Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 20 1 2 18 19 20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pełnie poparcie z zw1 :PIWO:

Najlepsze jest to "wielka przewage Czarnych i za rowno na obwodzie jak i w strefie podkoszowej." :GRIN:

Może i do strefy podkoszowej masz rację, bo Andersen i spółka mają pewną przewagę, ale z tym obwodem to... smile

Koszalin w takich meczach daje z siebie wszystko, to dla nich być albo nie być. Jak mają dzień konia i rzucają za 3 wszystko co tylko możliwe to nie widzę szans w tej hali dla najlepszych drużyn w Polsce. O tym boleśnie przekonał się np. Anwil... Nie mniej kursy powinny być nieco inne i to 1.50 na AZS mnie nie przekonuje. Co do Polpharmy to kiedyś muszą zaskoczyć w końcu. Odszedł Witos, a przyszedł Bennett...z Ostrowa. Zawsze to jakiś handicap nad rywalami smile 1.40 na Stal przesadzone ;] Wręcz nieopłacalne.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
LOL. Ja tu się produkuję a oni już grają laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
azs moze i bedzie ciskal za trzy tyle ze nieskutecznie smile

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Zdecydowanie zgadzam sie z zw1, nic juz nie trzeba dodawac, mysle, ze to bedzie zaciety mecz ale jednak raczej AZS bedzie gora. Chociaz kurs nie rozpieszcza to Czarnyh chyba nie ma co grac. AZS full trojek przewage to raczej oni maja na obwodzie chyba, ze ktos liczy ze wspanialy Przemek F. sie przelamie ale to chyba poczekac trzeba ze 2 lata zanim on sie ocknie.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Wie ktoś gdzie można śledzić w necie na żywo czarnych ? Nie mam polsatu a na plk.pl o dziwo nie ma.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
i co panowie nadal mowicie ze Czarni nie maja przewagi pod koszem i na obwodzie ?? hehe dzis zmierzyly sie dwa teamy ktore 5-7 sekund i rzut za trzy hehe az nie nadazalem gonic za pilką.
najwazniejsze to to ze Czarni wygrali 71:73 kursiwo 2.45 zaksiegowane. Cieszy dobra skutecznosc Czarnych za trzy. AZS zagral tez dobry basket ale mecze bez dobrych srodkowych nie da sie wygrac a takowych azs nie posiada smile











Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Gdyby nie psotawa sedziow wynik bylby w 2 strone, mimo to gratutluje RiKi

Strona 20 z 20 1 2 18 19 20

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1