|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Udana wymiana z użytkownikiem kamil_rks na kwote 500zł. Polecam bardzo użytkownika, wpłacał pierwszy.  Chetni na kolejne wymiany pisać  GG: 7510257 mBank
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32 |
Moja Oferta z Sprzedaza karty juz jest nie Aktualna !
Udana Wymiana z " Krupier " - em
Kwota Wymiany 50 PLN
Wszystko Sie Odbylo Tak jak Ustalilismy Przed Wymiana
Dzieki za Wymiane !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Do sprzedania 260euro na MB. Przyjmuje Inteligo lub MBank. Kontakt priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
kupie 150-200 zł na MB. prosze o priv jeśli ktoś ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Moja Oferta z Sprzedaza karty juz jest nie Aktualna !
Udana Wymiana z " Krupier " - em
Kwota Wymiany 50 PLN
Wszystko Sie Odbylo Tak jak Ustalilismy Przed Wymiana
Dzieki za Wymiane ! Potwierdzam i polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
posiadam 80zl na MB oczekuje INTELIGO udane wymiany z Piotrasem Krupierem Dymeczkiem
gg: 5225009
pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365 |
Udana wymiana z użytkownikiem kamil_rks na kwote 500zł. Polecam bardzo użytkownika, wpłacał pierwszy.  Chetni na kolejne wymiany pisać  GG: 7510257 mBank Potwierdzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Oddam 36$ za 20$ na Moneybookers w ActionPoker.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
udana wymiana z uzytkownikiem Krupier - dobry chlopaczyna!! <piwo>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 279 |
udana wymiana z uzytkownikiem michal392. Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
Witam
Posiadam 2 bony do BAH o wartosci 20 euro i 3 o wartosci 50 euro.
Cena :
20 euro - 45 pln 50 euro - 90 pln
Przyjmuje na MB,Mbank i Inteligo.
Kod podaje po otrzymaniu kasy jako ze ostatnio strasznie duzo oszustow jest tutaj.
Jesli ktos nie chce wplacic 1 niech wogule nie pisze bo nawet nie odpisze wszystkich zainteresowanych zapraszam na Priv i prosze zostawic GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
BOny o Wartosci 20 euro nie aktualne !!
Zostaly tylko te 3 po 50 euro.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
OSZUTS Paraskievi !!!
Ten gosciu wlasnie chcial mnie oszukac na kwote 300 zł. Sprawa ma sie tak. Wczoraj chcial sie wymienic zemna na 300 zl on mial mi wplacic kase na konto a ja mu na moneybookers. Dzis mi napisal ze mi wplacil kase przelewem w banku na moje konto w kredyt banku. Ja mialem mu rownoczesnie zrobic przelew na jego money no i oczywiste ze ja ryzykowalem najwiecej bo jego przelew dotrze dopiero jutro a ja mialem mu kase wyslac dzis. Wiec mu napisalem ze kase mu wysle jak kasa do mnie dojdzie jutro chcialem go sprawdzic czy rzeczywiscie wyslal kase. Teraz mi pisze ze jak mu nie wysle dzis kasy to anuluje przelew jutro rano hehehe moze mi ktos powiedziec jakim cudem mozna anulowac przelew zrobiony w banku ( wypelnil druk i zrobil przelew ) ? Poprostu chcial mnie oszukac. Myslal ze ja mu uwierze na slowo i wplace mu na money a tak naprawde to on zadnego przelewu nie zrobil. Tak samo te jego bony to tez wielkie oszustwo.
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Udana wymiana z użytkownikiem Aros88 na kwote 240 PLN  Pozostało jeszcze 816 zł Zainteresowani pisac GG: 7510257 (będe o 22) mBank Wymiany na powyżej 100zł!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
potwierdzam udaną wymiane z michal392 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163 |
OSZUTS Paraskievi !!!
