|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Oli ty erotomanie, masz 11 lat ale już w tym momencie wróżę Ci świetlaną karierę w branży filmów XXX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
fuck myslalem ze bedzie jakis fajny filmik o olim a tu ****a mam 100 okienek z porno rosyjskim wale reseta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
chciałbym tu podziękować moderatorom i adminom za wspaniałą porcję pornografii jaką nam serwują co noc. ten dzisiejszy hardcore był niesamowity! na ile batów rocco i jego banda brali tą biedną panienkę? 5? czy dobrze policzyłem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Ja się doliczyłem 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Hm Oli od dwóch dni się nie idzywa czyżby wywnioskował, że to forum jest o charakterze pornograficznym a ta cała bukmacherka to tylko przykrywka ?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Albo zorientował się, że jest to forum o bukmacherce, a on będzie mógł grać u buków dopiero za 7-8 lat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 185 |
...po mojemu Oli jest właśnie w trakcie negocjacji głównej roli w porno wersji "Ani z zielonego wzgórza"...będzie tam właśnie grał tytułowe wzgórze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No kużwa jak nie puszczaja jak normalnie puszczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A serio Oli pogadajmy za 7 lat na ten temat bo 18 trzeba miec by se pogladac....
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Weś cie zbijajcie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Weś cie zbijajcie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Miło Oli, że odniosłeś się do naszych wcześniejszych wypowiedzi. Niestety mimo konsulatacji u profesora na UMCS nikt nie potrafił wyłuskać sensu Twojej wypowiedzi "Weś cie zbijajcie". Być może jest to zapomniany dialekt stosowany w tej części regionu bądź też nieśmiałe próby przeniesienia jakiegoś języka obcego na nasze skromne forum. W związku z tym czy mógłbyś tą myśl trochę rozwinąć ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał wuzz: [qb]Ty to chyba naprawdę masz 11 lat :eek:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro wuzz[/qb] Mam no i co z tego jeżeli ty masz 24!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb] Oryginalnie wysłał wuzz: [qb]Ty to chyba naprawdę masz 11 lat :eek:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro wuzz[/qb] Mam no i co z tego jeżeli ty masz 24![/qb] to ze jest 13 lat starszy i masz sie zwracac do niego ,,PAN" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pan srem i pierdziam ja na niego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Pan srem i pierdziam ja na niego! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zabija mnie on.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Piw paw jak ty możesz pisać jak cie zabiłem!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Piw paw jak ty możesz pisać jak cie zabiłem![/qb] Piw paw? czy to jest to samo co paw po piwie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Piw paw jak ty możesz pisać jak cie zabiłem![/qb] a lego juz sie znudzilo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
11-letnie dziecko a psychotropy bierze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał DMK: [qb] Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Piw paw jak ty możesz pisać jak cie zabiłem![/qb] Piw paw? czy to jest to samo co paw po piwie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co bysmy zrobili bez olego, mamy najswierzzsze wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a i posmiac sie mozna, na nude nie mozna narzekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|