Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
16.12
Villareal - Barcelona 1 2.85 Unibet

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie zebym podwazal twoje typy res evil, ale czy naprawde jestes pewien co do meczu:
Valladolid-Barca. Ja tam nie wiem pojde za twoim glosem, ale tak z ciekawosci pytam jakie sa szanse na jedyneczke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
jakie szanse pytasz, na jedyneczkę???

35,9% z grubsza licząc

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
i myślę że jednak Villareal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
podsumowanie:

weszły:
niestety nie było tym razem takich

nie weszły:
2001-12-15 Peterhead - Albion 1 0:0
2001-12-16 Villarreal - Barcelona 1 0:1
2001-12-15 Crewe - West_Bromwich 1 1:1


typy trafione/grane - (procent) - średni kurs trafiony/grany - p*k

tydzień 10: 0/3 (0%) - -----/2,617 - 0,000
------------------------------------------------
ogółem: 26/64 (40,63%) - 2,638/2,694 - 1,072

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
19.12
Sedan - Lyon 1 2.87 William Hill
Lorient - Lille 1 2.9 Unibet

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Mam do ciebie questiona hi_res evil sluchaj napewno slyszales to pytanko wiele razy ale jak ty to obliczasz te typy i czy kiedys to nam zaprezentujesz czy raczej zostawisz siebie czego nie mial bym ci ostatecznie za zle.
Ale do rzeczy bo ja tez te dwa mecze obstawilem i z poczatku tez myslalem o 1 ale pozniej ostatecznie walnalem dwie 2 a wiec jak to jest z toba, z jakim procentem typujesz i czy bardziej idziesz na mozliwosc wejscia typu czy na kurs.
Z gory dzieki SLAV
A przy okazji to powodzenia zycze bo ostatnie trzy typy byly troche z boku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co wcale nie oznacza ze przestalem wierzyc w twoje typy.
Ok nagraska.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
Mam do ciebie questiona hi_res evil sluchaj napewno slyszales to pytanko wiele razy ale jak ty to obliczasz te typy i czy kiedys to nam zaprezentujesz czy raczej zostawisz siebie czego nie mial bym ci ostatecznie za zle.

jak obliczam? w nieco skomplikowany, sprawdzony na papierze, sprawdzany w tym momencie doświadczalnie sposób - żeby nie było bezboleśnie, gram w realu za znaczące dla mnie stawki...

czy zaprezentuję? - nie mówię nie, w końcu coś tam obiecywałem, ale jestem z natury leniwy - a żeby cokolwiek zrozumieć z moich wyliczeń potrzebny jest raczej do nich opis, którego przygotować mi się po prostu nie chce, więc... być może, kiedyś...


Quote
Ale do rzeczy bo ja tez te dwa mecze obstawilem i z poczatku tez myslalem o 1 ale pozniej ostatecznie walnalem dwie 2

nie mogę ci życzyć powodzenia, wręcz życzę żebyś przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
a wiec jak to jest z toba, z jakim procentem typujesz i czy bardziej idziesz na mozliwosc wejscia typu czy na kurs.

a tu myślę wystarczy chwilka uważnego przeczytania tego tematu i wszystko jasne
procent typowania jest dwa posty wyżej
a możliwość wejścia typu nierozerwalnie łączy się z kursem - dopóki tego nie zrozumiesz, to... nie będzie dobrze

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
19.12
Schweinfurt - Karlsruhe 2 3.015 STS

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Mam pytanie co do meczy na dzien 22 XII 2001 a mianowicie:
Derby-Aston Villa i
Leicester-West Ham.
Jezeli moglbys cos podpowiedziec cokolwiek hi res na temat tych meczy bylbym bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Co tu dużo mówić... do dupy ten cały el sistemo.
Sorki że tak najeżdżam... ale przy śr. stawce 2,6 te 40% to mało biorac pod uwagę podatek buków 10%. Nawet grając na pojedyncze mecze jest się chyba w plecki.. mógłbys hir wyliczy ile jest się do przodu (lub do tyłu) grając na mecze wytypowane przy pomocy el sistemo, gdyby stawiało sie na poj mecze (dolicz podatek 10% buków). Z góry thx... :rolleyes:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
[qb]Co tu dużo mówić... do dupy ten cały el sistemo.
Sorki że tak najeżdżam... ale przy śr. stawce 2,6 te 40% to mało biorac pod uwagę podatek buków 10%. Nawet grając na pojedyncze mecze jest się chyba w plecki.. mógłbys hir wyliczy ile jest się do przodu (lub do tyłu) grając na mecze wytypowane przy pomocy el sistemo, gdyby stawiało sie na poj mecze (dolicz podatek 10% buków). Z góry thx... :rolleyes: [/qb]

