|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000 |
Benfica-PSG PSG po pierwszym meczu ma zapas jednej bramki gdyż wygrali u siebie 2:1 jednak myślę że to nie wystarczy aby awansować.Wynik osiągnięty przez Benfice jest bardzo korzystny i aby awansować muszą wygrać u siebie(nie licząc wyniku 2:1).Benfica wygrywać u siebie potrafi co pokazuje w lidze portugalskiej na 9 meczy 8 zwycięstw i 1 remis do tego ostatnio także wygrali z Dynamo Bukareszt w poprzedniej rudzie 1:0.Wydaje mi się że PSG bardziej musi się koncentrować na lidze gdzie zajmują dopiero przed ostatnie miejsce mając 2 pkt przewagi nad miejscem 20.Ich dorobek na wyjazdach to na 13 meczy 2-6-5.Wynik pierwszego meczu mnie zaskoczył bo byłem przekonany że już u siebie sobie odpuszczą no ale skoro wygrali u siebie to teraz Benfica bedzie bardziej zmotywowana od poczatku meczu i myśle że dziś spokojnie wygra. Typ: BENFICA kurs: prawie wszędzie 1.6 można by spróbować jeszcze handi ale to dla ryzykantów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Benfica-PSG PSG po pierwszym meczu ma zapas jednej bramki gdyż wygrali u siebie 2:1 jednak myślę że to nie wystarczy aby awansować.Wynik osiągnięty przez Benfice jest bardzo korzystny i aby awansować muszą wygrać u siebie(nie licząc wyniku 2:1).Benfica wygrywać u siebie potrafi co pokazuje w lidze portugalskiej na 9 meczy 8 zwycięstw i 1 remis do tego ostatnio także wygrali z Dynamo Bukareszt w poprzedniej rudzie 1:0. Wydaje mi się że PSG bardziej musi się koncentrować na lidze gdzie zajmują dopiero przed ostatnie miejsce mając 2 pkt przewagi nad miejscem 20.Ich dorobek na wyjazdach to na 13 meczy 2-6-5.Wynik pierwszego meczu mnie zaskoczył bo byłem przekonany że już u siebie sobie odpuszczą no ale skoro wygrali u siebie to teraz Benfica bedzie bardziej zmotywowana od poczatku meczu i myśle że dziś spokojnie wygra. Typ: BENFICA kurs: prawie wszędzie 1.6 można by spróbować jeszcze handi ale to dla ryzykantów  Jeszcze w zeszlym roku kazdy w PSG zapowiadal: odpuszczamy lige - utrzymac i tak sie utrzymamy (choc pewnie nie mysleli, ze bedzie az tak ciezko), odpuszczamy krajowe puchary, koncentrujemy najwieksza uwage na p.UEFAWydaje sie wiec, ze PSG 'z wyboru' gra slabo w lidze i napewno nie odpusci tego meczu. Mecz bedzie ciezki, kurs niezbyt laskawy. Przewaga argumentow co prawda po stronie Benficki, ale chyba przedzej skusze sie na: PSG strzeli minimum 1 gola po kursie w okolicach 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Wydaje sie wiec, ze PSG 'z wyboru' gra slabo w lidze. Źle ci sie wydaje. Po ostatnim przegranym meczu z Auxerre, jeden z piłkarzy PSG (Rothen) tak bardzo przeżył porażkę i całą obecną sytuację w PSG które musi walczyć o utrzymanie w lidze że mówiąc o tym popłakał się przed kamerami. Paryżanie na pewno bardziej myślą o weekendowym meczu z Rennes niż o potyczce z Benfiką. Niestety, raczej nie skorzystam z tego bo mimo wszystko uważam że kurs na "jedynkę" w tym meczu (1.60) jest zdecydowanie za niski.
|
|
|
Link skopiowany do schowka