Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#1466447 06/08/2007 23:03
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
www.casinoriva.com [referencemen.com]


Jako nowy gracz możesz otrzymać £20 bez składania depozytu.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz tylko wysłać email o temacie "Riva £20 Free" na adres [email protected].
* Promocja ta nie może być łączona z innymi promocjami powitalnymi.

Nowi gracze składają depozyt w wysokości co najmniej £30, a zawartość ich kont

zostaje pomnożona do 10 razy, więc można grać w ulubione gry za £300!

Aby skorzystać z naszej specjalnej oferty należy założyć właściwe konto, złożyć swój pierwszy depozyt (minimalna wartość £30) i wprowadzić kod 10XPLUS w sekcji 'NAGRODA' na stronie 'Kasjer'. Od tego momentu na twoim koncie znajduje się £300, które należy wykorzystać podczas okresu 30 dni od złożenia pierwszego zakładu i masz na to 1 godzinę.

www.casinoriva.com [referencemen.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Po jakim czasie od zalogowania i wyslania wiadomosci przychodzi ten bonus?
Z gory dzieki za odpowidz grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
do 1h kasa jest na koncie !!!

JEzeli chodzi o wyplate to zlecilem wyplate 40Ł !!! - udalo sie tyle ugrac na slotach ( cleopatra , ae najwiecej wpadlo na Pizzy czy cos takiego smile
Podczas wypalty tracisz bonus 10Ł , jest mozliwosc zatrzmania bonusa , ale nie ryzykowałem! Napisali , ze w ciagu 24/48 h zleca wypłate , ktora dojdzie w iagu 5-7 dni roboczych !!! - długo , ale zobaczymy czy w ogole dojdze!!! dzeki za promocje!
pozdro i powodzenia!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
ok, dzieki za info piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
no ja czekam 6h dopiero teraz sie zczailem ze virapl podal zly adres email. Prawidlowy brzmi:
[email protected]
Pozdro

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
hm nie podal zlego bo na promotions tez dostali i dopisali...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
X
Xam Offline
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
aktualne promo??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Wczoraj o 23 sie rejestrowalem i dzis o 10 rano kasa jest na koncie smile YOUR BALANCE : GBP 10.00

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Zlecilem wyplate 30GB, 10GB bonusu odjeli,wiec 20GB powinno sie pojawic na Netellerze.Wystarczylo pograc sobie 3 minuty na ruletce. Zobaczymy czy sa wyplacalni, ale w to jakos watpie.. smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
ja tez czekam na wypalte , napisali mi , ze jest w realizacji:) zobaczymy czy kasa dojdzie i jak dlugo im z tym schodzi!?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
termii ty za kazdym razem gadasz to samo wiec chyba na koty i psy zakladasz jak nie wiesz..
Co to bonusika to szczescie w nieszczesciu ( a lepiej: nieszczescie w szczesciu smile ze nie zalapalem sie na wyplate bez zadnej wplaty.. teraz zeby wyplacic trzeba najpierw cos wplacic NT albo MB, tylko wyplata na konto bankowe nie jest obwarowana tym wymogiem.
Tak wiec jak dobilem do 60 funtow i nie chcialo mi wyplacic gralem dalej no ale na 110 sie zatrzymalem i zlecilem wyplate 100 wink Zobaczymy czy dojdzie ale sadze ze tak, bo support maja szybciutki.
Co do samego kasyna to prawie wszystko na ruletce wchodzilo ^^ No ale zeby sie limit szczescie nie wyczerpal to zlecilem wyplate.
Tylko teraz procz skanow ID chca jeszcze jakis rachunek no a u mnie wszystko jest na ojca.. mozecie cos doradzic co moge im wyslac procz scanow ID?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Egzekutor kup coś na fvat np na allegro i po sprawie smile. Ja tak zrobiłem jak kazali mi z hipojjo wysyłać skan z jakimś rachunkiem smile.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
No racja tylko zapomnialem sprecyzowac ze tu chodzi o utility bill, wiec chyba to sie ogranicza do rachunku za wode/prad/gaz/telefon frown
Chyba zostaje mi wyslac im skan z jakiejs transakcji w mbanku ale nie wiem czy wystarczy frown

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
U mnie też prosili o utility bill :), wystarczyła fvat.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Aha to jutro rane ide kupie mala puszke farby bo maluje ogrodzenie i mi chyba braknie i poprosze o fakture vat laugh (wczroaj kupilem 5L i wzialem sam rachunek ciekawe jak na mnie spojrza laugh )

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
może też być skan wyciągu z banku.
W zasadzie chodzi o potwierdzenie adresu (nie ma go w paszporcie) - jeżeli masz nowy dowód, to wysłanie obydwu stron ID jest w większości kasyn akceptowane smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Egzekutor
termii ty za kazdym razem gadasz to samo wiec chyba na koty i psy zakladasz jak nie wiesz..
Co to bonusika to szczescie w nieszczesciu ( a lepiej: nieszczescie w szczesciu smile ze nie zalapalem sie na wyplate bez zadnej wplaty.. teraz zeby wyplacic trzeba najpierw cos wplacic NT albo MB, tylko wyplata na konto bankowe nie jest obwarowana tym wymogiem.
Tak wiec jak dobilem do 60 funtow i nie chcialo mi wyplacic gralem dalej no ale na 110 sie zatrzymalem i zlecilem wyplate 100 wink Zobaczymy czy dojdzie ale sadze ze tak, bo support maja szybciutki.
Co do samego kasyna to prawie wszystko na ruletce wchodzilo ^^ No ale zeby sie limit szczescie nie wyczerpal to zlecilem wyplate.
Tylko teraz procz skanow ID chca jeszcze jakis rachunek no a u mnie wszystko jest na ojca.. mozecie cos doradzic co moge im wyslac procz scanow ID?

Eh.. nie chce mi sie tlumaczyc, tym bardziej Tobie byle "pionkowi" z forum. Ze, Ty moze zakladasz na cala rodzine i na sasiadow konta to nie znaczy, ze ja. Ja pracuje, a bukmacherka, kasyna i net to tylko zainteresowanie,a jak cos sie da z jakiegos bonusa dskorzystac to korzystam, nie musze zakladac 10 kont.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Hehe lubie takich gosci ktorych jedyną obroną jest wytykanie ludziom malego stazu na forum ( swoja droga +800 to malo laugh ) i takie oskarzenia (masz chocby jakies poszlaki ze ja zakladam na cala rodzine? Bo ja mam- twoj poprzedni tekst leszczu)
Jak ci sie nie podoba kasa za free i w kazdym nowym kasynie widzisz bankruta to sie nie rejestruj - proste.
ooo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
aktualna jeszcze ta promocja ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Chyba tak, ale zeby cos wyplacic musisz cos wplacic chyba ze na konto bankowe.. ale wtedy scany ID i ten nieszczesny utility bill dzisiaj wyslalem im skany rachunku bankowego to napisali ze to nie to i chca utility bill puke Teraz wyslalem im jakas fakture vat z zakupu ale jak znowu napisza ze to nie to to nie wiem co mam im wyslac skoro all media sa zapisane na ojca ;\\

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1