|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
czlowieku skończ sie żalić i ciesz sie że nie dostałeś bana
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Nie zale sie chlopczyku, tylko tlumacze bo zal to akurat sie robi jak ktos taki jak ty awansuje dalej robiac "golden shoty" za 3.2 ,tak ze omalo ze smiechu z krzesla nie spadlem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
dzieki za gre dziewczynko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 55 |
A tak a propo to jak rozumiec ten pkt regulaminu :
1. Co tydzień do 19:59 w niedzielę każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł.
Czy poprzez to rozumie się, że tylko single są możliwe do gry? Bo podałem już kupon w ako, ale tak mnie naszły wątpliwości więc wole zapytac. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dokładnie tak, wysyłasz single ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dokładnie, jeśli podałeś ako to typ nieważny, proszę wysłać inny pisząc że poprzedni tym jest nieważny i nadać mu ten sam numer typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 55 |
Ok, dziękuje za wyjaśnienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
po odbytym meczu nie wolno unieważnić typu...według logicznego myślenia typ Twój o Koreii jest ważny bo niby czemu miałby nie byc a ten manchester jest  proszę o wytłumaczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2010
Posty: 55 |
ale zauważ szery, że spytałem o to wcześniej, kiedy jeszcze była godzina ponad do meczu. Spodzeiwałem się, że ktoś odpisze wcześniej.
Przyznam, że ten punkt w regulaminie mnie troche zmylił bo po słowie typy jest od razu kupony i sądzilem, że ako można grac... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Z drugiej strony szkoda, że nie doczytałeś kilka linijek niżej:
2.1. Każdy typ/kupon musi być singlem o minimalnym kursie 1.20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870 |
powiem, jak ja to widzę z perspektywy przeciwnika Robsona united w konkursie.Według mnie najsprawiedliwszym rozwiązaniem tej sytuacji byłoby po prostu uznanie kuponu Robsona #1, na którym to podał dwa zdarzenia jak dwa oddzielne ryzyka #1 i #2. Nie chcę żeby nałożono na niego jakieś sankcje w związku ze złamaniem regulaminu-chcę tylko zwykłej sprawiedliwości. Conrad proszę Cię przeanalizuj sytuację i wypowiedz się , bo jak mniemam ostatnie słowo należy do Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
''Nie można także "kupować/sprzedawać" punkty np. na zakłady NBA w celu zmiany kursu.''
Tyczy się to tylko progów na over/under rozumiem, a handicapy można zaniżać/zwiększać ? Słowo punkty odnosi się raczej do progów na sumę punktów w meczu, ale wolę się upewnić. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Ten zakaz tyczy się tak samo under/over, jak i handicapów. Dawno nikt chyba o to nie pytał. Jak tu Conrad zajrzy mniemam że potwierdzi tą interpretację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
CZy taki bet:
Szwecja - Polska Typ: Szwecja+0,5
jest prawidłowy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 178 |
Sorry ale czy czasem nie mamy typów rozliczać poprzez opcję "cytuj" bo nie widzę żeby jeszcze ktoś rozliczał swoje typy /kupony i nie wiem jak to robić...
Z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
CZy taki bet:
Szwecja - Polska Typ: Szwecja+0,5
jest prawidłowy ? Najlepiej napisać: Szwecja - Polska (mecz handicap 0,5:0) typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Ten zakaz tyczy się tak samo under/over, jak i handicapów. Dawno nikt chyba o to nie pytał. Jak tu Conrad zajrzy mniemam że potwierdzi tą interpretację. To jak w koncu jest zakaz tego typu typow czy cos zle zrozumialem? Bo sam zagrales Goldenów -5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2 |
Skiper chyba sie pomyliles i zly typ podales, GS Warriors nie grają dzis z NJ Nets
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Skiper chyba sie pomyliles i zly typ podales, GS Warriors nie grają dzis z NJ Nets Faktycznie, pomyłka , thx.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Ten zakaz tyczy się tak samo under/over, jak i handicapów. Dawno nikt chyba o to nie pytał. Jak tu Conrad zajrzy mniemam że potwierdzi tą interpretację. Wywołam do tablicy ponownie moderatora  napisałeś Skiper, że jest zakaz kupowania pktów koledze, wiadome, że to dotyczy czy minusowych czy plusowych pktów, następnie sam kupujesz pkty GoldenStejtom, to można w końcu takie typy grać czy nie?, bo widzę tu sprzeczność w twoim wykonaniu albo coś źle zrozumiałem, więc wyjaśnij  .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|