Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#308604 09/03/2005 06:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
witam czy ktoś z was gra może w Planetarium managera? (www.pmanager.org [pmanager.org])- super manager:) Taki championhip on-line:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
właśnie dostałem drużynkę, zaraz zacznę rozpracowywać o co tu chodzi:P

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
jakbys potrzebowal pomocy wal na gg: 4007534

Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
pewnie się zgłoszę.. nie jestem z angielskim na Ty...więc pewnie poproszę o małą pomoc jak zacząć ..
pozdrawiam


odezwe sie na gg

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
po jakim czasie dostaje sie drużyne??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 228
ja czekałem ok 1,5 miesiąca!!! ale teraz zaczyna się sezon więc powinno być szybciej!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
czemu ten link niedziala ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
czemu ten link niedziala ??

W godzinach 8:17-13:45 planetarium nie działało z powodu awarii... Teraz już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Kiedy się dostaje drużynę?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
po 3-4 dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
jak sie usuwa zawodnika z listy transwerowej

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
nie da się usunąć zawodnika z listy transferowej! dopiero po upływie terminu aukcji, jeśli go nikt nie kupi to będziesz go miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
ok dzieki

Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Som zapisy do nowego sezonu (www.pmanager.org [pmanager.org])
można sie zapisac kto chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bobek_23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 10
kiedy się zaczyna nowy sezon?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
4 stycznia

Dołączył: Oct 2005
Posty: 58
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 58
Dolaczajcie do najlepszego managera . Jak graliscie w Championshipa to idealne rozwiaznie dla Was wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
niech ktoś napisze o nim coś wiecej - najlepiej taki co gra smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
Planetarium Manager to internetowy, darmowy i międzynarodowy manager piłki nożnej. Gra powstała w 2005 roku i przez dwa lata stała się jednym z atrakcyjniejszych treściowo produktów tego typu na rynku.

Przystępując do rozgrywki, stajesz się managerem jednego z klubów i jako od Prezesa to od Ciebie zależy teraz przyszłość Twojego zespołu.

Kontraktowanie zawodników, prawo bosmana, rozbudowany system schematów taktycznych, interakcja z drużyną, rozgrywki międzynarodowe na kształt Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA czy Pucharu Zdobywców Pucharów, warunkowe zmiany w trakcie meczu to tylko niektóre aspekty tej gry, które odróżniają ją od innych i wprowadzają nowych Prezesów w specyficzny i wciągający klimat.

Planetarium Manager to także rozgrywki reprezentacyjne, mistrzostwa świata na poziomie seniorskim i juniorskim, specyficzne reżimy treningowe dla juniorów, możliwość zatrudniania scoutów czy asystentów. To także dobrze dopracowana ekonomia gry pozwalająca zdolnym Prezesom na opracowanie swoich własnych koncepcji finansowych. Inwestowanie w szkolenie juniorów, profilowanie szkółek dla uzdolnionej młodzieży, przyjazny interfejs i aktywne forum to kolejne powody dla których powinieneś dołączyć do Planetarium Managera.

Planetarium Manager posiada w Polsce swój własny serwis internetowy.

Warto dodać, iż Planetarium Manager jest grą całkowicie darmową, a więc aby w nią grac nie musisz dokonywać żadnych płatności.

Planetarium Manager zrzesza tysiące użytkowników z całego świata i jest w fazie dynamicznego rozwoju. Już dziś możesz stać się jednym z nich.

Odwiedź Planetarium Managera i przekonaj się sam czy jest wart Twojej uwagi.

Oto adresy

Planetarium Manager - http://www.pmanager.org
SPAM- http://www.pm-serwis.com

dodam cos od siebie : w PMa gram od 2005 roku, bardzo ta gra wciąga i jestem pewien ze mozna w 100% powiedziec ze ta gra jest chyba najbardziej realistycznym managerem piłki noznej online. Najwiekszym plusem tej gry jest to, ze grajac w pucharach czy to polski czy to miedzynarodowych nie trzeba placic kasy (jak to np. w mzcie jest) tylko zajac odpowiednie miejsca w ekstraklasie smile pozdrawiam i zachecam na prawde gra jest warta uwagi ;]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Rejestracja do PManagera zostala zakonczona!

teraz czekam na swoj team

jakieś rady dla początkującego Baqa ? tongue

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1