Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
Benfica-PSG

PSG po pierwszym meczu ma zapas jednej bramki gdyż wygrali u siebie 2:1 jednak myślę że to nie wystarczy aby awansować.Wynik osiągnięty przez Benfice jest bardzo korzystny i aby awansować muszą wygrać u siebie(nie licząc wyniku 2:1).Benfica wygrywać u siebie potrafi co pokazuje w lidze portugalskiej na 9 meczy 8 zwycięstw i 1 remis do tego ostatnio także wygrali z Dynamo Bukareszt w poprzedniej rudzie 1:0.Wydaje mi się że PSG bardziej musi się koncentrować na lidze gdzie zajmują dopiero przed ostatnie miejsce mając 2 pkt przewagi nad miejscem 20.Ich dorobek na wyjazdach to na 13 meczy 2-6-5.Wynik pierwszego meczu mnie zaskoczył bo byłem przekonany że już u siebie sobie odpuszczą no ale skoro wygrali u siebie to teraz Benfica bedzie bardziej zmotywowana od poczatku meczu i myśle że dziś spokojnie wygra.
Typ: BENFICA
kurs: prawie wszędzie 1.6
można by spróbować jeszcze handi ale to dla ryzykantów wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
Originally Posted by taniak
Benfica-PSG

PSG po pierwszym meczu ma zapas jednej bramki gdyż wygrali u siebie 2:1 jednak myślę że to nie wystarczy aby awansować.Wynik osiągnięty przez Benfice jest bardzo korzystny i aby awansować muszą wygrać u siebie(nie licząc wyniku 2:1).Benfica wygrywać u siebie potrafi co pokazuje w lidze portugalskiej na 9 meczy 8 zwycięstw i 1 remis do tego ostatnio także wygrali z Dynamo Bukareszt w poprzedniej rudzie 1:0.Wydaje mi się że PSG bardziej musi się koncentrować na lidze gdzie zajmują dopiero przed ostatnie miejsce mając 2 pkt przewagi nad miejscem 20.Ich dorobek na wyjazdach to na 13 meczy 2-6-5.Wynik pierwszego meczu mnie zaskoczył bo byłem przekonany że już u siebie sobie odpuszczą no ale skoro wygrali u siebie to teraz Benfica bedzie bardziej zmotywowana od poczatku meczu i myśle że dziś spokojnie wygra.
Typ: BENFICA
kurs: prawie wszędzie 1.6
można by spróbować jeszcze handi ale to dla ryzykantów wink

Jeszcze w zeszlym roku kazdy w PSG zapowiadal: odpuszczamy lige - utrzymac i tak sie utrzymamy (choc pewnie nie mysleli, ze bedzie az tak ciezko),odpuszczamy krajowe puchary, koncentrujemy najwieksza uwage na p.UEFA

Wydaje sie wiec, ze PSG 'z wyboru' gra slabo w lidze i napewno nie odpusci tego meczu.
Mecz bedzie ciezki, kurs niezbyt laskawy. Przewaga argumentow co prawda po stronie Benficki, ale chyba przedzej skusze sie na:

PSG strzeli minimum 1 gola po kursie w okolicach 2

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by bludek
Wydaje sie wiec, ze PSG 'z wyboru' gra slabo w lidze.

Źle ci sie wydaje. Po ostatnim przegranym meczu z Auxerre, jeden z piłkarzy PSG (Rothen) tak bardzo przeżył porażkę i całą obecną sytuację w PSG które musi walczyć o utrzymanie w lidze że mówiąc o tym popłakał się przed kamerami. Paryżanie na pewno bardziej myślą o weekendowym meczu z Rennes niż o potyczce z Benfiką. Niestety, raczej nie skorzystam z tego bo mimo wszystko uważam że kurs na "jedynkę" w tym meczu (1.60) jest zdecydowanie za niski.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1