Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 25 1 2 3 24 25
#3151048 22/05/2009 22:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Witam!
Podejmuję się organizacji zlotu mecz.pl w Żywcu.
Miejscem dramatu byłby Camping Dębina, tak jak wcześniej pisaliśmy.
http://www.campingdebina.com.pl/
Koszt wynajęcia domków na 20 osób na 3 doby( 3-5 lipca ) wyniósłby 2100 zł, czyli 700 zł za dobę.Liczę nasz pobyt od piątku rano do niedzieli wieczorem, ewentualnie powrót mógłby nastąpić w poniedziałek rano, nie płacilibyśmy za ten dzień.
Proszę o konkretne i szybkie oferty, gdyż termin lipcowy jak wiadomo jest popularny i trzeba jak najszybciej złożyć zaliczkę.Poniżej treśc maila od właścicieli obiektu:

"Witam
Witam Pana w nawiązaniu do maila informuję że na domkach letniskowych w terminie 3-5lipiec mamy miejsc wolnych 20, wygląda to następująco:
Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób,
Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby
Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby
Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby
domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku,
Pokoje wolnostojące również mają łazienki i aneks kuchenny cena 35zł/h od osoby. Można dopłatnie skorzystać z kortów tenisowych, boisk do siatkówki plażowej i zwykłej, pograć w boules, nasz ośrodek mieści się 2 km od centrum Żywca.
pozdrawiamy
ps. prosze o szybką odpowiedź w sprawie rezerwacji, "


jak widać jeżeli byłoby nas dwudziestu musielibyśmy wynająć domek BRDA, który jest nieco droższy , wynosi tam poby 40 zł za osobę. Boiska do tenisa i siatkówki( 3 plażowe, 1 zwykłe) płatne osobno. Miejsce takze na grę w booules, oraz w poblizu rzeka z tamą, gdzie kapią się młode laski, więc rwanie jak coś to macie na miejscu wink

Podam tutaj mój numer telefonu, w razie pytań prosiłbym o kontakt: 728476026, gg 9273273

Prosiłbym o konkretne oferty i wpisywanie się osób które byłyby pewne na 100% w jak najszybszym terminie( najlepiej do wtorku, gdyż właściciele Dębiny będą chcieli zaliczkę,w wysokości 30% od całego kosztu pobytu.

Osobom , które wpiszą się tutaj już jako pewne będę wysyłał numer konta do wpłąty zaliczki, którą ustaliłem na wysokość 100 zł, ponieważ wychodzę z założenia jak konkret to konkret.

Jeżeli do przyszłego tygodnia uda się znaleźć 10 osób, będzie to sukces i będzie można rezerwować obiekt.

[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]
to są pokoje wolnostojące

[Linked Image]boiska do siatki.

[Linked Image]
to jest BRDA, nie mam zdjeć środka, ktoś akurat tam przebywał.
Są tam ponoć 2 kuchenki.

Tyle na razie ode mnie. Proszę w tym temacie po zapoznaniu się z ofertą o konkretne wpisy.


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
pierwszeństwo we wpisach mają osoby, które już bywały na zlotach

1. Haku piwo
2. Artek Potito

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
1. Haku piwo
2. Artek Potito
3. gnacik

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
1. Haku piwo
2. Artek Potito
3. gnacik
4. siwy

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
do Żywca to ja nie moge frown

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
1. Haku piwo
2. Artek Potito
3. gnacik
4. siwy
5. dewoj

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
wpiszcie mnie, moge zaplacic za ile trzeba ale wpadne w sobote po pracy i w niedziele wracam, nie wiem czy sam czy z rodzina ale sie pojawie na 100% wink pzdr.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Tak jak wpisałem w innym temacie.Jak sie znajdzie miejsce to chętnie zawitam smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
o kierwa smile
no to musze stanac na glowie zeby sie pojawic w Zywiecu \o/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
1. Haku
2. Artek Potito
3. Gnacik
4. Siwy
5. Dewoj
6. Cobra
7. Skorpion BB

myślę że Skorpion ma długi staż na forum i jak najbardziej powinien pojawic się na zlocie.
Kewin-czekamy piwo


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
in chociaż powrót pewnie będzie zabójczy

nie ociągać się i zapisywać...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
1. Haku
2. ArtekPotito
3. Gnacik
4. Siwy
5. Dewoj
6. Cobra
7. Skorpion BB
8. Leon

Dla tych, którzy nie byli: http://kewinmeczpl.wrzuta.pl/film/5mo66UfkNij/zlot_mecz.pl wink naprawdę warto pojechać

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
jak na razie wpłynęły pieniążki od dewoja- piwo
panowie nie ociągać się, kto pewny to dawać znać i zaliczkę, ja muszę mieć pewność, żeby potwierdzić rezerwację.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
raz sie zyje

ja + 1

wzialbym ta 2ke jesli mozna...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
to ja ten domek biore, siwy śpi na piętrze

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
1. Haku
2. ArtekPotito
3. Gnacik
4. Siwy
5. Dewoj
6. Cobra
7. Skorpion BB
8. Leon
9-10. Czubek z damą serca wink -domek 2 osobowy

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Kewin,Conrad,Piostar,Mitul,Maxxey,Mankiet, czekamy smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
wpłaciłem właśnie kaske

Dołączył: May 2009
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 77
in smile raz kozie śmierć smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
betonowy grasz/grales w mz?

Strona 1 z 25 1 2 3 24 25

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1