Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#4097504 01/09/2010 22:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
Witam na forum:)

Na dobry początek:

Wraca Rusek z Afryki z wieloletniej tułaczki, przywiózłszy ze sobą małpkę siedzącą mu na ramieniu. W porcie witają go bliscy, znajomi... Ludzie zaczynają wypytywać:
-Jak było? Jakie tam są baby?
-Dajcie spokój, syf, brud, malaria.
-No ok, ale jak baby?
-Brak słów, wszędzie gówno, trupy, dzieci takie chude...
-No ale jak baby?
Na to małpka zaczyna go szarpać:
-Tato, no powiedz im o tych babach!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział z która się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się, która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę.
Wyciągnął z konta 15.000 euro , dał 5000 każdej z nich mówiąc:
- Wydaj je według własnego uznania.
Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd Wróciła do gościa i mówi:
- Wydalam wszystkie Twoje pieniądze dla Ciebie, aby Ci się bardziej podobać ponieważ Cię kocham.
Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy,dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp. Wróciła do gościa i mówi:
- Wydalam wszystko, aby Cię uszczęśliwić, aby Ci się przypodobać ponieważ Cię kocham.
Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie.... w ciągu trzech dni podwoiła inwestycje, oddala gościowi 5000 Euro
i powiedziała:
- Zainwestowałam Twoje pieniądze i zarobiłam własne. Teraz mogę je sobie spokojnie wydać. Zrobiłam to bo Cię kocham !
Wtedy mężczyzna zaczął myśleć...



... I ożenił się z tą, co miała największe cycki.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Seks oczami dziecka.

Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.

Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:
- Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę. Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły. Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże, ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza, bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd, aż tu nagle okazało się, że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze mają 9 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika...

Mama zemdlała...

laugh

Stoin #4101628 03/09/2010 05:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Nie widziałem tego wcześniej.. smile


Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by Danielsan

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
http://www.giercownia.pl/iframe/22701/bitwa_o_krzyz/
Quote
ty zdrajco, ty żydzie, ty ubeku, ty antychryście

laugh grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Daj kamienia! futbol


Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by slawiola
Daj kamienia! futbol

Co tu jest śmiesznego ? smirk

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135

SJS #4106459 05/09/2010 04:46
Dołączył: Dec 2009
Posty: 45
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 45
Quote


szxx #4106667 05/09/2010 05:42
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
kurde pierwsza strona i już tyle powtórek shocked
Czasami warto zajrzeć parę stron wstecz wink

uho #4107662 05/09/2010 23:15
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
addict
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 580
Podczas wylewania nowej warstwy asfaltu dochodzi do wypadku, pracownik podsypujący łopatą mase asfaltową został wciągnięty pod walec. Przestraszony kierowca walca zatrzymuje sie pare metrów dale i nie wierzy własnym oczom, przejechany pracownik wstał i wytrzepał ubranie, motorniczy z niedowierzaniem krzyczy:
- Panie!! Żyjesz?!
- Żyje k***a!! A co, będziesz cofał?!

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
Wnuczek poszedł z babcią do kościoła w Zaduszki. Słucha jak ksiądz czyta wypominki:
"Za duszę Jana, Marcina, Henryka, za duszę Adama, Andrzeja, Teofila..."
Chłopiec słucha, słucha, w końcu zaniepokojony ciągnie babcie za rekaw:
"Babciu, chodźmy stad, bo on nas wszystkich zadusi!"

dr@nk #4108869 06/09/2010 05:39
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060


"Aj nidź ju bejbe" z najnowszego "Mam Talent"

sam występ zabawny, ale ja mam pytanie: co zrobiła Chylińska w 3:14 ? laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
to jest nic przy panu który... jadł bigos na czas laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
na pozytywne "aj nidź ju bejbe" niemniej pozytywny Inspektor Gadget smile


Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1