Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Tak zmienili.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ale te mb tragicznie wyglada teraz :/

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Valverde
Siemka! Niepotrzebnie panikowałem. Kasa własnie doszła, pomimo że w treści przelewu na poczcie podałem jedynie moje imię nazwisko, adres oraz nr ID.

Ile czasu szła kasa ???? .Ja mam taką samą sytuację - czekam drugi dzien a kasy ni ma :/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Kurcze ale sie szit zrobil z Mb ... oczywiscie chodzi wyglad!
Masakra !! A tak lubilem ta czytelna forme i poprzedni wyglad!
Kucze moze jakas petycje zbiorowa machnąć zeby gdzies w rogu udostepnili mozliwosc przelaczenia sie pomiedzy "skórkami"..?

Kto jest za ??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by Valverde
Siemka! Niepotrzebnie panikowałem. Kasa własnie doszła, pomimo że w treści przelewu na poczcie podałem jedynie moje imię nazwisko, adres oraz nr ID.

Ile czasu szła kasa ???? .Ja mam taką samą sytuację - czekam drugi dzien a kasy ni ma :/

Witaj Stion!

Kaskę puściłem w poniedziełek ok. 15.00, a doszła w czwartek o 13.00.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by Valverde
Siemka! Niepotrzebnie panikowałem. Kasa własnie doszła, pomimo że w treści przelewu na poczcie podałem jedynie moje imię nazwisko, adres oraz nr ID.

Ile czasu szła kasa ???? .Ja mam taką samą sytuację - czekam drugi dzien a kasy ni ma :/

Witaj Stoin!



Kaskę puściłem w poniedziełek ok. 15.00, a doszła w czwartek o 13.00.

Pozdrawiam piwo

Ok, dzięki smile

Więc dziś powinny dojść pieniążki ... będe czujny piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
witam wszystkich
mam pytanie- czy można mieć dwa konta w mb?
chodzi o to, że chciałem otworzyć drugie konto w betfair i odpisali mi, że muszę otworzyć nowe konto mb z nowym adresem mailowym.
czy mógłby mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć?
z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Witam,

Mam pytanie dotyczące wpłat do mb kartą kredytową. Próbowałem wpłacic ostatnio, jak potrzebowałem kase na mb - zablokowali mi karte na 24h?! Teraz wpłaciłem najpierw parę złotych dla sprawdzenia- poszło normalnie, następny przekaz już nie - znowu blokada karty na 24h. Kto wie co jest tego przyczyną i gdzie do nich pisac w związku z tym? Bo za 24h to ta kasa już mi nie będzie potrzebna...


Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
Originally Posted by łysy1
witam wszystkich
mam pytanie- czy można mieć dwa konta w mb?
chodzi o to, że chciałem otworzyć drugie konto w betfair i odpisali mi, że muszę otworzyć nowe konto mb z nowym adresem mailowym.
czy mógłby mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć?
z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Można posiadać tylko jedno konto, założysz drugie i będziesz używał dwóch to bardzo szybko zablokują Ci obydwa

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2
Witam. Mam 3 pytanka.
1.Czy posiadając konto w Moneybookers w funtach (na buku też GBP) mogę wpłacić w zł na MB(co jak rozumiem zostanie przewalutowane przez MB na GBP), natomiast wypłacająć z buka na MB a następnie na konto walutowe(GBP)? Innymi słowy, czy nr i waluta konta bankowego wpłat na MB i wypłat z MB musi być taki sam(wyczytałem coś o weryfikacji konta )? Chcę uniknąć podwójnego przewalutowania (wpłaty i wypłaty) a jak wiadomo przelew z polskiego banku w obcej walucie "troszeczkę" kosztuje.
2.Jeżeli konto musi być takie same do wpłat i wypłat to obojętne chyba jaka jest waluta na MB (funty czy złotówki)?
3.Czy ktoś z was gra w funtach na betfair? Jest jakaś różnica miedzy euro(terminy płatności, prowizje itp.)
Z góry dzięki za info

Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Originally Posted by łysy1
witam wszystkich
mam pytanie- czy można mieć dwa konta w mb?
chodzi o to, że chciałem otworzyć drugie konto w betfair i odpisali mi, że muszę otworzyć nowe konto mb z nowym adresem mailowym.
czy mógłby mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć?
z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam


drugiego raczej nie otwieraj bo Ci zablokują obydwa,wystarczy dodac nowy adres mailowy i zarejestrowac w nowym koncie betfair

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by arekg3
Originally Posted by łysy1
witam wszystkich
mam pytanie- czy można mieć dwa konta w mb?
chodzi o to, że chciałem otworzyć drugie konto w betfair i odpisali mi, że muszę otworzyć nowe konto mb z nowym adresem mailowym.
czy mógłby mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć?
z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Można posiadać tylko jedno konto, założysz drugie i będziesz używał dwóch to bardzo szybko zablokują Ci obydwa


Po co chcesz zakładać drugie konto?
Przecież na MB jest opcja, że mozna ustawić drugi alternatywny e-mail,
wpisz sobie taki jaki używasz na Betfair i już.
Ja mam dwa e -maile na MB, bo tak tez mam w bukach , w jednych jeden w drugich alternatywny.
Z obu maili kasa idzie bez problemów

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Kolejna oferta z mojej strony. Wymienie 370 zl z moneybookers na konto bankowe. Kontakt priv lub g-g 4773400 ! Tylko zaufani i zweryfikowani urzytkownicy ! Czekam ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
wie ktoś ile idzie kasa z Unibetu do MB ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
ile idzie kasa z moneybookers do mbanku?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
Jak ja zaksieguja to masz kase w 1 dzien. Pozdro

Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
Originally Posted by luki85
ile idzie kasa z moneybookers do mbanku?

Ostatnio zlecilem w sobote wyplate z MB i w poniedzialek kasa byla juz na koncie w mBanku wink wiec akurat to mi sie podobalo! Pozdro

Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 8
Originally Posted by Aros88
wie ktoś ile idzie kasa z Unibetu do MB ?

Jak ja zaksieguja odrazu to masz kase na MB w jeden dzien, a jak nie to max czekania to 2 dni. Pozdro wink

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Czy te wyplaty z moneybookers na konto sa pewne? Nie wiem czemu ale ja sie tak jakos dziwnie czuje jakby kasa ktora siedzi na moim koncie w moneybookers nie byla tak naprawde moja tylko cos w stylu trzymania kasy u bukmachera, tzn ze przed wyplata na konto bankowe moje konto moneybookers bedzie weryfikowane itd.
Czy wymiany z innymi uzytkownikami moga byc podstawa do tego ze mi nie wyplaca kasy na konto? Nie wiem czemu ale juz wymniany wydaja mi sie pewniejsze niz wyplata na konto z moneybookers.
Prosze o wypowiedz kogos kto wyplacal na konto i wymienial sie z innymi uzykownikami

Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
witam

mam troche problem ktory wyglada nastepojaco zlecilem z kredyt banku w internecie wplate na konto moneybookersa oczywsacie ich numer konta nazwa odbiorcy wszystko sie zgadza tylko szkopul w tym jest taki ze zamulilem sie i w tytule nie podalem numeru klijenta id ??

czy nie orientuje sie ktos co mam w takiej sytuacji poczac bo potrzebuje kase w miare szybko chialem sie zalapac na poromocje w betat home ktora trwa tylko do 15 marca\\\


byl bym bardzo zoobowiazany na jakies podpowedzi w miare sensowne



pozdrawiam....

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, forty, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 932 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1