|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
28.11 Montpellier - Lyon 1 3.0 Unibet Lorient - Nantes 1 2.5 William Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
1.12 Espanol - Deportivo 1 2.9 Unibet Telstar - Emmen 1 2.9 Unibet Gorica - Olimpija 1 2.5 Unibet
2.12 Fulham - Leeds 1 2.75 William Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
weszły: 2001-11-28 Montpellier - Lyon 1 3:0 (3.0) 2001-12-01 Espanyol - Deportivo 1 1:0 (2.9) 2001-12-01 Telstar - Emmen 1 1:0 (2.9)
nie weszły: 2001-11-28 Lorient - Nantes 1 1:2 2001-12-01 Hit_Gorica - Olimpija 1 1:3 2001-12-02 Fulham - Leeds 1 0:0
typy trafione/grane - (procent) - średni kurs trafiony/grany - p*k
tydzień 8: 3/6 (50%) - 2,933/2,758 - 1,467 ------------------------------------------------ ogółem: 23/57 (40,35%) - 2,619/2,690 - 1,057
poproszę maszynkę o jeszcze ze 2 takie tygodnie jak 2 poprzednie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hi_res evil czyzby sie maszynka popsula??? bo nie dajesz zadnych nowych typow??? pozdrawiam wszystkich iz ycze duzych wygranych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
bez urazy, dawid, ale tobie się chyba popsuła maszynka do generowania odpowiedzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
życzę cierpliwości - to cenna cecha...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
ho_res evil maszynka to dobra sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> szkoda ze nie moge zawsze puszczac kuponow... nie raz wypadnie tak ze puszcze te nietrafne typy, ale ogolnie uwazam ze jest spoko, szczegolnie ostatni tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dawid27: [QB]hi_res evil czyzby sie maszynka popsula???
Ludzie!!! Dajcie spokój z takimi tekstami!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
8.12 Bastia - Troyes 1 2.4 Unibet Guingamp - Lens 1 2.75 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
8.12 Korotan - Koper 1 3.2 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
9.12 Schweinfurt - Reutlingen 2 2.88 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
weszły: 2001-12-08 Bastia - Troyes 1 2:0 (2.4) 2001-12-08 Guingamp - Lens 1 1:0 (2.75) 2001-12-08 Korotan - Koper 1 1:0 (3.2)
nie weszły: 2001-12-09 Schweinfurt - Reutlingen 2 2:1
typy trafione/grane - (procent) - średni kurs trafiony/grany - p*k
tydzień 9: 3/4 (75%) - 2,783/2,808 - 2,088 ------------------------------------------------ ogółem: 26/61 (42,62%) - 2,638/2,698 - 1,124
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Gratulaje hi_res evil. Między innymi dzięki Tobie nie postawiłem na Koper.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
chciałem tylko pogratulować autorowi tego tematu za cierpliwośc i konsekwenję z jakią grę w swoim system'ie.System el_sisitemo jest obecny od mecz.pl od niepamiętnych czaswó (chyba nawet dłużej niz Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i zawsze z ciekawością przyglądam się "matematycznym" przemyśleniom hi_res evil'ewila
KEEP IT GOING ! ! !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
popieram mojego poprzednika DJ SOSNE o jak najbardziej sadze ze klawo z twojej strony res ze sie dzielisz z nami swoimi typami choc nie zawsze sa trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale tak ogolnie to wysoko oceniam twoje staranie o gorsze jutro bukmacherow. Pozdrowionka SLAV :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Res evil z uteskniniem czekam na twoje typy gdyz ostatnio utopilem kolejne 3 baty inaczej mowiac 300 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i moje debet konta wynosi na dzien dzisejszy 800 pln zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jak masz jakies ciekawe typy to wal bo dziewczyna mnie zabije jak sie dowie ze spuscilem kolejana banke do kibla zamiast wydac na nia. Zreszta wiadomo ze jak ktos nie probuje to nigdy sie nie przekona o slusznosci swoich prob. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze raz pozdrowienia i modle sie zeby twe typy pozwolily mi spokojniej spac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Jak tam z typami hi_res evil. Cos ostatnio cicho mam nadzieje ze nie zawiesiles butow czy tam olowka na kolku i narazie dales sobie spokoj bo bez typow twoich cala POLSKA nierzadem stoi. No res evil czekam i napewno ja jedyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
PS. Powodzenia przy typowaniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Co jest res evil nadchodzi weekend a twoich typow nie ma czekamy wszyscy a ty nic. Jak bedziesz mial jakies typy to wal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Uteskniny typow res evila SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] mam nadzieje ze nie zawiesiles butow czy tam olowka na kolku [/qb] ... ołówka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - raczej myszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
nie mam myszki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a ołówki widuję tylko w punktach sts-u...
ale ja nie o tym chciałem...
15.12 Peterhead - Albion 1 2.25 William Hill Crewe - West Bromwich 1 2.75 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
No nareszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekalem juz chyba nie wiem ile i sie doczekalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka