|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Czy jest ta prowizja 5% od wszystkich depozytów czy nie ma. Kolega BAHmVIP wstawił tekst po angielski ktory wczesniej widzialem. byc moze dla niego wszystko jest jasne ale ja nie jestem zbyt biegly z angielskiego i ja zrozumiałem mniej więcej tyle: Prosty depozyt Moneybookers pozwala deponowac fundusze bezposrednio z konta bankowego do Pinnacle (nie wiem czy to jakas nowa usługa moneybookers? czy chodzi o standardowe wpłaty) Nie ma żadnego czekania na fundusze. Wy możecie grac natychmiast. Depozyty Moneybookers inne niż Prosty Depozyt są przyjmowane bez oskarżenia. Tu jest 5% opłata za depozyty używające Prostego Depozytu który będzie odejmowany przez Pinnacle od waszej sumy (ilość) depozytu. Jeżeli mozna wpłacać bez tej prowizji to jak to robić (tylko jeżeli mogę prosić to o wyjaśnienie po Polsku)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie ma. Tu chodziło tylko o jakąś opcję w MB, której nigdy szczerze nie widziałem bo polegała na wpłacie bezpośrednio z konta bankowego, poprzez MB, do Pinnacle. Ogólnie jeśli wpłacasz z MB czy Netellera do Pinnacle to w ogóle nie ma żadnych prowizji. A jeśli chodzi o wypłaty to Pinnacle jest w tym najszybszy. #1 buk. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Czy jest ta prowizja 5% od wszystkich depozytów czy nie ma. Kolega BAHmVIP wstawił tekst po angielski ktory wczesniej widzialem. byc moze dla niego wszystko jest jasne ale ja nie jestem zbyt biegly z angielskiego i ja zrozumiałem mniej więcej tyle: Prosty depozyt Moneybookers pozwala deponowac fundusze bezposrednio z konta bankowego do Pinnacle (nie wiem czy to jakas nowa usługa moneybookers? czy chodzi o standardowe wpłaty) Nie ma żadnego czekania na fundusze. Wy możecie grac natychmiast. Depozyty Moneybookers inne niż Prosty Depozyt są przyjmowane bez oskarżenia. Tu jest 5% opłata za depozyty używające Prostego Depozytu który będzie odejmowany przez Pinnacle od waszej sumy (ilość) depozytu. Jeżeli mozna wpłacać bez tej prowizji to jak to robić (tylko jeżeli mogę prosić to o wyjaśnienie po Polsku) Dotychczasowe wpłaty nazywają sie REGULAR DEPOSIT Od marca Pinnacle udostępnił "MONEYBOOKERS DIRECT DEPOSIT", co pozwala na na bezpośrednie zasilanie konta kwotą większą niż środki dostepne na koncie MB. Kosztuje 5% (b.drogo) Możesz deponować bez prowizji. Potwierdzając płatność z MB masz napis "NO FEE" Możesz raz na miesiąc wypłacać bez prowizji. W MB masz polską wersję strony (do poczytania)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Dziekuje Wam bardzo za wyjaśnienia. Kamień spadł mi z serca. Również uważam że to b.drogo i gdyby to były prowizje od wszystkich depozytów moneybookers zaprzeczało by to idei że jest to buk dla grubszych graczy. Kto o zdrowych zmysłach dysponujący większą gotówka zdecydował by się na utratę 5% kapitału tylko z tytułu wpłaty (więcej niż roczne oprocentowanie na lokacie). Jeszcze raz dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Czy w pinnacle jest jakas promocja od pierwszego depozytu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy w pinnacle jest jakas promocja od pierwszego depozytu ? 20% do 500$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Mam pytanie odnośnie tego buka czy taki zapis zakładu FC Barcelona/Real DRAW pk 3.700 to jest remis w meczu czy nie jeśli nie to jaki jest zapis remisu (do obstawienia?) proszę o odpowiedż bo zagubiłem się w tych handicapach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
sorry nie zauwazylem tego Draw, no to jest zaklad na remis, No Draw , ze nie bedzie remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
dzięki, chodiło mi o potwierdzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445 |
Ktoś wie, co trzeba zrobić, aby mieć swój link do polecania? Bo wysłałem im e-maila na odpowiednią skrzyne i już drugi dzień nie odpisują :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Czy w pinnacle jest jakas promocja od pierwszego depozytu ? 20% do 500$ Chyba 10%...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Mam dosc niemila sytuacje w Pinnacle w tym momencie. Wplacilem tam sporo kasy poprzez moneybookers ale nie zaksiegowali mi jej bo napisali ze adres e-mail nie zgadza sie z tym moneybookers. Adres ktory mam w pinnacle jest moim adresem dodatkowym w moneybookers ale przeciez jak wpisze nawet przy logowaniu do moneybookers adres dodany to nie ma problemow z logowaniem. Dodatkowo wplacalem kilka mcy temu w ten sam sposob i nie mialem problemow. DO tej pory myslalem ze opcja dodania adresu e-mail ulatwia zycie ale widze ze tak nie jest. Mial ktos podobna sytuacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W ich regulaminie przy wplatach MB pisze, ze musisz miec taki mejl na MB jak u nich sie rejestrowales  Widac, ktos Cie potraktowal wg tego, pisz do nich, staraj sie wyjasnic sprawe, w koncu jak napsiales, kiedys juz tak robiles i nie bylo problemow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Nie grałem jeszcze w tym buku, więc mam pytanie. Jak Pinnacle rozlicza taki zakład?: 21.03 00:05 NBA Basketball Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers Typ: under 194.5 points 1.96 PinnacleJeśli w regulaminowym czasie był wynik 94:96(188pkt), a po dogrywce 108:100 W gamebookers jest liczony jako przegrany bynajmniej. Dzięki za ewentualną pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wpisz poprawne wyniki to na pewno dostaniesz odpowiedź...pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
panowie grający w pinnacle po załozeniu konta można od razu wpłacac przez m.b czy trzeba czekac na jakiś link od nich na skrzynkę i dopiero po potwierdzeniu mozna wpłacac ? bonus 10 % dopisywany jest automatycznie? słabo u mnie z angielskim więc dzięki za info a kursy kuszą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|