|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Proszę mi odpowiedzieć na to pytanie ponieważ wszyscy mnie dręczą tym!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Ty to chyba naprawdę masz 11 lat :eek:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
A kaj to puszczają??????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
Puszczają ale ze zwierzętami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Kurczę, coś w tym chyba jest :rolleyes:
Oto... Aktualne...
Wyniki sondy: Czy to prawda,że po północy puszczają tu porn...? (29 głosów) Tak 79% (23) Nie 21% (6)
:eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie jestem dziś w dobrym humorze ponieważ dowiedziałem się że zmarł ten pomocnik z Kamerunu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Nie jestem dziś w dobrym humorze ponieważ dowiedziałem się że zmarł ten pomocnik z Kamerunu.[/qb] Gdybyś nie oglądał tylu pornoli dowiedziałbyś się o tym z dwa dni wcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ale śmieszne dwiedziałem się o tym z forum!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: [qb]Ale śmieszne dwiedziałem się o tym z forum![/qb] Nie musiałeś przerywać oglądania pornoli po to tylko żeby wejśc na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
A do północy tylko 2 godziny...
Nie mogę się doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał wuzz: [qb]A do północy tylko 2 godziny...
Nie mogę się doczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe widzę że towarzystwo już rozgrzane przed sesją. Ciekawe kto dzisiaj przemówi do wszystkich z okienka. PS. Oli a może ty bardziej zwierzaki lubisz i dlatego tak cię brzydzisz jak dwójka ludzi razem wymienia płyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jakby co to u mnie na działce są jeszcze dziewicze kurczaki, więc jeżeli nie chcesz żeby cię kogut uprzedził to dzwoń do mnie, numer znasz. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 185 |
jak by to można powiedzieć: Niepojęta jest myśl ludzka przy zakładaniu tematów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
Ale dzisiejszy filmik był naprawdę fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A co te azjatki wyprawiały...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Rocco jednak wymiata i ciągle jest w formie . Który to już film z kolei dzień po dniu w jego wykonianiu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Olisadebe 11 nie martw się jak zagadasz do Conrada to na pewno sprawi, że będzie leciał Kubuś Puchatek w przystępnej dla Ciebie godzinie.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
kubuś puchatek.... :rolleyes: mówiłem,że ze zwierzętami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Panowie dostalem cynk ze dzisiaj bedzie Pam Anderson!!! Warto obejrzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|