Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Originally Posted by DJ SOSNA
PS: Jak będzie z tymi wyborami 21.X? Natknęliście się w programach jakiejś partii na choćby wzmiankę o "naszej sprawie"?!

Taaa....

Ex-poslanka i niedoszla pani Senator Sawicka bardzo interesowala sie ta sprawa... po szczegoly patrz strone wczesniej...

Ameryki nie odkryje. Z ugrupowan majacych realna szansze na znalezienie sie w parlamencie a nawet sprawowanie wladzy teoretycznie najblizej nam do Platformy - jako ugrupowania najbardziej liberalnego ("uwolnimy energie Polakow") i najbardziej proeuropejskiego.

Jednka co do tej proeuropejskosci - to Tusk pokazal w debatach, ze polityka zagraniczna to nie jest to, co Donaldy lubia najbardziej...




Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by comp
odpowiedz b24 niektórych moze zainteresować.
Szanowny Kliencie,

oto fragment nowego regulaminu banku:

Ogólne warunki

prowadzenia rachunków bankowych

Klientów instytucjonalnych[b]



Dokonanie przekazu pieniężnego za granicę lub rozliczenia w kraju

z nierezydentem, związanego z osiągnięciem przychodu lub dochodu,

w odniesieniu do którego nierezydent podlega w kraju obowiązkowi

podatkowemu, następuje, z zastrzeżeniem ust. 3, po przedstawieniu

zaświadczenia właściwego urzędu skarbowego, potwierdzającego wygaśnięcie zobowiązania podatkowego wynikającego z takiego obowiązku.

Nie widzę w tym akurat niczego złego. Czy np. dom wysyłkowy Merlin może posiadać konto w Wielkiej Brytanii żeby ułatwić tam Polakom zamawianie produktów. Według mnie, tak. Czy taki sklep sprzedający towar wysyłkowo do Anglii ma tam zobowiązania podatkowe? Oczywiście, że nie. Jedynie VAT musi naliczać tam po ich stawkach, a zakłady są przecież towarem wyłączonym z VATu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
wiadomo ze najbliższe nam jest PO i na nie trzeba głosować, bo chce robić ustawu zgodne z UE (eHazard jest zgodny) oraz liberalne (czyli bez monopolu na totoszmixa).

co do mówienia w kampanii o hazardzie i euro... wiadomo ze nikt tego nie zrobi bo dla ogółu to "zło", euro to dla plebsu podwyżki cen, a hazard to jaskinia zła.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
I tak też będę głosował. smile Dla dobra Polski i dla dobra bukmacherstwa, czyli de facto wolności obywatelskich a nie planowanych przez PiS blokad stron internetowych buków. puke

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
trzeba mieć na uwadze również:

również wielu wyborców LiD powinno głosować na PO, nie są to puste słowa, tylko realia w Polsce - jeśli PO straci więcej % na rzecz LiD to może PiS wygrać, a to oznacza dalszą kompromitacje socjalną i brak rozwoju, nie mówiąc już o zakazie hazardu i alkoholu...

kolejny raz CBA próbuje sfałszować wynik wyborów, normalnie PRL za Stalina. Żałosne postepowanie PIS !!!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by papa_smerf
trzeba mieć na uwadze również:

również wielu wyborców LiD powinno głosować na PO, nie są to puste słowa, tylko realia w Polsce - jeśli PO straci więcej % na rzecz LiD to może PiS wygrać, a to oznacza dalszą kompromitacje socjalną i brak rozwoju, nie mówiąc już o zakazie hazardu i alkoholu...

kolejny raz CBA próbuje sfałszować wynik wyborów, normalnie PRL za Stalina. Żałosne postepowanie PIS !!!

żałosne te wywody....

Za Stalina ... zobacz jak sie to robi na wschodzie (gdzie podatek liniowy i skąd kompromitacja socjalna zwana PRL była importowana)

brak rozwoju ? czy tez "biznes na służbie zdrowia nie będzie robiony" ?

Ja tam wolę projekty populistyczne (od razu przeznaczone do odstrzału), niz projekty na serio (typu "belkowizna').

Kto jest "frontmenką" PO ds hazadru ?
BO widac (z wcześniejszych wiadomości w tym wątku)
Pani omc.Senator Sawicka próbowała nią zostać
ale na szczęście znalazła inne łowisko.

Ale tak to jest jak sie komuś
kręcenie lodów myli z kręceniem lodu.






Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
wrócił BAH_mam_małego_VIP laugh człowieku, przestań już tym przepoconym propagandą mózgiem myśleć, zrozum gdzie mieszkasz.

nie chce mi sie czytać nawet twoich wywodów ale odpowiem ci słowami człowieka na twoim poziomie - A. Leppera:

"Gdyby nie Unia Europejska i instytucje międzynarodowe, to bracia Kaczyńscy już wprowadzaliby u nas dyktature. Znam ich zapędy od kuchni po 2 latach rządów."

laugh laugh laugh

napiszę 2gą prace magisterską: co się dzieje z umsyłami ludzi jak ty, że po 2 latach klęski i kompromitacji nadal kochacie bliźniaków.

a nasz apolityczny prezydent... śmiech na sali na kampaniach PIS :D:D:D

LUDZIE ! Zacznijmy sie rozwijać, wykorzystajmy złote czasy rozwoju ! KONIEC PIS ! ! !

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
dobrze papa gadasz...ale bez jaj Panowie 21pazdziernika wszyscy jak tu jestesm na tym forum (over 18lat) idziemy glosowac!!!!! na PO

wszyscy pieprza ze ida glosowac a potem...wychodzi ze polowa dupy z przed kompa nie ruszy i mamy Pisowski czasy...

