Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam problem mam pięć meczy na kuponie, cztery weszły ,piątym typem były francuzki w 1-3 w biathlonie w biegu drużynowym,jednak one nie stawiły się na starcie czyli nie pobiegły ale pani w profie mówi ze nie ma zwrotu tylko typ jest nie trafiony nie wiem jakich argumentów mam użyć może ktoś zna regulamin proszę o pomoc. Dla mnie mnie gra jest warta świeczki chodzi o 107 pln jeśli z francuzek bedzie zwrot.A propos STS ma ten zakład jako zwrot. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Według mnie powinno to być do zwrotu i tobie dać kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Musisz chyba pokazac tej babce punkt w regulaminie, ktory o tym mowi - skoro nie chce uznac ci zwrotu. Regulamin w Profie kosztuje bodajze 3,5 zlotego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie daj sie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i powodzienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Hmm patrze na wyniki w profie i widze ze nie ma zwrotow za Francje tylko maja "nie wygrywa" tak wiec buk popelnil tutaj ewidentna gafe gdyz Francuzki nie wystartowaly.
Zadzwon do centrali albo popros babke zza okna czy tez wlasciciela punktu o taka interwencje gdyz ewidentnie nalezy ci sie cash powinien byc zwrot i nie ma bata argunmentujac to powolaj sie na regulamin, niestety nie posiadam takowego ale jestem pewny ze w powyzszej sytuacji powinien byc zwrot i musza miec taki pkt. w regulaminie.
- zwrot w przypadku nie odbycia sie danego zdarzenia sportowego or something like that......

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Według mnie powinno to być do zwrotu i tobie dać kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Więc idź i powiedz, że hutnik z forum mówi, że ma być zwrot i kobieta z profa odda Ci kase !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Hmm patrze na wyniki w profie i widze ze nie ma zwrotow za Francje tylko maja "nie wygrywa" tak wiec buk popelnil tutaj ewidentna gafe gdyz Francuzki nie wystartowaly.
Zadzwon do centrali albo popros babke zza okna czy tez wlasciciela punktu o taka interwencje gdyz ewidentnie nalezy ci sie cash powinien byc zwrot i nie ma bata argunmentujac to powolaj sie na regulamin, niestety nie posiadam takowego ale jestem pewny ze w powyzszej sytuacji powinien byc zwrot i musza miec taki pkt. w regulaminie.
- zwrot w przypadku nie odbycia sie danego zdarzenia sportowego or something like that......

Pozdrawiam[/qb]
Tak się składa, że mam regulamin Profa...

Niewzięcie udziału lub rezygnacja zawodników lub zespołów

W przypadku zakładów na zwycięstwo lub zajęte miejsce uważa się za przegrany również taki zakład na zawodnika lub zespół, którzy z jakiegokolwiek powodu nie biorą udziału w zawodach lub w trakcie jego trwania z dalszego udziału rezygnują.

A więc nici cyborg z Twojej kasy. Rozliczyli Ci zakład prawidłowo (tak jak mają w regulaminie).

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Według mnie powinno to być do zwrotu i tobie dać kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Cos czesto zmieniasz nicki. Tym razem co bylo przyczyna ?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:
Tak się składa, że mam regulamin Profa...

Niewzięcie udziału lub rezygnacja zawodników lub zespołów

W przypadku zakładów na zwycięstwo lub zajęte miejsce uważa się za przegrany również taki zakład na zawodnika lub zespół, którzy z jakiegokolwiek powodu nie biorą udziału w zawodach lub w trakcie jego trwania z dalszego udziału rezygnują.

A więc nici cyborg z Twojej kasy. Rozliczyli Ci zakład prawidłowo (tak jak mają w regulaminie).[/QB]
Hmm jesli maja rzeczywiscie taki popieprzony punkt w regulaminie co mnie niezmiernie dziwi :eek: to nic nie wskurasz Cyborgu, z drugiej strony jest to cholernie duzy minus dla profa gdyz Francja wycofala sie tuz przed zawodami o czym ciezko bylo sie dowiedziec podali to na stronie live biathlonu niedlugo przed zawodami. W takich sytuacjach ewidentnie powinien byc zwrot co jest jednoznaczne z linia 1.00 w akumulatorach.

Sumujac ogromny minus dla profa

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Bardzo czesto w zakladach na zwyciestwo obowiazuje zasada braku zwrotow. Nie tylko w profie.

