|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Kilka pytań:
Ile kosztuje wydanie karty?
Jak długo czeka się na tą kartę, po jej zamówieniu?
Czy np będę mógł wybrać pieniądze załóżmy w bankomacie bzwbk bez żadnego problemu?.
Ile kosztuje wypłata z bankomatu po przez kartę ?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Domena Neteller.pl na sprzedaz :-)
zainteresowanych zapraszam na PW,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Kilka pytań:
Ile kosztuje wydanie karty?
Jak długo czeka się na tą kartę, po jej zamówieniu?
Czy np będę mógł wybrać pieniądze załóżmy w bankomacie bzwbk bez żadnego problemu?.
Ile kosztuje wypłata z bankomatu po przez kartę ?. 1) Zdaje sie ze teraz promocyjnie nic, pozniej 10$ 2) Ok 3-4 tyg 3) Tak 4) 4 USD choc wydaje sie to bardziej zakrecone. Przy pierwszej wyplacie w pierwszym momencie policzylo mi po bardzo atrakcyjnym kursie ktory pozniej zostal jednak mocno skorygowany. W dodatku pojawilo sie w kosztach transakcji jakies surcharge ponad 7$ ( oprocz standartowych 4). Teraz placilem ta karta i co dziwne stan konta sie nie zmienil. Pewnie za kilka dni okaze sie dopiero ile transakcja de facto kosztowala. Pozostaje jeszcze pytanie czy aby nie rodzi to moziwosci zdebetowania karty ( moze nie powinienem o tym publicznie pisac)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Jak sie dostać do starego tematu?? jak się nie wyświetla . A może ktos mi pomoże mam kartę a gdzie pin. Nie dostałem żadnego na maila.
dzięki z góry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
kolega ma taki oto problem: jest podczas weryfikacji konta bankowego, dostal ten mikroprzelew z netellera ale nie może nijak sprawdzic ile to było tych centow ktore trzeba wpisac na str netelera, gdyż odrazu miał przewalutowane na PLN, a w mbanku gdzie ma konto mowia że nie moga tego sprawdzic bo "nie mamy takiej informacji" (bylo dzwonione 2 razy + kilka maili)
dodam ze 2 proby obliczenia mikroprzelewu w USD na wlasna reke nie powiodly sie, takze zostala mu tylko jeszcze jedna proba
czy screen strony mbanku ze szczegolami tej transakcji moze załatwic problem czy nawet nie ma sobie co zawracac d. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Ja pamietam,że wpisałem tyle ile było przelewu, bez żadnego przewalutowania na własna rękę....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Ja zagadałem na lc bo miałem podobny problem, kazali mi wpisać kwotę mikro przelewu w PLN i pomogło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
ok dzieki za odpowiedz, zobaczymy czy cos to da....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
tak samo mialem, wpisujesz taka kwote jaka masz w banku zaksiegowana
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
no wielkie dzieki Panowie ! ! ! zadzialalo
a swoja droga tyle jeb... bylo z tym a tu prosze poscik na forum i wyjasnione, czlowiek sie jednak cale zycie uczy.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Ja mam takie pytanie zablokowali mi konto bo przekroczyłem limit transakcji i co teraz dzwonić do nich czy też jakoś inaczej można podnieść status rachunku np.przelew z banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Ja mam takie pytanie zablokowali mi konto bo przekroczyłem limit transakcji i co teraz dzwonić do nich czy też jakoś inaczej można podnieść status rachunku np.przelew z banku? Sam sobie odpowiem bo z nerwów nie przeczytałem całej informacji już im podałem mój rachunek a tak na marginesie to trochę nie rozumiem ich polityki bo limit to Ja przekroczyłem miesiąc temu  i cały czas puszczali transakcje i nagle teraz to u nich zależy od czegoś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przeglądam sobie informacje o tej karcie i mam jedno pytanie:
Card Limits (ATM) Max Times used Per Period Limit (Max trans cnt per day) 5 Maximum Cash Withdrawal €750.00
Zakładając, że wypłata jest dokonana np. w Niemczech to czy maksymalna wypłata to 750 Euro nie licząc prowicji (3 Euro) czy wliczając koszta?
Druga sprawa to te 5 wypłat dziennie. Czy suma tych 5 dziennych wypłat nie może przekroczyć 750 Euro czy można np. 5 x dziennie wypłacić po 750 Euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Ile czasy idzie ten mikro przelew na konto bo nie wiem czy mam się niepokoić że mnie olali i zacząć się szarpać ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62 |
mi wogle nie doszedł ;] Chialem korzystac z Netka ale zrezygnowalem po pierwsze dostalem kase na niego gdy nie byl zwerfikowany przelew anulowano kasa przepadla bo buk nie chcial wyplacic jeszcze raz a dwa ze pisalem z trzy razy do suprtu nawet na live czacie gadalem mowili ze wyslali pozniej ze wyslali jeszcze raz pozniej ze dopiero wyslali bo byl blad pozniej mnie prosili o dokumenty bo moje konto jest podejrzane i sobie odpuscilem mam MB. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Ile czasy idzie ten mikro przelew na konto bo nie wiem czy mam się niepokoić że mnie olali i zacząć się szarpać ?  Ponawiam pytanie do osób które miały już problem lecz nie pierwszej weryfikacji tylko przekroczenia limitu obrotu ile czasu idzie to idzie,co robiliście dalej bo już mnie zaczynają wkur... a miałem kiedyś o nich lepsze zdanie a tak kur.. pieniądze zablokowane a oni tylko debilne maile przysyłają że sprawa jest w toku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Panowie Jezeli wpłace kase do Pinnacle e-Karta to bede mógł dokonC wypłaty na netellera Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125 |
jako ze nie moge wejsc na poprzednie tematy -wiec musz zadac niestety podstawowe pytania ktore byly w czesci pierwszej , prosze sie nie smiac jechodzi o ten temat jestem swiezak pytanie brzmi: mam konto w expert na nazwisko np.kowalski i chce zrobic przelew do bwin na konto na nazwisko np. nowak pierwse pytanie brzmi-czy jest mozliwy przelew (sa rozne nazwiska)
pytanie 2 zalozmy teraz ze neteller jest zalozony na nazwisko np.wojciechowski .CZy zrobie transfer nastepujqacy : OD expert (kowalski) prze neteller (wojciechowski) do bwin (nowak)
i pytanie 3 czy wogole moge zaczac np.zabawe w EXPERCIE (jako KOWALSKI) ale wplacic do experta przez neteller (nA nazwisko wojciechowski ) i czy expert nie bedzie mi pozniej robil problemow z wyplata -tą sama droga- przez neteller
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
ile idzie kasa z netellera na konto bankowe?? bo kurna czekam juz prawie 10 dni i nie wiem wlasnie czy dojdzie w tym roku czy nie
|
|
|
Link skopiowany do schowka