Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#1696895 20/10/2007 19:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #1710689 24/10/2007 17:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Kilka pytań:

Ile kosztuje wydanie karty?

Jak długo czeka się na tą kartę, po jej zamówieniu?

Czy np będę mógł wybrać pieniądze załóżmy w bankomacie bzwbk bez żadnego problemu?.

Ile kosztuje wypłata z bankomatu po przez kartę ?.

SJS #1710772 24/10/2007 18:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Domena Neteller.pl na sprzedaz :-)

zainteresowanych zapraszam na PW,

SJS #1712876 25/10/2007 04:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Originally Posted by SJS
Kilka pytań:

Ile kosztuje wydanie karty?

Jak długo czeka się na tą kartę, po jej zamówieniu?

Czy np będę mógł wybrać pieniądze załóżmy w bankomacie bzwbk bez żadnego problemu?.

Ile kosztuje wypłata z bankomatu po przez kartę ?.

1) Zdaje sie ze teraz promocyjnie nic, pozniej 10$
2) Ok 3-4 tyg
3) Tak
4) 4 USD choc wydaje sie to bardziej zakrecone. Przy pierwszej wyplacie w pierwszym momencie policzylo mi po bardzo atrakcyjnym kursie ktory pozniej zostal jednak mocno skorygowany. W dodatku pojawilo sie w kosztach transakcji jakies surcharge ponad 7$ ( oprocz standartowych 4).
Teraz placilem ta karta i co dziwne stan konta sie nie zmienil.
Pewnie za kilka dni okaze sie dopiero ile transakcja de facto kosztowala. Pozostaje jeszcze pytanie czy aby nie rodzi to moziwosci zdebetowania karty ( moze nie powinienem o tym publicznie pisac)

Marcin #1725938 30/10/2007 01:14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Jak sie dostać do starego tematu?? jak się nie wyświetla . A może ktos mi pomoże mam kartę a gdzie pin. Nie dostałem żadnego na maila.

dzięki z góry

MATTAT #1726264 30/10/2007 03:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
kolega ma taki oto problem:
jest podczas weryfikacji konta bankowego, dostal ten mikroprzelew z netellera ale nie może nijak sprawdzic ile to było tych centow ktore trzeba wpisac na str netelera, gdyż odrazu miał przewalutowane na PLN, a w mbanku gdzie ma konto mowia że nie moga tego sprawdzic bo "nie mamy takiej informacji" (bylo dzwonione 2 razy + kilka maili)

dodam ze 2 proby obliczenia mikroprzelewu w USD na wlasna reke nie powiodly sie, takze zostala mu tylko jeszcze jedna proba

czy screen strony mbanku ze szczegolami tej transakcji moze załatwic problem czy nawet nie ma sobie co zawracac d. ?


jad #1726292 30/10/2007 03:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Ja pamietam,że wpisałem tyle ile było przelewu, bez żadnego przewalutowania na własna rękę....

jad #1726330 30/10/2007 04:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Ja zagadałem na lc bo miałem podobny problem, kazali mi wpisać kwotę mikro przelewu w PLN i pomogło smile

SJS #1726555 30/10/2007 05:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
ok dzieki za odpowiedz, zobaczymy czy cos to da....

jad #1726611 30/10/2007 05:15
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
tak samo mialem, wpisujesz taka kwote jaka masz w banku zaksiegowana

jadanek #1727030 30/10/2007 08:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
no wielkie dzieki Panowie ! ! ! zadzialalo

a swoja droga tyle jeb... bylo z tym a tu prosze poscik na forum i wyjasnione, czlowiek sie jednak cale zycie uczy.....


jad #1729373 31/10/2007 14:46
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Ja mam takie pytanie zablokowali mi konto bo przekroczyłem limit transakcji i co teraz dzwonić do nich czy też jakoś inaczej można podnieść status rachunku np.przelew z banku?

