|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Taki temat, który pomoże nam się dogadać kto, czego potrzebuje Jeżeli amdmini lub Conrad stwierdzą,że słowo 'sprzedaż' brzmi źle to proszę zmodyfikować nazwę tematu, ale go nie usuwać. W takim razie zacznę Chętnie odkupię/wymienie się na bilety. Interesują mnie wszystkie mecze grupowe w Polsce obojętne jakiej drużyny, propozycję proszę wysyłać na priv. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jak ktoś będzie chciał odstąpić bilety na następujące mecze: - grupowe Gdańsk/Poznań/Warszawa/Wrocław/Lwów - ćwierćfinał Warszawa/Gdańsk - półfinał Warszawa - finał Kijów to od razu się zgłaszam. Oczywiście za rozsądną cenę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Mecz Ukrainy w Doniecku Wymiana/Sprzedaż Półfinał Donieck Wymiana/Sprzedaż
Dużo chetniej się wymienię. Bo sprzedaż ewentualna chce żeby pokryła chodz troche kosztów na Polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596 |
Panowie a nie jest przypadkiem tak, że na bilecie będą dane osoby która wylosowała bilet i ta osoba musi być na meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Ja mam taki tez pomysl ze jak ktos wylosowal np parenascie biletow i nie stac ich na zaplacenie np pare tys zl to zawsze to mozna podzielic na 4 osoby. czyli np jak ktos ma 12tys to juz tylko po 3tys mozna sie zlozyc bo szkoda by bylo stracic te wylosowane bilety...a pozniej juz bedzie gorzej je dostac... takze jesli ktos tak wylosowal to ja jestem chetny i mam znajomych co tez by sie bez problemu dorzucili.. ( zawsze ta osoba co wylosowala skorzysta bo sama pojdzie na mecz) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
zamienię  na bilety w polsce!! piątek 15 czerwca 18:00 Mecz 15: D2 - D4 Stadion Olimpijski Kijów 4 bilety - Kategoria 3 - 120,00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Cantona teoretycznie tak, ale po pierwsze jak ktoś wylosował 4 to 3 ma wolne....a po drugie z doświadczenia z Euro w Austrii i MS w Niemczech wiem,że i tak nikt tego nie sprawdza, więc tutaj pewnie będzie podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Monday 11 June 18:00 - 18:00 M7 / Euro 2012 - Ukraine
Match 7: D3 - D4 Rules Donbass Arena Donetsk Availability: High Category 1 - 480.00zł
co trafilem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a w sumie he 7 mecz dnia druzyna 3 z 4 i to jeszcze 1 kategorii ;/// lipa a co sie stanie jak nie zakupie tych biletow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
d3-d4 to nie wiem czy bym za darmo pojechal na to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
szansa jest na mecz Francji lub Portugalii z jakas Turcja lub Szwecja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
D2-D4 w Kijowie i D2-D3 też w Kijowie. Kategoria 2. Na pierwszy mam 4 sztuki, na drugi 12 (na jakiś większogrupowy wypad idealnie  ). Ktoś zainteresowany zamianą na coś w Polsce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Ja jestem zaintersowany biletami wylacznie w Gdanku. NIestety nie wylosowali mnie:( Jezeli ktos chce sprzedać to bardzo prosze o info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2011
Posty: 1 |
4 bilety na ćwierćfinał - Mecz 28:ID-IIC Stadion Olimpijski w Kijowie 20,45 ... chyba sie wybiorę choć wolałbym coś w Polsce
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mecz 13: C1 - C3 3 kategoria, promocyjna cena 1000zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134 |
6 meczów tryumfu z udziałem Polski :D, 4 kumpli, niesamowite emocje  Mam w związku z tym ciekawą pamiątkę piłkarską dla kolekcjonerów z roku '74 za 15-18 k. Promocja! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nie chcę wam psuć biznesu, ale czy wy naprawdę jesteście takimi ignorantami, że nie wiecie, że przed nami jeszcze jedna szansa wylosowania biletu? I to szanse o wiele większa, niż w właśnie zakończonym I etapie dystrybucji biletów! Wkrótce będziemy mieli kolejne losowanie i sprzedaż biletów i to z puli przeznaczonej TYLKO dla Polaków. Poza zakończonym losowaniem I etapu dystrybucji biletów będzie jeszcze kolejne szansa nabycia biletu. Dotyczy to puli 32% biletów, będących do dyspozycji narodowych federacji piłkarskich. Część przypadająca PZPN będzie sprzedawana za pośrednictwem internetu, a szczegóły tej operacji znane będą wkrótce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134 |
To super informacja SOSNA, ponieważ ceny biletów u MagiKów będą zaporowe, tym razem więcej trzeba założyć kont, więcej szans ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 134 |
To ja też informuję że i moja "sprzedaż" odwołana, nie sprzedaję nic i nikomu. Zrozumiałem że bilety są najwyższą wartością dla każdego Polaka, a szczególnie kibica drużyny Polskiego Związku Piłki Nożnej. Natomiast co do w/w kolegi MagiK-a informuję że znacznie się pomyliłem w ocenie tychże zaporowych cen, chciałbym serdecznie przeprosić za wszelkie insynuacje, gdyż jak z rozmów na privie wynika (proszę sprawdzić te privy przez osoby o odpowiednich uprawnieniach - będzie to nieposzlakowany dowód na uczciwe zamiary ), że ceny mają być przystępne dla każdego, oczywiście w grę w chodzi także odpowiednia wymiana biletów. Zatem niech już nie będzie off-topica w temacie, zgodnie z życzeniem jego autora: Taki temat, który pomoże nam się dogadać kto, czego potrzebuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|