"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mam problem zjadłem za dużo kiełbasy wiejskiej i strasznie mi sie odbija ,co robić ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> popil czysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
weź na klina drugą kiełbase

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
sie usmialem ;-)

dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
trząchnij sobie pawiana to Ci się lepiej zrobi obżartuchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 387
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 387
niestety nic ci juz niepomoże musisz isc na klopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 399
To nie żryj na drugi raz

Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
ale macie ciekawy temat chłopaki lepiej jakieś dobre typki zapodajcie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
ale macie ciekawy temat chłopaki lepiej jakieś dobre typki zapodajcie
my juz dzisiaj wygralismy siano a Św.Mikołaj przyniosł kielbase z cukierni i wpieprzamy teraz ale zaczyna nam sie odbijac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kiełbasa z lukrem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Mam dzisiaj ten sam problem po bialej kielbasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
Mam dzisiaj ten sam problem po bialej kielbasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a wiec widac ze nie jest to jednorazowy problem ale bolaczka wielku z nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> temat jak najbardziej na miejscu w tych czasach i wielu z nas moze sie z niego wiele nauczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zatem kielbasa dla pomyslodawcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Kiełbasy ,wędliny ,pełna lodówka ,ide coś szarpnąć przed posttem ale musze uwarzać żeby mi nie pachaniało z buzi i miło odbijało.smacznego i do niedzielnego rodzinnego pysznego jakowego ,barszczowego itentego śniadania.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Oooo... racja. Trzeba sem troche zjeśc wielkanocnej kiełbaski przed jutrem. Normalnie robione nawet przez mojego tatuśka .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
Oooo... racja. Trzeba sem troche zjeśc wielkanocnej kiełbaski przed jutrem. Normalnie robione nawet przez mojego tatuśka .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Oooooo moja chyba też , mój Ojciec pracuje w zakładach mięsnych ,i zawsze przed świętami ma jaieś zamówienia prywatne ,ostatnio bił 2 świnie i przynius tej kiełbasy ohohoh i te jedzonka.Ale robi przedobrą kiełbase.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
a ja wole spaghetti <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Quote
Quote
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.

hehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to dobre bylo, prawie na plecy polecialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


dobre dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Quote
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.

Chyba tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

LOL

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, bukma, 11kera11), 2,593 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1