Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 29 1 2 3 28 29
#3358402 26/08/2009 00:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Co prawda nasz serwis pisał już o tym od dawna, ale dziś stacja Polsat oficjalnie potwierdziła zestaw par na "polską walkę stulecia". W wadze półciężkiej zmierzą się Dawid Kostecki (30-1, 21 KO) z Grzegorzem Soszyńskim (16-0-1, 7 KO), a w kategorii cruiser Łukasz Janik (15-0, 8 KO) sprawdzi Mateusza Masternaka (14-0, 9 KO). Ponadto w Łodzi na pewno zaboksują Wojciech Bartnik (21-4-1, 9 KO) i Krzysztof Cieślak (13-0, 5 KO). bokser.org

Wybiera się ktoś? smile Ciekawe jak z biletami... na tej hali chyba zmieści się troche ludu ;-) ciekawe czy za 300-500zł będę miał dobre miejsce.. smile Warto by było zebrać jakoś ekipe ;] ja ruszam z Warszawy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Co do walki stulecia.. to niby Adamek caly czas sie ugaduje co do walki z Hopkinsem, a jesli w koncu dojda do porozumienia, co juz podobno coraz blizsze i ich walka miala by cie chyba w styczniu odbyc, to walka Adamka z Golota nie dojdzie do skutku wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
co ty ta walka będzie na 100%, już wszystko podpisane... mam nadzieje że zobacze Gołote z walki z Mollo..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by termii
Co do walki stulecia.. to niby Adamek caly czas sie ugaduje co do walki z Hopkinsem, a jesli w koncu dojda do porozumienia, co juz podobno coraz blizsze i ich walka miala by cie chyba w styczniu odbyc, to walka Adamka z Golota nie dojdzie do skutku wink
walka z Gołotą się odbędzie, jeśli Adamek wygra z Gołotą zapewne zawalczy z Hopkinsem, ciekaw jestem co Hopkins zrobi jak Adamek przegra hura

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
o to chodzi że Adamek nie ma szans. smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
Originally Posted by hbr
o to chodzi że Adamek nie ma szans. smile



Dokładnie Admaek raczej tu jest bez szans, dziwne jest to że do takiej walki dojdzie bo podejrzewam ze Gołota go znokautuje.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Hmm osobiście jestem odmiennego zdania.

Uważam że Adamek wypunktuje spokojnie Gołotę.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Jakby w ekipie Adamka uwazali ze nie ma On szans to do walki by nie doszło. Ciekawe jakie kursy buki wystawia
ja sie tam na boksie nie znam ale wydaje sie ze doswiadczenie i technika po stronie Gołoty a szybkość po stronie Adamka, łatwiej o kuntuzje w przypadku Goloty

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nom dobrze piszesz że się nie znasz grin

Technika po stronie Gołoty? Jedynie co jest po stronie Andrzeja to siła i nic więcej.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Przy technice sie bede upieral dalej chociaz sie nie znam:P
Siła wiadome 20 kilo robi swoje. Z tego co kojarze to obecnym trenerem Adamka jest były wieloletni trener Gołoty, który zna go na wylot i to przemawia na korzyść Adamka

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
No wlasnie, jedyna szansa Goloty to nokaut, chociaz Bogwie jakiego ciosu nokautujacego Andrzej nie ma, a na punkty Adamek powinien wygrac, wykorzystujac swoja szybkosc . Tak czy owak jestem za Golota wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Adamek zdemoluje Jędrka.
Andrzej jest na równi pochylej od swojego wielkiego 96 r. Wojny z Bowem tak mu zryły psyche ze po nich zesztywnial na ringu, nawet jesli mial przed sobą sredniaka i walczyl we Wrocławiu. W miedzy czasie (jakos 98 lub 99) wypadek i wwysiadla mu lewa ręka na ktorej sie opierala filozofia technicznego boksu Goloty.
Potem przerwa po kompormitacji z Tysonem. Jędrek wraca na ring po 2 latach - wysiadly mu juz nogi, na ringu jest nieruchawy. Dodatkowo zdrętwialo cialo, jędrek sztywny od dolu do gory jakby mu ktos kij w dupe wsadzi.
Zostalo mu troche techniki ale co z tego. Teraz Andrew jest wielki, spasiony, wolny. Dodatkowo ostra kontuzja sprzed niecalego roku lewej lapy powoduje ze naelzy powatpiewac zeby cokolwiek tą ręką byl w stanie zrobic w Pazdzierniku.
Szybki techniczny Adamek go tu wypunktuje bez problemu, na tko nie ma duzych szans bo Goły mial zzwsze twarda szczene.
Bardzo mnie ciekawią kursy jakie tu wystawią buki, dla mnie wszystko powyzej 1.4 na Tomka do brania.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Andrzej już się skończył dawno temu. Adamek wygra, zarobi troche kasy w HW, ale na wielkie sukcesy nie ma co liczyć.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Sorry patrząc przez pryzmat ostatnich pojedynków obu zawodników to nie rozumiem jak możesz muminku twierdzić że Gołota ma lepszą technike? blush