Nie Rydzykuj!!... glosuj!!...Urna Twoja mac

Nie glosujesz, nie wymagaj

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ciekawe te Wasze wywody. Ale nie oszukujmy się. Jeśli prawdopodobieństwo, że PiS zrobi nam graczom dobrze było 5%, to analogiczne prawdopodobieństwo z PO przy sterach (lub korycie jak kto woli) to przy dużej dawce optymizmu może 15%. Gra idzie o naprawdę duże pieniądze i mało która partia z nich zrezygnuje, stwarzając jeszcze przy tym opozycji możliwość poużywania sobie na rządzących ("PO legalizuje pranie brudnych pieniędzy.." itd). Conrad forsuje tu inne rozwiązania, ale ciekawe dlaczego we Francji, Włoszech, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Austrii i w wielu innych krajach nie zdecydowano się na taki krok.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617


1) Nie ma takiego tworu jak apolityczny prezydent.

2) Pracę magisterską nie wystarczy napisać.
(pierwsza była tak kiepska, że promotor się zdenerwował?)

3) klęska jest tylko wieszczona w propagandzie

4) Leper jest bliżej twojego poziomu. Wskazują na to
wyzwiska jakich używasz jako "argumentów"
Gdyby Kaczyńscy chcieli dyktatury, to nie byli by za UE.
Nie dziwi, że odpowiedż jest nie na temat skoro
nie chce ci się czytać (na zrozumienie specjalnie nie liczę)

5) nigdzie nie napisałem że kocham bliżniaków
(dla mnie: "PiS nie zdał egzaminu moralnego"
ale to nie oznacza że POkocham Lewiznę i Dyletanctwo).









Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Wiesz dokładnie zoRro, że są tysiące lepszych sposobów na pranie brudnych pieniędzy. Ile można wyprać przez gry ? kilkanaście tysięcy PLN ? kilkadziesiąt ?
Jeżeli dana partia rozsądnie podejdzie to tematu to zamknie usta także opozycji...
Co do PiSu myślę, że nie byłoby to 5, ale symbolicznie 1 % szans, by cokolwiek zrobili pozytywnego dla graczy.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
pozytywny by bylo jakby zostawili status quo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
krótka piłka:

jeśli PIS dajesz 5% że mogło nam zrobić dobrze przy ich anty-europejskich, anty-konstytucyjnych i anty-liberalnych poglądach

to PO analogicznie musisz dać co najmniej 70%
- liberalne poglądy (czyli ehazard dla wszystkich buków EU)
- europejskie (czyli ehazard dla wszystkich EURO-buków)
- zgodne z prawem (projekty pis łamały konstytucje RP i prawa UE)

a dlaczego raczej to zrobią w końcu jako pierwszy rząd ? dlatego że problem jest naglący, szczegolnie przed EURO ale w ogole, buki są juz na kazdym rogu ulicy, reklamy expa, betway, sb... trzeba to uregulowac jak nigdy wcześniej.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Najpierw niech PO wygra a potem cokolwiek można się nad problemem zastanawiać smile jeszcze parę dni i wszystko się wyjaśni, czy zakłady sportowe zostaną zakazane czy będzie szansa na ich regulację albo pozostawienie status quo smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
no ale właśnie o to chodzi aby im pomóc wygrać "bo potem sie zastanawiać" to możemy tylko nad emigracją i wprowadzonym zakazem hazardu.... TRZEBA DZIAŁAĆ, a nie czekać na efekty niedzielnych mszy wyborczych z babkami moherowymi !

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
http://serwisy.gazeta.pl/wybory2007/0,85629.html

ktos chetny? crazy

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by grey
http://serwisy.gazeta.pl/wybory2007/0,85629.html

ktos chetny? crazy

[/i]na wasze wideo czekamy do wtorku 16 października[i]

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Lewica/lewizna w postaci SLD nie wiedziała zrobić... to nie ruszyli kwestii buków.

Lewica/lewizna w postaci PiS nie wiedziała co zrobić... to zrobili projekt ustawy niezgodny z prawem europejskim, i co więcej wzorem Chińskiej Republiki Ludowej chciał nam wprowadzić cenzurę internetu i blokowanie stron (do tego zobowiązywać nawet prowiderów internetowych... by DONOSILI na obywateli).

Posłanka PO Julia Pitera kiedyś już mówiła, że ten rynek trzeba znormalizować i że powinien powstać taki Gaming Commission na wzór innych krajów.

Tak więc krętaczom i nieudacznikom z SLD/PiS możemy już podziękować. Nadzieja jest w PO, bo szanują prawo i są partią o poglądach liberalnych a nie skrajnych i chorych jak ta banda kłamców u władzy. smirk

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Conrad
Posłanka PO Julia Pitera kiedyś już mówiła, że ten rynek trzeba znormalizować i że powinien powstać taki Gaming Commission na wzór innych krajów.

Jako bezpartyjny chętnie "zaciągnę" się do takiej Gaming Commission aby bronić praw graczy bukmacherskich ooo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by Conrad
Tak więc krętaczom i nieudacznikom z SLD/PiS możemy już podziękować. Nadzieja jest w PO, bo szanują prawo i są partią o poglądach liberalnych a nie skrajnych i chorych jak ta banda kłamców u władzy. smirk
to samo cały czas tutaj ludziom jak BAHmVip i innym tłumacze wink piwo

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, alfa, poozon), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1