Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Taki temat, który pomoże nam się dogadać kto, czego potrzebuje grin
Jeżeli amdmini lub Conrad stwierdzą,że słowo 'sprzedaż' brzmi źle to proszę zmodyfikować nazwę tematu, ale go nie usuwać.

W takim razie zacznę wink
Chętnie odkupię/wymienie się na bilety.
Interesują mnie wszystkie mecze grupowe w Polsce obojętne jakiej drużyny, propozycję proszę wysyłać na priv. piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Szewa
Jak ktoś będzie chciał odstąpić bilety na następujące mecze:

- grupowe Gdańsk/Poznań/Warszawa/Wrocław/Lwów
- ćwierćfinał Warszawa/Gdańsk
- półfinał Warszawa
- finał Kijów

to od razu się zgłaszam. Oczywiście za rozsądną cenę wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Mecz Ukrainy w Doniecku Wymiana/Sprzedaż
Półfinał Donieck Wymiana/Sprzedaż

Dużo chetniej się wymienię. Bo sprzedaż ewentualna chce żeby pokryła chodz troche kosztów na Polaków

Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Panowie a nie jest przypadkiem tak, że na bilecie będą dane osoby która wylosowała bilet i ta osoba musi być na meczu?

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Ja mam taki tez pomysl ze jak ktos wylosowal np parenascie biletow i nie stac ich na zaplacenie np pare tys zl to zawsze to mozna podzielic na 4 osoby. czyli np jak ktos ma 12tys to juz tylko po 3tys mozna sie zlozyc bo szkoda by bylo stracic te wylosowane bilety...a pozniej juz bedzie gorzej je dostac... takze jesli ktos tak wylosowal to ja jestem chetny i mam znajomych co tez by sie bez problemu dorzucili.. ( zawsze ta osoba co wylosowala skorzysta bo sama pojdzie na mecz) pozdrawiam


Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
zamienię grin
na bilety w polsce!!

piątek 15 czerwca 18:00
Mecz 15: D2 - D4
Stadion Olimpijski Kijów
4 bilety - Kategoria 3 - 120,00zł

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Cantona teoretycznie tak, ale po pierwsze jak ktoś wylosował 4 to 3 ma wolne....a po drugie z doświadczenia z Euro w Austrii i MS w Niemczech wiem,że i tak nikt tego nie sprawdza, więc tutaj pewnie będzie podobnie wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Monday 11 June 18:00 - 18:00 M7 / Euro 2012 - Ukraine

Match 7: D3 - D4
Rules
Donbass Arena
Donetsk Availability: High Category 1 - 480.00zł

co trafilem ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
a w sumie he 7 mecz dnia druzyna 3 z 4 i to jeszcze 1 kategorii ;/// lipa a co sie stanie jak nie zakupie tych biletow ?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
d3-d4 to nie wiem czy bym za darmo pojechal na to tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
szansa jest na mecz Francji lub Portugalii z jakas Turcja lub Szwecja wink

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
D2-D4 w Kijowie i D2-D3 też w Kijowie. Kategoria 2. Na pierwszy mam 4 sztuki, na drugi 12 (na jakiś większogrupowy wypad idealnie wink ). Ktoś zainteresowany zamianą na coś w Polsce?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Ja jestem zaintersowany biletami wylacznie w Gdanku. NIestety nie wylosowali mnie:( Jezeli ktos chce sprzedać to bardzo prosze o info smile

Dołączył: Apr 2011
Posty: 1
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 1
4 bilety na ćwierćfinał - Mecz 28:ID-IIC Stadion Olimpijski w Kijowie 20,45 ... chyba sie wybiorę choć wolałbym coś w Polsce

Pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mecz 13: C1 - C3 3 kategoria, promocyjna cena 1000zl laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
6 meczów tryumfu z udziałem Polski :D, 4 kumpli, niesamowite emocje smile

Mam w związku z tym ciekawą pamiątkę piłkarską dla kolekcjonerów z roku '74 za 15-18 k. Promocja! smile





Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nie chcę wam psuć biznesu, ale czy wy naprawdę jesteście takimi ignorantami, że nie wiecie, że przed nami jeszcze jedna szansa wylosowania biletu? I to szanse o wiele większa, niż w właśnie zakończonym I etapie dystrybucji biletów! Wkrótce będziemy mieli kolejne losowanie i sprzedaż biletów i to z puli przeznaczonej TYLKO dla Polaków.

Quote
Poza zakończonym losowaniem I etapu dystrybucji biletów będzie jeszcze kolejne szansa nabycia biletu. Dotyczy to puli 32% biletów, będących do dyspozycji narodowych federacji piłkarskich. Część przypadająca PZPN będzie sprzedawana za pośrednictwem internetu, a szczegóły tej operacji znane będą wkrótce.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
To super informacja SOSNA, ponieważ ceny biletów u MagiKów będą zaporowe, tym razem więcej trzeba założyć kont, więcej szans ...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Norsk nie mogę Ci wysłać priva, więc informuję Cię w tym temacie:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4630968&#Post4630968

Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
To ja też informuję że i moja "sprzedaż" odwołana, nie sprzedaję nic i nikomu.
Zrozumiałem że bilety są najwyższą wartością dla każdego Polaka, a szczególnie kibica drużyny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Natomiast co do w/w kolegi MagiK-a informuję że znacznie się pomyliłem w ocenie tychże zaporowych cen, chciałbym serdecznie przeprosić za wszelkie insynuacje, gdyż jak z rozmów na privie wynika (proszę sprawdzić te privy przez osoby o odpowiednich uprawnieniach - będzie to nieposzlakowany dowód na uczciwe zamiary ), że ceny mają być przystępne dla każdego, oczywiście w grę w chodzi także odpowiednia wymiana biletów.

Zatem niech już nie będzie off-topica w temacie, zgodnie z życzeniem jego autora:

Originally Posted by MagiK
Taki temat, który pomoże nam się dogadać kto, czego potrzebuje grin
piwo

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1