|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mam problem zjadłem za dużo kiełbasy wiejskiej i strasznie mi sie odbija ,co robić ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> popil czysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
weź na klina drugą kiełbase
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
sie usmialem ;-)
dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
trząchnij sobie pawiana to Ci się lepiej zrobi obżartuchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 387 |
niestety nic ci juz niepomoże musisz isc na klopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 399 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
ale macie ciekawy temat chłopaki lepiej jakieś dobre typki zapodajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
ale macie ciekawy temat chłopaki lepiej jakieś dobre typki zapodajcie my juz dzisiaj wygralismy siano a Św.Mikołaj przyniosł kielbase z cukierni i wpieprzamy teraz ale zaczyna nam sie odbijac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
kiełbasa z lukrem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Mam dzisiaj ten sam problem po bialej kielbasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Mam dzisiaj ten sam problem po bialej kielbasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a wiec widac ze nie jest to jednorazowy problem ale bolaczka wielku z nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> temat jak najbardziej na miejscu w tych czasach i wielu z nas moze sie z niego wiele nauczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zatem kielbasa dla pomyslodawcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kiełbasy ,wędliny ,pełna lodówka ,ide coś szarpnąć przed posttem ale musze uwarzać żeby mi nie pachaniało z buzi i miło odbijało.smacznego i do niedzielnego rodzinnego pysznego jakowego ,barszczowego itentego śniadania.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Oooo... racja. Trzeba sem troche zjeśc wielkanocnej kiełbaski przed jutrem. Normalnie robione nawet przez mojego tatuśka .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Oooo... racja. Trzeba sem troche zjeśc wielkanocnej kiełbaski przed jutrem. Normalnie robione nawet przez mojego tatuśka .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oooooo moja chyba też , mój Ojciec pracuje w zakładach mięsnych ,i zawsze przed świętami ma jaieś zamówienia prywatne ,ostatnio bił 2 świnie i przynius tej kiełbasy ohohoh i te jedzonka.Ale robi przedobrą kiełbase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
a ja wole spaghetti <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów. hehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to dobre bylo, prawie na plecy polecialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dobre dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
zjadło by się coś ale trzeba postować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po polsku pisze się pościć, chyba że chodziło ci o postowanie, czyli nabijanie postów. Chyba tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LOL
|
|
|
Link skopiowany do schowka