Ten gosciu wlasnie chcial mnie oszukac na kwote 300 zł. Sprawa ma sie tak. Wczoraj chcial sie wymienic zemna na 300 zl on mial mi wplacic kase na konto a ja mu na moneybookers. Dzis mi napisal ze mi wplacil kase przelewem w banku na moje konto w kredyt banku. Ja mialem mu rownoczesnie zrobic przelew na jego money no i oczywiste ze ja ryzykowalem najwiecej bo jego przelew dotrze dopiero jutro a ja mialem mu kase wyslac dzis. Wiec mu napisalem ze kase mu wysle jak kasa do mnie dojdzie jutro chcialem go sprawdzic czy rzeczywiscie wyslal kase. Teraz mi pisze ze jak mu nie wysle dzis kasy to anuluje przelew jutro rano hehehe moze mi ktos powiedziec jakim cudem mozna anulowac przelew zrobiony w banku ( wypelnil druk i zrobil przelew ) ? Poprostu chcial mnie oszukac. Myslal ze ja mu uwierze na slowo i wplace mu na money a tak naprawde to on zadnego przelewu nie zrobil. Tak samo te jego bony to tez wielkie oszustwo.
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!! Kolego prosze Cie nei denerwuj mnie jak doskonale wiesz rpzelew mozna cofnac kazales mi sie z Toba kontaktowac poprzez sms pisalem do Cibeie jak idiota Ty chowasz sie na GG i nieodpisujesz i teraz mi powiesz ze ja Cie oszukuje? napisalem ze jesli jutro nie bedzie kasy wtedy zarzadam anulowania rpzelewu ot cala sprawa i teraz to uczynie napewno po tym co Ty robisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
OSZUTS Paraskievi !!!
Ten gosciu wlasnie chcial mnie oszukac na kwote 300 zł. Sprawa ma sie tak. Wczoraj chcial sie wymienic zemna na 300 zl on mial mi wplacic kase na konto a ja mu na moneybookers. Dzis mi napisal ze mi wplacil kase przelewem w banku na moje konto w kredyt banku. Ja mialem mu rownoczesnie zrobic przelew na jego money no i oczywiste ze ja ryzykowalem najwiecej bo jego przelew dotrze dopiero jutro a ja mialem mu kase wyslac dzis. Wiec mu napisalem ze kase mu wysle jak kasa do mnie dojdzie jutro chcialem go sprawdzic czy rzeczywiscie wyslal kase. Teraz mi pisze ze jak mu nie wysle dzis kasy to anuluje przelew jutro rano hehehe moze mi ktos powiedziec jakim cudem mozna anulowac przelew zrobiony w banku ( wypelnil druk i zrobil przelew ) ? Poprostu chcial mnie oszukac. Myslal ze ja mu uwierze na slowo i wplace mu na money a tak naprawde to on zadnego przelewu nie zrobil. Tak samo te jego bony to tez wielkie oszustwo.
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!! Powiedz mi Pawel,dlaczego to zawsze Ty masz problemy z wymianami? Pisałeś już kiedyś,że Cię oszukano itp, to po cholerę się wymieniasz????? Ba, pamiętam nawet,że bojkotowałeś ten temat. Gościu,jeśli nie masz pewności czy coś w tym rodzaju to nawet k... nie otwieraj tego tematu a nie jęczysz,że ktoś Cię oszukał czy chociaż próbował. Taka jest prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1 |
kupię MB spore ilości  gg 6087148 (pisać nawet jak niedostępny), zweryfikowany na liście Kanciastego. UWAGA - smz to oszust!! nie robić interesów i zabanować!! Znalazł mnie na innym forum, ale ta sprawa sięga także tu! Miał mi wymienić mbank na MB, wysłałem kasę na nie jego konto, ale za to pewnie kogoś z tego forum to było 10gr. kasa poszła do Krzysztofa Ci... w tytule przelewu było wpisane: "Mój nick na forum: smz, mój e-mail MB: [email protected], moje GG: 6087148, nr mojego tel. kom. : 664...541" Jeśli jest tu taka osoba bardzo proszę żeby się do mnie zgłosiła i pod rzadnym pozorem nie wysyłała mu kasy!! Mam dowody na swoje zarzuty! Zresztą możecie także zobaczyć jaką zrobił karierę na allegro nick to: piasusV Jeszcze raz proszę o ostrożność i kontakt w.w. Pana do którego wysłałem 10 gr.!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Widen, smz został już usunięty z listy kańciastego. Osoby już zostały powiadomione. Ban dla tego użytkownika jak również dla użytkownia Cylu.---> takie kroki powinny zostać podjęte,gdyż jest to jeden i ten sam użytkownik co wprowadza spore zakłócenia w tym temacie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|