Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ja niedawno obejrzalem "Dom Zly" i dla mnie ten film jest slaby, nie wiem skad te zachwyty wszystkich. Moze to dlatego, ze nie czuje klimatu tych czasow, ale jak poczatek zobaczylem to myslalem, iz to jakas parodia z youtube`a, a nie gra aktorska glownego bohatera.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Ogląda ktoś z Was lub oglądał serial produkcji HBO Treme ??

Jakieś opinie etc. ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by codi
Ja niedawno obejrzalem "Dom Zly" i dla mnie ten film jest slaby, nie wiem skad te zachwyty wszystkich. Moze to dlatego, ze nie czuje klimatu tych czasow, ale jak poczatek zobaczylem to myslalem, iz to jakas parodia z youtube`a, a nie gra aktorska glownego bohatera.

No widocznie tak jak powiedziałeś 'nie czujesz klimatu' a gra aktorska dla mnie świetna Jakubika. Opinie są różne jednak koleżanka po 10 minutach powiedziała jejku to było okropne (zapewne fanka komedii trylogi z Piotrem Adamczykiem) , z koleii moja ex dziewczyna powiedziała że to był genialny film,,,Jeżeli chodzi o scenę jak umarła jego żona,cóż to nie amerykański film żeby główny bohater ukradł samochód,przewiózł żonę do szpitala w stylu taxi 4 no ja tam sztuczności nie dostrzegałem.

Przed chwilą obejrzałem francuski 'Le Serpent' W skórze węża - trzyma w napięciu, polecam 7/10.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ps.Oczywiście 'dom zły' nie każdemu musi się podobać tak jak nie każdy lubi filmy tarantino czy kino azjatyckie co nie znaczy że są to filmy słabe,,,

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ja bardzo lubie filmy trudne w odbiorze, ambitne, a tak czy siak ow tytul to dla mnie lipa. Wylaczylem gdzies po polowie (a nawet najgorszy film w dziedzinie kinematografii polskiej pt. "Ciacho" obejrzalem w calosci, choc to pewnie z powodu dobrego nastroju), troche to dla mnie meczarnia byla ogladanie tego czegos. Pierwsze sceny wygladaly wprost komediowo przy serwowanym mi antyaktorstwie tongue Potem cos tam pili, jakies suche dialogi, watek milicyjny, ktory jeszcze jakos trzymal calosc, az w koncu wylaczylem wyjatkowo znuzony. Moze gdybym urodzil sie 20scia lat wczesniej to przebrnalbym przez calosc.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Acz jedna rzecz podwyzsza note owej produkcji- Incepcje wylaczylem po 20stu minutach laugh Zaraz sie biore za 'Matke Terese od kotow', czas nadrobic zaleglosci.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by codi
Acz jedna rzecz podwyzsza note owej produkcji- Incepcje wylaczylem po 20stu minutach laugh Zaraz sie biore za 'Matke Terese od kotow', czas nadrobic zaleglosci.

To Incepcja też Ci się nie podobała tongue ? Jak powiesz że Matka Terasa od Kotów słaba to daj mi swoją listę słabych filmów i zaczynam je ściagać bo widocznie mamy odległe gusta grin oczywiście no offence smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
No beznadzieja dla mnie, ale nie lubie Sci-Fi jako tako. Niestety kiepsko z glosem na lapku, wiec bede musial poczekac pare dni az wroce do Pozka, wtedy powiem co sadze wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by codi
No beznadzieja dla mnie, ale nie lubie Sci-Fi jako tako. Niestety kiepsko z glosem na lapku, wiec bede musial poczekac pare dni az wroce do Pozka, wtedy powiem co sadze wink

Też nie lubię SF ale akurat Incepcja mnie pozytywnie zaskoczyła.

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1