violent #1729381 31/10/2007 15:03
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by violent
Ja mam takie pytanie zablokowali mi konto bo przekroczyłem limit transakcji i co teraz dzwonić do nich czy też jakoś inaczej można podnieść status rachunku np.przelew z banku?
Sam sobie odpowiem bo z nerwów nie przeczytałem całej informacji już im podałem mój rachunek a tak na marginesie to trochę nie rozumiem ich polityki bo limit to Ja przekroczyłem miesiąc temu blush i cały czas puszczali transakcje i nagle teraz to u nich zależy od czegoś confused

violent #1748217 05/11/2007 02:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przeglądam sobie informacje o tej karcie i mam jedno pytanie:

Card Limits (ATM)
Max Times used Per Period Limit (Max trans cnt per day) 5
Maximum Cash Withdrawal €750.00


Zakładając, że wypłata jest dokonana np. w Niemczech to czy maksymalna wypłata to 750 Euro nie licząc prowicji (3 Euro) czy wliczając koszta?

Druga sprawa to te 5 wypłat dziennie. Czy suma tych 5 dziennych wypłat nie może przekroczyć 750 Euro czy można np. 5 x dziennie wypłacić po 750 Euro?

Conrad #1753159 07/11/2007 02:38
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Ile czasy idzie ten mikro przelew na konto bo nie wiem czy mam się niepokoić że mnie olali i zacząć się szarpać ? confused

violent #1753190 07/11/2007 02:43
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
mi wogle nie doszedł ;] Chialem korzystac z Netka ale zrezygnowalem po pierwsze dostalem kase na niego gdy nie byl zwerfikowany przelew anulowano kasa przepadla bo buk nie chcial wyplacic jeszcze raz a dwa ze pisalem z trzy razy do suprtu nawet na live czacie gadalem mowili ze wyslali pozniej ze wyslali jeszcze raz pozniej ze dopiero wyslali bo byl blad pozniej mnie prosili o dokumenty bo moje konto jest podejrzane i sobie odpuscilem mam MB. smile

violent #1758972 08/11/2007 22:19
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by violent
Ile czasy idzie ten mikro przelew na konto bo nie wiem czy mam się niepokoić że mnie olali i zacząć się szarpać ? confused
Ponawiam pytanie do osób które miały już problem lecz nie pierwszej weryfikacji tylko przekroczenia limitu obrotu ile czasu idzie to idzie,co robiliście dalej bo już mnie zaczynają wkur... a miałem kiedyś o nich lepsze zdanie a tak kur.. pieniądze zablokowane a oni tylko debilne maile przysyłają że sprawa jest w toku puke

violent #1760654 09/11/2007 05:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Panowie
Jezeli wpłace kase do Pinnacle e-Karta to bede mógł dokonC wypłaty na netellera
Pozdrawiam

Zielony #1761139 09/11/2007 12:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
jako ze nie moge wejsc na poprzednie tematy -wiec musz zadac niestety podstawowe pytania ktore byly w czesci pierwszej , prosze sie nie smiac jechodzi o ten temat jestem swiezak
pytanie brzmi:
mam konto w expert na nazwisko np.kowalski i chce zrobic przelew do bwin na konto na nazwisko np. nowak
pierwse pytanie brzmi-czy jest mozliwy przelew (sa rozne nazwiska)


pytanie 2
zalozmy teraz ze neteller jest zalozony na nazwisko np.wojciechowski .CZy zrobie transfer nastepujqacy :
OD expert (kowalski) prze neteller (wojciechowski) do bwin (nowak)

i pytanie 3
czy wogole moge zaczac np.zabawe w EXPERCIE (jako KOWALSKI) ale wplacic do experta przez neteller (nA nazwisko wojciechowski ) i czy expert nie bedzie mi pozniej robil problemow z wyplata -tą sama droga- przez neteller




cafe21 #1785493 17/11/2007 07:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
ile idzie kasa z netellera na konto bankowe?? bo kurna czekam juz prawie 10 dni i nie wiem wlasnie czy dojdzie w tym roku czy nie

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1