Fachowiec od w.....a owiec.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
[qb]Co tu dużo mówić... do dupy ten cały el sistemo.
Sorki że tak najeżdżam... ale przy śr. stawce 2,6 te 40% to mało biorac pod uwagę podatek buków 10%. Nawet grając na pojedyncze mecze jest się chyba w plecki.. mógłbys hir wyliczy ile jest się do przodu (lub do tyłu) grając na mecze wytypowane przy pomocy el sistemo, gdyby stawiało sie na poj mecze (dolicz podatek 10% buków). Z góry thx... :rolleyes: [/qb]

tak fachowiec twój system jst lepszy bo tytrafiasz 100% niezależnie od kursu...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
Co tu dużo mówić... do dupy ten cały el sistemo.

co tu dużo mówić, pewnie masz rację

Quote
Sorki że tak najeżdżam... ale przy śr. stawce 2,6 te 40% to mało biorac pod uwagę podatek buków 10%.

co tu dużo mówić, nie przepraszaj, dobrze że stoję przodem, hmmm... to mówisz że hill wprowadził podatek, będę musiał sprawdzić...

Quote
Nawet grając na pojedyncze mecze jest się chyba w plecki.. mógłbys hir wyliczy ile jest się do przodu (lub do tyłu) grając na mecze wytypowane przy pomocy el sistemo, gdyby stawiało sie na poj mecze (dolicz podatek 10% buków). Z góry thx... :rolleyes:

co tu dużo mówić: sam sobie policz, tylko się nie pomyl - mogę ci podpowiedzieć, żebyś spojrzał parę postów wyżej na prawidłową odpowiedź...

----------

juan_carlos i zygzak - dziękuję za stanięcie w obronie... myślę że fachowiec kompromituje się sam

slav: niestety nic na temat tych meczów nie mogę powiedzieć - jeżeli ich nie ma w tym temacie to znaczy, że ich nie gram, jeżeli ich nie gram, to znaczy, że nie ma ich w tym temacie...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
21.12
Telstar - Zwolle 1 2.7 Unibet
Marseille - Lens 1 2.37 William Hill

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
22.12
Sochaux - PSG 1 2.45 Unibet

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Wyciagniecie tematu.

Przyczyna( Bo temat nie moze byc nizej od bzdur zakladanych przez fachowca). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
SLAV

Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
witam wszystkich
mam pytanie do tworcy el systema matematyczno statystycznego wyboru meczu
ile meczy jest wybierano na dzien lige
prosze o wynik dotychczasowych dzialan:
sredni kurs=
% trafnosci =
jak stabilny jest system od w trafnosci

Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
podsumowanie:

weszły:
2001-12-19 Sedan - Lyon 1 2:1 (2.87)

nie weszły:
2001-12-19 Lorient - Lille 1 2:4
2001-12-19 Schweinfurt - Karlsruhe 2 1:1
2001-12-21 Telstar - Zwolle 1 1:2
2001-12-21 Marseille - Lens 1 1:2
2001-12-22 Sochaux - PSG 1 0:2


typy trafione/grane - (procent) - średni kurs trafiony/grany - p*k

tydzień 11: 1/6 (16.67%) - 2,87/2,718 - 0,478
------------------------------------------------
ogółem: 27/70 (38,57%) - 2,647/2,696 - 1,021


cienko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Bardzo cienko hi res <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co sie ostatnio stalo kurde cos te typy zawodza, ale wierze ze hi res sie odrodzi czego ci zycze w nowym roku i oby
EL SISTEMO RESURRECTION dalej trwal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1