9371 Slalom - Men - Schladming
Narciarstwo Alpejskie-Slalom-Schladming
Kto wygra?
Nie ma zwrotów na non-starters


To z oferty Unibetu.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Elitloppet 2003
Zwyciezca (bez zwrotow)
Trotting- Szwecja Solvalla


a to z Expektu

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
w unibecie masz przynajmniej napisane przy zakladzie ze nie ma zwrotow a w profie nic tylko w regulaminie poronionym.
Kazdy buk powinien robic zwroty z takich zakladow i to jest kwestia niepodwazalna, jak ktorys ma uchybienia w tej mierze punktuje przeciwko sobie in minus.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Elitloppet 2003
Zwyciezca (bez zwrotow)
Trotting- Szwecja Solvalla


a to z Expektu[/qb]
Co ty gadasz o Expekcie?? tam interpretacja jest frywolna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chodz zawsze w jedna badz druga strone jest zwrot badz przegrana.

Gralem finladie w expekcie i mialem zwrot wiec chyba to byl zly przyklad.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
W Profie juz tez kiedys zaplacilem za ten punkt regulaminu. W ktoryms z turniejow wielkiego szlema ktos mi sie wycofal, kogo mialem na 1-4, czy 1-8, reszta wszystko wlazlo.. Przychodze po odbior kuponu, a tu KICHA..

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
Hmm jesli maja rzeczywiscie taki popieprzony punkt w regulaminie co mnie niezmiernie dziwi :eek: to nic nie wskurasz Cyborgu, z drugiej strony jest to cholernie duzy minus dla profa gdyz Francja wycofala sie tuz przed zawodami o czym ciezko bylo sie dowiedziec podali to na stronie live biathlonu niedlugo przed zawodami. W takich sytuacjach ewidentnie powinien byc zwrot co jest jednoznaczne z linia 1.00 w akumulatorach.

Sumujac ogromny minus dla profa [/QB]
Ahonen, nie musi to być minusem dla Profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a może jest nawet plusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , bo w Formule 1, nieraz zdaża się, że jakiś zawodnik nie wystąpi a w Profie można go grać - i wtedy $$$, bo wg regulaminu nie ma zwrotów na non-starters <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:

Ahonen, nie musi to być minusem dla Profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a może jest nawet plusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , bo w Formule 1, nieraz zdaża się, że jakiś zawodnik nie wystąpi a w Profie można go grać - i wtedy jest darmowa kasa, bo wg regulaminu nie ma zwrotów na non-starters <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB]
Chyba nie Big_star chodz nie mam przed soba regulaminu profa ale mysle ze te cwaniaczki daja zaklad jako przegrany tylko gdy gramy na zwyciezce danego zdarzenia a Ty masz na mysli zapewne pary Heat to Head a wtedy juz pewnie licza normalnie.

Po prostu tam gdzie sie da to rzna klientela na calego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: profesjonal. - pierwszy buk obrzygany na forum z mojej strony.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:

Ahonen, nie musi to być minusem dla Profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a może jest nawet plusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , bo w Formule 1, nieraz zdaża się, że jakiś zawodnik nie wystąpi a w Profie można go grać - i wtedy jest darmowa kasa, bo wg regulaminu nie ma zwrotów na non-starters <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba nie Big_star chodz nie mam przed soba regulaminu profa ale mysle ze te cwaniaczki daja zaklad jako przegrany tylko gdy gramy na zwyciezce danego zdarzenia a Ty masz na mysli zapewne pary Heat to Head a wtedy juz pewnie licza normalnie.
QB]
Nie chodzi mi o HTH, a o ukończy/nie ukończy wyścig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
to jest inny rodzaj zakladu niz na zajete miejsce co sam podawales wiec nie rozumiem nadzieji na cash darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]to jest inny rodzaj zakladu niz na zajete miejsce co sam podawales wiec nie rozumiem nadzieji na cash darmowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
W sumie to w regulaminie nie ma żadnego punktu dotyczącego tego rodzaju zakładów, więc jak coś to można się z nimi kłócić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Jezeli nie ma tego w regulaminie to tym
bardziej jak chcesz wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> na ładne oczy czy miły głosik?
Chyba że liczysz że zinterpretuja zawody tak jak ty sobie zyczysz czyli wg twoich zalozen :

puszczam na zawodnika ze nie ukonczy i on nie wystartował, naleza mi sie pieniazki bo trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />jezeli wierzysz w cos takiego to z Bogiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale rozne cuda sie w profie zdazayly wiec probuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
Chyba nie Big_star chodz nie mam przed soba regulaminu profa ale mysle ze te cwaniaczki daja zaklad jako przegrany tylko gdy gramy na zwyciezce danego zdarzenia a Ty masz na mysli zapewne pary Heat to Head a wtedy juz pewnie licza normalnie.

Po prostu tam gdzie sie da to rzna klientela na calego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: profesjonal. - pierwszy buk obrzygany na forum z mojej strony.[/QB]
Cze

Regulamin ktorym sie posluguje Prof jest na rynku juz 12 lat. Kiedys w poczatkach tez mialem znim problemy,ale teraz juz sie przyzwyczailem.
Niespotkalem sie raczej z tym ,zeby robili inaczej niz pisza w regulaminie.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1