej francuskiej piosenki ale wypadlo mi z glowy jak sie nazywa.

No i jeszcze trzy piosenki ktore tez ostatnio dosc czesto leca w klubach:
Driftwood - Freeloader
89ers - Wap Bam Boogie
Flashrider - Attenzione

Dołączył: May 2002
Posty: 98
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 98
Witam !!!

Tez chcialbym polecic kawalek ktory fajnie wkreca:

Milky - Just The Way You Are (Almighty Mix)

naprawde kawalek jest the best:))

Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Dzisiaj wygrzebałem ze swojego archiwum fajny,stary kawałeczek bodajże z Love Parade`99 Jason Nevins vs.Cypress Hill - Insane In The Brain . Fajnie się go słucha. Jeśli ktoś jeszcze nie słuchał to polecam.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Mój power play na ten weekend:

Natasha Hagen - Love will keep us togehter

Scooter - Weekend (radio edit)
Scooter - Weekend (Club mix)

Yeee,już widzę te [Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Aha,jeszcze coś...
Prawdopodobnie zrobię sobie wolne w przyszłą sobotę (ostatnia szansa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i bedę mógł wreszcie zabawić gdzieć ze swoją lolitą :rolleyes:

Może moglibyście polecić jakiś klub gdzie można przy naprawdę "solidnej" muzyczce pożegnac karnawał!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Serdecznie pozdrawiam
DJ SOSNA

Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
z mojego winampa nie wyskakują kawałki:
"Moguai - U Know Y (original version)"
"Brandy & Monica vs. Architects - The boy is mine (UK Garage Rmx)"
"Confidential - It really don't matter"
POLECAM !!!
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Brandy & Monica vs. Architects - The boy is mine (UK Garage Rmx)

Już się cieszę na myśl tego rmx'u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gdzie mogę go dostać!?
Poziom - słuchasz angielskiego Garage'u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Paul Oakenfold-Live In Space At Ibiza (25.07.1999) :zobacz: wspaniały secik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jeżeli kręci Cię DJ muza w stylu garage, to z pewnością powinieneś się również zakręcić koło kawałka Daniela Beddingfield'a - Gotta get through this (choć sam nie jestem pewien czy to na 100% ten gatunek muzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Vissers - ja wprost ubóstwiam set'ciki Pete Tong'a :eek: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

slav007o - trafiłeś w dzisiątkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Swego czasu był to mój wielki power play.Ten kawałek zresztą nie tylko do mnie przemówił:


2003 Grammy Awards "Best Dance Recording" (Centrebet)
BEDINGFIELD, Daniel (Gotta Get Thru This) 5.50

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
chłopaki, słyszeliście już ten odjechany kawałek z reklamy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

MR. MOBILE - call me (beatdiggers radio mix)

Full,wypas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Strona już prawie gotowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I wlasnie mam pytanie.Jaka muza do sciąganai z DJ SOSNA Mp3 interesowałaby was janbardziej.Osobiście myślę nad klimatami house / garage :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, forty, rafal08, JelineK, burbon, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,929 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1