Zresztą nieważne przekonywać Cię nie będę smile piwo

Swoje zdanie na temat wyniku pojedynku napisałem.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by tyson
Adamek zdemoluje Jędrka.
Andrzej jest na równi pochylej od swojego wielkiego 96 r. Wojny z Bowem tak mu zryły psyche ze po nich zesztywnial na ringu, nawet jesli mial przed sobą sredniaka i walczyl we Wrocławiu. W miedzy czasie (jakos 98 lub 99) wypadek i wwysiadla mu lewa ręka na ktorej sie opierala filozofia technicznego boksu Goloty.
Potem przerwa po kompormitacji z Tysonem. Jędrek wraca na ring po 2 latach - wysiadly mu juz nogi, na ringu jest nieruchawy. Dodatkowo zdrętwialo cialo, jędrek sztywny od dolu do gory jakby mu ktos kij w dupe wsadzi.
Zostalo mu troche techniki ale co z tego. Teraz Andrew jest wielki, spasiony, wolny. Dodatkowo ostra kontuzja sprzed niecalego roku lewej lapy powoduje ze naelzy powatpiewac zeby cokolwiek tą ręką byl w stanie zrobic w Pazdzierniku.
Szybki techniczny Adamek go tu wypunktuje bez problemu, na tko nie ma duzych szans bo Goły mial zzwsze twarda szczene.
Bardzo mnie ciekawią kursy jakie tu wystawią buki, dla mnie wszystko powyzej 1.4 na Tomka do brania.

Skoro go zdemoluje to czemu jedynie >1.4 do brania?

Gadasz głupoty, zobaczysz jak ten nieruchawy (grin) Jędrek poobija Adamka. Dla mnie w tej walce Adamek może stracić wszystko, a niestety nic nie zyskać. Nie wiem dlaczego Adamek chce boksować z Gołotą, jeśli przegra to z Hopkinsem może do walki nie dojść, a jak dojdzie to tym bardziej nie będzie miał szans. smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
Gołoty jest o wiele silniejszy, oczywiście technika po stronie Adamka, Siła i masa po stronie Andreja i myśle że to w zupełności wystarczy, po kilku ciosach Gołoty Adamek pójdzie jak kłoda na dechy, to jednak nie ta waga.


Co do walk Adrzeja, co prawda przegrywał ale on walczył tylko z najlepszymi bokserami(legendami boksu) jak Tyson czy Lenox, Adamek na takim poziomie nie walczył a wiadomo jak by się taka walka skonczył np: Adamek-Tyson mysle że do 2 rundy Adamek by nie dotrwał.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by javapl
Skoro go zdemoluje to czemu jedynie >1.4 do brania?

bo co ci z kursu 1.25? co z nim zrobisz?nawet sie do ako nie nadaje
Originally Posted by javapl
Gadasz głupoty, zobaczysz jak ten nieruchawy (grin) Jędrek poobija Adamka. Dla mnie w tej walce Adamek może stracić wszystko, a niestety nic nie zyskać. Nie wiem dlaczego Adamek chce boksować z Gołotą, jeśli przegra to z Hopkinsem może do walki nie dojść, a jak dojdzie to tym bardziej nie będzie miał szans. smile

Jasne ze Adamek nic tu zyskac nie moze, dla mnie walka nonsens, ogolnie niespecjalnie podoba mi sie sposob prowadzenia kariery przez Adamka - za duzo walk z nawet jesli dobrymi to jednak "noname'ami".
I mimo wszystko nie wierze tez ze Hopkins pojdzie na walke z Adamkiem. Dziadek nic by nie zyskal na walce z malo znanym polakiem walczacym w totalnie pustej Cruiser, ani zarobi ani nie zyska prestizu, zas ryzyko przegrania spore.

I Golota nie ma tu zadnych argumentow by cos zrobic Adamkowi. Przeciez ten czlowiek nie ptrafil skonczyc slaniajaego sie po ringu spawacza Molo i wielkiej kupy gowna zwanej McBride, ktory o malo a i tak skonczylby Andrzeja w 1 rundzie, tylko sie irlandzki cymbal nie zorientowal ze Andrzej pływa po ringu.
O tym co sie ostastnio dzialo z Austienm (deski w 3 s) szkoda wogole gadac. A od tamtych walk Andrzej sie jeszcze zestarzal.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
co z 1.25? nie ktorzy czekaja rok na lokate z np. 8%, a tu masz lokare 25% w 1 wieczor skoro "demolka bedzie" laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
W sumie Piostar wychodzi na to ze masz racje bo cos mi w głowie świta jakiś wywiad z ekspertem na temat ten walki ale to tak jeszcze pare miesiecy temu było.Gość sie coś wypowiadał 2:1 dla Adamka: szybkośc i technika przeciwko sile,pzdr

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by muminek bez ogonka
W sumie Piostar wychodzi na to ze masz racje bo cos mi w głowie świta jakiś wywiad z ekspertem na temat ten walki ale to tak jeszcze pare miesiecy temu było.Gość sie coś wypowiadał 2:1 dla Adamka: szybkośc i technika przeciwko sile,pzdr
2:0, argument sily mozna zredukowac bo co Golocie po sile jak nie ma juz jak trafic, po drugie nawet klinczami Goly nie zameczy Tomka bo Andrzej to naturalny technik ktory nigdy nie klinczowal bo nie lubil/nie umial

Strona 1 z 29 1 2 3 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, betowiec, JelineK, forty, latajaca_holenderka, alfa, aker), 2,562 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,291
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1