|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
www.casinoriva.com [ referencemen.com] Jako nowy gracz możesz otrzymać £20 bez składania depozytu. Aby skorzystać z tej oferty, musisz tylko wysłać email o temacie " Riva £20 Free" na adres [email protected]. * Promocja ta nie może być łączona z innymi promocjami powitalnymi. Nowi gracze składają depozyt w wysokości co najmniej £30, a zawartość ich kont zostaje pomnożona do 10 razy, więc można grać w ulubione gry za £300! Aby skorzystać z naszej specjalnej oferty należy założyć właściwe konto, złożyć swój pierwszy depozyt (minimalna wartość £30) i wprowadzić kod 10XPLUS w sekcji 'NAGRODA' na stronie 'Kasjer'. Od tego momentu na twoim koncie znajduje się £300, które należy wykorzystać podczas okresu 30 dni od złożenia pierwszego zakładu i masz na to 1 godzinę. www.casinoriva.com [ referencemen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Po jakim czasie od zalogowania i wyslania wiadomosci przychodzi ten bonus? Z gory dzieki za odpowidz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307 |
do 1h kasa jest na koncie !!! JEzeli chodzi o wyplate to zlecilem wyplate 40Ł !!! - udalo sie tyle ugrac na slotach ( cleopatra , ae najwiecej wpadlo na Pizzy czy cos takiego Podczas wypalty tracisz bonus 10Ł , jest mozliwosc zatrzmania bonusa , ale nie ryzykowałem! Napisali , ze w ciagu 24/48 h zleca wypłate , ktora dojdzie w iagu 5-7 dni roboczych !!! - długo , ale zobaczymy czy w ogole dojdze!!! dzeki za promocje! pozdro i powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
ok, dzieki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498 |
no ja czekam 6h dopiero teraz sie zczailem ze virapl podal zly adres email. Prawidlowy brzmi: [email protected] Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
hm nie podal zlego bo na promotions tez dostali i dopisali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2007
Posty: 7 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Wczoraj o 23 sie rejestrowalem i dzis o 10 rano kasa jest na koncie  YOUR BALANCE : GBP 10.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Zlecilem wyplate 30GB, 10GB bonusu odjeli,wiec 20GB powinno sie pojawic na Netellerze.Wystarczylo pograc sobie 3 minuty na ruletce. Zobaczymy czy sa wyplacalni, ale w to jakos watpie.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307 |
ja tez czekam na wypalte , napisali mi , ze jest w realizacji:) zobaczymy czy kasa dojdzie i jak dlugo im z tym schodzi!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
termii ty za kazdym razem gadasz to samo wiec chyba na koty i psy zakladasz jak nie wiesz.. Co to bonusika to szczescie w nieszczesciu ( a lepiej: nieszczescie w szczesciu  ze nie zalapalem sie na wyplate bez zadnej wplaty.. teraz zeby wyplacic trzeba najpierw cos wplacic NT albo MB, tylko wyplata na konto bankowe nie jest obwarowana tym wymogiem. Tak wiec jak dobilem do 60 funtow i nie chcialo mi wyplacic gralem dalej no ale na 110 sie zatrzymalem i zlecilem wyplate 100  Zobaczymy czy dojdzie ale sadze ze tak, bo support maja szybciutki. Co do samego kasyna to prawie wszystko na ruletce wchodzilo ^^ No ale zeby sie limit szczescie nie wyczerpal to zlecilem wyplate. Tylko teraz procz skanow ID chca jeszcze jakis rachunek no a u mnie wszystko jest na ojca.. mozecie cos doradzic co moge im wyslac procz scanow ID?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Egzekutor kup coś na fvat np na allegro i po sprawie  . Ja tak zrobiłem jak kazali mi z hipojjo wysyłać skan z jakimś rachunkiem  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
No racja tylko zapomnialem sprecyzowac ze tu chodzi o utility bill, wiec chyba to sie ogranicza do rachunku za wode/prad/gaz/telefon  Chyba zostaje mi wyslac im skan z jakiejs transakcji w mbanku ale nie wiem czy wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
U mnie też prosili o utility bill :), wystarczyła fvat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Aha to jutro rane ide kupie mala puszke farby bo maluje ogrodzenie i mi chyba braknie i poprosze o fakture vat  (wczroaj kupilem 5L i wzialem sam rachunek ciekawe jak na mnie spojrza  )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
może też być skan wyciągu z banku. W zasadzie chodzi o potwierdzenie adresu (nie ma go w paszporcie) - jeżeli masz nowy dowód, to wysłanie obydwu stron ID jest w większości kasyn akceptowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
termii ty za kazdym razem gadasz to samo wiec chyba na koty i psy zakladasz jak nie wiesz.. Co to bonusika to szczescie w nieszczesciu ( a lepiej: nieszczescie w szczesciu  ze nie zalapalem sie na wyplate bez zadnej wplaty.. teraz zeby wyplacic trzeba najpierw cos wplacic NT albo MB, tylko wyplata na konto bankowe nie jest obwarowana tym wymogiem. Tak wiec jak dobilem do 60 funtow i nie chcialo mi wyplacic gralem dalej no ale na 110 sie zatrzymalem i zlecilem wyplate 100  Zobaczymy czy dojdzie ale sadze ze tak, bo support maja szybciutki. Co do samego kasyna to prawie wszystko na ruletce wchodzilo ^^ No ale zeby sie limit szczescie nie wyczerpal to zlecilem wyplate. Tylko teraz procz skanow ID chca jeszcze jakis rachunek no a u mnie wszystko jest na ojca.. mozecie cos doradzic co moge im wyslac procz scanow ID? Eh.. nie chce mi sie tlumaczyc, tym bardziej Tobie byle "pionkowi" z forum. Ze, Ty moze zakladasz na cala rodzine i na sasiadow konta to nie znaczy, ze ja. Ja pracuje, a bukmacherka, kasyna i net to tylko zainteresowanie,a jak cos sie da z jakiegos bonusa dskorzystac to korzystam, nie musze zakladac 10 kont.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Hehe lubie takich gosci ktorych jedyną obroną jest wytykanie ludziom malego stazu na forum ( swoja droga +800 to malo  ) i takie oskarzenia (masz chocby jakies poszlaki ze ja zakladam na cala rodzine? Bo ja mam- twoj poprzedni tekst leszczu) Jak ci sie nie podoba kasa za free i w kazdym nowym kasynie widzisz bankruta to sie nie rejestruj - proste. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
aktualna jeszcze ta promocja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Chyba tak, ale zeby cos wyplacic musisz cos wplacic chyba ze na konto bankowe.. ale wtedy scany ID i ten nieszczesny utility bill dzisiaj wyslalem im skany rachunku bankowego to napisali ze to nie to i chca utility bill  Teraz wyslalem im jakas fakture vat z zakupu ale jak znowu napisza ze to nie to to nie wiem co mam im wyslac skoro all media sa zapisane na ojca ;\\
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|