Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 35 1 2 3 34 35
#4400120 25/01/2011 13:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
tenis

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Cos mi sie wydaje, ze w 1/2 Li rozbije latwo Caro. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Schiavone w swoim kudłatym stylu robila z nią co chciała do momentu aż sama postanowiła zjebać mecz laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wrzucę młodego wizję, aby każdy mógł sprawdzić.

Miałem wizje meczu Djoko - Berdych.

Po raz kolejny źle w mecz wchodzi Tomek, Djoko łamie go na dzień dobry i przy trzymaniu własnego serwisu wychodzi na *3-0. Tomek wygląda na zdenerowanego, a Djoko jest w swoim żywiole, nie bawi się w przebijanie i z defensywy szybko przechodzi do ataku posyłając z oburęcznego backhandu pokaźną ilość winnersów. Berdych zdenerwowany popełnia dużą ilość UE i kiedy po podwójnym błędzie serwisowym łamie się po raz drugi traci seta, 6-2 i słaba gra Czecha. Są pierwsze wyroki na qc "będzie szybkie 3-0" w swoim żywiole jest Drizzd91 "Birdman jest beznadziejny, jego obecność w TOP 10 to pomyłka, wyranie widać, że bez serwisu nie istnieje" Nie daje sobie wmówić, że Tomek nie imponuje zbytnio serwisem od początku imprezy, a mimo to jest w ćwierćfinale, młócąc rywali. W jego teoriach wtóruje mu Iti, a Jimmy przesyła pierwsze złośliwe uśmieszki. Zaczyna się drugi set i Djokovic wciąż nie do zatrzymania, Tomek jednak zyskuje pewność siebie dzięki dobrym serwisom, gem do zera dodaje mu wiary i zaczyna znowu grać agresywnie przy serwisie rywala. Djoko jednak na "luźniej gumie" gra dobrze i pozdrawia publiczność, emanuje pewnością siebie. Tomek jeszcze przed TB wybrania dwa bp i zaczynają się emocje. Niby lepiej w secie wyglądał Djoko, ale to Tomek zaczyna od mini-breaka posyłając rewelacyjny return, Djoko jeszcze odbija, ale Berdych kończy to volleyem pod siatką. Po chwili wygrywający serwis i forhand na linię. 3-0. Tomek nie oddaje tego mini do końca, a jeszcze na dodatek Djoko robi prostą wyrzutkę z forhandu i TB kończy się 7-3. Ten mecz zaczyna się na nowo, a najbardziej zadowoleni są overowcy. Dobra gra w Tiebreaku podbudowała finalistę Wimbledonu. Przy swoim serwisie punkty zdobywa gładko, a gra Serba się posypała, już na początku broni bp serwisem, a przy kolejnym swoim serwisie łamie się. Tomek jest na fali, a Djoko kończy seta łamiąc się do zera. Konsternacja na qc, "Djoko coś mniej biega i źle wygląda" to Adingh wyraźnie zaniepokojony swoim grubym betem na faworyta po @1.35, a Tyson w swoim stylu "Berdych GSM". Teraz to Gniewny jest panem i panoszy się na qc, nie po raz pierwszy podczas meczu uspokajać go musi Piostar. Dobrego humoru nie pozbawia go też Magik stwierdzeniem, że @3 na Djokovica to zdecydowanie przesada i on w to wchodzi grubo licząc na pohandlowanie. Niektórzy już w Serba jednak nie wierzą "Djoko kreczuj boks " to co trzeci komentarz na qc. Trzeba przyznać, że mimo wieczornej pory, pogoda daje o sobie znać Serbowi i nie wygląda on dobrze. Jednak o tym, że tu jeszcze będzie ciekawie świadczy początek 4 seta, Djoko odżył i świetnie gra w defensywie, jego płaskie piłki stanowią poważny problem dla Czecha, który zaczyna za często uderzać w siatkę. Kiedy Serb łamie go, wykorzystując słabsze serwisy Berdycha ten traci kontrolę nad sobą "I zagrzał czajnik laugh " to jeden z naszych forumowych ekspertów - Bombel przedstawia swoje obserwacje nad zachowaniem Tomka, a nie jest on mu obojętny, bo w swoim stylu postawił na underdoga. Serb znowu wygląda jak w pierwszym secie i pewnie zgarnia go 6-3. Wracają humory i szykują się wielkie emocje. Goget wysypuje z rękawa garść statystyk, mających przekonać, że statystycznie TB powinien wygrać Djoko. Na forum wpadł nawet włodar, rzucając określeniami uderzeń jakimi posługują się obaj zawodnicy i chociaż większość nie ma pojęcia co napisał to nie ma znaczenia. On tak napisał i tak jest, większość przytakuje i temat meczu schodzi na dalszy plan "włodar, jakaś peffka z czelków ?" pyta niemal każdy. Tylko gdzieś z boku trwają przekomarzania Gniewnego i Jimmy'ego o tym jak zakończy się ten decydujący set. A zaczyna się niedobrze od breaka dla Djokovica. "Djoko go już teraz killim" czyj to komentarz dodawać nie trzeba. Tymczasem Berdych się nie zagotował, a jeśli tak to całą złość skupił na piłce i potężnymi returnami odpowiada Serbowi i wykorzystuje pierwszy z dwóch break-pointów. Do 4-4 Panowie trzymają swój serwis i wtedy właśnie kończy się wizja....

Tak, dobry towar ooo grin

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313
Likes: 2
komentator to juz zdążył ocenic Na Li jako czlowieka, ze nie ma poczucia humoru i taki smutas z niej bo widzial ją na turnieju w Polsce jak sie wypowiadala..szybki jest w tych swoich osądach..a po meczu z Petką Chinka non stop się śmiała i zarcikami rzucała...pewnie byl troche zaskoczony ten znawca ludzi

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
przeciez to sikora to o czym mowimy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
Dla mnie wygrywa Djokovic. Wawrinka niby w wybornej formie, a w starciu z Federerem bez szans. Myślę, że taki sam scenariusz w meczu Djoko z Berdycvhem

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Janowicz, Klizan, Brand i ewentualnie Bemelmans. CO najmniej pewne?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobrze być młodym.

Takie wizje człowiek ma nieraz.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Djokovic
Greul

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by olejajo
Dla mnie wygrywa Djokovic. Wawrinka niby w wybornej formie, a w starciu z Federerem bez szans. Myślę, że taki sam scenariusz w meczu Djoko z Berdycvhem

Właśnie miałem napisać to samo jak wbiłem na QC

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Dima Klizan boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Zaraz zaczynamy wielki mecz [Linked Image]

Widzę Wawrinka po świetnym meczu z A-Rodem, przeciwko Federerowi, nawet nie powalczył.

Tomek boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Tomek po seta boks
Nole po mecz boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Podeśle ktoś co jakiś czas wynik Berdych - Djoko? smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja mogę smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
młody w bojowym nastroju.

To dobrze wróży dla QC,
bo za spokojnie już było. wink

Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
Kerogh daj namiary to podeślę

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by kriss38
Kerogh daj namiary to podeślę

Nr: 721 332 100
Bramka: http://www1.plus.pl/bsm/

Dzięki. smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Jak wypadła dzisiaj Na Li ?

Strona 1 z 35 1 2 3 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, $-man, rafal08, Sensei, burbon, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,674 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1